Dodaj do ulubionych

Wspieranie dziecka w jego rozwoju

18.08.20, 10:52
Witam.
Wiem, że wiele z Nas boryka się z problemami dotyczącymi wychowania dziecka. Może być ciężko, szczególnie jeżeli łączymy pracę zawodową z wychowaniem dziecka i jeszcze inne pozostałe obowiązki. Na podstawie własnego doświadczenia i doświadczenia wielu moich koleżanek, chciałabym wam polecić szkolenia (związane z wychowaniem dzieci i nie tylko) w jednej z placówek, czyli w Instytucie Studiów Podyplomowych.
Oprócz tego mają teraz w swojej ofercie, nowy kierunek "wspieranie dzieci i młodzieży w rozwoju poprzez sztukę oraz uczelnie w działaniu". Zdobyta wiedza może okazać się bardzo pomocna w wychowaniu i rozwoju dziecka - sztuka wydaje się być bardzo interesującym rozwiązaniem. Polecam wszystkim nauczycielom, opiekunom i rodzicom! smile)
www.podyplomowka.edu.pl/
Obserwuj wątek
    • verdana Re: Wspieranie dziecka w jego rozwoju 21.08.20, 15:11
      Gdybym miała wybierać szkolenia, to nie wybrałabym takich, w których szkolą jednocześnie osoby wychowujące dzieci I wychowaniem zwierzat domowych (bo "i nie tylko" chyba to ozznacza?). Nie wybrałabym też firmy, ktra "Nas" pisze dużą literą. I nie potrafi napisać gramatycznie zdania (patrz zdanie drugie). Jeśli mamy już do czynienia z uczelniami w działaniu, to chyba też za póżno na wychowywanie i wspieranie. Polecam kolejną pseudoreklamę napisać w języku bardziej zbliżonym do polskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka