zabawka dla półrocznego dziecka, jaka?

18.05.11, 19:42
Chciałabym kupić na dzień dziecka mojemu maluchowi jakąś fajną zabawkę. Będzie miał wtedy prawie 6 miesięcy. Możecie polecić coś co w tym czasie fajnie zainteresowało wasze maluchy?
    • elmirkamamaani Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 20:26
      Moja corcia w tym wieku jak patrze na zdjecia czym sie bawila to byly to w szczegolnosci
      zabawki ktore mozna wziasc do buzki ( plastikowe grzechotki, ksiazeczki a nawet butelka wszystko co mozna obslinic smile ) Cos co ma rozne struktury wypustki i inne elementy, potem fajnie nam sie sprawdzal garnuszek na klocuszek ale to jak juz siedziala gdzies w 8 miesiacu zycia jak sama zaczela siadac.
      • mmadziulek Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 19.05.11, 17:30
        Moja corka jak miala pol roku dostala taką szeleszczącą maskotkę- pszczółkę chyba z babyono.
        Skrzydełka jej szeleściły i były wykonane z takiego srebrneg materialu, to był wielki hit córki przez kolejne 2-3mce.
    • elmirkamamaani Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 20:31
      i jeszcze mi sie przypomnialo u nas to bylo tez hitem
      allegro.pl/fisher-price-grajaca-uczona-sluchaweczka-telefon-i1621551373.html
      fajne bo nie jest glosne
    • lucyna_1980 Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 20:43
      Polecę dwie:
      allegro.pl/fisher-price-muzyczna-kula-rewelacja-m4045-i1611004429.html
      allegro.pl/hula-kula-vtech-do-raczkowania-po-polsku-gratis-6-i1598604447.html
      Obie zachęcają do pełzania
    • wuwuem Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 21:11
      U nas bardzo lubianą zabawką był zestaw kolorowych kubeczków, mamy dokładnie taki allegro.pl/kubki-ksztaltow-kubeczki-do-wody-i-do-piasku-i1580516850.html ale bywają też tańsze. Najpierw to było oblizywanie kubeczków (wygodnie się je trzymało), a z wiekiem zabawa się rozwijała.
      Drugą taką zabawką był dzbanuszek na klocuszek z FP.
      • julka-4 Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 21:21
        U nas też garnuszek był hitemsmile
    • perd-ido Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 21:54
      A moj lubi wszystkie zabawki ktore moze wlozyc do buzismile. Owszem pobawi sie troche ksiazeczka vtech (allegro.pl/vtech-nowa-ksiazeczka-rymowanka-swiatelka-i1612207536.html) ale nie jest to cos, co na dluzej przyciagnie jego wzrok. W dalszym ciagu gdy chce miec troche czasu dla siebie klade go na mate edukacyjna polozana w lozeczku, na ktorej wisza rozne zawieszki i gryzaki.
      No a gdy biore go na kolana nie ma chyba nic bardziej ciekawego jak plastikowa butelka po wodzie stojaca na stolikusmile. Patrzac zatem na swoje dziecko polecilabym Ci zabawke, ktora np. kwacze, piszczy, ma gryzak, szeleszczace nogi czy skrzydla.
    • first-beciak [...] 18.05.11, 22:59
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • netfunfun Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 18.05.11, 23:48
      U nas zdecydowanie taka żyrafa allegro.pl/fisher-price-zyrafa-zjezdzalnia-kulek-3-kulkibcm-i1623376168.html?source=oo Młoda się podciągała na żyrafie, ja wrzucałam kulki i wtedy ona się cieszyła, bo światełka, muzykasmile
    • kasiekm84 Re: zabawka dla półrocznego dziecka, jaka? 19.05.11, 08:20
      Ja kupiłam teraz dla półrocznej chrześnicy ślimaka z Fisher Price, takiego z lusterkiem, który porusza się stymulując dziecko do raczkowania. Mam nadzieję, że jej się spodoba.
Pełna wersja