Dobry smak a byle jakie jedzenie

09.01.12, 11:58
Często widzę pielgrzymki rodzin z dziećmi 5-10 lat spędzające w makdonaldach mnóstwo czasu. Jak uczycie dzieci nowych, bardziej wyszukanych smaków, żeby w miarę możliwości nie zakochały się zaraz z fast foodach?
    • andaba Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 10.01.12, 07:29
      I zawsze są to te same rodziny?
    • titti_pecci_scialoja Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 10.01.12, 08:45
      Proponujemy nowe smaki. Nie wpadłaś na to?
    • marghe_72 Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 10.01.12, 13:55
      podajemy nowe, "wyszukane" potrawy..
    • agazuchwa Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 10.01.12, 15:43
      a możesz zdefiniować bardziej wyszukanesmile bo my chyba na razie (tomek lat 5) bardziej wyszukanych nie podajemy...chyba, ze nie rozumiem pytaniawink do przysmaków należy kromka chlebusia drwala ( z ziarnami z lidla) w każdej zupie pływa kasza...ale owoców morza jeszcze nie próbowaliśmy. Nie rozumiem pytania
      • joa66 Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 10.01.12, 19:33
        Autorce zapewne chodzi o sery wink . Teraz czekamy na reklamę strony smile
    • aka10 Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 11.01.12, 16:01
      elat200 napisała:

      > Często widzę pielgrzymki rodzin z dziećmi 5-10 lat spędzające w makdonaldach mn
      > óstwo czasu. Jak uczycie dzieci nowych, bardziej wyszukanych smaków, żeby w mia
      > rę możliwości nie zakochały się zaraz z fast foodach?
      Jak tam z dzieckiem nie bedziesz wchodzic, to i tego wszystkiego nie bedzie jadlo. Nie rozumiem problemu.
    • morekac Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 11.01.12, 16:47
      Jakie byle jakie jedzenie? Frytki z MacDonalda wytrzymują 3 lata bez zepsucia. smile
    • edziecko.redakcja Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 07.02.12, 13:19
      Zachęcamy do wspólnego gotowania i znajdujemy nowe przepisy.Nie przeganiamy z kuchni, jak kiedyś robiły to nasze mamy. I wierzymy, że to my dajemy przykład - jeśli sami jemy chipsy i pijemy colę, dajemy przykład dzieciom.
      A może to kwestia rówieśników jednak i stamtąd płynie przykład?
    • beatulek Re: Dobry smak a byle jakie jedzenie 28.02.12, 09:20
      Nie zakazujemy fast-foodów. Zakazany owoc zawsze lepiej smakuje. Chodzimy do KFC>McDonald s jak mamy jakąś dzieciową okazję (np. koniec roku szkolnego, dzień dziecka). Jak uczymy zdrowego jedzenia - wspólnie robimy zakupy - dzieci same wybierają między tym co wskażą rodzice a rodzice wskazują produkty zdrowe.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja