Dodaj do ulubionych

Wyczuwalne węzły u niemowlaka

04.04.20, 17:04
Hej, szukam pocieszenia i podobnych przypadków bo odchodzę już od zmysłów. Zacznę od początku, podczas lekkiej infekcji kararku wyczułam u mojego 9 miesięcznego synka węzeł chłonny na szyi, byliśmy u lekarza i stwierdził ze nie ma się czym martwić ze ma tylko 0,5 cm. Jednak po kilku dniach obok pojawiały się jeszcze kilka mniejszych około 0,2-0,3 cm. Byliśmy znowu u lekarza który stwierdził ze praktycznie każde dziecko do 3 roku życia ma macalne węzły chłonne. Jednak zrobiłam małemu badanie krwi wszystko ok i usg węzłów szyjnych z których wynikło ze nie są w ogóle powiększone bo największy ma 0,5 cm a powiększony jest od 1 cm. Brak cech odczynu-węzły całkowicie zdrowe. Jednak cały czas mnie to martwi dlaczego on to ma... ma kilka na szyjce, teraz miał trzydnowke i zabki i pojawiły się maleńkie na uchem tez około 0,2 cm, jak go przebieram to wyczułam tez po jednym w pachwinach tez małe... jedyne miejsce w którym nie wyczułam to pachy.... martwię się strasznie cały czas. Dodam ze ma je już ponad miesiąc i nic złego się nie dzieje. Pewnie gdybym nie wiedziała gdzie tych węzłów szukać to najprawdopodniej w ogóle bym ich nie wyczuła są tak małe, ale jestem przewrażliwiona i za dużo się naczytałam. Czy wasze maluchy tez tak maja?? Pomocy
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka