Dodaj do ulubionych

Wiem! Zróbmy zestawienie!

26.06.07, 22:31
Słuchajcie, a może zrobić takie zestawienie, co?
W formie tabelki na przykład.
A w tabelce taka na przykład Gienia29 i o niej wszystko, co najważniejsze,
jak leci:
- ma cztery babcie,
- antykoncepcja - stosunek przerywany,
- stary młodszy od niej dwa lata,
- na obiad jada najchętniej fasolkę po bretońsku,
- lało u niej ostatnio w poprzedni wtorek nad ranem,
- czyta tylko wątki rozpoczynające się na literę "P".

Dzięki takiej tabeli, zanim człowiek się wda w rozmowę z taką Gienią, to ją
sobie najpierw w rubryczce odnajdzie, poczyta i od razu będzie wiedział z kim
ma do czynienia.
A tak, naszukać się tych wątków trzeba, nalatać po sondach, po co?

To jak?
Obserwuj wątek
    • roka76 he he he dobre!!! 26.06.07, 23:03
      ziarnko pieprzu - glos rozsadku na przeslodkim forumwink
      mnie najbardziej w sondach bawi "fachowe" zaznaczanie, ze pod tematem wpisu "no
      text" (n/t lub n\t jak kto woli), bo czytam po kolei wpisy i sama widze czy
      tekst jest czy niebig_grin
      a sondy nie sa takie zle, wiele przydatnych rzeczy mozna sie z nich dowiedziec,
      wymienic doswiadczeniami, tylko laski troche sie zagalopowaly i zasmiecily
      forum, a pytania zaczynaja zblizac sie do poziomu "co lubisz robic bardziej -
      siku czy kupe?"...
      • tiruriru Zgadzam się... 26.06.07, 23:08
        ...z jednym wyjątkiem.
        Dla mnie (podkreślam DLA MNIE) te sondy nie są ciekawe i nic nie umiem zrobić z
        tym, czego się z nich dowiem.
        Bo co mi po tym, co już wiem o naszej Gieni? Nic.
        A powymieniam się doświadczeniami zawsze chętnie i równie chętnie podyskutuję,
        jeśli tylko będę miała coś do powiedzenia. Czego i innym życzę smile
          • aga_lub_marcin nie podoba mi sie 27.06.07, 00:19
            Tiruriru, ze krytykujesz forum na ktorym sie nie udzielasz ( 11 wpisow od
            poczatku istnienia forum, brak danych w tabelce poporodowej oraz w watku gdzie
            sie przedstawiamy). Znajdz sobie takie, ktore bedzie Ci odpowiadalo.

Nie lubie kiedy ktos zmienia nicka, zeby wyrazic jakies kontrowersyjne zdanie!

Szkoda,ze nie potrafisz porozmawiac na nicku na ktorym normalnie sie udzielasz,
            bo nie watpie, ze taki istnieje.

Tez jestem za tym zeby na sile nie nabijac postow, jesli chodzi o "sondy" jesli
            sa ciekawe albo zabawne nie mam nic przeciwko.
            • tiruriru To nie do końca tak 27.06.07, 07:02
              Krytykuję nie forum, ale to, co się na nim ostatnio dzieje.
              Czytam je od samego początku, a pisze mało, to fakt (11 wpisów, fiu fiu, kto by
              pomyślał! smile ).
              Bardzo je lubię, i dotychczas czytałam od dechy do dechy. Właśnie dlatego
              pozwoliłam sobie na komentarz. Gdyby nie sympatia do dziewczyn, które tu czytam
              i swego rodzju "przywiązanie", to jasne, że zmieniłabym forum.

Nie trzeba pisać artykułów do gazet, być autorem programów radiowych etc., by
              móc wyrazić o nich swoje zdanie. Zwłaszcza, gdy się je lubi. Prawda?

Jeśli chodzi o sondy - niech zostaną wątki zabawne, ciekawe etc. Nie pojmuję
              tylko wyścigu o jak największą ilość wpisów, bo to moim zdaniem zaśmieca forum
              i niekiedy sprawia, że posty z prośbą o radę, czy wsparcie lądują po dwóch
              godzinach na samym dole przysypane wątkami typu "co u was słychać, bo u mnie
              wszystko w porządku".
              Nie chciałabym, by trzeba było pisać w tytułach tak, jak niebieskaewka "to nie
              sonda".

A z tą zmianą nicka, nie bardzo rozumiem.
              11 wpisów i wszystkie kontrowersyjne?
              Nigdy nie miałam innego, ale pomysł wydaje mi się niezły smile

pozdrawiam
    • karina.82 Re: Wiem! Zróbmy zestawienie! 27.06.07, 08:57
      No to ja tez powtorze swoje zdanie, ktore juz kiedys wypowiedzialam na temat
      wyscigu w tabelce. Od kiedy zaczelysmy to robic no i od kiedy pojawily sie
      sondy faktycznie forum stalo sie jakies takie zasmicone. Mialam kiedys problem
      z ciemiaczkiem i z jedzeniem dziecka, martwilam sie i faktycznie bylo tak, ze
      moj post szybciutko polecial na dol. Z drugiej jednak strony juz sie do tego
      przyzwyczailam, moze i jest smieszniej i nastepnym razem poprostu w temacie
      napisze WAZNE lub cos w tym stylu. Tylko uwazam, ze wczesniej bylo fajniej, no
      ale nie jestem tu sama...
      Pozdrawiam!
      • tiruriru Pewnie! :-) 27.06.07, 09:07
        że nie jesteś tu sama, ale masz prawo do wyrażenia opinii i nie daj sobie
        wmówić, że jest inaczej smile

A tak troszkę a propos, co się dzieje z adminkami naszego forum?
        Została nam chyba tylko nekokoneko, prawda?

Pozdrawiam
          • roka76 hmmm 27.06.07, 12:59
            marysiowamama napisała:

> za kanią jakos nie tesknię - nie przepadałam za nia od poczatku

tak sie zaciekawilam za co mozna "nie przepadac" za ta adminka, ze zlustrowalam
            3 karty wpisow kani_kani
            wyszlo mi, ze moze niepotrzebnie sie afiszowala, ze jest psychologiem
            dyplomowanym, a nie domoroslym...
    • thaigirl Tiruriru chylę czoła przed Twoją pomysłowością:D:D 27.06.07, 09:24
      Tabelka będzie znacznie bardziej wygodna. Jedno spojrzenie i wszystko wiadome.
      Poza tym gratuluję Ci odwagi: mówisz o tym co Ci się nie podoba, a to chyba
      istota forów internetowych.
      Po drugie: forum straciło swój dzieciowy charakter. Teraz nie jest o dzieciach
      i problemach z nimi związanych o a forumujących... I faktycznie czasem nie
      wiadomo co zrobić z tym nadmiarem niepotrzebnej wiedzy i brakiem konkretnej
      odpowiedzi na problemy związane z dziećmi (bo te posty spadają na dół)...
      • marzusia_s Mnie te sondy nuuudzą 27.06.07, 09:40
        moje zdanie jest takie:
        - forum to nie wyścig, więc tworzenie bezsensownych wątków, których większość
        nie czyta po to, żeby było lepsze miejsce w rankingu to mijanie się z celem
        - wszystko jest zabawne, ale w pewnych granicach, czekam na sonde Czy masz
        dziecko?
        - przez te sondy wazne wątki, dotyczące pomocy często spadają na dół, albo na
        drugą stronę
        - no i przy tej ilości na pewno nie pomagają w lepszym poznaniu się
        I Tiruriru trafiła w dziesiątkę! A poza tym skoro zostawiłyśmy forum otwarte to
        tym samym dałyśmy prawo do wypowiadania się każdemu, niezaleznie od tego czy
        pisze, czy nie, więc może takze krytykować.
        • aga_lub_marcin Re: Mnie te sondy nuuudzą 27.06.07, 10:01
          marzusia_s napisała:

> moje zdanie jest takie:
          > - forum to nie wyścig, więc tworzenie bezsensownych wątków, których większość
          > nie czyta po to, żeby było lepsze miejsce w rankingu to mijanie się z celem
          > - wszystko jest zabawne, ale w pewnych granicach, czekam na sonde Czy masz
          > dziecko?
          > - przez te sondy wazne wątki, dotyczące pomocy często spadają na dół, albo na
          > drugą stronę
          > - no i przy tej ilości na pewno nie pomagają w lepszym poznaniu się
          > I Tiruriru trafiła w dziesiątkę! A poza tym skoro zostawiłyśmy forum otwarte
          to
          >
          > tym samym dałyśmy prawo do wypowiadania się każdemu, niezaleznie od tego czy
          > pisze, czy nie, więc może takze krytykować.

Jesli jakies forum czytam i nie udzielam sie, w momencie kiedy przestaje mi sie
          podobac przestaje czytac. Obrazowo sprobuje wyjasnic o co mi chodzi-jesli
          ogladam tvn i polsat to nie kaze polsatowi zmieniac programu na taki jaki ma
          tvn, tylko jesli mi sie polsat nie podoba,to przelaczam na tvn. Co innego jesli
          bym pracowala w telewizji, wtedy mialabym jakis wplyw na to co jest nadawane i
          probowalabym przeforsowac swoje pomysly.
          Ale jasne krytykowac moze kazdy. Zgodze sie,chociaz mi sie ta krytyka jak
          mowilam nie podoba z "ust" tiruriru,ktora sama nie robi nic zeby ksztaltowac
          jakos forum.
    • marysiowamama i jeszcze jedno 27.06.07, 10:26
      Nie rozumiem dlaczego tyle osób napadło na tiruriru za to że osmieliła sie na
      krytykę?
      tiruriru masz mój szacunek za odwagę i nie patrz na ilość swoich postów
      wczesniej !!!
    • niebieskaewka a mi sie wydaje, 27.06.07, 10:32
      ze temu,komu nie podoba sie sonda po prostu nie bierze w niej udzialu i
      juz.Mialo byc smiesznie,bylo smiesznie.Liczba odpowiedzi przy sondach
      wskazywala na zainteresowanie postem.Gdyby takowego nie bylo myslicie ze
      ktorakolwiek bawilaby sie w zadawanie pytan, na ktore nikt by nieodpowiadal?
      Dziewczyny, trzeba zyc wlasnym zyciem,a nie przymuszac sie do rzeczy na ktore
      nie ma sie najmniejszej ochoty. Niemniej jednak niezapominajmy o tym, ze forum
      jest otwarte i panuje wolnosc slowa. Mam nadzieje,ze po tym watku nie
      zmniejszymy swojej ogladalnosci/czytalnosci i niepoobrazamy. Mam rowniez
      nadzieje,ze nikt nie poczuje sie urazony i nie przestanie sie udzielac, bo
      pomysli ohoo zadam pytanie takie,ot z ciekawosci, i znow padnie podejrzenie,ze
      to sonda...
      Pozdrawiam i smutasy i usmiechasy !
    • ewakosz hahahahaha 27.06.07, 10:39
      ogolnie wiecej czytam niz sie udzielam, ale zeby niebylo ze nie dbam o foruma to
      tez zaczelam uczestniczyc w tych sondach, moze nie wszystkich, ale jednak.

dzieki tiruriru za ten post. usmialam sie i doszlo do mnie, ze sama tez sie
      dokladam do nakrecania spirali sond.

ale co do tematow dzieciowych, nie wiem ja chyba zla matka jestem, bo bardziej
      interesuja mnie inne tematy wink.

e.
    • sorriso77 a to ja jeszcze swoje 3 grosze :)) 27.06.07, 14:12
      ale mnie dysputa ominęła smile)

czuje sie w obowiązku wtracic, bo osobiscie mam krew na rekach-sama pare sond
      spreparowałam smile)
      wisza mi statystyki, mozemy byc w ogonie tabelki, ale byleby forum żyło i
      byłoby taka mini odskocznią, przeciez nie samym dzieciem człowiek żyje
      sondy (nie wiem czy moge uzywac slowa tego smile) traktuje z przymrużeniem oka,
      usmiecham sie i biore w nich udział,albo olewam
      i tak sobie mysle, o ironio, ze dzieki temu poznajemy sie troche.. (buska ma
      tyle starszego faceta, a matylda tyle młodszego smile))))
      takie babskie pogaduchy o dupie marynie, a najważniejsze, ze można do nich
      przystapic w porozciaganych dresach i potarganej fryzurze
      a i na problemy dzieciowe tez znajduje sie miejsce smile

dziekujem za uwagem
      • matylda07 Moje zdanie 27.06.07, 14:28
        mnie akurat sondy nie denerwują i innych też skoro biorą w nich udział.Niektórzy
        z kolei ich nie lubią - mają prawo. Jeśli mnie temat nie interesuje - po prostu
        nie czytam. Jeśli nie ma czegos interesujacego na pierwszej stronie - potrafię
        posługiwać się wyszukiwarką. Jesli nie znajdę w wyszukiwarce - zadaję pytanie.
        Jeśli nie ma odpowiedzi szukam gdzie indziej.Wogóle jestem wyluzowana i wiele
        rzeczy traktuję z przymruzeniem oka. Polecamsmile
    • mikasara Re: Wiem! Zróbmy zestawienie! 27.06.07, 15:08
      jestem z tiruriru oraz tymi co są z nią! oczywiście jeśli chodzi o zdanie na
      tamat sond. jak się forum ożywiło to ciekawie się czytało, ale teraz to już
      prawdziwy śmietnik sondowy. jak w życiu - co za dużo to niezdrowo.
      do aga lub marcin: nie zgodzę się, że to forum jest tylko dla tych, którym się
      podoba. myślę, że założycielka tego forum myślała, że będzie ono dla wszystkich
      mam, które urodziły w lutym 2007 lub okolicach.
      a poza tym ta dyskusja faktycznie jest wesoła.
      pozdrawiam wyluzowane i spięte (jeśli takie tu są) smile
          • princessa1 Re: moje zdanie 28.06.07, 14:58
            wiele z Was się wypowiedziało obszernia na ten temat to i ja chyba powinnam
            sond w pewnym momencie owszem było za dużo,
            chociaz z drugiej strony nie dziwię się, że niektóe dziewczyny sporo pisały,
            nawet w takich mniej poważnych wątkach
            widomo są pewnie same całymi dniami z dzieckiem w domu, a za towarzystwo mają
            jednynie komputer, chcą się więc jakoś rozerwać nawet wypisując jakiś głupotki
            na forum
            poza tym pojawiało się sporo nowych osób, które też chciały się poznać między
            soba i z resztą
            no ale jak ktoś napisał po watku Tiruriru powiało chłodem...
            dziewczyny zamilkły, zrobiło im się głupio, boją się posądzenia, ze tworzą
            wątki - sondy
            a mnie też jest głupio, bo po co zaraz tak kogoś strofować?
            chca to niech piszą, robią sondy itp. - przecież to jest forum otwarte
            można to było jakoś inaczej przekazać...
            Ja akura zagdzam się z Aga_lub_marcin, że mnie nie przekonuje Tiruriru bo
            zwyczajnie jej nie znam i nie kojarzę, ani z miesięcy ciążowych ani teraz...
            ani z wątków ani ze statystyk...
            I co jaki mamy efekt całje tej akcji? ano taki, że pewnie wielu foremkom jest
            głupio i przestały pisać cokolwiek...
            Czy o to chodziło?
            w kazdym razie mam nadzieje, ze przetrwamy ten chwilowy kryzyssmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka