Dodaj do ulubionych

Witam i pytanie na poczatek :)

• kafreen Re: Witam i pytanie na poczatek :) 30.05.05, 11:04
      Witaj!!!
      Dwa wozki to opca fatalna, ale moze tWoj synek juz bedzie chodzil? Moj ma teraz
      12 m-cy i 2 tyg i swietnie chodzi, co wiecej, nie chce jezdzic wozkiem, wiec
      chyba ten problem mi odpadnie.
      Jesli chodzi o taki blizniaczy wozek, to one duuzo waza i nie wyobrażam sobie
      za bardzo wnoszenia takiego wózka po schodach do mieszkania. Mysle raczej o
      dokupieniu "babyboard" - takiej deskorolki doczepianej do wozka, na ktorej
      starszy malec moze stanac, gdy sie zmeczy i jechac. Tylko nie wiem czy to sie
      sprawdza w praktyce. Moze ktoras z podwojnych mam ma takie cos?
      Pozdrawiam
      Kasia
      --
      Blog Maxa
      II Maluszek
      FORUM: DZIECI ROK PO ROKU
      • aka21 Re: Witam i pytanie na poczatek :) 30.05.05, 12:55
        Witajcie!
        Nam przy różnicy 14,5 miesiąca (córka zaczęła chodzić jak miała prawie rok)
        wystarczył jeden wózek. Już gdzieś o tym pisałam. Na początku jak mała się
        męczyła lub gdy chciałam się szybciej przemieszczać, to sadzałam ją w nogach
        gondoli na zwiniętym kocu. Dodam ,że jest w miarę spokojna i nie szalała,
        czasem tylko chciała położyć się na Jasiuwink. Wiem ,że są wózki z montowanym na
        rączce krzesełkiem dla starszaka Emmaljunga. Znajomi taki mają i są zadowoleni.
        Rozwiązaniem są też nosidła dla młodszego lub starszego (wypróbowane osobiście
        zwłaszcza na dalsze spacery). A o deskorolce doczepianej do wózka niestety nic
        nie słyszałamsad. Pozdrawiam i życzę udanych wyborów!
    • comevorrei Re: Witam i pytanie na poczatek :) 12.06.05, 07:15
      my mamy podwojny wozek. taki:www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?
      modelNumber=7916PKR&CategoryID=2 i musze powiedziec ze jestem bardzo
      zadowolona. no i roznica wieku jest rok i tydzien'. tak ze coreczka nie zawsze
      chce spacerowac'. czsami woli jechac.
      pozdrawiam. wiktoria.
      --
      lilypie.com/baby1/050328/0/16/3/-4/.png" border="0" alt="lilypie.com/baby1/050328/0/16/3/-4/.png">
      lilypie.com/days/050403/4/24/1/-5/.png" border="0" alt="lilypie.com/days/050403/4/24/1/-5/.png">
      • mamaweronki Re: Witam i pytanie na poczatek :) 17.11.05, 00:19
        Witam. U mnie rożnica wynosi 1,5 roku i mamy wózek firmy ABC Design dla
        rodzeństwa "rok po roku". Kupiliśmy w internecie w sklepie Bobomarket za ok
        900zł, ale wiem, że w komisach można dostać taniej. Jest baaaardzo wygodny,
        sklada się 1 ręką, bez problemu mieści się do bagażnika fiata punto i nie waży
        dużo. Nie wyobrażam sobie funkcjonować bez niego. Polecam! Ma zdejmowane
        siedziska do prania i duży kosz na zakupy, no i jak obie panny chcą spać co
        zdarza się dosyć często, to nie ma problemu- jedna, starsza jadąca z przodu śpi
        w pozycji półleżącej, ale nie narzekasmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka