Nadchodzi dzień czerwonej wstęgi. Warszawską ot...

05.12.12, 21:53
eeee tam.
tylko przecięcie wstęgi...

a dlaczego nie od razu pochód z orkiestrą? (może być i z symfoniczną).
No i może jeszcze jakiś festyn z koncertem znanej gwiazdy...

PARANOJA!
    • tj_wawrow Klasyczny komuch. Jak Miller - 2 km autostrady. 05.12.12, 22:28
      Oni porostu inaczej nie potrafią. Jędrzejczak !! Jako prezydent tego miasta, jesteś jak dupa od s.....nia. Ten kawałek drogi to twój obowiązek!! W ten sposób chcesz przykryć przewał na Wyszyńskiego??
      • Gość: michal Re: Klasyczny komuch. Jak Miller - 2 km autostrad IP: *.play-internet.pl 05.12.12, 22:53
        autorowi tekstu cos sie pomylilo bo ja zadnego nowego oswietlenia na warszawskiej nie widzialem, lampy jakie byly takie sa, a 5 mln za KILKASET METROW to naprawde niezly deal dla wykonawcy i moglby te nowe lampy jednak zainstalowac
    • Gość: normalny obywate Re: Nadchodzi dzień czerwonej wstęgi. Warszawską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.12, 08:46
      Czy oni (ci od wstęgi) wiedzą ile mnie dziennie kosztuje 8 km objazd do pracy?
      Będą czekać na lampy .....paranoja !!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: gad Re: Nadchodzi dzień czerwonej wstęgi. Warszawską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.12, 08:48
      SKANDAL ! SKANDAL ! SKANDAL !
      Gdzie jest rozsądek mieszkańcy, przedsiębiorcy tracą tysiące a oni czekają na LAMPY !!!
      Panie Prezydencie to kolejna wtopa przecież to my za ten remont płacimy mieszkńcy Gorzowa przedsiębiorcy i oczekujemy wyegzekwowania i otwarcia jak najszybciej drogi. Mam nadzieję że mieszkańcy rozliczą oskarżonego Tadeusza J. za jego bałagan a dziennikarze może więcej czasu poświęcą ty sprawom mieszkańców które są dla nich bardzo ważne termin oddania inwestycji koniec listopada kto za to zapłaci ?
      • Gość: observer Re: Nadchodzi dzień czerwonej wstęgi. Warszawską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.12, 09:35
        na ch.. otwieranie kawałka drogi z przecinaniem jakiejś wstęgi!!! czasy PRl-u juz dawno sie skończyły...te uśmiechnięte mordy stojące przy wstędze i zziębnięte stażystki z nożyczkami na paterach.po co to komu!!? pytam się...dla polepszenia własnego pijaru:) ktory i tak juz dawno poszedł w cholerę...pijar:) to będzie już niedługo/ ponoć 15 grudnia/ w dniu sądu ostatecznego sorry... apelacyjnego. wtedy wstega i nozyce nie beda juz potrzebne
        • Gość: alf Re: Nadchodzi dzień czerwonej wstęgi. Warszawską IP: *.gorzow.mm.pl 06.12.12, 10:19
          Remont przygotowywany od lat,robota trwa kilka miesięcy a wykonawca szuka teraz lamp "w całej Polsce" to tylko może zdarzyć się w Gorzowie!A magistrat jak zwykle przymyka oczy na opóźnienie robót i na niewywiązanie się wykonawcy z umowy.A za te wszystkie wyjątkowo od zawsze drogie inwestycje,ten trwający od lat bałagan inwestycyjny,festiwal fuszerek i niedoróbek (bez winnych!) płacimy my podatnicy!A propos Wyszynskiego:czy ta inwestycją nie powinien zając się z urzędu prokurator?
Inne wątki na temat:
Pełna wersja