Dodaj do ulubionych

Relacje żony z pasierbem...

09.08.20, 23:53
Witam
Nie myslalem ze trafie tutaj ale.sytuacja mnie do tego zmusila i szukam opini pomocy ,moze dobrej rady...
Otóż. Mam syna z poprzedniego małżeństwa. 9 lat Franek.
Dzisj jestem mężem od 3 lat kobiety ktora ma.corke z 1 małżeństwa lat 14 i mamy wspólne dziecko.3 lata.notabene niepełnosprawne.
Wydawać by sie mogło ze dla niepelnosprawnego dziecka powinnismy odrzucic wszystkie swoje fobie i zyc razem dla niego.myslalwm ze tak bedzie ale coraz mniej w to wierzę.
Żona ma bardzo wiele do zarzucenia mojemu synowi i zarazem mnie.
To co codziennie słyszę to że:
Nasz niepelnosprawny syn mnie nie interesuje, to ze jestem sponsorem dziecka z poprzedniego małżeństwa, to ze utrzymuje byla żonę, to ze wydaje poeniadze na dojazdy do dziecka itp itd i tak ciągle. Teraz doszly teksty ze nie bedzie dokładała na urodziny dzieci ze strony mojego brata.ps brat jest wlasnie chrzesnym mojego syna i zawsze pamieta o urodzinach i zawsze jakis prezent podaruje.ja chce sie tez odwzajemniac dla jego córki. Al3 dla zony to problem.
Place co miesiąc 800 zl alimentów plus moze max 100 zl na dodarkowe rzeczy. Jakieś drobnostki upominki.
Kazdy dodatkowy gest finansowy ktory bym wykonał to bedzie oskarżenie o kradzież pieniędzy.

Nie wiem za bardzo jak mam rozmawiać z żoną ze z reguły ojcowie nie tylko zapewniaja dziecku alimenty ale takze dodatkowe rzeczy (ja pisze to o 100 zl)zona twierdzi ze ok 500 zl co miesiąc...
Zona ma bardzonograniczony kontakt z rodzina ze swojej strony (praktycznie zaden) a ostatnio i z moją stroną ucina kontakt (moze dlatego ze moja rodzina uslyszala jakie sa jej relacje z moim synem i oni trz zaczeli jej unikać).
Moze warto wybrac by sie do mediatora?
Juz raz syn przeżywał rozwod rodziców i bardzo nie chcialbym zeby ten 3 latek Kacperek musiał takze to przeżywać...
Przeciez nie moge uciać kontaktu z Frankiem zeby zona była zadowolona...

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka