Dodaj do ulubionych

Jakie polecacie szkoły w Gorzowie Wlkp?

03.05.05, 13:13
Chodze do jednego z gorzowskich liceow, w ktorym mi sie absolutnie nie podoba.
Postanowilam zmienic szkole, ale nie wiem za bardzo na jaka. Prosilabym wiec o
rade - jakie licea byscie mi polecali, a jakie odradzali? I dlaczego? Z gory
dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: swingpop Re: Jakie polecacie szkoły w Gorzowie Wlkp? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.05, 13:42
      aleandra!Każda szkoła jest dobra-tylko trzeba sie systematycznie uczyc.W
      kazdej szkole znajdą sie ludzie dobrzy, i
      zasdrośni ,zlośliwi,wspaniali,kochajacy i rozumiejący młodego
      człowieka .Znajdą się przypadkowi -to są najgorsi!!!!!! a są!!!!!Ucz sie a
      osiągniesz cel.Szkoła to tylko mury.O nauczycielach można pisać dużo.Bez nich
      świat byłby smutny.Dobrze że jeszcze uczą za te marne wynagrodzenie.
      • aleandra Re: Jakie polecacie szkoły w Gorzowie Wlkp? 03.05.05, 14:03
        No, nie bylabym tego taka pewna. Czy Ty bylbys szczesliwy w szkole, gdyby:
        a) do twojej szkoly chodzili ludzie chamscy i palacy pod szkola i domagajacy sie
        palarni,
        b) w twojej szkole nie daloby sie niczego zorganizowac,
        c) traktowali by was jak kujonow, bo chca miec dobre wyniki?
        • Gość: swingpop Re: Jakie polecacie szkoły w Gorzowie Wlkp? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.05, 14:31
          aleandra ,zgadzam się z tobą .Przyszło ci pobierać nauki w przereklamowanym
          licum na Puszkina.Tam kazdego nauczyciela przedmiot jest najważniejszy .Jest to
          chore .Paru nauczycieli jest cool.Narkotyki ,papierosy i inne wiadome!!!!!!!!to
          standard.Tam walka jest od lat nauczyciela z nauczycielem.Tam zabierają
          młodośc radość z życia młodego człowieka .który chce kochać być
          kochanym ,szanowanym .Kucie,-w takim systemie edukacji,to ja słonia nauczę
          tanczyć .To szkoła tresury -kucie dzęcioły ,kujony .Tam jest mitomania od wielu
          lat.Szkoda pisać -absolwent. Aleandra zgadzam się z Toba.Pozdrawiam -uciekaj
          od nich.Przemysłowa jest o key tam ucza myslenia.
    • Gość: Kuba Re: Jakie polecacie szkoły w Gorzowie Wlkp? IP: *.gorzow.mm.pl 04.05.05, 21:43
      Mieszkam pod Puszkinem (zaledwie przecznice od tej szkoly), poszedlem na
      przemyslowa i... nei zaluje, mimo wszystkich wad tego systemu, mimo, ze i tutaj
      nei zawsze jest kolorowo. ta szkola uczy samodzielnosci i radzenia sobie w
      trudnych sytuacjach - jezeli chcesz cos robic - tu jest twoje miejsce. zawsze
      sie znajdzei ktos do pomocy:
      tego roczne pierwszaki zalozyly kolko teatralne (calkiem neizle im idzie - cos
      tam nawet wygrywaja:)), z kumplem kiedys sie uparlismy, by zalozyc kolko
      jakiegos programu symulujacego zycie (kompletny neiwypal, planowalismy jezdzic
      na jakies zawodu, ale to chyba nei dla mnie bylo) tez dostalismy pomoc biolaga
      i sale komputerowa. Masz jakis pomysl- tu go zrealizujesz: sa jeszcze stare
      inicjatywy POLMUN, Licealia (noc filmowa, ostatnio w sloncu:)... Osobiscie mam
      wrazenie, ze ludzie z przemyslowej (bez obrazy) sa bardziej tolerancyjni niz z
      puszkina (lub przynajmniej mniej konfliktowi - w koncu z wieksza liczba ludzi
      musza sie dogadac). W gruncie rzeczy to wszystko zalezy od tego jaka jestes i
      co chcesz robic (w szkole i po) - przemyslowa to nei musi byc dobry wybor, u
      mnie byl, jak bedzie u ciebie? coz, lepiej sie dobrze zastanowic...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka