Dodaj do ulubionych

Zatrzymany za nawoływanie do organizacji "Majdanu"

12.12.17, 23:02
Przecież kiedyś PiS popierał Majdan a teraz pispolicja polityczna ściga za to ludzi.
Obserwuj wątek
  • nadworny_psychoanalityk Re: Zatrzymany za nawoływanie do organizacji "Maj 12.12.17, 23:07
   Policjanci z Żar (Lubuskie) zatrzymali 33-latka, który zamieścił na portalu społecznościowym wpis nawołujący do organizacji w Warszawie "drugiego Majdanu", wymierzonego wobec organów państwa - poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.odał, że w swoim wpisie mężczyzna zapowiedział, że zabierze ze sobą "parę koktajli". 33-latek usłyszał zarzut nawoływania do przestępstwa.

   Mieszkaniec pow. żarskiego został zatrzymany dziś rano w swoim mieszkaniu. Przewieziono go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut nawoływania do popełnienia przestępstwa. To występek zagrożony karą do dwóch lat więzienia.

   - Niektórzy internauci, mając przekonanie, że są anonimowi i bezkarni, w wielu momentach przekraczają już nie tylko granice dobrego smaku, ale i prawa. Należy pamiętać, że słowo pisane przed monitorem komputera ma identyczne znaczenie, jak to wypowiadane w świecie rzeczywistym – podkreślił Maludy.

   Rzecznik zaznaczył, że policyjni specjaliści zwalczający cyberprzestępczość reagują na wszelkie formy łamania prawa i agresji, do których dochodzi w sieci internetowej.
  • pyttacz Re: Zatrzymany za nawoływanie do organizacji "Maj 13.12.17, 08:46
   Koktajle Mołotowa to raczej noc kryształowa niż rewolucja godności.
   • Gość: a Re: Zatrzymany za nawoływanie do organizacji " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.17, 12:24
    Ja mam w domu dwóch Talibów z bazooką :-) A tak poważnie. Nie napisali czy rzeczywiście miał w domu te koktajle. Podejrzewam że nie . Ale pisobolszewia dmucha każdy temat do niebotycznych rozmiarów aby usprawiedliwić swoje niekonstytucyjne zachowania.
    • pyttacz Re: Zatrzymany za nawoływanie do organizacji " 13.12.17, 13:43
     Nawet gdyby miał, to pewnie tylko na własny użytek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka