Dodaj do ulubionych

Odrzucisz ofertę pracy, będziesz w rejestrze

IP: *.gorzow.mm.pl 16.08.04, 22:39
Co w tym dziwnego, że jeśli oferta pracy i płacy jest równa zasiłkowi to trudno przyjąć taką ofertę. Przecież będąc w domu dodatkowo opiekuję się dziećmi, więc nie zajmuję miejsca w przedszkolu.Ponadto będąc w domu nawet ze skromnego budżetu jestem w stanie przygotować dużo taniej skromne posiłki i dzięki temu moja rodzina nie głoduje. Jeśli poszłabym do pracy to tego nie zrobię a ponadto muszę kupić bilet na dojazd do pracy i zabezpieczyć opiekę moim dzieciom. Czy Pana Hurkę to dziwi.
Ciekawe jaką on by podjął decyzję? Nie życzę mu tego ale może w przyszłości mieć taki problem.
Obserwuj wątek
    • Gość: nn Re: Odrzucisz ofertę pracy, będziesz w rejestrze IP: *.gorzow.mm.pl 17.08.04, 10:21
      komuna nauczyła Polaków, że "czy się stoi czy się leży 1500 się należy". JEŚLI
      CZŁOWIEK JEST ZDOLNY FIZYCZNIE DO PRACY i DOSTAJE OFERTĘ POWINIEN JĄ PRZYJĄĆ
      NAWET JEŚLI SIĘ MU NIE OPŁACA! NIE MOŻNA ŻYĆ NA KOSZT PAŃSTWA! I JESZCZE
      BIADOLIĆ ŻE COŚ MI SIĘ PRZECIEŻ OD PAŃSTWA NALEŻY - NIC SIĘ NIE NALEŻY - NIE
      PŁACISZ PODATKÓW (BO CI SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ)NIE ODPROWADZANE SĄ ZA CIEBIE
      SKŁADKI ZUS!! SIEDZISZ W DOMU PIERDZISZ W STOŁKI I CIĄGLE COŚ CI SIĘ NALEŻY!!!
      TAKI JEST OBRAZ PEWNEJ CZĘŚCI SPOŁECZEŃSTWA!!!
    • Gość: Rob Re: Odrzucisz ofertę pracy, będziesz w rejestrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 10:25
      To jakieś brednie , nie dostałem żadnej oferty , sam wydzwaniałem na własny
      koszt , a poza tym na ścianie RUP wywieszają takie brednie jak praca w Arabii
      Saudyjskiej / zdjęto jak zadzwoniłem i skresliłem , że nieaktualne / albo praca
      dla specjalisty ale sam sie zarejestruj i sam rozwin działalność a my spijemy
      twoje soki. RUP to ukryte bezrobocie. Wystarczą 3 ooby i 1/10 tego budynku do
      przyjmowania ofert i zgłaszania chetnych do pracy. Zasiłki można przelewać na
      konto. Ale przecież Polska to bogaty kraj a komuchy muszą upychać gdzieś swoich
      znajomków. A taka rzecz jak konkurs na okreslone stanowisko to bajka bo
      wszystko idzie po plecach , kwalifikacje się nie liczą tylko znajomosci. Stare
      przysłowie mówi : "ryba psuje się od głowy".
      • jacek81 Re: Odrzucisz ofertę pracy, będziesz w rejestrze 17.08.04, 20:17
        Pomysł Powiatowego Urzedu Pracy w Gorzowie jest genialny - za bezrobocie nie
        odpowiadają politycy , urzędnicy samorządowi , koła finansowe , wsystkiemu
        winni są sami bezrobotni .że nie mogą znaleść pracy w kraju o nawyższej w UE
        wedlug badan Eurostatu stopie bezrobocia i biedzie , jak czyta się takie bzdury
        to opadają ręce , na głupote polskich urzędasów nie lekarrstwa
    • Gość: Enola Gay 2.co.uk Dlaczego dopiero teraz,a nie 5 lat temu? IP: *.in-addr.btopenworld.com 17.08.04, 12:55
      Urzad pracy w Gorzowie i Wojewodzki Urzad Pracy w Zielonej Gorze nie sa
      absolutnie potrzebne wojewodztwu lubuskiemu.Kosztuja miliony,nie dajac nic w
      zamian.W Gorzowie,jako stolicy,potrzebne jest 4-5 osobowe biuro pracy obok
      Katedry/to najwazniejsze-lokalizacja/ktore poprowadzi mlody,zaczepnie
      inteligentny nieurzednik,ale przytomniacha,np.po Oxfordzie lub nawet
      Viadrinie.Im mlodszy tym lepszy,bo nikogo nie bedzie obstawial.Dac mu do pomocy
      4 bardzo dobrze wyedukowane osoby spoza Gorzowa koniecznie/bez ukladow/ i ten
      zespol da wiecej w miesiac,niz ramole ze Slonecznej w rok.To samo w
      Zielonej.Tam rzadzi jakis dupek,ktory stale oglasza,ze ma trzy-piec wolnych
      etatow w Gwinei Rownikowej lub na Malediwach.A ja oglaszam:w Europie jest
      natychmiast do objecia milion miejsc pracy.Jedyny warunek:biegla znajomosc
      jakiegokolwiek jezyka z czterech:angielskiego/97 procent
      akcji/,francuskiego,niemieckiego lub hiszpanskiego.Nie trzeba miec nawet
      matury.Wystarczy jeden jezyk,najlepiej angielski,bo ten otwiera wszystkie drzwi
      na swiecie,nawet do CIA lub FBI.
      • Gość: widz Re: Dlaczego dopiero teraz,a nie 5 lat temu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 14:10
        Ciekawe że na tematy pracy najwiecej pomysłów maja ci których to nie dotyczy -
        emigrant z Kanady i bedący na saksach szczeniak który ma radę na wszystko....
        Wróćcie kurna do kraju - przestańcie żyć na socjalu w Kanadzie czy też...
        cholera wie kogo doi ten przemadrzały szczeniak (psycicznie gówniarz - bo
        metrykalnie to pewnie jakiś 30 latek)
        Ten dupek z Kanady jest najlepszy - ciekawe ile socjalu dostaje od władz
        Kanady? Dlatego taki chojrak.... wróć znajdź pracę - a jeżeli przekroczyłeś 50
        lat - to zyczę sukcesow....
        • Gość: Bernard Re: Dlaczego dopiero teraz,a nie 5 lat temu? IP: *.ed.shawcable.net 18.08.04, 07:50
          Hey widz,
          Nie zlosc sie...
          Jak pracy nie ma to nie ma.. Koniec...
          Nie o tym pisalem.
          Pisalem o tym ze ludzie odmawiaja pracy poniewaz im sie "nie oplaca" pracowac...
          A wiec co??? Zasilki za duze??? Moze zmniejszyc powinni by "sie oplaacalo???
          Nie pisalem o bezroboci a o unikaniu pracy.
          Pozdrawiam
          PS. Nie chcialbys z takim jak Twoje nastawienie mieszkac w Kanadzie czy USA...
          Nie wierz w bajki o kokosach na"socjalu"
          Ja osobiscie sobie radze...dziekuje bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka