Dodaj do ulubionych

Dziś dowiem się pewnie czy Pola czy Julek :-)))

20.12.05, 14:57
O 17.15 mam USG i mamy szukać oznak płci, nie mam ciśnienia na żadną płeć ale
i tak czuje wielkie podekscytowanie smileNo i jak zwykle po pierwsze denerwuje
się czy wszystko dobrze tam u mojego maluszka w środku a jak już się okaże,
że wszystko dobrze, możemy szukać oznak płci smile

A teraz idę się czymś zająć do 17tej smile
Obserwuj wątek
      • xixx Re: Dziś dowiem się pewnie czy Pola czy Julek :-) 20.12.05, 15:25
        smileNawet nie wiem kiedy ten durny komputer wyslal mojego posta dwa razy,
        oczywiscie z tekstem wstawionym w srodek, siedze na laptopie mojego chlopaka i
        nienawidze go, znaczy laptopa , nie chłopaka wink i mnie trafia jaka to zlosliwa
        machina (dalej mowię o laptopie wink Jendak wolę stacjonarne komputery, echhh...

Ty tez daj znać koniecznie po!
        • olutek_m Re: Dziś dowiem się pewnie czy Pola czy Julek :-) 20.12.05, 16:27
          Cudownie, że bedziesz wiedziała przed Świetami. My jak narazie nasze Maleństwo
          traktujem jak dziewczynkę. Mój Mąż mówi o nas "moje dziewczyny". Lub "Kupiłem
          prezent dla Emilci, zamkni dziecku oczy". A kupuje jej prezenty coraz cześciejsmile
          Przez ostanie dni zauwarzyłam, że dosłownie wywaliło mi brzuch. Bardzo ciągnie
          mnie brzuch od spodu. Gdyby nie to, że czuje ruchy Maleństwa to stawiłabym sie u
          lekarza. I tak mam wątpliwosci czy nie wyskoczyć, dla świetego spokoju...
    • xixx Maly Juleczek urodzi się ok 21 maja :-))))))) 20.12.05, 20:50
      Jak wyzej, jest piękny! Waży całe 225 gramów i wszystko ma tam gdzie trzeba i
      takie jak trzeba smile Łącznie z siusiakiem, którego zaprezentował beż zadnej
      żenadybig_grin

Co do wyników mojej morfologii, tak samo jak ty Pszczólko mam niską - 10,8 ale
      tak to już jest w ciąży, naszi mali pasażerowie wysysają z nas troszkę, mnie
      lekarz przepisał żelazo. Poza tym wyniki mam ok.

Czekam na wieści od Was!

maja i julek smile
      <a
      href="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20732;127/st/20060523/dt/6/k/cb98/preg.png"
      target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20732;127/st/20060523/dt/6/k/cb98/preg.png</a>
      www.schronisko.alpha.pl/
    • dollores1 jestem w szoku - będę miała syna !!! 20.12.05, 22:00
      Dzisiaj miałam robione usg połówkowe.
      Byłam pewna, że to będzie dziewczynka (nie wiem skąd ta pewność, po prostu nie
      opuszczało mnie takie przeczucie). Mam już 2 letnią córeczkę, ale i tak
      liczyłam na dziewczynkę. Dokupiłam mnóstwo ubranek dziewczęcych. A tu na usg
      okazało się, że chłopak (mamy zdjęcie siusiaka) !!!

Waży 320 g, czyli zgodnie z wiekiem ciążowym (18 tyg + 4 dni). Wszystko ok,
      zdrowy smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka