Dodaj do ulubionych

orzeczenie o winie - o co mogą pytać?

27.03.11, 23:30
witam
złożyłam wniosek z orzeczeniem o winie. mąż mnie zdradził, wyprowadził się kiedy nasze najmłodsze dziecko miało troszkę ponad roczek, a ja w tym czasie byłam bez pracy. dostał szanse powrotu do domu, ale i tak mnie w tym czasie dalej robił w balona, więc się znowu wszystko rozpadło.
boję się tej rozprawy, bo mój mąż jest niezłym dupkiem i nie raz już pokazywał jaki potrafi być podły. jakie mogą być pytania w sądzie, wiem, że będzie to pranie brudów...
jeśli któraś z was jest w temacie to proszę pomóżcie...
Obserwuj wątek
    • evi85 Re: orzeczenie o winie - o co mogą pytać? 28.03.11, 11:05
      przypominasz mi moja historie
      unas bylo podobnie, maz zaczal zdradzac mnie kiedy najmlodsze mialo pol roku ,wyprowadzil sie kiedy corka miala 1,5 roku , pozniej wrocil (bo ja tego chcialam, przede wszystkim dla dzieci-to byl blad...) ale dalej prowadzil "swoje" zycie
      czekam na rozprawe, mamy w maju , z winy meza, tez nie wiem czego sie spodziewac
      a Twoj maz co na pozew powiedzial?
        • pulcino3 Re: orzeczenie o winie - o co mogą pytać? 28.03.11, 12:37
          Mam rozwód z orzeczeniem winy męża. Rozwód był zaoczny, bo nie stawił się pan 2 razy na sprawę i moje i świadków zeznania uznano za wiarygodne.
          Ważne jest by mieć świadków. Ja miałam 2 koleżanki, jedna sąsiadka, druga z pracy. Obie zeznawały na podstawie zdarzeń jakie ja im opisywałam żaląc się, nie musiały byc świadkami bezpośrednimi danej sytuacji. Miałam adwokata, który dodatkowo zadawał im pytania które pogrążały w opisie mojego ex. Mnie ogólnie zadawano pytania dotyczące opisu sytuacji, we wniosku rozwodowym. Czyli to co opiszecie, wszystkie fakty dotyczące niego, waszego pożycia mogą was pytać. Mnie zapytano na koniec od kiedy nie mieszkamy razem, od kiedy nie sypiamy razem, czy go jeszcze kocham. To może świadczyć o długość i trwałości rozpadu.
          A ekscesy byłego męża przed wyprowadzką/przed waszą decyzją o rozpadzie, są istotne to orzeczenia o jego winie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka