Dodaj do ulubionych

Prezent na 4 urodziny dla chłopca.

01.03.11, 13:05
Co kupic dla synka mojej siostry na 4 urodziny? Macie jakieś propozycje?
Obserwuj wątek
    • falcon_eye apropos pytania rodziców 03.03.11, 11:59
      Tu na forum często można dostać poradę, żeby zapytać rodziców o prezent dla ich dziecka. Ja próbuję pytać ale w 99% rodzice się wykręcają - może sami nie wiedzą czym się ich dziecko interesuje, może nie mają pomysłu albo nie chcą narzucać kwoty.

Ja wymyśliłam sobie taki patent, że wybieram 3-4 rzeczy, które są w akceptowalnej przeze mnie cenie i przedstawiam taką listę rodzicom - niech wskażą co z tego przynieść.
      • ylunia78 Re: apropos pytania rodziców 03.03.11, 13:10
        falcon_eye napisała:

> Tu na forum często można dostać poradę, żeby zapytać rodziców o prezent dla ich
        > dziecka. Ja próbuję pytać ale w 99% rodzice się wykręcają - może sami nie wied
        > zą czym się ich dziecko interesuje, może nie mają pomysłu albo nie chcą narzuca
        > ć kwoty.
        mnie pytają co kupić młodemu i odpowiadam,a niestety nie słuchająwinkJak na święta zapytano mnie co młodemu to odp,że np zagłówek do fotelika samoch.Może być z Zygzakiem.(ok30zł)A dostał?tor samochodowy,(ok 100zł)którym bawił się jeden raz i teraz leży w szafie.To tak z tego co mi do głowy przyszłowink
        • emma_me Re: apropos pytania rodziców 03.03.11, 13:14
          zapytać rodziców - bo to jest najlepsza rada, a takich w końcu szukamy na forum.
          Czasami proste rozwiązania są najlepsze. Mogę napisać całą stronę czym bawi się mój prawie czterolatek, tylko co z tego, skoro czterolatek innej dziewczyny może bawić się zupełnie czym innym a dodatkowo jest fanem tomka i przyjaciół a nie podarowanego mu zigzaca.
          • mamawaw Re: apropos pytania rodziców 03.03.11, 13:26
            ciuchcie i tory z Tomka i przyjaciele www.zabawkiph.pl/kolejki-i-tory.html
            drewniana kolejka z wagonikami
            klocki Lego
            gry edukacyjne np. nawlekaj nie czekaj merlin.pl/Nawlekaj-Nie-Czekaj-gra-edukacyjna_Alexander/browse/product/206,826865.html ,elektroniczna:www.mazakzabawki.pl/product-pol-4320-Gra-elektroniczna-Zgadywanka-Natura-CLEMENTONI.html
            memo dźwiękowe www.gryplanszowe.pl/index.php?d=szczegoly&tw=2034
            puzzle np. z bobem budowniczym
            ciastolina np. z zyg zakiem
            auta Zyg zak
            hot wheels-auta , tory, zjeżdżalnie etc.
            hulajnoga
            książki np. o dinozaurach, Kubuś Puchatek,encyklopedie tematyczne dla dzieci

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka