Dodaj do ulubionych

Ciagle niezadowolne niemowle

26.09.22, 22:19
Kocham moje dziecko nad zycie ale mam juz dosc. Pierwszy syn, za tydzien skonczy 4 miesiace. Zdrowy. Nie ida mu zeby, nie mial nigdy kolek. Mamy problem ze spanie od samego poczatku. Wczesniej nie spal w ogole. Teraz spi, ale tylko i wylacznie na rekach. Nie mozna go odlozyc, bo budzi sie po 5 minutach. Pilnuje okien aktywnosci i odpoczynku i po 1.5 h aktywnosci on jest ewidentnie zmeczony, senny. Trze oczy, uszy, wrzeszczy. Ale polozony do lozeczka sam nie usnie. Musi to byc jakis bodziec typu: lulniecie na rekach, pchniecie w wozku. Jesli chodzi o spanie - probowalam juz wszystkiego.. ciagle przeszukuje internet. Mamy rutyne wieczorna, i dzienna ciagle taka sama. Kupilam plyn do pryskania poscieli z lawenda, babelki do kapieli z lawenda, wietrze pokoj, sciemnione rolety na maxa, white noise, pozytywka z kolysankami, kupilam nawet specjalny kombinezon do spania, ktory byl goraco polecany.. daje herbatke na dobry sen. Nie dziala nic. Drugi nasz problem to taki, ze syn bardzo szybko sie wszystkim nudzi. Ma hustawke, mate, bujaczek… wszystko fajne na 2 minut i od nowa placz, stekanie, marudzenie, niezadowolenie. Poloze sie kolo niego zle, siedze przy nim zle, mowie do niego zle, na brzuchu zle itd.. jestem z nim 24 na dobe. Nie mam nikogo do pomocy. Maz pracuje do 20 od rana. Pomijam juz fakt ze w domu syf, a ja zaniedbana.. ale moja glowa i uszy nie moga juz zniesc tego niezadowolonego placzu. Pediatra dal nam herbatke z rumiankiem i stwierdzil ze widocznie u mamy najlepiej i taki ma charakter. Myslalam, ze po 3 miesiacu stanie sie jakas magia. Mam 4 kolezanki ktore rodziny w tym czasie co ja( roznica kilku dni lub tygodni) Jak napisze do nich, kazda mowi ze dziecko aniol, super spi i placze tylko z glodu. Moje ciagle ma problem. Pomocy…
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka