Dodaj do ulubionych

Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internetach

26.12.19, 21:19
FB Psie sucharki, korpobiurwa, sekcja gimnastyczna, smutne jedzenie w pracy

IG MLH
Obserwuj wątek
    • magata.d Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 26.12.19, 21:39
      Ostatnio rozbawiło mnie, jak na stronie pewnej instytucji pracownicy chwalą się sukcesami swojej szefowej pisząc w stylu "nasza pani kierownik dzisiaj wygrała konkurs czy cos tam jeszcze zrobiła, serdecznie jej gratulujemy". Rozumiem, ze dzieci z przedszkola mogą napisać, ze nasza pani ma dzisiaj urodziny, ale dorośli ludzie tak piszący są komiczni. Śmieszą mnie ludzie, którzy np. Widza się codziennie w pracy, siedzą w jednym pokoju, przy sąsiadujących biurkach, a składają sobie życzenia urodzinowe przez fb, albo gratulacje z jakiegoś powodu.
      • magata.d Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 26.12.19, 21:41
        A i ci ludzie oczywiście są kolegami, koleżankami tej pani kierownik, mówią sobie po imieniu. Padłam ze śmiechu jak to zobaczyłam. Czy ludzie nie maja poczucia żenady?
        • semihora Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 26.12.19, 22:30
          Mają, nie mają, premia sama się nie zrobi, trzeba jej trochę pomóc big_grin
          • magata.d Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 26.12.19, 22:45
            big_grin
      • majenkir Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 05:50
        magata.d napisała:
        > Ostatnio rozbawiło mnie, jak na stronie pewnej instytucji pracownicy chwalą się
        > sukcesami swojej szefowej pisząc w stylu "nasza pani kierownik dzisiaj wygrała
        > konkurs czy cos tam jeszcze zrobiła, serdecznie jej gratulujemy".

Bareja to przewidzial wink
      • chicarica Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 15:30
        Ty się śmiej, a ja na fejsach ludzi pracujących w poważnej firmie widziałam takie klimaty. Lajkujący i dający pozytywne komcie jakoś szybciej awansowali wink Niby dorośli ludzie, ale jednak gimbazą pachniało.
    • mid.week Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 26.12.19, 22:56
      Jadwiga Grzyb
    • cauliflowerpl Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 08:43
      Nieustannie: lajkowanie sobie swoich własnych selfików.
      • ck2 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 08:50
        > Nieustannie: lajkowanie sobie swoich własnych selfików.

Ooo, też to lubię. big_grin
        • cauliflowerpl Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 09:02
          Wiesz, był taki czas, że to miało usprawiedliwienie: we wspomnieniach wychodziło Ci zdjęcie, a jak je zama polubiłaś albo skomentowałaś to wskakiwało z powrotem na tablicę jakby było nowe.
          No ale to było przez chwilę big_grin A lajkujący lajkują nieustannie.
    • tojamarusia Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 09:09
      Psie sucharki, kot simona, jadwiga grzyb, joe monster
      • dvdva Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 13:04
        Milozwierz
        MadkiPolki
    • zosia_1 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 09:38
      Składanie sobie czyli małżonek składa małżonkowi życzenia z okazji rocznicy ślubu na fb. Dla mnie śmieszne
      • landora Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 13:07
        Składanie najbliższej rodzinie (takiej widywanej regularnie) życzeń przez FB. Oraz wyznawanie miłości partnerowi/partnerce publicznie, na FB.
        • frequenter.light Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 04.01.20, 16:20
          Hehe, dobre
    • huexido Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 09:39
      Ptaszek Staszek
      • wrazliwa_lelija Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 15:22
        Ha, też lubię Ptaszka wink
    • feel_good_inc Bio samotnych mamusiek na tinderkach 27.12.19, 10:18
      Szczególnie sekcja wymagań wobec przyszłego partnera. Ma mieć minimum dwa metry wzrostu, wpadać w trzeci próg podatkowy, tańczyć, gotować, opuszczać deskę w kiblu i odrzucić propozycję Netflixa na rolę Geralta, żeby Cavillowi smutno nie było.
      Oczywiście tinderówka ma metr czterdzieści w szpilkach, dwadzieścia kilo nadwagi, amatorskie tatuaże na odbycie i twarzy, połowę zębów, status na fejzbuczku "szlachta nie pracuje" i troje potomstwa z piątką tatusiów, z których dwóch aktualnie siedzi, a jeden - na zwolnieniu warunkowym - u niej pomieszkuje. Dlatego wrzuca do profilu cytat z Marylin Monroe i wzdycha "gdzie ci prawdziwi mężczyźni?".
      • mgla_jedwabna Re: Bio samotnych mamusiek na tinderkach 27.12.19, 15:39
        Troje potomstwa z piątką tatusiów to faktycznie jest dokonanie, przy którym tatuaże na odbycie bledną wink
        • feel_good_inc Re: Bio samotnych mamusiek na tinderkach 27.12.19, 20:41
          https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/992/383/5f9.gif
        • szmytka1 Re: Bio samotnych mamusiek na tinderkach 30.12.19, 15:52
          Mglo zlaplas zlodzieja?
    • tol8 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 11:22
      Nastolatki z brwiami ala Breżniew. Robienie sobie zdjęcia w lustrze. Głupie cytaty pod zdjęciem. Oznaczanie setek osób pod swoim selfie. Dodawanie przez nastolatków do znajomych kogo się da. Zdjęcia w pozie pt przewialo mnie.
      • nolus Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 14:41
        tol8 napisała:

> Nastolatki z brwiami ala Breżniew. Robienie sobie zdjęcia w lustrze. Głupie cyt
        > aty pod zdjęciem. Oznaczanie setek osób pod swoim selfie. Dodawanie przez nasto
        > latków do znajomych kogo się da. Zdjęcia w pozie pt przewialo mnie.
        >
        Mogę się podpisać prawie pod wszystkim, a w szczególności "pod" tymi brwiami a'la Brezniew, oznaczaniem setek osób pod selfie i pozami do selfie typu "przewialo mnie" 😁.
      • maslova Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 31.12.19, 09:41
        > Zdjęcia w pozie pt przewialo mnie.

Co to za poza?
    • zasiedziala Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 11:35
      Profil Biedronki i awantura o Słodziaki smile
    • szmytka1 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 12:02
      W drugi dzien swiat bylam u znajomej. Znajoma sama z dzieckiem, maz akurat w pracy. Ona poddenerwowana, drazliwa. Dzwobi maz, krotka ostra wymiana zdan nt kto ma dodac zdjecie. Za chwile pik pik telefon. Ona zaglada i promienny usmiech no dodal. I podsuwa mi tel pod nos a tam jakies przeslodzone zdjecie rodzinki ichniej z odpoeirdnim komentarzem jak cudnie swietuja. Ja mojego meza nawet nie mam w znajomy h wink zdjecia rodzinnego chyba zadnego. Inne pokolenie. Sasiadka. Kolo 25 l ja kolo 40 i widze, ze jestwm zacofana fejsbukowo hehe
      • hanusinamama Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 14:34
        To nie jest chyba zależne od wieku...ja mam 35+, a moja znajoma 42 własnie takie foty wrzuca. Ostatnie a'la Rozenkowa z wypięta pupą w mega szpilach (u nich w domu jak chciałam córce założyc buty na zmiane to nie pozwolili bo porysuje parkiet...balerinkami domowymi!!!) wiesza bombkę. I pierdyliard zdjec z opisem "najszczęsliwsi pod słońcem"...
      • kermicia Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 20:54
        Ja się niedawno dowiedziałam, że na FB to już tylko dziadki siedzą (czyli 35+), bo młode pokolenia prowadzą życie socjalne na Instagramie. Albo jeszcze na czymś nowszym.
      • semihora Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 29.12.19, 23:45
        Znajomi na wczasach - non stop albo awantura, albo ciche dni, ale foteczki na fejsika strzelali i podpisywali, jak bardzo się kochają i dobrze bawią... Też ludzie przed trzydziestką.
        • szmytka1 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 14:25
          Wiec wiesz o czym mowie. Aa i znajoma kupila profesjonalny aparat. Jej hobby polega na tymb ze robi nim pozowane fotki specjalnie na fb.
    • aaa-aaa-pl Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 13:50
      " Rozmowy" małżonków na FB ( żarciki z podtekstem) - i te komentarze: uwielbiam was...
      Żenada
      • azja001 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 13:56
        Meldowanie się, jestem na kawie tu i tu, na zakupach, czy gdzie kto tam jest. Kogo to obchodzi?
      • mid.week Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 14:10
        obserwuję z zażenowaniem komentarze nastoletnich koleżanek córki. Te puste wpisy pod kolejnymi profilowymi (oznaczane wszystkimi znajomymi żeby boże broń nikt tych arcydzieł fotografii nie przegapił )- "moja piękna" "moja kochana" "jak zwykle cudowna" - a na fotce laska z włosami zarzuconymi na pół twarzy żeby jej nie było widać, na tle sterty brudnych ubrań ciśniętych w pokoju pod ścianę...
        • asia_i_p Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 09:19
          A to mnie akurat wzrusza - że w dobie hejtu wylewającego się z każdego kąta internetu, one są sobą tak niezłomnie wzajemnie zachwycone.
          • mid.week Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 15:59
            myslalam podobnie, ale moje dziecko mnie nw ziemie sciagnelo brutalnie. Ponoc offline maja inne opinie o komplementowanych fotkach, dlatego napisalam ze "puste komentarze"
      • kotejka Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 15:16
        aaa-aaa-pl napisał:

> " Rozmowy" małżonków na FB ( żarciki z podtekstem) - i te komentarze: uwielbiam
        > was...
        > Żenada
        Aaaaa tak tak
        Znam to
        I nie czaje
        Albo wrzucanie kwiatów od męża i laurek od dzieci
        Takich szczerych, osobistych,,,,
        A w znajomych 500 obcych ludzi
      • wrazliwa_lelija Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 15:23
        "Szczęślive" i tego typu profile. Kto to "kupuje"?
    • aga_mon_ber Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 13:57
      Wszystko, co jest robione na pokaz, gdy tymczasem wiadomo, że rzeczywistość mocno skrzeczy wink
    • wysokienapiec Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 14:03
      Waldek maliniak i dej bo mam horom corke. To drugie czasem przeraza.
    • ponis1990 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 15:27
      Sekcja niechcianego podrywu ;p
    • aaa-aaa-pl Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 18:57
      "Meldowanie się" w szpitalu ( plus info typu : załamana) i ..nic więcej.
      Następnie " wysyp" zapytań : co się stało ????co tam u was ???
      Po 20 takim komentarzu autor łaskawie uzasadnia swój pobyt w szpitalu ( odbieram ciotkę ze szpitala, Ziutek złamam palec itp.).
      • aga_mon_ber Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 27.12.19, 19:18
        O tak, to też jest dobre wink

Jedna z moich znajomych napisała, jak to jej jest smutno, dodała też smutną ikonkę.
        Znajomi oczywiscie zaczęli wypytywac, co sie stało a ona na to , że nic takiego się nie stało.

Inna moja znajoma, zameldowała się gdzieś w szpitalu i wstawiła zdjęcie , jak leży na łózku i jaka to jest bardzo chora.
        Na pytania, w tym pytania na priv, co jej jest , zamilkła.
        Oczywiscie foty nadal wstawia i jak widac, zdrowie jej dopisuje big_grin

• kropkaa Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 02:13
      IG - Paulina Smaszcz-Kurzajewska i durne, żenujące myślo-cytaty podpisane per Ja.
      • kotejka Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 09:11
        kropkaa napisała:

> IG - Paulina Smaszcz-Kurzajewska i durne, żenujące myślo-cytaty podpisane per J
        > a.
        Z ciekawości poszłam zobaczyć
        Żenada faktycznie
        • mid.week Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 13:52
          Też zerknęłam - warto było. Podchujaszczy do dla mnie nowum! smile
    • ck2 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 08:49
      Komentarze koleżanek pod selfie i fotkami typu "ja pod palmą": piękna, gwiazda, co za kobieta, itp.
      Wrzucająca foty to łaknąca atencji pani lat 47, bardzo zadbana, acz uroda przecietna, a figura fatalna - zdjęcia w szortach nawet najgorliwsi nie skomentowali.

Udostepnianie złotych mysli, takich o głebi twórczości Paolo Coelho typu: kiedyś się naprawiało, a teraz się wyrzuca. Pani lat 40.

Wrzucanie na fb zdjęć każdej aktywności: ja na siłowni, ja z dzieckiem, ja w pracy, ja w samochodzie. Pan lat 38. Fakt, ma medialny zawód, no ale.

Pseudomotywacyjne teksty skierowane chyba do przedszkolaków. Trenerka fitness koło 40-tki, bardzo dobra w swoim fachu, ale słuchać ani czytać jej sie nie da.
      • konsta-is-me Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 10:15
        Wynika, ze wrzucac zdjęcia pod palma moga tylko 20-latki z perfekcyjnym wszystkim.
        Jesli wrzuca 47 latka komentarze powinny brzmiec"ty opasla ropucho"?
        A nieee, przeciez wtedy to bylby hejt...
        Trudno zadowolic ematke...
        • ck2 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 31.12.19, 00:00
          A poza wrednymi i infantylnymi komentarzami jeszcze jakieś są, czy nie ma? I tak, jakoś dwudziestce łatwiej wybaczyć bycie słodką idiotką.
    • anika772 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 13:44
      Widzę, że mnie sporo omija.
      Może i czas na FB.
    • chicarica Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 14:57
      Zespół Stulleya i jacyś tam chłopcy z Tindera ostatnio.
      Wiesławiec deluxe ale to dla koneserów.
      Fuck you, I am a unicorn.
      Food Emperor ale też dla koneserów raczej.
    • astrologia333 Re: Co was smieszy na IG, FB i ogolnie w internet 30.12.19, 15:29
      Śmieszy? Chyba nic. Zasmuca mnie jednak, że nie mogę wziąć udziału w żadnym konkursie na Ig. Ja bym chciała się wykazać, zrobić jakieś foto wow, czy napisać coś błyskotliwego i inteligentnego i w związku z tym coś wygrać. No ale nie... żeby tam coś wygrać trzeba oznaczyć 3 znajomych. No k...a, to jakiś obowiązek mieć znajomych?
      🤔🥺

Jeszcze tyle klikam serduszek i żeby mi ktoś oddał, a po co? Barany, narcyzy, pępki świata. Tfu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka