Dodaj do ulubionych

benetton - 70% kiedy?

19.01.11, 10:32
czy ktos coś wie?
Obserwuj wątek
      • aregiec Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 12:16
        hmm - rok temu obnizka zaczela sie we czwartek - pamietam ze bylam akurat i nawet metki jeszcze nie wszystkie byly pozmieniane i Pani mi sprawdzala dokladnie nowe ceny - obkupilam wtedy córkę strasznie wink Tez jestem ciekawa kiedy bedzie.
          • mielin Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 13:58
            Na -50% kupiłam kurtkę dwustronną ładny błyszczący fiolet z brązem za 129zł, 1 morską bluzeczkę z napisem brokatowym logo za 19zł.
            No i w W-wie praktycznie nie ma już co kupić, chyba na niemowlaki lub pannice 14-16 latsmile Wszystko wylizane prawie do czysta (GM, Klif, ZTsad) Ewentualnie jakieś dresy pozostały...
            • agni71 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 14:54
              mielin, kiedy kurtki dwustronne były -50%? W sobotę 2 tyg. temu kupiłam taką za 179 zł, wiec wtedy były jeszcze -30%. Co prawda, i tak bym chyba nie ryzykowala czekania dłuzej, bo w zeszłym roku kupiłam ostatnią sztukę tych kurtek w Klifie....
              • krasulas Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 15:13
                one już tydz. temu we wtorek były po ok. 119zł
                ja kupowałam cieńszą puchówkę - za 89zł (czarną)
                natomiast miałam ochotę przymierzyć na siebie największą dwustronną, ale jakoś motywacji zabrakło (może bałam się swego odbicia w lustrzesmile)
                ps. 2 tyg. temu mierzyłam wersję z rozszerzanym dołem - porażka
                • krasulas Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 15:18
                  taktak
                  tydzień temu we wtorek zdziwona byłam już tak niską ceną kurtek i miłe-panie twierdziły że wyprzedaż na 50% jest od kilku dni - czyli od około czwartku/piątku
                  natomiast na dziale damskim niby od dzisiaj (czyli tamtego wtorku)

ja jeszcze tylko dodam, że kupiłam cieńszą puchówkę - fason z a'la gumkami w rękawach - i jest nieprawdopodobnie urocza...a cena 89zł...
              • mielin Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 18:04
                Do Agni 71

Ja kupowałam w Klifie w zeszły czwartek i była tam pełna rozmiarówka w kilku kolorach. A -50% zaczęło się w poniedziałek tydzień temu (byłam wtedy w GM), więc - 70% będzie pewnie też od poniedziałku.
                • agni71 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 19:51
                  mielin napisała:

> Do Agni 71
                  >
                  > Ja kupowałam w Klifie w zeszły czwartek i była tam pełna rozmiarówka w kilku ko
                  > lorach.

Nie dobijaj mnie wink

A -50% zaczęło się w poniedziałek tydzień temu (byłam wtedy w GM), więc
                  > - 70% będzie pewnie też od poniedziałku

a ja zrobiłam zakupy w sobotę sad No cóż, trudno sie mówi, może w przyszlym roku będę miała nerwy bardziej ze stali smile Tylko do ilu cm oni mają rozmiarówke dziecięcą? Na przyszły rok wzięłam XL....
                  • beata1974 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 20:00
                    w Gdyni chłopięce bluzy widziałam do 2XL a dla siebie nabyłam tą właśnie 2XL i przy moim rozmiarze 36/38 jest ona dość obszerna na szerokość i długa ale nie było pośredniej XL bo L to na 140
                    • mielin Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 21:22
                      Agni XL na 10-12 lat, a 2XL -to 12-14lat i finito jeśli chodzi o dziecięce. Potwierdzam zdanie Beaty chłopięce bluzy 2xl są dobre na damski 38 w szerokości i długości (mam kilka tshirtów z dł rękawem dla siebie bo fajne i słodkie z psiakami i córka mnie po domu w nich lubismile) ale to samo 2xl dziewczęce to maleńkie 34/36 damskie.
                      • aniaop Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 21:43
                        2XL jest na 160cm i teoretycznie na 12 lat. Moja niespelna 9-latka ma jakies 145cm i nosi XL, wiec 2XL bedzie na przyszla zime. I koniecuncertain Nie wiem, gdzie potem bede ja ubierac, bo damski benetton jest jednak za duzy. Wiem, co mowie, bo kupilam kiedys jej damska XS, ale ona szyta jest na dorola kobiete, z biustem i talia a taki kroj na malolacie nie wyglada dobrze.
                        • agni71 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 22:29
                          aniaop napisała:

> 2XL jest na 160cm i teoretycznie na 12 lat. Moja niespelna 9-latka ma jakies 14
                          > 5cm i nosi XL, wiec 2XL bedzie na przyszla zime. I koniecuncertain Nie wiem, gdzie pot
                          > em bede ja ubierac, bo damski benetton jest jednak za duzy. Wiem, co mowie, bo
                          > kupilam kiedys jej damska XS, ale ona szyta jest na dorola kobiete, z biustem i
                          > talia a taki kroj na malolacie nie wyglada dobrze.

No właśnie, czy jest na forum ktoś kto kupuje puchówki dla 10-latki i wyżej? Jesli tak, to gdzie i dlaczego tak drogo? wink
                      • agni71 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 22:28
                        mielin napisała:

> Agni XL na 10-12 lat, a 2XL -to 12-14lat i finito jeśli chodzi o dziecięce.

No to chyba przyszłej zimy pożegnamy sie z Benettonem, jesli chodzi o puchówki. Teraz córka nosi kurtkę M, ale na przyszłą zime kupiłam XL, więc 2XL pewnie byłaby przymała na kolejną zimę.
                          • agni71 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 23:35
                            hmmm, nie wiem dokładnie ile ma wzrostu, ok. 130 cm pewnie. Ta M-ka jest na styk, mozna powiedzieć. Myslę, ze spokojnie mogłaby córka juz w tym sezonie nosić L. Te kurtki mają długie rękawy i w XL zakrywają jej teraz całą dłoń (ale podobnie było z tą M rok temu, bo też kupowalam na wyprzedaży na zaś), ale z kolei sa dosyć wąskie i mocno nabite puchem, więc na szerokośc na pewno kurtka nie będzie za duża za rok.
          • 14kj Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 19:10
            Kupiłam sporo, ale objechalam wszystkie benettony w W-wie. Nie pamiętam, aby kiedykolwiek było tak malo odzieży w interesujących mnie rozmiarach dla chłopców (xxs,EL). Zawsze robiłam zakupy dopiero przy -70%, ale w tym roku zrobiłam wyjątek. Zakupy rozpoczęłam we wtorek. Dziwne, że w ZŁT nie było żadnej bluzeczki na 100cm, a po tygodniu kiedy tam zawitałam kupiłam 4 sztuki! Razem kupiłam 5 bluzeczek, 3 pary spodni, 2 koszule,kamizelke,3 swetry. Duży wybór dla chłopców w rozmiarach s i m. Chciałam kupic kurtki, ale były tylko długiesad
    • 18buzka Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 14:11
      ja kupiłam sporo na -50% (kurtkę, spodnie, bluzeczki), ale byłam z rana w I dzien, po południu nie było juz co kupować. u mnie w gdyni zostałe jeszcze dwie rzeczy, ktore chciałam kupic na -70%, stad moje pytania.
      generalnie sklep wyczyszczony
      pzdr
      18buzka
      • beata1974 Re: benetton - 70% kiedy? 19.01.11, 19:46
        też czekam - zadzwonię z ciekawości w piątek , na ale już w poniedziełek to już mus musi być i też pędzę do klifu (GDYNIA) przy 2 dzieci nawet 100 zaoszczędzona to już coś?! a tak korcą mnie polówki dla chłopca w rozmiarze M, tylko mogą zrobić podobnie jak latem że część była przeceniona 60% a tylko niektóre 70% - ale bardziej podoba mi się polityka firmy jak obniżka to na wszystko równo a nie jak w innych do 70% na jakieś resztki
    • monika78kr Dluzsza kurtka z paskiem - prosba 20.01.11, 13:18
      Dziewczyny, gdybyscie napotkaly - prosze o zakup:
      kurtka dziewczeca - dluzsza, z kapturem z futerkiem, paskiem kolor GRANAT lub CIEMNY FIOLET rozm. L cena 139 na dzis
      Widzialam je dzis na Rynku w Krakowie, kilka kolorow, ale rozmiary S i M
          • krasulas Re: Gliwice Forum 21.01.11, 20:59
            Byłam dzisiaj i ceny kurtek nie zmieniły się.
            Dziewczynki - nie ma płaszcczyków czy dłuższych kurtek puchowcyh dla dziewczynek (ostatnio wisiała 1szt.)
            Zostało troszkę krótszych czarnych i różowych puchówek plus dwie fioletowe.
            Sporo beżowych dwustronnych i parę sztuk filoletowych.
            Nie było nic ciekawego w ofercie z bluzek bawełnianych w super cenie - min. 39zł, a większość 49złuncertain
            Troszkę tunik, sukienek dzianinowych...

Dla Chłopców - hm... Panie twierdziły, że to co wisi to resztka, więc nic małego nie widziałam (sama 2 tyg. temu kupiłam dwie puchówki - żóltą i niebieską w rozm. XXS i XS i był jeszcze spory wybór na magazynie). Dzisiaj kupiłam ost. dwustronną czerwoną w rozm. M. Została na wieszaku żólta Mka, niebieska XLka oraz sporo gratanowych dwustronnych.

rok temu o tej samej porze był sporo większy wybór...
        • mielin Re: benetton - 70% kiedy? 21.01.11, 22:38
          Mam nadzieję, że to nieprawda z tą likwidacją. U nas (W-wa) we wszystkich sklepach nowe kolekcje już wieszają (nota bene bardzo smakowite kolorki), więc raczej nie ma obaw? Ale może w Łodzi towar słabo schodził?
            • bluestarfish Re: benetton - 70% kiedy? 23.01.11, 12:58
              Ale w którym łódzkim Benettonie byłaś: w Galerii, Tulipanie czy w Porcie? Może się w Tulipanie likwiduje, bo... na planie centrum go już jakby nie ma! No, do Manufaktury mógłby się przenieść, bo do Tulipana mi jakoś nigdy nie było po drodze, a Manu to jednak bez porównania lepsza lokalizacja niż Tulipan.

A niby dlaczego by miał w Łodzi towar słabo schodzić? Jakoś nie zauważyłam tego, choć przynam, regularnie w łódzkich B. nie bywam (brak w Manu, a w Manu bywam ze wszystkich centrów najczęściej).
              • jowitka345 Re: benetton - 70% kiedy? 23.01.11, 14:11
                Byłam w Galerii bo tez zawsze do Manu jeździłam najcześciej a tam nie ma wsyztskich sklepów co w galerii.
                Port jakos mnie nie przekonał, trzeba by dwa dni mieć nie znając terenu. Ja nie napisałam, ze w galerii Benetton nie miał klientów a wydaje mi się, ze miał ale miałby pewnie jeszcze więcej gdyby miał dziecięce ubranka.
                • bluestarfish Re: benetton - 70% kiedy? 23.01.11, 14:38
                  Ooo, to w Galerii miałby się B. zwijać?? A w Tulipanie, według planu na stronie centrum, już go nie ma! (tam przynajmniej dziecięcy dział był...). W Porcie jeszcze jakieś 2 tyg. temu był i miał się dobrze, mały dział dziecięcy też tam jest (ee, nie taki Port straszny, w 3 godzinki można obskoczyć wink). A w Manu Benetton naprawdę by się przydał... No, zobaczymy. Jakoś nie sądzę, żeby z 3 łódzkich sklepów mieli zostawiać tylko 1, i to jeszcze ten w Porcie.
                  • jowitka345 Re: benetton - 70% kiedy? 23.01.11, 14:45
                    No zobaczymy ..moze w Galerii planuja remont lub zmianę ekspozycji. A może po prostu nowy towar przyjechal i pudła stały i szykowali miejsce na nową kolekcje. A co do Portu to moze masz racje, ale ja z Piotrkowa jestem to i 1.5 godzinki musze doliczyc na dojazd czyli robi sie ok 5 godzin w ciągu dnia, a na to moge pozwolic sobie od wielkiego dzwonu. Odkąd jest Manu jeździłam tylko tam, bo juz na Galerię nie starczało mi czasu, ale jakoś ostatnio zapragnęłam odwiedzic kilka sklepów co w Manu nie ma np własnie Benetton.
        • gosjana Re: wiadomo już czy od dziś? 24.01.11, 15:36
          Myślę, że na dniach...
          wczoraj rozmawiałam z ekspedientką o wiosennej kolekcji i powiedziała, że mają cały magazyn wiosny, stopniowo dokładają bo nie ma miejsca, muszą pozbyć się najpierw tego co jest przecenione, rzeczywiscie sporo tego jest, ale rozmiarówka przebrana (od rozm 130 )
          Wiosenna kolekcja ładna smile
          • cortinka Re: wiadomo już czy od dziś? 24.01.11, 21:51
            W Bielsku nadal -50%. Są cienkie kurtki (fason taki sobie) po 109zł, kolory szarobrązowy, ciemna czerwień(bordo), rozmiary chyba do L.
            Widziałam jeszcze jakieś dżinsy, koszule, ale to raczej dla mniejszych dzieci (XXXS, XS). Swoją drogą dziwna ta rozmiarówka.
            • mielin Re: wiadomo już czy od dziś? 24.01.11, 22:48
              Byłam dziś w Klifie w W-wie, jest ciągle - 50%, ale towaru z przeceny tylko 1 półka, z puchówek zostały tylko małe rozmiary dwustronnych (fiolet i morski). Za to nowa kolekcja już opanowała prawie cały sklepsmile
              Tak więc sklep ma sie dobrze a nawet bardzo dobrzesmile
    • mielin Re: benetton - 70% kiedy? 27.01.11, 20:51
      Dziś w ZT pojawił się szumny napis " do -70" , ale w dziale dziecięcym znalazłam (po bardzo dokładnej inspekcji) tylko spodnie z aksamitu (odcienie fioletu) dla dziewczynek przecenione na 39 z 99zł, inne rzeczy jak były tak są -50%. Nie postarali się, a rzeczy już i tak małosad
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka