Dodaj do ulubionych

4 miesięczne niemowlę nigdy nie jest głodne

29.09.22, 14:36
Cześć wszystkim,
Mam ogromny problem z moją córką-4.5 m. Odkąd skończyła 3 tygodnie straciła chęć do jedzenia. Jadła, ale bardzo na raty, w niewielkich porcjach a często. Jak miała 2 miesiące zaczal się koszmar, który trwa do dziś. Ona nigdy nie jest głodna. Najpierw przy próbie karmienia histerycznie płakała. Udawało się ją nakarmić jak się zmęczyła płakaniem... Potem nawet wtedy nie jadła. Zaczęłam ją karmić na leżąco. Na chwilę było lepiej, ale tylko na chwilę bo od kilku tygodni mała ani razu nie zjadła z własnej woli. Wszystko je na śpiąco i to ciężko jest żeby w ogole zaczęła ssać smoczek. Mam wrażenie, że ona nigdy nie jest głodna... Rozumiem gdyby nie miała apetytu kilka dni, tydzień,ale to trwa już ponad 2 miesiące. Morfolgia ok, usg brzucha ok, mocz ok. Przybierala do tej pory, ale niewiele. Dlatego lekarze trochę mnie zbywają bo skoro przybiera no to przecież je. Tak, przez sen i trwa to godzinę zanim zje 60 ml. Już nie wiem co robić, może ktoś miał podobna sytuację i znalazł rozwiązanie? Nie mam siły, z każdym dniem jestem coraz bardziej załamana.
Obserwuj wątek
    • raissa91kas Re: 4 miesięczne niemowlę nigdy nie jest głodne 29.09.22, 14:38
      raissa91kas napisała:

> Cześć wszystkim,
      > Mam ogromny problem z moją córką-4.5 m. Odkąd skończyła 3 tygodnie straciła chę
      > ć do jedzenia. Jadła, ale bardzo na raty, w niewielkich porcjach a często. Jak
      > miała 2 miesiące zaczal się koszmar, który trwa do dziś. Ona nigdy nie jest gło
      > dna. Najpierw przy próbie karmienia histerycznie płakała. Udawało się ją nakarm
      > ić jak się zmęczyła płakaniem... Potem nawet wtedy nie jadła. Zaczęłam ją karmi
      > ć na leżąco. Na chwilę było lepiej, ale tylko na chwilę bo od kilku tygodni mał
      > a ani razu nie zjadła z własnej woli. Wszystko je na śpiąco i to ciężko jest że
      > by w ogole zaczęła ssać smoczek. Mam wrażenie, że ona nigdy nie jest głodna...
      > Rozumiem gdyby nie miała apetytu kilka dni, tydzień,ale to trwa już ponad 2 mie
      > siące. Morfolgia ok, usg brzucha ok, mocz ok. Przybierala do tej pory, ale niew
      > iele. Dlatego lekarze trochę mnie zbywają bo skoro przybiera no to przecież je.
      > Tak, przez sen i trwa to godzinę zanim zje 60 ml. Już nie wiem co robić, może
      > ktoś miał podobna sytuację i znalazł rozwiązanie? Nie mam siły, z każdym dniem
      > jestem coraz bardziej załamana.

Dodam, że z tego jedzenia przez sen dobowo wychodzi nam 1/3 tego co powinna, czasem mniej, rzadko wiecej. Strasznie boję się odwodnienia, bo wody też nie bardzo chce.
      • mewu Re: 4 miesięczne niemowlę nigdy nie jest głodne 28.10.22, 14:49
        Proszę napisz na maila: kamiladragan119@gmail.com
        Mam ten sam problem z córeczką, ma teraz 5,5 miesiąca, a walczymy z jedzeniem od 3 miesięcy. Może będzie łatwiej złapać kontakt i się wymienić doświadczeniami.
        Pozdrawiam
      • mewu Re: 4 miesięczne niemowlę nigdy nie jest głodne 31.10.22, 12:30
        raissa91kas
        Jak u Was sytuacja teraz?
      • mewu Re: 4 miesięczne niemowlę nigdy nie jest głodne 07.11.22, 18:54
        raissa91kas
        Czy jeszcze tu zaglądasz? Jak sprawa z córeczką??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka