Dodaj do ulubionych

www.sw.org.pl/lista.html

19.12.06, 18:09
Sprawdź, czy jest tu Twój sąsiad!!!
Obserwuj wątek
    • login_tymczasowy Re: www.sw.org.pl/lista.html 20.12.06, 07:35

> 73. Ratajczak (imię nieustalone) – funkcjonariusz SB, szczególnie agresywny
      Ratajczak mial na imie Stefan, byl sierzantem sztabowym, ale robil studia
      zaoczne i mial nadzieje na promocje oficerska.
      > 34. Kasprzak Stanisław
      Porucznik.
      • Gość: rozmus Re: www.sw.org.pl/lista.html IP: 82.160.54.* 20.12.06, 21:30
        A gdzie tu jest nawołanie do linczu? Dokładnie przeczytałem listę i nic takiego
        nie znalazłem. A rodzin autor też się przecież nie czepia. Przecież znam żony
        niektórych z listy, które zajmują eksponowane stanowiska w Gorzowie. A o nich
        cicho sza!!! Tylko o mężach, którzy bili.
        • Gość: sam Re: www.sw.org.pl/lista.html IP: *.gorzow.mm.pl 21.12.06, 09:24
          tam jest na tej liście dużo nieprawdziwych informacji,można to zakwalifikować
          jako zniesławianie,naruszenie dóbr osobistych,ustawy o danych osobowych.Dowodów
          nie widać poza insynuacjami.To jest po chrześcijańsku,chyba autor dekalogu nie
          zna,gdzie napisano-nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu
          swemu.Pozdrawiam i życzę dobrego nowego roku
          • Gość: rozmus sam sam sobie przeczy!!! IP: 82.160.54.* 21.12.06, 17:52
            sam pisze, że to naruszanie ustawy o ochronie danych osobowych. A z drugiej
            strony zarzuca, że na liście są same kłamstwa. Ustawa o ochronie danych
            osobowych mówi o zbieraniu bez zezwolenia autentycznych informacji. Powiedz
            lepiej sam, który masz numer na liście? I w jakim stopniu teraz jesteś i w
            jakich służbach?
      • Gość: Bernard Re: www.sw.org.pl/lista.html IP: *.ed.shawcable.net 28.12.06, 02:02
        Hey mrowka,
        Madre pytanie...
        Okay...Opublikowano liste...
        I co....?
        Jakich skutkow autor tej listy oczekiwal, a jakich konsekwencji sie nie
        spodziewal???
        Dla mnie, jak zawsze to powtarzam cala ta akcja nagonek, lustracji i
        wyrownywania rachunkow to zagrywki kilku fasnatykow ktorzy marza o zrobieniu
        gnoju w Polsce...
        Oni bez komunistow zyc nie moga..
        Komunisci odchodzac wyrzadzili im krzywde - pozbawili sensu istnienia...
        Wymyslaja wiec te "super akcje" po to by ludzi przeciwko sobie podzegac a sami
        sie prawie seksualnie podniecaja..
        To zboczency szukajacy satysfakcji w polowaniu "na czarownice"..
        Ich "normalna" Polska nie interesuje...
        Oczywiscie ubiora to w piorka patriotyzmu, koniecznosci "historycznej
        sprawiedliwosci"" , oczywiscie "prawa" i takich tam...
        Przez pewien czas po przejeciu wladzy przez pis cala lewica byla ganiana jak
        koty po stodole..
        PiS byl w siodmym niebie..
        Budowal fundamenty IV RP..
        Niestety, jak wspominalem wczesniej , miecz ma dwa ostrza..
        Ci ganiani zaczeli reagowac inaczej...
        Na kazda akcje przeciwko nim odpowiadaja piecioma przeciwko koalicji...
        Nagle okazuje sie, ze w tych milionach teczek sa takie o ktorych ani pis, ani
        ich towarzysze z koalicji ani fanatycy Kosciola wiedziec nie chcieli..
        Ich to teraz bardziej boli niz bylych komuchow..
        Od bylych "komuchow" nikt innego by sie nie spodziewal..
        Jednak teczki i afery ktore sie obecnie zaczynaja pojawiac pokazuja ze
        ci "biali rycerze" moralnosci, prawa i sprawiedliwosci sa rownie umaczeni w
        PRLowski blocie jak komuchy..
        I co teraz???
        Ich wiarygodnosc juz nie istnieje...
        Beda wkrotce zmiany..
        Tym razem pis jest w defensywie.
        Zagalopowali sie ze swymi kumplami i musza ratowac co sie da przed
        nadchodzacymi wyborami...
        :)
      • eva_d_ark Pastor, jak z koziej d... trąba ! 29.12.06, 11:58
        Sz. P. pastor

Cytuję : "... kościół św. Bernarda, który powiedział: „I nie będziemy bez winy
        przed Panem Bogiem, jeśli wybaczymy tym, których winniśmy karać”?

Ale brednie !!!

To już Bóg nie będzie karać, tylko my ?
        I nie będziemy bez winy, jeśli nie będziemy karać ? To już nie przebaczać ?
        Tylko karać ? I tak bez sądów, jak w średniowieczu ? Czarownice na stos ?

Odrzuciliśmy "jak ktoś do ciebie kamieniem, to ty do niego chlebem" i powracamy
        do nowej metody, "jak ktoś do ciebie samolotami, to ty do niego rakietami", jak
        to zademonstrował całemu światu Bush ? Zamiast technologiami żywnościowymi ?"

To w końcu dokąd zabrniemy, jak nie do III wojny światowej i nowego holokaustu ?

Z Szanownego Pana "pastor", jak z koziej d... trąba. To drugie szybciej.
    • Gość: Bernard Antysemityzm kwitnie jak zawsze... IP: *.ed.shawcable.net 28.12.06, 18:48
      Hey eva,
      Nie sadzisz ze trzeba przestac szukac winych "na zewnatrz" i dojsc do jedynego
      slusznego wniosku, ze to Polacy sie tak ze soba zra???
      Nie sadzisz, ze zwalanie odpowiedzialnosci na wyciaganych z "szuflady" wrogow
      nie pomoze niczego zalatwic?
      Jak nie Niemiec, Jak nie Ruski, to musi byc Zyd..
      "Kopac Zyda" bo cos sie w POlsce nie tak dzieje...
      Oczywiscie w zdecydowanie katolickim kraju jak Polska zyli i zyja
      przedstawiciele "mniejszosci etnicznych i religijnych... Niektorzy z nich sa
      oczywiscie wlaczeni w "polskie sprawy".. Sa oni jednak tak samo powodem
      odnoszenia przez Polske sukcesow jak i porazek...
      Wydaje sie ze dla ciebiue znalezienie "jednego Zyda w jakiejs atakujacej armii
      bedzie wystarczajacym by nazwac to "zydowska inwazja"...
      Zydzi sa i beda czescia polskich realiow. Jednak, nawet rzecz oceniajac z
      punktu widzenia "proporcji" to ich wplyw na rzeczywistosc byl i jest jest duzo
      mniejszy niz starasz sie sugerowac...
      Byli Zydzi we wladzach komunistycznych...Sa i w dzisiejszych...
      Sa takimi samymi Polakami jak ty...
      Wyciaganie "Zydow" jako chlopcow do bicia i obwinianie ich doslownie o wszystko
      co zle to metoda faszystow, a nie Polakow...
      Pamietaj, dobry Chrzecijanin czy Katolik nigdy nie bedzie wrogiem Zydow... Nie
      musisz sie z nimi zgadzac, lecz jesli chcesz by szanowano ciebie....naucz sie
      szanowac innych...
      PS. Dwa dni po Swietach Bozego Narodzenia i ...hajda na Zyda!!!
      Caly powod przyjscia na Swiat Dzieciatka (szerzenie milosci i
      pojednania) "diabli" biora...
    • redcloud Re: www.sw.org.pl/lista.html 29.12.06, 14:03
      Gość portalu: Eva d'Ark napisał(a):

> Czyż to nie Żydzi Berii wymyślili, stworzyli i zorganizowali machinę polskiej
      > milicji, UB, SB, ZOMO ? Czyż to nie Żydzi wcielali, zatrudniali,
      wmanewrowywali i wplątywali naiwnych Polaków do tych instytucji?

Rzeczywiscie np. taki por. Kasprzak - blękitnooki chlopiec o blond wlosach
      („czysty aryjczyk, typ nordycki, bezwzgedny dla wrogow rzeszy” - w/g „17 mgnien
      wiosny”) wcielony, wmanewrowany, wplatany, naiwny on...
      howgh
      PS. Dajcie spokoj Żydom. W kazdym narodzie sa kanalie, w naszym tez.
      • e_werty Re: www.sw.org.pl/lista.html 31.12.06, 11:41
        "...Odbiło wam, po świętach?"

... wróca na Wielkanoc!!!

--
        Ostrzezenie! Czytanie mych postów i stosowanie ich w zyciu może być powodem
        strat finasowych oraz uszczerbku na ciele i umysle! Wybór należy do Ciebie!
        PRECZ Z TV!!!
    • zetkaf Jezus byla Polakiem... 31.12.06, 11:57
      > jednocześnie od czasu do czasu klęka pani przed innym Żydem. Jezusem

Ale przeciez Jezus byla Polakiem* - wiec nie kleka sie przed Zydem, podla rasa,
      lecz przed Prawdziwym Polakiem, Krolem Polski ;)
      No co, zapomnieliscie slow "Polska Mesjaszem narodow" ;)

* (blad gramatyczny celowy - zeby wszyscy wiedzieli, skad inspiracja sie wziela)
      • ant777 Re: Jezus byla Polakiem... 02.01.07, 08:43
        zetkaf napisał:

> > jednocześnie od czasu do czasu klęka pani przed innym Żydem. Jezusem
        >
        > Ale przeciez Jezus byla Polakiem* - wiec nie kleka sie przed Zydem, podla
        rasa, lecz przed Prawdziwym Polakiem, Krolem Polski ;)

Nie, nie. Jezus to aramejski Żyd z polskim obywatelstwem.
    • Gość: Bernard I wszystko jasne.... IP: *.ed.shawcable.net 03.01.07, 07:34
      Hey eva,
      To musialo tak wygladac:
      -Jestescie Zydem?
      -Nie jestesmy...
      -To niedobrze...Mam tu fuche ministra kultury...
      -A w rodzinie Zyda macie???
      -Nie mamy..
      -Cholera...nawet wojewoda cie zrobic nie moge...
      -Moze sasiada Zyda macie...? Pomyslcie, ja musze miec zydowskie powiazania..
      -Jest taki jeden co w smiesznym berecie bez kutasika chodzi...
      -Dobrze. Bedziesz dyrektorem PGR-u
      he he he
      ale jaja...
    • e_werty Re: forum dla forumowiczów ! 03.01.07, 20:37
      "...gdyby była to krew na przykład..."

...czuc krew w calych twoich wywodach...

--
      PRECZ Z TV!!!
    • Gość: Bernard Re: forum dla forumowiczów ! IP: *.ed.shawcable.net 03.01.07, 20:38
      Hey mrowka,
      Takie wiesci tez do mnie dotarly..
      Sa swiadkowie ktorzy widzieli ja w tramwaju pomiedzy 1979 i 2001 rokkiem,
      stojaca obok pani z "bardzo ciemnymi wlosami"
      Przypadek?
      Eva na pewno bedzie twierdzic, ze tak..
      Ja osobiscie nie sadze...
      W koncu codzienie...w tym samym tramwaju jadacym w tym samym kierunku o tej
      samej porze???
      A kolega evy...
      Sprzedaje lody ludziom wychodzacym z Kosciola w kazda niedziele!!!
      A w sobote go nie widac....
      Przypadek?
      Pani eva na pewno bedzie twierdzic ze tak,
      Ja nie sadze...
      Konspiracja panie kolego..Konspiracja!!!
      Pani evo, czas wylezc "z szafy".
      Jest pani spalona..
      My wiemy wszystko...
      he he he
      ale jaja...
    • rada_parafialna Re: www.sw.org.pl/lista.html 04.01.07, 07:35
      Nie wiem człowieku co miales na mysli publikujac ta liste .Toc to w Gorzowie
      wszyscy sie znają i nie potrzeba takich list robic.Pazatym nie wiem czy wiesz
      ale oberwiesz najprawdopodobniej w dupe za publikacje adresów.Piszesz sprawdz
      czy jest tu twoj sąsiad.A jest i co z tego .Jest moim sasiadem od 35 lat.Z
      innymi sasiadami pedzilismy bimber w piwnicy .Wiem kim byl co robił .Czy to cos
      zmieni.Zajmij sie lepiej czyms przyzwoitym a nie zajmujesz sie pie..mi jak
      kiedys debilowaty Zbanyszek zamieszkaly na ulicy Poniatowskiego.I jeszcze
      jedno.Mam nadzieje ze ktos poda dokladny twoj adres na forum publicznym.Imie
      twojej zony , numer skarpetek itp.Polecisz zapewne wtedy z morda na policje zeby
      goscia zamkneli bo narusza twoja prywatnosc.Jak znam zycie to latasz co
      niedziele do kosciola i modlisz sie z bliznimi których kochasz tylko przez
      godzine raz w tygodniu.
      --
      Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do
      nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie
      naszej niechęci do innych.
      • Gość: Bernard Wspolczesni SB-cy IP: *.ed.shawcable.net 04.01.07, 08:26
        Hey rada_parafialna,
        Zabawnym jest ze ci ktorzy staraja sie "wyplenic komunizm" z Polski robia
        dokladnie to o co oskarzaja komunistow...
        Te wieczorki, zapadki i inni to tacy dzisiejsi SB-cy..
        Poszukuja, sprawdzaja, podjudzaja, publikuja listy, napuszczaja sasiadow na
        sasiadow, ...- wszystyko dla dobra i ochrony partii - tym razem nie PZPR ale
        PiS...
        Wladza w Warszawie nadaje ton: posdluchiwac pod drzwiami, patrole w szkolach,
        cenzura podrecznikow, godzina policyjna...odmawianie wolnosci mediom i terror
        prokuratorski...
        Oczywiscie komunisci nie mieli prawa tych rzeczy robic...Robili bo byl to zly
        system.. Wrogi Polakom...
        Oczywiscie to samo Pisowcy robia...Oni podobno moga... bo oni podobno sa
        ci "dobrzy"....

Byle do wyborow...
      • login_tymczasowy Re: www.sw.org.pl/lista.html 04.01.07, 08:59
        rada_parafialna napisał:

> Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do
        >nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie
        >naszej niechęci do innych.

Najlepiej nie przylaczac sie do nikogo i usprawiedliwic tym samym niechec do
        wszystkich.
          • e_werty Re: Dlaczego media milczą? 04.01.07, 21:24
            Jestes pewny że ten twój "znajomy spod koscioła" dostał tam tą listę?

Moze gdzieś kolo kibla przechodzil i papier wywialo ze sracza?
            --
            PRECZ Z TV!!!
          • Gość: Bernard Wspolczesni sb-cy IP: *.ed.shawcable.net 04.01.07, 21:52
            Hey adam,
            Plotkami sie zajmujesz...
            Twoj znajomy oczywiscie "wie" co jest prawda a co klamstwo..
            Jesli "szemranie" o kims jest dla ciebie tak podniecajace...ja ci pomoc nie
            moge...
            Oczywiscie w dyskutowanej sprawie nie chodzi tyle o to czy informacja jest
            porawdziwa czy nie, lecz o to czy powinna w ten sposob byc publikowana...
            Czy w ogole powinna...
            Czy jest to zgodne z prawem...
            Pytaniem jest rowniez motywacje tych ktorzy nie tylko ta informacje publikuja
            lcz i kolportuja...
            Tereny Kosciola i przykoscielne staja sie terenem siania nienawisci..
            A Kosciol milczy...i placi za to..
            Kosciol jest (byl???) naiwny jesli mysli lub myslal, ze wspieranie tych ktorzy
            sieja nienawisc nie przyniesie nienawisci skierowanej przeciw Kosciolowi...
            Miecz ma dwa ostrza...
            • e_werty Re: Wspolczesni sb-cy 04.01.07, 23:30
              "...Miecz ma dwa ostrza..."

... teraz wiem od jakiego miecza zginiesz! Albo co najmniej jajca se utniesz!
              Uwazaj z mieczem - to szlachetna broń - a ty ją mylisz z kijem! Na dobre ci to
              nie wyjdzie...

--
              PRECZ Z TV!!!
      • Gość: Bernard Re: Narzeczona 12 SB-ków? IP: *.ed.shawcable.net 05.01.07, 23:05
        Hey Jurek,
        Mnoza sie te "ofiary bite i kopane" na tym forum..
        Oj mnoza...
        Nikt nie twierdzi ze ludzie z listy to aniolki...
        Wielu ludzi skrzywdzili...
        Jednak szerzenie klamstw na forum uklrywajac sie pod pseudonimami do niczego
        dobregoi nie prowadzi...
        A kazde "oswiadczenie" pod pseudonimem uwazam za klamstwo...
        Radze opublikowac dokladnie wlasne dane i przyklady znecania sie okreslonych
        ubekow nad toba i bedziemy gadac...
        Ja ubekow nie bronie...
        Mierzi mnie gdy pajace wymyslaja historyjki...
        Za wypisywanie glupot na forum rzeczywiscie o "bicie" sie prosisz...
        Badz 5 minutowym bohaterem..Publicznie i otwarcie oskarzaj albo sie zamknij i
        nie zgrywaj poszkodowanego...
      • Gość: Ryszard Rachlewicz Re: Narzeczona 12 SB-ków? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.07, 20:00
        Moja mama też Cię biła i wtrącała do więzienia? Dzisiaj dowiedziałem się o tej
        liście. Rozmawiałem z P. Wieczorkiem. Zapytałem co moja mama (a także kilka
        innych osób przypadkowo wybranych z listy) robiło, że zasłużyli sobie na
        miano "szczególnie aktywnych w działaniach represyjnych". Nie był w stanie
        podać żadnego konkretnego przykładu, wg. niego zasłużyła na to miano bo w 1988
        roku jako przełożona pielęgniarek w Poliklinice KW MO (dawniej WSW) będąc na
        etacie mundurowym otrzymała na jakiejś akademii odznaczenie. Pan Wieczorek
        dotarł do jakiejś listy odznaczonych i srrrruuuu, zrobił ze wszystkich
        czerwonych pająków, komuchów, ZOMOwców, bandytów itd. itp. Dla p. Wieczorka to
        w zupełności wystarczy bo "mogła przecież tego odznaczenia nie przyjąć".
        Jestem przekonany, że na tej liście są osoby, które rzeczywiście biły, kapowały
        i wtrącały do więzienia. Dlatego poprosiłem p. Wieczorka aby powiedział mi co
        złego zrobiła moja mama, że umieścił ją obok takich ludzi. Ale P. Wieczorek nie
        był w stanie mi tego powiedzieć. Nawet moi koledzy, którzy w latach 80-tych
        działali w "Solidarności" (także tej podziemnej) i doznali wielu krzywd od
        ówczesnej władzy nigdy nie słyszeli nie tylko o mojej mamie, ale także o wielu
        innych osobach z tej listy.
        Kiedy zasugerowałem p. Wieczorkowi aby choć zweryfikował listę do osób co do
        których nie ma wątpliwości, że powinny się znaleźć wśród "szczególnie
        aktywnych..." a to, że otrzymała jakieś odznaczenie, które teraz leży gdzieś
        głęboko w innych szpargałach usłyszałem, to nie żaden argument
        usłyszałem "każdy bierze odpowiedzialność za swoje czyny, także Pana mama,
        która mogła tego odznaczenia nie przyjmować".
        Tak, Panie Wieczorek i inni Panu podobni. Wy naprawdę musicie mieć wrogów. Bez
        nich nie możecie żyć. Jeśli ich nie ma to ich sobie stworzycie. Bez względu na
        konsekwencje. Ale tak jak moja mama otrzymując prawie 20 lat temu nie
        wiedziała, że ktoś kiedyś z tego powodu powrówna ją do bestii, tak za 5, 10
        albo i więcej lat to samo może spotkać Pana, albo Pana matkę lub ojca. Mimo
        wszystko tego Panu, Panie Wieczorek i Panu podobnym tego nie życzę.
        P.S. Tak jak mówiłem w romowie telefonicznej jestem gotowy spotkać się z panem
        oko w oko. Pan wie jak mnie znaleźć. Ale czy Pan jest gotowy na to, że zawiozę
        Pana do mojej mamy aby Pan jej w twarz powiedział co Pan jej i jej podobnym
        zrobił i do kogo Pan ją porównał?
    • icesurfer wieczorek, przepros mame! 08.01.07, 01:39
      Ty tu slawek_wieczorek nie zawacaj glowy jakims Generalnym Inspektorem, tylko
      ubierz sie ładnie gamoniu i idz do mamy pana Ryszarda Rachlewicza wyjaśnić, co
      trzeba. Adres pewnie znasz.
      pozdrawiam
      ice
      • duckbuster Re: www.sw.org.pl/lista.html 08.01.07, 16:12
        Te listy piszą debile czyli Sychla i jego kolesie.Taki tam np.Wnek Kazimierz
        widnieje na liscie jako SB-ek .Kolo byl w komendzie facetem od wydawania papieru
        toaletowego .Czyli zwykly glina na etacie gospodarczym.Ta lista jest tak samo
        wiarygodna jak Wielgus i kapus Wieczorek
        --
        ---------------
        1945 – Hiroshima; 1990 – Windows; 2005 – Kaczyński...
        TJ powinien siedzieć
        • Gość: grzesiek Re: www.sw.org.pl/lista.html IP: *.iad.untd.com 10.01.07, 15:57
          DUCKBUSTER! jestes prawdopodobnie jednym z tych kanalii na powyzszej liscie
          Moze jednym z tych ,ktorym w latach 85-89 dalem w gebe,lub
          dostawal opie... od swoich przelozonych za nieudacznictwo w sciganiu mnie l
          mojego brata. Tak latwo jest nazwac kogos debilem na internecie,
          podpisujac sie glupawym pseudonimem
          Grzegorz Sychla
          (ps) To pod ktorym nr sie ukrywasz?
          • duckbuster Re: www.sw.org.pl/lista.html 10.01.07, 17:40
            Nie jestem na liscie.Ale jestem jednym z tych który lał ciebie i twojego brata w
            ten głupawy ryj miedzy naszymi wspólnymi wiezowcami na Pomorskiej.Nie
            upolityczniaj wszystkiego co widzisz naookoło.I tak wiem ze z braciszkiem
            zamiast mózgów macie styropian.Jakos po sromotnej klesce AWS czyli akcji
            wybierania swoich ucichło o was a teraz rekoma jakiegos gó..arza znowu
            próbujecie zaistniec.Zreszta wyszły szczury z nory.
            --
            ---------------
            1945 – Hiroshima; 1990 – Windows; 2005 – Kaczyński...
            TJ powinien siedzieć
    • Gość: Eva d'Ark Re: www.sw.org.pl/lista.html IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.07, 08:30
      Aż wstyd, że w XXI w. w Polsce mamy takie dorosłe dzieci Wieczorków i Zapadek,
      które bawią się w podłą żydokomunistyczną politykę, niczym dzieci PRL-u. Stare
      pokolenie PRL-u, Ub-eków, SB-ków, ZOMO-wców, milicjantów i jeszcze innych już
      jest na emeryturach i w odstawce, ich już nie będzie, a narodiło się nowe, i
      pozostaną nam te żydowskie gó..arze, którzy dalej będą bawić się w podziemie,
      tajniaków, agentów i nawoływać będą do wojen, rewanżów, kłótni, linczów, zadym,
      napuszczać będą sąsiada na sąsiada, Gorzowiaka na Gorzowiaka, Polaka na Polaka.
      Czy nie czas wyplewić te szumowiny z życia Polaków i zagonić ich do pracy ?
      • login_tymczasowy Re: www.sw.org.pl/lista.html 09.01.07, 08:45

> które bawią się w podłą żydokomunistyczną politykę,(...) narodiło się nowe, i
        > pozostaną nam te żydowskie gó..arze,
        Eva, oprocz Radia Maryja powinienes posluchac czasami czegos innego.
        Z Rubikiem powinienes sobie poradzic, sprobuj.

--
        Zaglodzic trolla!
        • Gość: Eva d'Ark Re: www.sw.org.pl/lista.html IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.07, 08:51
          Na liście Wildsteina pod numerem IPN BU 707/324 znajduje się rzecywiście nasz
          SŁAWOMIR WIECZOREK . Mało tego, na tej liście takich osób o nazwisku Wieczorek
          jest ponad 200. Liczyłem. Adres listy : lista.gpv.pl/wie-wig.html.
          Sprawdźcie sami. To musi być jakaś rodzina z wielkimi tradycjami w zakresie
          donosicielstwa i pracy agenturalnej PRL-u. Zapewne jest tam także bardzo wielu
          wujków, cioć, kuzynów i kuzynek Pana Sławomira Wieczorka. Może i rodzice. Kto
          by przewidział, że liczna chmara Wieczorków tak mocno się wyspecjalizowała w
          najbardziej podłych praktykach PRL-owskich służb tajnych. Tajniak S.W. wystąp !
          • login_tymczasowy Re: www.sw.org.pl/lista.html 09.01.07, 08:53

> Na liście Wildsteina pod numerem IPN BU 707/324 znajduje
            Lista Wildsteina to NIE jest lista agentow.
            Mowil o tym sam Wildstein, wielokrotnie.
            Ale jak masz kanaly sluchowe zatkane przez Ojca Dyrektora, to nie dziwie sie,
            ze nie doslyszales.

--
            Zaglodzic trolla!
              • Gość: Bernard S.Wieczorek probuje wlasnego "bigosu"... IP: *.ed.shawcable.net 09.01.07, 16:45
                Hey nieagent,
                S. Wieczorek ma okazje zasmakowac tego co innym przygotowal...
                Co teraz zrobi ten pan Wieczorek??
                Bedzie "oskarzycieli" szukal i w sadzie zaskarzal o "znieslawienie"?????
                Panie Wieczorek, jak sie pan czuje gdy wokolo wyzywany jest Pan od ubekow???
                Ze co? Ze to nieprawda???
                To nie ma znaczenia..
                Panu tez, Panie Wieczorek bylo i jest obojetne...kogo pan na swoja "czarna
                liste wrzuca...
                Czy czuje sie Pan, panie Wieczorek jak zaszczuty pies??
                Jesli tak, to bardzo dobrze...
                Tak sie czuja wszyscuy ci ktorych pan krzywdzisz..
                Radze to przemyslec...
                Jesli tak dba pan o miasto, Panie Wieczorek, to co jest wazniejze - sianie
                nienawisci - co robi pan obecnie, czy moze pomoc spoleczenstwu w gojeniu
                ran..w skoncentrowaniu sie na budowie lepszego miasta.??
                Jak dotychczas jedyne co masz pan do zaoferowania miastu to wlasna nienawisc..
                Wierz mi pan, panie wieczorek...na takim gow-nie ani panskiej ani miasta
                przyszlosci sie nie zbuduje..

• Gość: Eva d'Ark Re: S.Wieczorek probuje wlasnego "bigosu"... IP: *.gorzow.mm.pl 10.01.07, 19:56
                  Popieram, genialną wypowiedź Sz. P. Bernarda. Tylko, czy ten popapraniec S.W. i
                  jemu podobni, to potrafią zgłębić i zrozumieć, skoro ich jedynym celem życiowym
                  jest na oślep i po trupach brnąć do władzy ? Ludzie niewinni, których bardzo
                  wielu trafiło na tę durnowatą listę, zostali bez sądu i prawa obrony wciągnięci
                  na listę, oskarżeni, pomówieni, oczernieni, zeszmaceni, i jeszcze wymienia się
                  ich adresy. Żądny ich krwi S.W. i mu podobni twierdzą, że adresy są po to, żeby
                  sąsiedzi wiedzieli. A ja twierdzę, że ta szuja S.W. i jemu podobni mieli w
                  zamyśle dokładnie co innego. Przecież same nazwiska wystarczyły, żeby sprawdzić
                  czy znajdują się tam nasi sąsiedzi. Każdy swoich sąsiadów po nazwiskach zna.
                  • Gość: Bernard Re: S.Wieczorek probuje wlasnego "bigosu"... IP: *.ed.shawcable.net 11.01.07, 02:11
                    Hey eva.
                    Jest wolnosc i demokracja..
                    Wieczorek, tak jak kazdy Polak ma prawo miec swoje poglady i je glosic..
                    Nie ma z tym problemu...
                    To co mnie do pasji doprowadza to metody ktore Wieczorek stosuje...
                    Stosuje metody rowne tym jakie stosuja fanatycy faszystowscy, komuniostyczni
                    czy religijni...
                    Wszyscy winni!!!
                    On oglasza listy na zasadzie "ja wiem ze winni"...
                    Dziwie sie ze jeszcze ktos go do sadu nie podal o znieslawienie...
                    Niewinnych ludzi na listach umnieszcza...bo wydaje sie mu ze ma do tego prawo...
                    Czym sie on rozni od tych ktorych podobno zwalcza???
                    Niczym!!
                    Stosuje ubeckie metody zwalaczakjac "ubekow????
                    Dla jego chorej nienawisci nie ma roznicy czy milicjant kierowal ruchem na
                    ulicy lub porzadku na imprezach... Milicjant - zniszczyc!!!
                    Nie ma znaczenia czy to pielegniarka czy general...
                    Wszyscy winni!!! Zniszczyc!!!
                    Jedyne co widac to nienawisc do kogokolwiek i czegokolwiek...
                    To zly czlowiek ktory udaje ze chce zrobic cos "dobrego"...
                    ")
                    • Gość: Eva d'Ark Re: S.Wieczorek probuje wlasnego "bigosu"... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.07, 08:30
                      Sz. P. Bernard

Wyborna wypowiedż jak zwykle : "Stosuje metody rowne tym jakie stosuja fanatycy
                      faszystowscy, komunistyczni, czy religijni. Wszyscy winni! On oglasza listy na
                      zasadzie "ja wiem ze winni". Dziwie sie, ze jeszcze ktos go do sadu nie podal o
                      znieslawienie. Niewinnych ludzi na listach umnieszcza..., bo wydaje sie mu ze
                      ma do tego prawo. Czym sie on rozni od tych ktorych podobno zwalcza ? Niczym !"

Sz. P. Bernardzie

"Dziwię się, że jeszcze ktoś go do sądu nie podał o zniesławienie..."

Już dawno nie jedna osoba z tej listy by go podała. Ale kto będzie podawał do
                      sądu ludzi, którzy niczego nie posiadają ? Po to tylko, żeby się handryczyć,
                      tracić nerwy i zdrowie, po sądach bez celu się ciągać i robić tych wszystkich
                      głąbów męczennikami ? Kto z kolei będzie do sądu podawał Sz. P. Lazarowicza z
                      Wrocławia, który bezwiednie i naiwnie puszcza tę listę w Internecie, i też nie
                      tylko, że jest osobą ubogą, to jeszcze, jak mi wiadomo chorą i sparalizowaną ?
                      Takim ludziom można jedynie współczuć. Oni mają tak zatrute umysły, że już nie
                      wchłaniają żadnych mądrych argumentacji. Na oślep i po trupach mkną do władzy.

• slawek_wieczorek Do wiadomości pana Ryszarda Rachlewicza! 09.01.07, 21:01
      Pan Romuald Lazarowicz
      Solidarność Walcząca Wrocław
      8 stycznia 2007 roku

Szanowny Panie Redaktorze!

Początki układania "Gorzowskiej listy" sięgają 1994 r., gdy Mariusz Zbanyszek
      we Wspólnym Piśmie Młodzieżowych Środowisk Katolickich "Pod prąd" w
      artykule "Gdzie są chłopcy z tamtych lat" opisał obecne losy kilkunastu esbeków
      i milicjantów.
      W 1995 r. temat ten podchwyciło związane z "Solidarnością Walczącą" Młodzieżowe
      Pismo Poza Cenzurą "OSZOŁOM".
      Archiwalne numery obu czasopism są do wglądu w Wojewódzkiej Bibliotece
      Publicznej przy ul. Sikorskiego w Gorzowie Wlkp.
      W 1994 r. na podstawie donosu jednego z opisywanych esbeków prokuratura
      wszczęła postępowanie karne o... nielegalne wydawanie pisma. Rzeczywiście pismo
      nie było zarejestrowane, ale zarejestrowana była wydająca je organizacja:
      Gorzowskie Porozumienie Młodzieży Katolickiej "Życie". Dla redaktorów skończyło
      się to uciążliwymi wizytami w komendzie policji oraz odwiedzinami stróżów prawa
      w mieszkaniach. Sprawa trafiła do mediów centralnych, w tym do głównego wydania
      telewizyjnych wiadomości.
      W 1997 r. w "OSZOŁOMIE" w artykule "Kuźnia czerwonych kadr" opisałem losy
      kolejnych esbeków. Byli to absolwenci gorzowskiej filii
      poznańskiej "AkademiiWychowania Fizycznego", którzy w stanie wojennym
      zaciągnęli się do Służby Bezpieczeństwa.
      Teksty publikowane w "OSZOŁOMIE" ze strony opisywanych osób nie wzbudziły
      żadnego odzewu.
      Cały czas gromadziłem informacje dotyczące funkcjonariuszy systemu
      komunistycznego. Informację o Irenie Rachlewicz uzyskałem w 1997 r. od
      internowanego w stanie wojennym byłego członka Zarządu Regionu
      NSZZ "Solidarność". W tymże roku posiadałem już informacje o zdecydowanej
      większości osób z "Gorzowskiej listy". Odbyłem też wówczas rozmowę z byłym
      milicjantem, a obecnie wysokim rangą urzędnikiem państwowym, którego
      wypytywałem po kolei o milicjantów z "listy". Potwierdził wszystkie moje
      ustalenia.
      Równocześnie odbyłem liczne rozmowy z działaczami gorzowskiego podziemia, w tym
      z nieżyjącymi już przywódcami strajkowymi: Kazimierzem Modzelanem i Ryszardem
      Sawickim, którzy ciężkie choroby i przedwczesną śmierć zawdzięczają PRL-owskim
      więzieniom. Z żyjących wymienię tu, na jego własną prośbę, działacza
      Konfederacji Polski Niepodległej i harcerza Jacka Górskiego, któremu jedna
      osoba z "listy" podczas brutalnego przesłuchania wybiła kilka zębów. Wszedłem w
      posiadanie kserokopii wyroków sądowych i protokołów przeszukań.
      Pracę badawczą rozpocząłem więc, zanim otwarto PRL-owskie archiwa. Udostępniane
      mi obecnie przez dawnych działaczy opozycji akta Instytutu Pamięci Narodowej
      potwierdzają tylko moje wcześniejsze dociekania i w dokumentach tych przewija
      się wielu funkcjonariuszy ze sporządzonej już wcześniej "listy". Jak wiadomo,
      region gorzowski z uwagi na swoje przygraniczne położenie, podlegał intensywnej
      infiltracji osławionej wschodnioniemieckiej policji politycznej Stasi. Jeden z
      lokalnych działaczy "Solidarności" wystąpił do Instytutu Gaucka w Niemczech i
      uzyskał kserokopię swojej teczki, gdzie również występuje mroczna postać
      z "listy".
      Rozmawiałem dziś z moim represjonowanym kolegą, który w 1997 r. przekazał mi
      informacje o Irenie Rachlewicz i spytałem: "Dlaczego i ona?" W odpowiedzi
      usłyszałem m. in: "Ale ta pani siedziała w aparacie represji. Ona leczyła
      esbeków i milicjantów. To dzięki niej ci ludzie mieli siłę bić mnie i moich
      kolegów. Na pewno ta pani nie udzieliłaby żadnej pomocy medycznej działaczowi
      opozycji. I za roztaczanie opieki nad milicjantami i esbekami została w 1988 r.
      odpowiednio uhonorowana. Takie akademie zawsze miały wydźwięk ideologiczny,
      ponieważ organizowane były w okolicach rocznicy wybuchu Rewolucji
      Październikowej. Nawet "drogówka" była wzywana do akcji, a straż pożarna
      rozpędzała demonstracje armatkami wodnymi. I ta pani właśnie za odpowiednie
      zasługi dla władzy ludowej została odznaczona". Tyle mój rozmówca, ze swej
      strony zaś dodam, że kiedy w 1996 r. rozmawiałem z Przewodniczącym Zarządu
      Regionu NSZZ "S", ten ubolewał, że w stanie wojennym tylko jeden jedyny
      gorzowski lekarz wystawiał obdukcje lekarskie pobitym podczas demonstracji czy
      przesłuchań działaczom opozycji.
      Rozumiem uczucia synowskie i emocje towarzyszące lekturze "listy", ale to nie
      powód, by pan Ryszard Rachlewicz dzwonił do mnie anonimowo z telefonu z
      zastrzeżoną prezentacją, przez kilkanaście minut na mnie wykrzykiwał, używając
      jako przerywnika słowa, którym szanujące się kobiety nazywają ostatnio Anetę
      Krawczyk. Przedstawił się dopiero po ponad pół godzinie rozmowy i to na moją
      stanowczą prośbę. Przy okazji dał się poznać jako gorący apologeta epoki
      realnego socjalizmu.
      Zapytam też, dlaczego Irena Rachlewicz stawała w 1988 r. w jednym szeregu z
      esbekami po medal, a po 19. latach miałby to być dla niej i jej rodziny jakiś
      dyshonor? Czy tylko dlatego, że wówczas wraz z odznaczeniem przysługiwały i
      inne gratyfikacje?
      "Gorzowską listę" posiadają działacze różnych organizacji, z którymi utrzymuję
      kontakt: Liga Polska - Organizacja Narodu Polskiego, Liga Polskich Rodzin,
      Koło "Radia Maryja", NSZZ "Solidarność", Prawo i Sprawiedliwość, Stowarzyszenie
      Represjonowanych w Stanie Wojennym, Unia Polityki Realnej, Ruch Patriotyczny,
      dawni działacze Ruchu Odbudowy Polski i Konfederacji Polski Niepodległej. Żaden
      z członków tych ugrupowań nie zakwestionował mi żadnego wpisu na "liście".
      Ba, "lista" w wersji gazetowej żyje już swoją drogą i znam działaczy, którzy
      porobili ręczne dopiski do moich metryczek i pismo z 13 grudnia 2006 r.
      rozdawane podczas uroczystości rocznicowych kserują i rozdają w nieskończoność.
      Rozmawiałem też dziś z byłym represjonowanym, którego krewny widnieje jako
      gorzowska ofiara około 100 niewyjaśnionych zbrodni z okresu stanu wojennego,
      które to przypadki badała w sejmie kontraktowym w 1990 r. specjalna komisja do
      wyjaśnienia morderstw aparatu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w latach 1981-
      1989, a kierował nią wówczas poseł Jan Maria Rokita. Kolega powiedział mi, że
      kojarzy Irenę Rachlewicz i jej syna Ryszarda i jest za zasadnością umieszczenia
      jej na "liście". Wyraził zdziwienie, że rozmawiałem tak długo z Ryszardem
      Rachlewiczem, po takim potoku wulgaryzmów pod moim adresem. Wyraził
      przekonanie, że następnym razem w porę się rozłączę. Rozmowę zakończył
      słowami: "A czy ta dzielna pielęgniarka lub ktokolwiek inny z personelu
      przychodni zakładowej KW MO pospieszyła z pomocą, gdy w 1983 r. w
      niewyobrażalnych męczarniach umierał Henryk Wasiluk?"
      Przedstawiłem swoje argumenty i od decyzji Pana Redaktora zależy czy nazwisko
      Irena Rachlewicz powróci na "Gorzowską listę".
      Z poważaniem
      Sławomir Wieczorek

• icesurfer Re: Do wiadomości pana Ryszarda Rachlewicza! 10.01.07, 01:23
        "ta pani siedziała w aparacie represji. Ona leczyła
        esbeków i milicjantów. To dzięki niej ci ludzie mieli siłę bić mnie i moich
        kolegów."

Wieczorek... Ręce opadają. Mówiłem ci już raz, ale jeszcze powtórzę: idź i
        przeproś mamę p. R! Przestan robić z siebie idiotę na tym forum tylko kup kwiaty
        i idź wreszcie.
        Wyjdź z tej wielkiej kupy, którą narobiłeś. I się umyj. Ludzie ci wybaczą, bo
        pewnie chciales dobrze. Mam nadzieję.
        P.S.
        Ale swoją drogą spójrzcie, ile taki głupiec może wyrządzić krzywdy. A to pewnie
        dopiero początek...
        • Gość: Eva d'Ark Re: Do wiadomości pana Ryszarda Rachlewicza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.07, 15:18
          Sz. P. icesurfer napisał : "Ale swoją drogą spójrzcie, ile taki głupiec może
          wyrządzić krzywdy. A to pewnie dopiero początek ..."

Sławomir Wieczorek ma chyba syndrom wieku 7-dmiolatka ? Tyle miał lat kiedy
          nastał stan wojenny i taki poziom dojrzałości mu do dziś pozostał ? Napewno nie
          jest żonaty i nie ma dzieci, no bo, kto z umysłem 7-dmiolatka zakłada rodzinę ?
          Zatem apeluję do jego umysłu : obudź się człowieku. Żyjesz już 25 lat po stanie
          wojennym. Już nie ma PRL-u, nie ma MO, nie ma SB, nie ma PZPR, no może jeszcze
          zostało trochę żydokomuny, ale ta najprawdopodobniej zagnieździła się teraz w
          szeregach obecnej Solidarności i ma się dobrze, za wyjątkiem tego, że jej dawny
          wróg zniknął i trzeba go sobie wykopać na nowo albo sztucznie stworzyć. No bo o
          co walczyć, skoro wszyscy poprzedni wrogowie z ZOMO, SB, MO, PZPR i PRL-owskiej
          nomenklatury poszli w odstawkę ? Walczyć, walczyć, a potem pytać o co ?

Panie Sławomirze, żeń się i rób dzieci, jak nie wiesz co robić, jak powiedział
          Laskowik do Smolenia. Przynajmniej wtedy zrobisz dla miasta, rodziny, sasiadów
          i społeczeństwa coś dobrego ...a może lepiej nie, bo po co nam tylu Wieczorków ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka