Dodaj do ulubionych

Nawilżacze powietrza

31.10.06, 11:11
macie w domu? Bo właśnie przymierzam się do kupna i zbieram opinie.
Obserwuj wątek
      • kropek47 Re: Nawilżacze powietrza 31.10.06, 12:25
        My kupilismy taki za 100zl w Leroy (nie wiem jak to sie pisze). Wybralismy taki
        nia za duzy bo nie mamy gdzie go postawic. Firma Climtatic. Jestesmy zadowoleni.
        Do tego na kaloryferach mamy umieszczone kamionki z woda. Jak narazie u nas jest
        tak cieplo ze kaloryferow nie wlaczamy.
    • 10maj Re: Nawilżacze powietrza 31.10.06, 15:41
      My mamy pingwinek już w zeszłym roku kupiliśmy z tego co wiem to opinie są
      podzielone pediatrzy mówią żeby nawilżać bo suche powietrze wysusza a
      alergolodzy żeby zdecydowanie nie bo wilgoć i kurz to raj dla alergenów. Ale
      przy dziecku trzeba pamiętać że musi być na zimną parę. A pisałam że upiliśmy w
      zeszłym roku bo podziałał dwa miesiące i poszedł do naprawy dostaliśmy nowy i
      ten jest ok. Gdyby tak się stało przy maluszku to nie wiem jak bym sobie
      poradziła (czas naprawy miesiąc) bo naprawdę powietrze jest strasznie wysuszone
      pomimo iż mamy kamionki na kaloryferach.
      • dorcia231 Re: Nawilżacze powietrza 01.11.06, 07:47
        JA miałam kamionki na kaloryferach bo mi zawsze strasznie nos w zimie wysychał.
        Nic mi one nie pomagały i kończyło się na tym, że kładam na kaloryferze na noc
        mokry ręcznik. Teraz ze względu na dziecko kupiliśmy (na allegro) nawilżacz
        ultradzwiękowy Climatic. Na razie sie prawdza. Ciężko mi powiedzieć obiektywnie
        czy jest dobry bo to pierwszy mój taki nawilżacz w życiu.
    • donkaczka tu mama czerwcowa 01.11.06, 10:43
      ultradźwiękowe nie sa polecane, szperałam po necie i czytałam i mi ta informacja
      utkwiła, pamietam że rozbijają kamień i osadza się w domu jako drobny pył restzy
      nie pamiętam
      gorąca para też źle, bo bakterie itp
      jesli potrzebujecie ze względu na dziecko, to po selekcji zostaje tylko VENTA,
      drogi niestety, ale ma same zalety poza tym

kamionki na kaloryferze sa mało wydajne, kupcie w castoramie za 20 złotych taką
      małą stację pogody która mierzy wilgotność powietrza, 50-60% jest ok, w zimie
      jest suche powietyrze i jeszcze kaloryery podsuszaja i potrafi spaść do
      dwudziestukilku procent
    • zolesia Re: Nawilżacze powietrza 01.11.06, 16:53
      Ja mam VENTĘ i jestem b. zadowolona. Droga - ok. 600 zł, ale jak na razie
      naprawde warta swojej ceny. Nie tylko nawilza powietrze, ale tez je oczyszcza,
      przepuszczajac przez filtr wodny. i rzeczywiscie powietrze jest wyraznie
      swiezsze. wczesniej mialam parowy nawilzacz i tez oczywiscie nawilzal, ale po
      pewnym czasie robila sie sauna. a z VENTĄ nie ma tego efektu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka