Dodaj do ulubionych

rower miejski nie za milion dolców ;)

07.06.12, 23:11
Szukam czegos fajnego dla siebie. Do jazdy typowo rekreacyjnej;na parametrch się nie znam, liczy się wygląd wink. No i nie chcę wydawać na niego 3 tysięcy zł... Polecicie coś? Te z decathlonu za ok. 850 zl nadają się do jazdy?
Obserwuj wątek
    • iberka Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 07.06.12, 23:45
      osobiście jeżdżę na kellys chelsea ale to właśnie bliżej 3 k. te za 850 z Decathlonu teraz są na promocji za 699 i gdybym miała kupować to bym kupiłasmile))). Koleżanka ma już 3 sezon i chwai bardzo, tzn jeździ się ok, rower bezusterkowy .

iza
      • jalla1 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 10.06.12, 22:29
        Byłam dzisiaj w Decathlonie i nie ma promocji na ten rower.
    • janka39 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 08.06.12, 00:24
      No wlasnie tak mi sie zdawalo, ze widzialam w miescie reklamy tego roweru za 699
      Nie wiecie do kiedy ta promocja trwa? Bo na str decathlonu nie ma nic o obnizce
      • iberka Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 08.06.12, 14:21
        myślę, że najlepiej zadzwonić i spytać smile
        iza
        • sylaluk1 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 08.06.12, 14:59
          Od ponad 2 lat jezdze na Giant Escape, dokladnie takim: www.giant-bicycles.com/en-gb/bikes/model/escape.4.w.lime/7093/43404/
          Nie wiem ile kosztuje w Polsce ale rower rewelacja, leciutki i na jazde miejska niezastapiony.
          • klara_0204 kross jantar s 08.06.12, 16:25
            ja używam krossa jantara s. Bardzo polecam. Wygodny, ładny i funkcjonalny (3 przerzutki)
            • janka39 Re: kross jantar s 08.06.12, 17:00
              No wlasnie jantar chodzil za mna juz kilka lat temu - o taki dizajn mi chodzi wink
              ale ktos odradził, że na miasto się nie nadaje, bo mało przerzutek... no, a ze ja tam sie nie znam.... wink
    • janka39 a jantara juz nie ma 08.06.12, 17:10
      ...w ofercie krossa... sad
      • klara_0204 Re: a jantara juz nie ma 09.06.12, 06:31
        Jeżdżę nim dużo po W-wie (po mieście) i czesto też na wycieczki podmiejskie (nie po lasach, ale po drogach). jak dla mnie - wystarczający.
        3 przerzutki to wcale nie jest mało.
        ja nie potrzebuję wodotrysków, ale fajnego, sprawnego i funkcjonalnego roweru.
        • klara_0204 Re: a jantara juz nie ma 09.06.12, 06:33
          Jantara można kupić jeszcze w niektórych sklepach i na allegro.
    • janka39 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 08.06.12, 17:37
      a znacie moze krossa green park? znalazlam w dobrej cenie i w pieknym błękicie wink
      • baziaczek Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 08.06.12, 21:20
        się tez nie znam smile ale mój mąż ma kolege co sie zna, używa i zyje tym i jak kupowaliśmy to polecał nam unibike
        my kupiliśmy typowe treckingowe modele i był to troszkę wiekszy wydatek niż to o czym piszesz, ale były i takie za ok. 800 i też wyglądały i jedziło się na nich fajnie. Kolega mówił, że bardzo solidne itd. i warto kupic w tym roku, bo na przyszły rok ceny mają skoczyć o 10% ze względu na jakąś podwyżkę czegośtam...
        warto poszukac modeli z zeszłego roku - z tego co zauwazyłam cena około 200 do 400 zł nizsza w zależności od modelu
        • janka39 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 08.06.12, 21:34
          Ha! Wlasnie dzis widzialam fajnego unibike'a, ale za ok. 2 tys.
          A ja musze zastosowac wersję ekonomiczną, bo ostatnio mialam troche większych wydatkow i szykuja sie kolejne
          Ale zaraz obejrze tansze.
          No i jakies maximy mi wpadły w oko...
          • alfa36 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 10.06.12, 13:21
            Janka , wybralas cos?
            • janka39 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 10.06.12, 19:52
              Nie, no u mnie to nie jest takie hop siup wink
              Na razie zdobylam namiary na odpowiednie sklepy - musze sie poprzymierzac
    • big-smoczyca Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 13:19
      ja ma taki - polecony przez znajomego
      www.unibike.pl/pamirlds.html
      produkt polski, cena przeciętna, jakość super, komfort jazdy też
      mąż ma męską wersję i też bardzo zadowolony
      • anick5791 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 13:25
        Też taki mam i jest ok. W porównaniu do poprzedniego górala scotta "za milion dolców" kiepsko, ale na spokojne trasy z fotelikiem z tyłu spokojnie wystarcza.
    • inia25 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 13:35
      mam ten z decthlonu i bardzo jestem zadowolona
      • janka39 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 15:08
        Ale masz tego elopsa3 ?
        • inia25 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 15:15
          tak dokładnie, ale kupowałam go chyba o 100 zl taniej kilka tygodni temu.
          jeździ się na nim bardzo wygodnie, siedzisz w pozycji ludzkiej a nie na przykurczonego jamnika. Mam rozmiar L, bo M jest raczej dla krasnali smile
          • janka39 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 15:27
            smile
            ale jak to dla krasnali? Ja mam 170 cm wzrostu i ze strony wynika, ze powinnam brac M. ..
            • inia25 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 11.06.12, 23:42
              no Ja mam 168 i mam L. W sklepie okazalo się że M jest dobre dla mojej 8 letniej córki smile najlepiej usiąść i się przejechać. Ta M ka ma bardzo male koła.
              • jogaj Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 12.06.12, 11:52
                Rozmiar ramy nie ma nic wspolnego z rozmiarem kol, ja mam unibike 17calowa rama z kolami 26'', bo mam 162cm wzrostu.
                Rozmiar ramy to jedno a rozmiar kol to drugie.
                Jola
    • madzik0711 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 12.06.12, 13:10
      Sledze wątek bo sama chce kupic sobie rower, byłam dzis ogladac i chyba decyduje sie na taki www.decathlon.com.pl/PL/elops-5-34975296/ byłam w sklepie koodza,kosztuje 800 zł, nie ma bagaznika ( dodatkowo koszt 70 zł) i jest czarny z turkusem. Mam odłożony do wieczora, bardzo fajnie mi sie nim jechało.
    • efcik30 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 12.06.12, 16:32
      Mam od soboty mbike Futura TRK jestem super zadowolona.To jakiś model z poprzedniego roku, kosztował 1050 , kupiony w Legionowie/k. Wawy.Polecam

Tekst linka
      • mama_maxia Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 12.06.12, 17:12
        No i przeszukałam legionowskie sklepy (internetowo) i znalazłam ślicznego czarnego damskiego Wheelera....a mąż mówi, że hamulce nie tarczowe i nie warto sad

A jaki hamulce macie w swoich rowerach?
        • janka39 elops pytanie 13.06.12, 22:23
          Dziewczyny - posiadaczki elopsa - macie model elops 3 czy elops 3 CITY? ( ten jest wlasnie w promocji w D, za 699..). Przymierzałam się dzis do niego (do city). L - jakby ciut za duzy, M - zdecydowanie za maly. Ale zarezerwowalam L. Kurcze, moze sie przyzwyczaje? W koncu jakies 15 lat nie jezdzilam na rowerze i dzis w sklepie wjechalam w stos kartonow, jak Hanka M wink(!) wink. No, ale ale siodelko bylo za wysoko, a ja mialam na ramieniu jeszcze wielka torbe...
          • janka39 Re: elops pytanie 13.06.12, 22:38
            to dodam tylko, ze ten city tez ma w nazwie 3...
            Nigdzie nie moge znalezc jego foty, dziwne... Jest stylizowany na holenderke (cos jak gazelle), ma oslone z tyłu, na kole
            w kazdym razie to nie ten www.decathlon.com.pl/PL/elops-3-2009-77639033/
            • inia25 Re: elops pytanie 13.06.12, 23:58
              Ja mam ten nie city. City według mnie to model z zeszłego roku do którego się przymierzalam rok temu. On był dłuższy i nie wzięłam bo wydawał mi się za wielki. Ten co mam teraz ma taka bardziej zwarta rame.
    • madzik0711 Re: rower miejski nie za milion dolców ;) 14.06.12, 13:48
      Ja kupiłam taki, identyczny za 800 zł w koodza. Wczorj byłam na przejażdżce i b. fajny, a w sklepie tez mało co w regał nie wjechałam, też chyba z 15 lat na rowerze nie jeździłamsmile
      • janka39 Madzik 14.06.12, 14:05
        Ale taki, tzn jaki? wink elops 3 z ta rama taka dziwna? Czy jakis inny? Zaluje, ze u nas nie ma takiego sklepu...
        • janka39 Re: Madzik 14.06.12, 14:17
          Ok, przepraszam, juz wiem, otworzylam Twoj link wink
          Bardzo fajnie wyglada. Ja przymierzalam tylko trojke. Tego city jednak oduszcze chyba. Nie jest idealny wink choc niezly
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka