gabrysias
03.12.12, 18:32
drogie mamy, mój 6miesięczny synek cały dzień jest niewyspany. W nocy budzi się co 2-3h na karmienie, a w dzień nie może usnąć na dłużej. Pal licho noc, ale widzę po nim, że dwie dłuższe drzemki (np 2x1 godzina) pozwoliłyby mu naprawdę odpocząć. Młody nawet na spacerze nie uśnie na tak długo. Śpi 2-3 razy w ciągu dnia, max to 30 minut.
Macie jakieś doświadczenia w temacie, da się te drzemki jakoś ustawić, wydłużyć? Jak przy nim leżę to też się wybudza. Na początku jest zadowolony ale po kwadransie-dwóch znowu chce mu się spać. Zęby idą, dwa już są,ale w sumie to chyba nie ten problem.
Miałam trochę podobny problem ze starszym, który prawie w ogóle nie spał,ale jak się okazało - miał problemy neurologiczne. Mlodszy jest całkiem zdrowy.