Dodaj do ulubionych

Dziewczyny jak wyglądacie?

24.02.05, 13:28
Cześć, wiem ,że przemawia przeze mnie próżność ale trochę jestem podłamana.
W pierwszej ciąży, 6 lat temu wyglądałam rewelacyjnie ,lepiej niż przed, a
tym razem tragedia! 10 tydz. a ja nie mogę spojrzeć w lustro.Jakaś mi dziwna
ta gęba się zrobiła.Co to będzie w 9 miesiącu-wolę nie myśleć.
Czy są tu jakieś ciężaróweczki które w ciąży nie wypiękniały???
Ania (filimoni)
Obserwuj wątek
    • lodziasta Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 13:37
      Heh... No więc w zasadzie ja też nie mogę patrzeć na swoje odbicie. Nigdy nie byłam miss polonia, natomiast teraz... Szkoda słów... Plamy jakieś, spuchnięta jestem jak purchawka... Tyle, że wszyscy twierdzą, że uśmiech jakiś taki ładniejszy mam i tym się pocieszam smile
      • kika_kika Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 14:35
        a mi babcia już daaaaaaaaaawno temu mówiła, że jak kobieta w ciązy jest brzydka
        to będzie mieć córeczke a jak ładna to synka smile nie wiem ile w tym prawdy....
        ale ja tez nie moge na siebie patrzeć.... i inni tez to widzą bo nawet wczoraj
        wykładowca na zajęciach podszedł do mnie i mi powiedział: pani kasiu... a cóż
        pani taka odmieniona?? (a na przerwie koleżanki pytały czy sie dobrze czuję...)-
        i to mnie zdołowało sad
        wogóle jakoś inaczej wyglądam.. nawet jak zrobię sobie makijażyk to i tak
        wyglądam jak zmokła kura.... sad
        jak wpłynie pensyjka to rozważe szaleństwo: zmiana fryzury/koloru... może to mi
        pomoże...
        • madelaine6 Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 15:44
          Hmmm,tez slyszalam ze corka zabiera urode mamusi wink
          Chcialabym,zeby to byla prawda,bo faktycznie nie moge
          na siebie patrzec sad Cera okropna,zero mitycznej "promiennosci"
          i blasku bijacego od przyszlej mamusi...A w ciazy z Kubusiem
          tak wlasnie bylo.Nie ukrywam,ze teraz chcialabym corcie,wiec
          moze i cos w tym jest wink
        • lodziasta Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 18:43
          >a mi babcia już daaaaaaaaaawno temu mówiła, że jak kobieta w ciązy jest brzydka
          > to będzie mieć córeczke a jak ładna to synka smile nie wiem ile w tym prawdy....

Jeżeli to prawda, to jestem w stanie poświęcić sięwink
    • majka.majka Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 16:47
      U mnie co tydzień jest inaczej. W jednym mam promienną cerę, piękne błyszczące
      oczy i naprawdę super wyglądam, w drugim mam jakieś plamy, pryszcze i ogólnie
      wyglądam jakbym całe życie ciężko tyrała. Nie wiem od czego to zależy, bo
      samopoczucie mam ok (pozytywne nastawienie) prawie cały czas, nie pracuję, więc
      o zmęczeniu nie ma mowy, i ogólnie nie mam jakiś większych zmartwień.
      Pozdrawiam (13 tydz. trwa)
    • ala77a Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 16:59
      Cześć, nie ma sie chyba co przejmować ja też nie wygladam najlepiej cały czas
      jakieś pryszcze na twarzy, kiedyś tylko sporadycznie przed okresem, też mnie to
      martwi ale jak nałożę coś na twarz cyli makijażyk to nei jest tak źle, mam
      nadzieję, ale włosy tez mi na początku bardziej wypadały niż normlanie, może to
      będzie dziewczynka byłoby super to moje pierwsze. Pozdrawiam i życzę uśmiechu
      ponoć promieniujemy szczęściem w ciąży.
      ala.
      • filimoni Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 18:08
        Dzięki dziewczyny, to trochę pocieszające ,że nie dotyczy tylko mnie. Ja sobie
        myślę,że może jak skończymy 1 trymestr to coś się zmieni. Ponoć teraz
        najbardziej nam hormony szleją.
        Najbardziej mnie martwi ,że chyba trochę jestem zapuchnięta szczególnie rano,
        ręce i buzia. Wiem, że wodę organizm zaczyna trzymać pod koniec ciąży, ale
        teraz to chyba dziwne.
        Trudno ,pożyjemy zobaczymy to w końcu tylko 9 miesięcy...
        Ania(filimoni)
    • ewetka Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 20:21
      Przy MAćku prawie całą ciążę wyglądałam fajnie, dopiero gdzieś w 8 miesiącu
      zaczęłam wyglądać jak monstrum, cała opuchnięta, gdzieś mi szyja zginęłasmile
      A teraz od samego początku wyglądam fatalnie. Oj chciałabym, zeby się
      sprawdziły babcine przepowiedniesmile
    • kaminia76 Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 21:38
      hmmmm co do mojego wygladu to chyba sie nie zmienil, tzn jak patrze w lustro to
      ciagle siebie rozpoznaje smile)) ale faktem jest ze cera bywa fatalna, nie
      codziennie ale wyskakuja mi syfy na twarzy, glownie policzkach i troche na
      plecach sad(( tez biore jeszce duphaston, jak odstawie zobacze czy bedzie
      poprawa a licze na to!!generalnie znajomi twierdza ze wygladam dobrze wiec moze
      to rzeczywiscie chlopiec, ktorego jakims szostym zmyslem czuje...???
      pozdrawiam i przypominam ze wszystkie jestesmy piekne bo nosimy w sobie zycie i
      jestesmy w stanie blogoslawionym, dopiero teraz bedac w ciazy w pelni rozumiem
      to okreslenie smile))
      papa
      k&juniorek plci meskiej jak sadzesmile)
    • andzia252 Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 24.02.05, 21:49
      Anula,nie przejmuj się....
      Ja akurat nie zaliczę się do grona tych "brzydszych".Mój mąż nawet mówi,że
      śliczny będzie chłopak hihihi.Tak szczerze,to nawet wyładniałam w tej ciąży
      (jak do tej pory -13tc)Schudłam na buzi,brzuszka jako takiego nie widać,na boki
      narazie nic się nie osadza....Oby tak do końca...
    • malta25 Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 25.02.05, 06:55
      Andzia to Ci kurde dobrzesmileJa na twarzy wprost przeciwnie-zaokrągliłam się,a
      do tego tłuszczyk mi się po bokach rozlewasmileNie wiem,czy wyglądam gorzej,ale
      na pewno nie lepiej.No ale cóż-skoro później piękną córę mam mieć... smile
      • aniapatryk Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 25.02.05, 08:19
        Ja wyglądam marnie i tak sie czuje. Blada twarz, wrecz szara cera, syfow nie
        mam , ale i w 1 ciazy tez nie mialam. AAA psuja mi sie ostro zębysad. Ogólnie
        wygladam nieciekawie, obraz smutku, brak werwy życia.Brzuch zaczyna mi wystawac
        dosc ostro, cycki rosną tez niezle.
        Cezkam na słonce , bo ta pogoda dobija mnie bardzo
        Ania
        • filimoni Re: Dziewczyny jak wyglądacie? 25.02.05, 10:06
          Dziewczyny, muszę zmartwić te które czekają na dziewczynkę. Właśnie rozmawiałam
          ze swoją kumpelą, która urodziła dziewczynkę a dwa lata później
          chłopca.Przypomniała mi ona, że z Marysią wyglądała cudnie i tak też się czuła
          a z Antosiem -tragedia! Faktycznie przypominam sobie teraz, że była bardzo
          spuchnięta. Tak więc dziewczyny chyba nie płeć ma wpływ na nasz wygląd, nie
          wiem co. Wiem za to ,że dziś się obudziłam spojrzałam w lustro i mnie zemdliło.
          Ania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka