Dodaj do ulubionych

Hulajnoga dla trzylatka

29.11.10, 12:48
Dziewczyny

Jaką hulajnogę polecacie dla 3 latka? Na 3 czy 2 kołach?
Moje dziecko w sklepie wybiera 3 kołową, ale nie wiem jak długo będzie na niej jeździł.

Pozdr
Obserwuj wątek
    • emitka1.1.9 Re: Hulajnoga dla trzylatka 29.11.10, 13:41
      a moze cos takiego firmy Ozbozz?
      www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&langId=-1&q=SCOOTER&pp=20&s=Relevance&p=41
      zaczynasz od 4 kolek i mozesz przelozyc na 3 a pozniej na 2 kolka,
      niestety nie wiem czy mozna ja dostac w polsce ale mysle ze taksmile
    • ancymon123 Re: Hulajnoga dla trzylatka 29.11.10, 13:55
      A ma juz doświadczenie w trzymaniu równowagi? Bo jak tak to może od razu dwukółkową. Albo najlepiej kup używana tanią na 3 kołach, a nowiutką "długoterminową" na 2 kołach i jak się nauczy dobrze manewrowac to zamienisz.
    • mondovi Re: Hulajnoga dla trzylatka 30.11.10, 12:31
      mój syn znalazł u swojej babci na strychu hulajnoge na dwóch kółkach po swojej kuzynce - prześmigał na niej całe lato - chociaż ja myslałam, ze będzie mu potrzebna hulajnoga na 3 kołach. daj dziecku wypróbować w sklepie, niech sie przejedzie na takiej i na takiej.
    • mikams75 Re: Hulajnoga dla trzylatka 30.11.10, 12:54
      jesli sie zdecydujesz na trojkolowa to nie polecam tych z dwoma kolkami z tylu, bo dziecko ciagne noga zawadza o te tylnie kolo, na takiej z dwoma kolkami z przodu jedzie sie jej duzo latwiej.
      • tajmk Re: Hulajnoga dla trzylatka 30.11.10, 17:46
        mam spore doswiadczenie w tej sprawie
        na 3 kołowej jeżdzą dzieci od 2 do 5-6 lat
        na 2 kołowej jeżdzą dzieci od 5-6 lat
        takie informacje znajdziesz również na opakowaniu hulajnogi
        • zuzanka77 Re: Hulajnoga dla trzylatka 30.11.10, 19:06
          Witam!
          ja polecam Micro scooter.nie wiem czy sa dostepne w Polsce ale na pewno sprawdzone i super sie na nich jezdzi.moje dziewczyny zaczely kiedy mialy 2 lata na 3 kolach(dwa z przodu) a teraz na dwoch.oni robia tez 3 kolowe dla duzych dzieci,nastolatkow,wyczynowe i dla doroslych.moje maja metalowy black bullet i sama tez czasem uzywam.super sie jezdzi
          pozdrawiam
    • siasiunia1 Re: Hulajnoga dla trzylatka 30.11.10, 22:35
      moja ma 3 lata i dostała własnie 3 kołową hulajnogę. Zadowolona jak nie wiem. Tyle że taka co my mamy to do 20 kg jest.
      A przy okazji - jeżeli chcecie i możecie wydac trochę więcej na ten sprzęt to najfajniesze hulajnogi to takie z 2 kołami z przodu a jednym z tyłu. Większe obciażenie zniosą i łatwiej dziecku szalec bo sie nogą nie zaczepia o tylnie koła.
    • 3katerina Re: Hulajnoga dla trzylatka 07.12.10, 00:32
      Czytam Wasze wypowiedzi i jestem zdecydowana na 3 kołową na początku. Moja Córcia ma 2,7 m-cy. Tylko mam dylemat: taką www.aktywnysmyk.pl/hulajnogi-puky/274-hulajnoga-trojkolowa-puky-r-1-blekitna.html czy taką www.aktywnysmyk.pl/hulajnogi-micro/144-hulajnoga-mini-micro-niebieska.html ?
      Ta z dwoma kołami z tyłu, ma je tak umieszczone, że dziecko nie zaczepia nóżką (tak jest napisane wink ).
      POradzicie? wink
      • mikams75 Re: Hulajnoga dla trzylatka 07.12.10, 08:16
        ja bym wybrala z dwoma kolkami z przodu. A to czy dziecko zaczepia czy nie to zalezy tez od tego jak dziecko macha noga. Moja zaczepia, mamy podobna ale nie puky.
        Poza tym wydaje mi sie, ze te micro sa lzejsze od puky co tez ma duze znaczenie.
        Moja probowala na takiej micro i jakos latwiej jej szlo, ale skrecac tym nie umiala, bo trzeba kierownice przechylic a nie wykrecac jak w rowerku. Ale to pewnie kwestia przezwyczajenia.
    • anula56 Re: Hulajnoga dla trzylatka 07.12.10, 17:34
      Tez jestem zwolenniczka hulajnogi micro - takiej z dwoma kolkami z przdu. Corka miala wczesniej wersje z dwoma z tylu i byl to marny sprzet. Mysle, ze mini micro bedzie idealna - lekka, poreczna i bardzo szybka. Moje dziecko jezdzi tez na zwyklej dwukolowej jak pozyczy od kolezanki, ale sie nie domaga takiej, woli swojasmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka