Dodaj do ulubionych

Corka wstydzi sie isc do szkoły

23.02.20, 14:11
Córka ma 9 lat. Wczoraj byliśmy na imieninach brata mojego męża, za naszym miastem. Auto jest w warsztacie wiec jechalismy pksem bo to dwie godziny tylko. Córce chciało się siku, pod koniec drogi już nie mogła wytrzymać. Jak wysiedliśmy to poszliśmy zaraz do galerii handlowej na dworcu szukać toalety, córka już ledwo mogla isc a jak juz doszlismy to okazalo sie ze ta jest zamknięta i musimy iśc pietro wyzej. Po drodze spotkalismy koleżankę corki z klasy z mamą i one jechały z nami windą no a córka już trzymała się za spodnie, kucała i płakała że już nie może, że już chyba siusia. Ostatecznie udało nam się dolecieć do toalety i córka zdążyła w ostatniej chwili, potem wracaliśmy razem z kolezanka i jej mama tramwajem, dziewczynki razem sobie rozmawiały. A dziś córka mowi ze ona do szkoły nie pójdzie bo sie wstydzi tej sytuacji i ze Julka powie koleżankom. Mówimy jej że przecież nic sie nie stało, nie posikała się, ale ona uważa że samo to że płakała, bo tak jej się chciało, i że nie mogła przestać trzymać się za krocze to wielka kompromitacja i kazde wspomnienie o szkole kończy sie szlochem. Maz uwaza ze to histeria i fanaberie i nie ma co wydziwiac, córka idzie do szkoły i koniec, ja sie martwie i nawet jestem gotowa z nią zostac w domu, ale córka długo wszystko pamięta i nie wiem jak dlugo bedzie sie wstydzic. Co zrobic?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka