Dodaj do ulubionych

Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dziecko

03.12.19, 11:41
Witam, mój synek właśnie skończył 4 miesiące. Od urodzenia jest płaczący. Płacze podczas jazdy samochodem, na leżaczku, macie ...tylko w miarę jest spokojny na rękach ...Ale ile można nosić...już nie wiem co mam robić
Obserwuj wątek
    • ela.dzi Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 03.12.19, 13:49
      Zainwestowałabym w chustę lub nosidło. Nie pocieszę, ten typ będzie wymagający, zmieni się tylko rodzaj absorbowania.
      • niesamowite.niesamowitosci Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 04.12.19, 19:56
        Dokładnie tak to niestety będzie wyglądać sad taki typ
    • mika_p Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 04.12.19, 00:57
      Diagnozowaliście pod kątem refluksu?
      • cindyy.w Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 04.12.19, 08:18
        Tak tak, kiedy skończył tydzień ma refluks, choć niby teraz już go nie ma (według badań)
        • mika_p Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 07.12.19, 23:11
          A alergie? Zauważyłaś jakąś korelację z tym, co jesz? Albo zwiększone ulewanie w niektórych dniach?
          • cindyy.w Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 09.12.19, 15:53
            Już nie ulewa...jak refluks ustąpił to ulewanie i cofanie się treści także...był diagnozowany pod kątem alergii Ale została wykluczona...Mam nadzieję, że w końcu mu to minie
    • dag-ger Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 04.12.19, 02:16
      Jeśli jeszcze nie trafiłaś na blog wymagające.pl to polecam. Nie jesteś sama smile też inwestowalabym w chuste I to jak najszybciej bo im dziecko starsze tym bardziej się buntuje, jeśli nie było przyzwyczajone wcześniej.
      • cindyy.w Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 04.12.19, 08:20
        Chusta niestety odpada...Tak się wydziera, że aż uszy więdną
    • indjanek Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 07.12.19, 19:23
      Nawet po wyspaniu się nie poleży chwilę na macie/w łóżeczku?
      • indjanek Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 07.12.19, 19:24
        Może jest przemęczony/coś mu dolega? Jak z karmieniem, przyrostami?
        • cindyy.w Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 09.12.19, 15:38
          Przybiera idealnie, śpi nawet fajnie.w nocy jest super, budzi się tylko raz na mleczko i od razu śpi dalej...właśnie wyszła mu jedynka na dole i to może być źródło płaczu...Ale on w sumie płacze odkąd skończył tydzień...Są dni, że jest super, nawet chwilę leży na macie czy w leżaczku Ale niestety takie dni można policzyć na palcach jednej ręki . Byłam u kilku lekarzy i oni twierdzą, że wszystko jest w porządku...po prostu jest jak to nazwali "trudnym dzieckiem"
    • dag-ger Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 10.12.19, 20:48
      A jeszcze mi tak wpadło do głowy, byliście u fizjo? Może coś mu przeszkadza, może ma krecz karku itp? Tak było z maluchem koleżanki, objawialoi się tym, że dziewczynka chętniej główkę na jeden boczek przekrecala. Jedna wizyta, I po dwóch tygodniach ćwiczeń dziecku było dużo lepiej.
      • cindyy.w Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 10.12.19, 23:33
        Właśnie w sobotę idziemy...zobaczymy co powie 😊
    • samarta Re: Ciągle płaczące i marudzące 4 miesieczne dzi 22.12.19, 17:01
      Zacisnąć zęby i przeczekac

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka