Dodaj do ulubionych

wózek wielofunkcyjny firmy ARO

10.02.04, 08:41
Zamierzam kupić tani wózek wielofunkcyjny firmy ARO. Czy ktoś ma takowe, jak
się one sprawują. Ten ma pełnowartościową gondolę, spacerówkę i jakieś
dodatkowe pierdoły. Warto? spód mieści mi się w samochodzie, a to już coś.
Pozdrawiam.
OJCIEC
Obserwuj wątek
      • g273 Re: wózek wielofunkcyjny firmy ARO 10.02.04, 11:00
        Nie jesteś dyskryminowany, tylko wydaje mi się, że na tym forum dziewczyny
        zachwycaja się raczej drogimi wózkami...Pewnie nikt takiego Aro nie ma, chociaż
        nie wiadomo, może Pinik coś juz na temat Aro wie, to C napisze. Ja się
        naczytałam o fotelikach i z pełym portfelem poszłam do sklepu, a kupiłam polski
        fotelik Ramatti za jedyne 249zł, bo wydawał mi sie najwygodniejszy dla córci, a
        przez to "oczytanie" to się sama przed sobą tłumaczyłam, że kupiłam taki
        tani...Poczytałam post kogoś z tym samym problemem i się wylczyłam -trzeba
        kupować to co nam sie podoba i jest o.k. dla nas, zatem pewnie ktoś z Aro sie
        odezwie, na pewno, poczekaj
        Pozdro Asia
    • martapol Re: wózek wielofunkcyjny firmy ARO 10.02.04, 12:17
      witaj
      my kupilismy wlasnie wozek ARO (gadola+spacerowka bez przekladanej raczki).
      Teraz raczej bym sie nad tym zakupem zastanawiala. Pierwszy problem to kola,
      nie mialy szprych tylko taki plastik, ktory byl bardzo szeroki wiec ciezko bylo
      napompowac, maz sie strasznie meczyl a ja nie potrafilam. Moze teraz sa juz
      kola ze metalowymi szprychami?! A spacerowka miala takie zagiecie u gory ktore
      jak dziecko bylo wysokie, w pozycji siedzacej przeszkadzalo. Ale jest to wozek
      stabilny(ciezki), sprawdza sie dobrze na wyboistych chodnikach.
      Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka