Dodaj do ulubionych

Wspieranie dziecka w jego rozwoju

18.08.20, 10:52
Witam.
Wiem, że wiele z Nas boryka się z problemami dotyczącymi wychowania dziecka. Może być ciężko, szczególnie jeżeli łączymy pracę zawodową z wychowaniem dziecka i jeszcze inne pozostałe obowiązki. Na podstawie własnego doświadczenia i doświadczenia wielu moich koleżanek, chciałabym wam polecić szkolenia (związane z wychowaniem dzieci i nie tylko) w jednej z placówek, czyli w Instytucie Studiów Podyplomowych.
Oprócz tego mają teraz w swojej ofercie, nowy kierunek "wspieranie dzieci i młodzieży w rozwoju poprzez sztukę oraz uczelnie w działaniu". Zdobyta wiedza może okazać się bardzo pomocna w wychowaniu i rozwoju dziecka - sztuka wydaje się być bardzo interesującym rozwiązaniem. Polecam wszystkim nauczycielom, opiekunom i rodzicom! smile)
www.podyplomowka.edu.pl/
Obserwuj wątek
  • verdana Re: Wspieranie dziecka w jego rozwoju 21.08.20, 15:11
   Gdybym miała wybierać szkolenia, to nie wybrałabym takich, w których szkolą jednocześnie osoby wychowujące dzieci I wychowaniem zwierzat domowych (bo "i nie tylko" chyba to ozznacza?). Nie wybrałabym też firmy, ktra "Nas" pisze dużą literą. I nie potrafi napisać gramatycznie zdania (patrz zdanie drugie). Jeśli mamy już do czynienia z uczelniami w działaniu, to chyba też za póżno na wychowywanie i wspieranie. Polecam kolejną pseudoreklamę napisać w języku bardziej zbliżonym do polskiego.
  • wykapananianiaa Re: Wspieranie dziecka w jego rozwoju 30.09.20, 00:19
   Instagram.com/wykapana_niania zdecydowanie by się tu przydała. Możecie śmiało pytać. Wspólnie z doświadczoną nianią o szerokiej wiedzy można zdziałać cuda.

   Pozdrawiam
  • agatawelur Re: Wspieranie dziecka w jego rozwoju 19.01.21, 20:23
   Wielu przyszłych rodziców nie zdaje sobie przede wszystkim sprawy jak wiele pracy przed nimi. Same chęci to zbyt mało, potrzeba poświecenia dużej ilości czasu przez pierwsze kilka lat. Z doświadczenia innych wiem jedno, szukanie wszystkich "dróg na skróty" przynosi odwrotny rezultat od oczekiwanego. Często rodzice starają się oderwać od codziennych obowiązków podarowując dziecku przykładowo zabawki elektroniczne takie jak laptop czy nawet smartfon. Jeszcze żeby przynosiło to jakiś wkład w jego rozwój to rozumiem, a zwykle jest to tylko "zabijacz czasu". Skupmy się na tym by być dla naszego dziecka wzrorem do naśladowania. Od najmłodszych lat inspirujmy je do nauki tak ważnych umiejętności jak czytanie. Częstym pytaniem jest jak zachęcić dziecko do czytania ? Metod jest wiele dlatego wybierajmy te najskuteczniejsze. Informacje na ten temat są dostępne w wielu miejscach.
  • antonelag Re: Wspieranie dziecka w jego rozwoju 22.05.21, 19:36
   I nie potrafi napisać gramatycznie zdania (mini bus rental glasgow). Jeśli mamy już do czynienia z uczelniami w działaniu, to chyba też za póżno na wychowywanie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka