Dodaj do ulubionych

wózek a bagażnik w aucie

26.07.07, 22:26
W jakim bagażniku NIE ZMIEŚCI się głeboko-spacerowy wózek bliźniaczy?
Czy w bagażniku dowolnego kombi się zmieści każdy wózek?

Pytam, bo będziemy zmieniac auto. Wózka na razie nie mamy.
Obserwuj wątek
      • okularniczka Re: wózek a bagażnik w aucie 27.07.07, 22:30
        Też tak myślałam- dopóki nie zaczęłam dojeźdzać do pracy... i zmieniliśmy autko
        na kombi. Parkowanie vanem w centrum Warszawy bywa mocno kłopotliwe... A tak
        wszyscy się mieścimy, wózek+bagaże również smile
        No i picasso to nie van... do prawdziwego vana sporo brakuje.
    • ewbert Re: wózek a bagażnik w aucie 27.07.07, 09:45
      zgadzam sie z poprzedniczkami - mini-van
      my jak dowiedzielismy sie ze spodziewamy sie bliźniakow
      zaczelismy rozgladac sie za autem
      mimo ze maz absolutnie nie chcial mini vana jak wsiadl za kółko...
      kupiliśmy vw sharana
      polecam
      i babcie i psa borysa i wozek i wszystko mozna zmiescic hihi
      • aspidisca Re: wózek a bagażnik w aucie 27.07.07, 13:18
        no własnie myslę o seacie alhambra, bo w sumie będziemy mieć troje dzieci i
        suczkę goldenkę. oglądałam też xarę picasso, fajny.
        trochę się obawiam że na codzienne dojazdy do pracy minivan zabierze troche
        kasy na paliwo. a gaz ponoć ma radykalnie podrożec od przyszłego roku. do tej
        pory jeżdżę felicją, ale ona tez ciągnie benzynę - 500 stówek miesięcznie
        wydaję na dojazdy do pracy. Ale cóż, na wodzie nie da sie jeździć, póki co!

dzięki wam
    • jenx Re: wózek a bagażnik w aucie 27.07.07, 21:38
      My mamy firda mondeo kombi. Wozek miesci sie bez problemow, a miejsca wiecej
      niz w picasso (porownywalismy, bo chcielismy zmienic- nie tylko bagaznik ale i
      srodek wiekszy), chociaz xsara pewnie ladniejsza smile. Alhambra o ktorej mowia
      dziewczyny pewnie jeszcze lepsza bo ogromniasta smile
      pozdrawiam
      • gosiareczka Re: wózek a bagażnik w aucie 28.07.07, 18:47
        w moim fordzie escorcie hatchbagu zmieścił się naprawdę duży wózek retrus - ale
        niewygodnie było go podnoscic, bo jednak cięzko do hatchbaga,
        zamieniłam na opla vectrę kombi - rewelacja, wejdzie retrus + góra bagażu, lub
        2 pojedyncze wózki, dwa rowerki i jeszcze góra bagażu....

może i minivany sa lepsze, tzn. większe, ale myślę że te z tych prawdziwych
        vanów, akurat picasso to malutkie coś... na pewno mniejsze od większości kombi,
        wiem bo koleżanka ma... retrus za chiny nie chciał wejść...!
        te duże vany, typowe na pewno są fajne i duże...
    • donelka94 Re: wózek a bagażnik w aucie 12.03.18, 10:51
      My mamy mały bagażnik, dlatego kierowaliśmy się tym gdy wybieraliśmy wózek dla naszego synka. Zdecydowaliśmy się na wózek 2w1 Barletta od Adamexu i jesteśmy zadowoleni, bo po złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca, a jego złożenie zajmuje dosłownie kilka sekund i jest bardzo płynne. Po za tym jest lekki i bardzo zwrotny, jesteśmy zadowoleni z zakupu.
    • leszekmarc Re: wózek a bagażnik w aucie 11.01.19, 20:16
      Rzeczywiście, jak się kupi jakiś gigantyczny wózek to może się pojawić problem. Generalnie polecam zainteresować się ofertą wózków jakie sprzedaje firma Adamex. Jest to naprawdę wysoka jakość, a do tego super duże komplety. Naprawdę dorzucają sporo fajnych gadżetów smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka