Dodaj do ulubionych

Będę miała cesarkę:(((

15.04.06, 19:52
Będę miała cesarkę, mały ma pępowinę owiniętą dookoła szyjisad(
Obserwuj wątek
    • maga202 Re: Będę miała cesarkę:((( 15.04.06, 22:58
      To znaczy że opiekują się tobą dobrzy lekarze, którzy nie każą Ci za wszelką cenę rodzić naturalnie. Mój synek się udusił pępowina i teraz bedę miała cc na wszelki wypadek aby miec pewność że się dziecku nic nie stanie. A jaki mam spokój, wcale się nie boję, cc to nie poród, wiesz co Cię czeka. Ja rodziłam naturalnie i ciesze się że mnie to ominie.
      Najważniejsze dziecko.
      Pozdrawiam Magda
        • 1urszula1 Re: Będę miała cesarkę:((( 17.04.06, 01:23
          Nie martw sie z tego powodu, nawet jesli marzylas o porodzie naturalnym. Masz
          madrych lekarzy, ktorzy decyduja o tym co njalepsze dla dziecka i Ciebie! U
          mnie czekali z cesarka 48h. 48 godzin koszmarnego porodu! W efekcie synek mial
          zakazenie, bo oddal smolke, tak byl wymeczony... Mialam dola, ze nie rodzilam
          normalnie, mialam dlugo poczucie, ze jestem gorsza itd... wiem ze to glupie i
          mam nadzieje, ze masz odpowiednio duzo czasu zeby sie pozytywnie do zabiegu
          nastawic! Poza tym mimo tej cesarki jestem teraz w trzeciej, upragnionej ciazy,
          wiec wiecej dzieci tez mozna miec smile
          A wyznaczyli Ci termin?
          Ula
    • kasia2705 Re: Będę miała cesarkę:((( 17.04.06, 11:12
      Oj Bidulko! Ja tez sie szykuje na cc i wiesz co? Poniewaz nie mam wplywu na
      ulozenie Synka stwierdzilam, ze nie bede sie tym zamartwiac (choc na poczatku
      bylo mi nieco smutno). Powinnysmy sie cieszyc, ze zyjemy w epoce pozwalajacej
      na interwencje za wczasu i ze tak my jak i nasze dzieci mamy pelne szanse
      przezyc narodziny. Sto lat temu pewnie by sie nie udalo.
      Daj znac co i jak.
      smile))
      • kropka1005 Re: Będę miała cesarkę:((( 18.04.06, 12:47
        u mnie też zapowiada się cesarka. i chyba już się na to przygotowałam. i nawet
        się ciesze, jest chyba mniej nieobliczalna niż normalny poród.Chociaz do
        naturalnego przygotowana byłam już na 100%. no ale jeszcze czekam do 27
        kwietnia do wizyty u gina i wtedy , mam nadzieje wszystko się wyjaśni, oby już
        żadnych zmian, bo naprawde w moim przypadku przestawianie się jest bardzo
        trudne i pełne niepokoju.
        • magdacz1 Re: Będę miała cesarkę:((( 18.04.06, 12:52
          Ja tez będe miała , trochę się boję, a zarazem cieszę.
          Boję się bo nie weim ja to będzie. Pierwszy poród naturalny, więc już wiem jak
          jest po no i wogóle.
          A teraz cesarka, najbardziej to boję się tego bólu po cięciu, bo samej operacji
          jakoś nie. No i najfajniesze z tego wszystkiego jest to , że to będzie chwila i
          dziecko już na świecie, a nie tyle godzin męczarni (poprzednio 14 h).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka