Dodaj do ulubionych

11 latek ściąga spodnie rówieśnikowi publicznie

27.11.21, 11:40
11 latek ściąga spodnie publicznie koledze z klasy pod namowa kolegów dla śmiechu incydent dzieje się na przerwie w szkole. Oczywiście sprawę odrazu zgłosiłam wychowawcy klasy miały być sprawdzane kamery w tym kierunku niestety jak twierdzi szkoła na kamerach nic nie widać ale kilka osób potwierdziło zaistniała sytuacje. Rozmowa odbyła się przy obydwojaka rodziców dzieci przy wychowawcy oraz gdy była napięta atmoswera wkroczył do tego dyrektor szkoły. Mama chłopca który to zrobił stwierdziła ze robię skandal na cała szkole i powinnismy to załatwić po za szkoła a nie łączyć w to szkole oraz ze za bardzo uczuciowo do tego podchodzę ponieważ oni by się pośmialiśmy a potem poszli i się bawili ze sobą. Ale niestety w ich przypadku tak nie jest ponieważ są kierowane rózne epitety itp w kierunku mojego syna. Mam świadomość tego ze mój syn tez święty nie jest ale czy reakcja na taki incydent matki chłopca jest normalna ????? Sprawa skończyła się uwaga dla chłopaka który to zrobił oraz petagogiem szkolnym dla mojego syna .
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka