Dodaj do ulubionych

dawno mnie tu nie było:( witam ponownie:)

28.09.11, 16:41
Witam wszystkie wrześniowe mamy. Bardzo aktywnie uczestniczyłam na forum od samego początku pod innym nikiem. Później zniknęłam na dłuższy czas. Teraz wracam ponownie pod innym nikiem, ponieważ bardzo dużo zmieniło się w naszym życiu i właściwie wszytsko zaczynam od nowa.
Otóż w skrócie.....
Krótko po 4 urodzinach syna mój mąż zniknął z dnia na dzień, wyprowadził się do innego państwa. Tłumaczył lepszą pracą, wyższymi zarobkami. Zostałam sama bez pracy, z chorującym dzieckiem, z kredytem na budujący się dom i bez grosza w portfelu. Na szczęście mam wspaniałych rodziców, którzy mi pomogli. Na nic prośby i groźby by wrócił, mąż zmieniał się nie do poznania. Tysiące łez, setki nieprzespanych nocy aż w końcu pozew o rozwód. Kolejne nieprzespane noce, łzy, strach..... nadzieja na lepsze jutro.
Minęły już 2 lata, dopiero teraz mogę powiedzieć, że powoli staję na nogi. Nie jest łatwo, ale jakoś daję sobie radę. Odzyskałam spokój psychiczny i to jest teraz dla mnie najważniejsze. Czasami myślę o byłym mężu, czasami mam ochotę zadzwonić i błagać by wrócił, ale po co.....?
To tyle w ramach usprawiedliwienia nieobecnościwink
Obserwuj wątek
  • asmi7 Re: dawno mnie tu nie było:( witam ponownie:) 30.09.11, 11:06
   Witaj,
   na pewno wszystko, czego dośwadczyłaś, było bardzo trudne i bolesne. Ale najgorsze masz już za sobą- teraz będzie tylko lepiej, zobaczysz!
   Jeśli ktoś stracił w całej tej sytuacji, to właśnie Twój były mąż - stracił mądrą i dobrą żonę oraz cudownego synka. Ty sobie poradzisz na pewno, a on - skoro się w taki sposób zachował -po prostu nie jest Ciebie godny!!!!

   Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale każda z nas przez te lata doświadczyła zapewne różnych trudności. Ja straciłam dzieciątko (poronienie) i też strasznie to przeżyłam i nadal tęsknię za nim... Teraz jestem w 17 tc. i zyję nadzieją, ze tym razem będzie dobrze.

   Życzę również Tobie powodzenia i głowa do góry!

   A nasze forum nie jest już tak aktywne jak kiedyś, ale od czasu do czasu niktóre z nas tu zaglądają smileNie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka