Dodaj do ulubionych

gdzie w gw ubrania robocze

28.10.09, 21:29
Gdzie w gorzowie można kupić porządne ubranie robocze?

są tu jacyś robole?
Obserwuj wątek
    • pretty01 Re: gdzie w gw ubrania robocze 28.10.09, 21:35
      Robol...? Gdyby tak się głębiej zastanowić...
      Widziałam taki sklep na Przemysłowej przy Jysku. Na szybie namalowali napis, że
      prowadzą tez sprzedaż przez internet.
      • Gość: emsiziomal Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.09, 21:39
        ja sobie kupuje w IRMEKU na Borowskiego (młyn) albo w lumpeksie na dworcowej!
        Tam sie specjalizuja w roboczych . I maja fajna rozmiarówke, w sam raz na mnie :)
        • zetkaf Re: gdzie w gw ubrania robocze 28.10.09, 23:41
          > ja sobie kupuje w IRMEKU na Borowskiego (młyn) albo w lumpeksie na
          Nie wiem jak na dworcowej, ale Irmek ma faktycznie dobre ciuchy...
          btw, dla niewtajemniczonych, ciuchy robocze ma obowiazek zapewnic
          PRACODAWCA... to tak dla poczatkujacych spawaczy, jesli nie chca
          zaczynac dzialalnosci ;)
          • Gość: irmek Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.09, 00:54
            ciuchy robocze ma obowiazek zapewnic
            > PRACODAWCA

na kursie też powinni byli dać a nie dali a up skasowali po 5 tys za kursanta
            sądze że w firmach polskich może być podobnie ale dobra nie będe kupował jak mi
            dadzą jakieś z lumexu to se taki stroik zamówie:

www.tres.com.pl/index.php?go=prod&id_kat=127&id_prod=1310
            jak nie znajde w irmeku nic odpowiedniego

• Gość: irmek Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.09, 00:57
              a do tego takie rękawice

www.tres.com.pl/index.php?go=prod&id_kat=128&id_prod=455
              i buciory

www.tres.com.pl/index.php?go=prod&id_kat=132&id_prod=898
              i full wypas

jeszcze fajna przyłbica na łeb i można iść do roboty
        • hiro_polska Re: gdzie w gw ubrania robocze 09.12.14, 20:23
          Gość portalu: emsiziomal napisał(a):

. I maja fajna rozmiarówke, w sam raz na mnie
          > :)
          męskie też mają czy tylko twoja"rozmiarówkę"?
    • e_werty Re: gdzie w gw ubrania robocze 28.10.09, 22:02
      Pogadaj ze strajkujacymi kolejarzami...
    • Gość: x Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.gorzow.mm.pl 30.10.09, 11:44
      Koło starej siedziby Policji.Obotrycką w dół idziesz w stronę nisz.Po lewej
      stronie w piwniczce .Nazwy sklepu nie pamiętam
      • Gość: open Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.gorzow.mm.pl 30.10.09, 12:32
        Nie na dworcowej tylko na Jancarza vis a vis PKS-ui to sa ciuchy
        robocze do wszystkich branż -zachodnie . jest w czym wybierać
    • Gość: witkuss Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 20:44
      ja ubrania robocze zamawiam przez internet, zawsze jakieś większe ilości to na dłużej starczy a wychodzi dużo taniej - mój sprawdzony sklep to www.robocze.eu/ - mają spory asortyment
    • Gość: paweł Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.11.13, 13:10
      też uważam, że lepiej zamówić przez internet odzież roboczą
    • Gość: mechanik Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.14, 12:26
      Polecam sklep internetowy www.bestwear.pl
      Sklep posiada duży asortyment odzieży Kegle i zawsze dostajemy go na następny dzień po złożeniu zamówienia
    • Gość: maciek Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.rzeszow.vectranet.pl 13.07.14, 01:23
      Kup w necie, nie spodoba się to odeślesz

Tu masz spoko ceny i i większość od ręki. Ten sklep bhp sam sprawdziłem, więc polecam.
      www.gvarant.pl/pl/odziez-robocza/
    • Gość: nicelus Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.07.14, 10:24
      wolfenstein3d napisał:

> Gdzie w gorzowie można kupić porządne ubranie robocze?

Idziesz na bal maskowy?

• Gość: gość Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.bialapodlaska.vectranet.pl 01.08.14, 09:33
        work-ssr.com
      • Gość: Miłosz Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.icpnet.pl 09.12.14, 13:55
        Sklepy w Gorzowie mają podstawowe ubrania robocze ale jeśli chodzi o coś bardziej konkretnego to pojawia się problem. Jak nie mogę czegoś znaleźć to zamawiam w sklepie bhp przez internet na promocjabhp.pl Mają dobre ceny i szeroki wybór asortymentu co jest dla mnie ważne.
        • Gość: nicelus Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.12.14, 22:39
          Miłosz napisał(a):

> ... ale jeśli chodzi o coś bardziej konkretnego to pojawia się problem.

Popularne jest powiedzenie, że każdy na swój strój, więc nie powinno być problemów.

> Jak nie mogę czegoś znaleźć to zamawiam w sklepie bhp ...

A mają strój intelektualisty dla andrzejusa i strój rajdowca dla hiro?

• Gość: paluszkiewicz Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.icpnet.pl 12.12.14, 12:36
          Jeżeli ktoś potrzebuje większe ilości odzieży ochronnej dla pracowników to faktycznie opcja ze sklepem internetowym jest najrozsądniejsza. Bardzo dobrze zaopatrzonym sklepem jest promocjabhp.pl Mają szeroki asortyment, więc pracownicy z każdej branży znajdą odpowiednią odzież czy inne akcesoria bhp.
        • Gość: mieszko Re: gdzie w gw ubrania robocze IP: *.icpnet.pl 14.01.15, 09:26
          Na stronie promocjabhp.pl można zamówić odzież ochronną. Dobra opcja szczególnie dla firm.
    • hiro_polska pytaj o porządne ganitury ! 19.01.15, 22:22
      wolfenstein3d napisał:

> Gdzie w gorzowie można kupić porządne ubranie robocze?
      >
      > są tu jacyś robole?
      może odpo znajdziesz. ale ci już odpowiem . u nas takich nie sprzedają.nie ma na nie popytu. bo wszyscy pytają o ubrania robocze!
      ;-)
    • jadcka Re: gdzie w gw ubrania robocze 08.10.15, 08:31
      Jak nie macie takich sklepów to zamawiajcie przez internet. Ten sklep ma bardzo dobre ubrania robocze : firmoweciuchy.pl/produkty/odziez-robocza
    • z_olsztyna Re: gdzie w gw ubrania robocze 11.07.16, 10:52
      Polecam jeżeli jesteś z Warmii i mazur sieć hurtowni bhp-nord.pl mają oddziały w

Olsztynie, Kętrzynie i Ełku mają naprawdę duży asortyment przy zachowaniu atrakcyjnych

cen. Możesz też sprawdzić co mają w ofercie na stronie www.bhp-nord.pl
    • z_olsztyna Re: gdzie w gw ubrania robocze 11.07.16, 10:53
      Polecam jeżeli jesteś z Warmii i mazur sieć hurtowni bhp-nord.pl mają oddziały w
      Olsztynie, Kętrzynie i Ełku mają naprawdę duży asortyment przy zachowaniu atrakcyjnych
      cen. Możesz też sprawdzić co mają w ofercie na stronie www.bhp-nord.pl
    • marcel62bi Re: gdzie w gw ubrania robocze 04.08.17, 10:29
      Ubrania robocze powinny być standardem ,ale nie są.Wielu pracodawców ma to w nosie.Dlategp przyjemnie było patrzeć na pracownika magazynu w Bth import stal,gdzie odbierałem wycięte laserem elementy.Nie musiałem się domyślać kto to jest.Firma profesjonalna w każdym calu,bo i nasze zlecenia zawsze realizują idealnie i terminowo.
    • teowo Re: gdzie w gw ubrania robocze 19.06.19, 10:05
      Nie wiem, gdzie w Gorzowie jest stacjonarny sklep z dobrej jakości ubraniami roboczymi i raczej odradzam kupowanie w marketach - trudno mówić o dobrej jakości. My znaleźliśmy sklep bhp online i tam się zaopatrujemy. z praktyki w avacore.pl/sklep-bhp-online zawsze mamy dobre ceny i możemy wybrać dokładnie to, co potrzebne na poszczególnych stanowiskach.
    • adrianwladek Re: gdzie w gw ubrania robocze 18.09.22, 20:22
      Ja polecam sklep spod Wrocławia. Wszystko wysyłają w 3 dni. Mają niższe ceny i bogaty asortyment, a dodatkowo zrobili mi hafty. Wcześniej zamawiałem też nadruki i też są ok. www.odziezroboczaibhp.pl mają dużą ilość marek, nie wszystko w sklepie online, wiec warto napisać maila, mi ofertę wysłali w ten sam dzien i była konkurencyjna.
    • adrianwladek Re: gdzie w gw ubrania robocze 18.09.22, 20:22
      Ja polecam sklep spod Wrocławia. Wszystko wysyłaja w 3 dni. Mają niższe ceny i bogaty asortyment, a dodatkowo zrobili mi hafty. Wcześniej zamawiałem też nadruki i też są ok. www.odziezroboczaibhp.pl mają dużą ilość marek, nie wszystko w sklepie online, wiec warto napisać maila, mi ofertę wysłali w ten sam dzien i była konkurencyjna.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka