Dodaj do ulubionych

kamien dekoracyjny/elewacyjny na sciane

29.12.11, 16:11
mam pytanie czy taki kamien jest modny i warto połozyć na sciane? Czy lepiej klasycznie gładkie sciany. Jakie sa wasze opinie na temat takiego kamienia w domu/salonie?
Obserwuj wątek
    • paliwodaj Re: kamien dekoracyjny/elewacyjny na sciane 29.12.11, 16:21
      ale powiedz w srodku domu, czy jakies akcenty na zewnatrz? Bardziej pewnie bierz pod uwage czy tobie sie podoba, niz czy jest modny, za miesiac moze byc juz co innego w modzie..
      My mamy kominek w kamieniu, chcialabym jeszcze zrobic kawalek sciany w pokoju rodzinnym. Ogolenie w USA bardzo popularne sa jakies akcenty w kamieniu, np garaz oblozony kamieniam. W Polsce chyba mnie spotykane.
    • agnjon Re: kamien dekoracyjny/elewacyjny na sciane 30.12.11, 08:39
      Witam,
      jak najbardziej można,
      to linki do płytek imitujących kaminie, bardzo fajnie wyglądają a nie powodują przytłoczenia i wyglądu jaskini.
      www.cerrad.pl/Kamienie-Elewacyjne
      www.opoczno.eu/plytki.php?kolekcja=k052&m=260
      Warto zobaczyć sobie na żywo bo zdjęcia wzystkiego nie pokazują.
      aga
      • stefa_ja Re: kamien dekoracyjny/elewacyjny na sciane 30.12.11, 11:23
        Na modę się nie oglądaj bo co chwila się coś zmienia. Ważne, żebyś dobrze czuła w takim wnętrzu. Ja mam imitację cegły stegu na kominku i ścianie. Nie powiem, żeby to źle wyglądało czy żeby miało jakieś wady użytkowe. Trochę pochopnie się na to zdecydowałam i teraz żałuję, ale tylko dlatego, że po pracy z architektem mam już całkiem inną wizję salonu. Teraz jestem o tyle mądrzejsza, że lepiej poczekać i stworzyć aranżację z fachowcem niż nieudolnie próbować samemu. Oczywiście tylko dlatego, że przeróbki kosztują o wiele więcej i remontu nie robi się raz w roku.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka