Dodaj do ulubionych

Dziecku uciekają oczy do góry

22.05.20, 16:53
Witam, może ktoś może mi pomóc. Mój 7 letni syn przy oglądaniu telewizji i czasem nawet samoistnie wywraca oczy do góry, wygląda to tak jakby oczy uciekały do góry, a potem jakby sam stara się by wróciły na miejsce. Poza tym nic się nie dzieje, nic go nie boli, gdy to się dzieje jest w ormalnym kontakcie, zachowuje się normalnie. Częściej to występuje gdy jest zmęczony. Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • mariusz.rio2 Re: Dziecku uciekają oczy do góry 12.07.20, 22:03
      To są tiki nerwowe, mój syn miał to samo. Pediatra wysłała mnie do okulisty i neurologa. Okulista nic nie stwierdził, a że na neurologa mieliśmy czekać pół roku. Sama zaczęłam dochodzić przyczyny. I przyczyną są pasożyty. Wcale nie jest tak łatwo się tego pozbyć, bo pasożyty się przemieszczają, i są po za jelitami. Lekarz jak zwykle przepisał nam jeden zentel, a od tego to żaden szanujący się pasożyt nawet nie drgnie. Pomógł nam decaris, niestety można go kupić tylko przez internet. Po decarisie, mój syn z dnia na dzień przestał mieć tiki. Nie wiem czy zasługa jest leku, czy tego, ze akurat pasożyt był w jelitach i udało się go zabić. Ale jeżeli zentel to musi wziąść przez 3 dni po jednej tabletce i po 10 dniach powtórzyć. Poczytaj sobie list dr Ozimka na temat pasożytów, może w razie problemów z nim się skontaktować tj pediatra, który specjalizuję się w pasożytach www.poradynieodparady.com/post/pasożyty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka