Dodaj do ulubionych

Zabawki na biegunach od kiedy?

02.04.12, 20:01
Córa juz chodzi,zastanawiam sie czy by jej nie kupic na roczek jakiejs zabawki na biegunach? Dobry pomysl czy jeszcze za mala?
Obserwuj wątek
        • ola_lala Re: Zabawki na biegunach od kiedy? 03.04.12, 09:58
          Ostatnio z moim 11 miesięcznym synkiem byliśmy w sali zabaw- basen z piłeczkami itp. Mały był zachwycony takim bujakiemallegro.pl/little-tikes-bujak-konik-na-biegunach-kon-bonus-i2224170400.html sam na niego wchodził i schodził. Kupuje mu coś w tym stylu do zabawy przed domem. Polecam Ci tą firmę super jakości są ich zabawki. Mamy już na podwórku zjeżdżalnię z tej firmy i naprawdę fajna jest. Aha i są też z Little Tikes bujaki do domu, takie z materiałowymi częściami.
          Jak będziesz miała jakieś pomysły na prezent z okazji pierwszych urodzin to chętnie poczytam, bo tez szukam pomysłu smile
          Pozdrawiam
          • czarna784 Re: Zabawki na biegunach od kiedy? 03.04.12, 12:40
            Wlasnie tez patrzylam na te bujaki little tikes,ale zastanawialam sie czy one sa stabilne,bo z tego co widze sa plastikowe i tak jakos mialam wyobrazenie ze mala sie z niego zesliznie,hehe no ale widze,ze sie myle. Co do pomysłó,to wlasnie sama kombinuje bo mala juz z edukacyjnych praktycznie wszystko ma,stolik,pchacz,uczniaki,fontanne,wiec pomyslalam o czyms na biegunach,myslalam tez o rowerku trzykolowym,ale to ponoc lipa,a te do domu bujaki to gdzie znjade little tikes?
          • aganieszkab Re: Zabawki na biegunach od kiedy? 20.02.14, 22:56
            mojej siostrzenicy kupiliśmy takiego konika na roczek i powiem że był to strzał w dziesiątkę, jest lekki więc wszędzie mogła go zatargać, niewysoki, więc sama na niego właziła i złaziła i nie było mowy o upadku, jest stabilny i ma szerokie siedzisko
            konik obecnie wybawił już czwórkę dzieci i się nie nudzi.
    • aphoper1 Re: Zabawki na biegunach od kiedy? 03.04.12, 10:48
      Moja Córka dostała na roczek od swojej Prababci konia na biegunach, takiego: www.drewniaczek.eu/product-pol-177-Kon-na-biegunach-kolorowy-4-nogi.html (wiem, że drogi) i od początku była nim bardzo zainteresowana, ale prawdziwe apogeum huśtania przyszło ok. 1,5roku-2 lat.
    • dziennik-niecodziennik Re: Zabawki na biegunach od kiedy? 03.04.12, 12:27
      moja dostała na roczek biedronke na biegunach z Biedronki smile jst o tyle fajna ze odwłok owada to siedzisko z oparciem, wiec nie ma problemu utrzymywania sie na stosunkowo wąskim grzbiecie jak u konika. corka bardzo lubi swoją biedrone.
      na roczek dostała takze chodzik typu pchacz. szaleństwo. bardzo pomogło w trenowaniu chodzenia.
    • mikams75 Re: Zabawki na biegunach od kiedy? 03.04.12, 14:22
      chodzenie to nie ma nic do rzeczy - wazne jest utrzymanie sie na zabawce.
      Moja na roczek dostala losia z ikei:
      medien.markt.de/bilder/2010/04/09/17/bf01c120/medium_image/0/ikea_elch_schaukelpferd_schaukelelch.jpg
      spokonie na tym siedziala, ale musialam wsadzac i sciagac. Nie liczylabym za bardzo na samodzielne wsiadanie, bo to sie buja i ciezko rocznemu dziecku wsiasc na cos co sie rusza a bywa ze jeszcze sie przesuwa po sliskiej podlodze.

Wg mnie nie warto kupowac takich niziutkich bujaczkow, bo dwulatek juz sie w to nie zmiesci np. takie, niby fajne, ale na krotko:
      178.63.43.213/medias/sys_master/media/spielzeug/schaukel-elefant-rock-me-baby_jumbo_knorrtoys_n.jpg
      pics.ricardostatic.ch/2_658824408_450/holzspielzeuge/schaukel-schnecke-aus-holz-rot.jpg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka