Dodaj do ulubionych

Tani optyk Gorzów!

16.03.11, 20:38
Witam!
W związku z tym, że ceny prawie wszystkiego poszły koszmarnie w górę :( czuję, że moim obywatelskim obowiązkiem :) jest poinformowanie forumowiczów o miłej niespodziance cenowej u optyka.
Byłam u paru gorzowskich optyków i ceny są czasem naprawdę porażające! 700 złotych za zwykłe okulary?!!! :o Zdołowana takimi cenami, trochę przypadkiem trafiłam do zakładu w centrum - Hawelańska 5, obok sklepu z bielizną Triumph. To taki zakładzik w głębi korytarza. Okazało się, że za fajne, modne okulary zapłacę niecałe 200 złotych!!!!!!!!!!!!!! Szok!!!
Jeśli ktoś pomyśli, że to reklama, to bardzo mi przykro, niech i tak będzie. Musiałam się po prostu podzielić czymś pozytywnym :)
Polecam zdecydowanie, jeśli ktoś nie chce przepłacać :)
Obserwuj wątek
    • rosa_sj8 Re: Tani optyk Gorzów! 30.11.16, 14:38
      POLECAM :) P O L E C A M !!!! Polecam TWÓJ DOBRY OPTYK w Gorzowie, na pasażu w TESCO przy ul. Słowiańskiej!!! G E N I A L N A obsługa!!! Pracujący tam Pan - optometrysta z niesamowitą trafnością dobiera oprawki - do tego stopnia, że chciałoby się wyjść ze wszystkimi, które proponuje :) Do tego MEGA RZETELNE podejście do badania, które przy zakupie oprawek (nawet - jak w moim przypadku - niedrogich) jest GRATIS :) TAAAKIEGO zadowolenia jak moje :) życzę każdemu, kto jest zainteresowany taką informacją :)
      • diablicazlo123 Re: Tani optyk Gorzów! 30.12.16, 19:23
        A ja zdecydowanie odradzam TWÓJ DOBRY OPTYK wszystko jest wpoźądku do puki oprawki się nie zepsują bo wtedy zaczynają się schody kupiłem oprawki czarne po reklamacji otrzymałem czarno czerwone mysle ze taki kolor sie nie sprzedawał i dano mi do zrozumienia ze nie mam żadnego wyboru porostu masakra ja musze kupić drugie okulary i to napewno nie będzie ten salon optyczny bo dla nich najważniejsza jest kasa a klient jest ważny do puki nie zapłaci
        • diablicazlo123 Re: Tani optyk Gorzów! 30.12.16, 21:18
          diablicazlo123 napisał(a):

> A ja zdecydowanie odradzam TWÓJ DOBRY OPTYK wszystko jest wpoźądku do puki opra
          > wki się nie zepsują bo wtedy zaczynają się schody kupiłem oprawki czarne po rek
          > lamacji otrzymałem czarno czerwone mysle ze taki kolor sie nie sprzedawał i dan
          > o mi do zrozumienia ze nie mam żadnego wyboru porostu masakra ja musze kupić d
          > rugie okulary i to napewno nie będzie ten salon optyczny bo dla nich najważnie
          > jsza jest kasa a klient jest ważny do puki nie zapłaci
    • wichurqa Re: Tani optyk Gorzów! 15.06.20, 11:02
      Salon optyczny optykgorzow.pl/ przy Łokietka bardzo przyjazny nowym pacjentom, badanie wzroku zrobiłam na miejscu przez co nie musiałam już latać po lekarzach, a nowe okulary to mnie odmłodziły :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka