Dodaj do ulubionych

Zalando - wasze opinie?

• iwo02 Re: Zalando - wasze opinie? 12.10.14, 18:47
      Mozna znalezc sporo zlych opinii o tym sklepie - ze wysylaja towar wygladajacy jak uzywany,
      nie zdarzyło mi się wszystko nowe i pachnące

ze dlugo czeka sie na zwrot pieniedzy w razie zwrotu.
      czekałam max tydzień

Czy zamawialyscie/zwracalyscie tam cos i mozecie sie podzielic opinia?
      wszystko załatwione raz dwa kuriera przysyłają oni kurier odbiera,
      jedynie trzeba uważać przy rozpakowywaniu żeby w razie W odesłać w tym samym pudle

I tak sie zastanawiam, jesli przesylka jest za pobraniem to czy mozna otworzyc paczke przed zaplaceniem i w razie czego nie zaplacic kurierowi?
      nie mozna

zamawiam zawsze za pobraniem, faktem jest że np teraz zamawiałam tego samego dnia w 2 różnych sklepach jak z eobuwie paczka była u mnie w zalando przyjęli dopiero do realizacji,
      więc nieco się guzdrają, ale żadnych problemów nie miałam nigdy
      • olesia301 Re: Zalando - wasze opinie? 22.06.15, 15:57
        Nie trzeba w tym samym pudle, ja rozwaliłam i wysłałam w innym, ok, przyjęli smile

Co do sklepu - ja jestem zadowolona. co prawda kilka razy tam robiłam zakupy, ale jakość zarówno towarów jak i obsługi rewelacja.
        Oddalam też kilka rzeczy, bez problemu zwrot na konto.

--
        charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=26528032
      • kobieta_jakubowa Re: Zalando - wasze opinie? 05.12.17, 19:26
        Od kiedy zalando dostarcza DHL?
        Właśnie dostałam maila od dhl, że niedługo paczka do mnie trafi. Mail wygląda bez zarzutu, ale info o wysyłce od samego zalando jeszcze brak - dopiero uregulowali wpłatę.

--
        Pilnuj, żeby Twój wykrywacz bzdur był zawsze na chodzie.
        • little-15 Re: Zalando - wasze opinie? 05.12.17, 23:24
          A nie zamawiałaś nic w Orsay? Ja dzisiaj też dostałam informację o wysyłce z DHL i bardzo się zdziwiłam co to za paczka, po sprawdzeniu okazało się, że paczka z Orsay. Trochę mi szkoda, bo miałam dobre układy z UPS ;-(
          • kobieta_jakubowa Re: Zalando - wasze opinie? 05.12.17, 23:41
            Nie. Czekam tylko na zalando. Zresztą taka też jest treść.

Drogi Kliencie,
            otrzymaliśmy elektroniczne dane przesyłki nr xxx z firmy ZALANDO SE 41199 MONCHENGLADBACH. Przesyłka nadal pozostaje w rękach nadawcy. Po przekazaniu jej Kurierowi DHL PARCEL, prześlemy Ci aktualny status wraz z planowanym terminem doręczenia.

Na początku myślałam że to jakiś spam/wirus ale widzę już na stronie zalando, że wysyłają fedexem i dhl.
            Ciekawe od kiedy. Nigdy tak nie miałam.

--
            Pilnuj, żeby Twój wykrywacz bzdur był zawsze na chodzie.
    • thiagob Re: Zalando - wasze opinie? 13.10.14, 09:52
      Niestety wg mnie Zalando w ogóle nie rozpatruje żadnych reklamacji pozytywnie. Mi podobnie jak Tobie rozkleiły się buty już po 3 miesiącach użytkowania, to zaproponowano mi zwrot 30zł na konto! Napisano również, że rozklejanie się butów nastąpiło w wyniku użytkowania, a same buty wyglądają na zniszczone!
      Sorry, ale oszuści i wszystkich będę do nich zniechęcał!
    • fortakasia1111 Re: Zalando - wasze opinie? 22.06.15, 11:32
      Bardzo fajny i wygodny sposób na robienie zakupów. Zalando gwarantuje szybką wysyłkę i możliwość bezpłatnego zwrotu, Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Fajne jest to, że mają zarówno droższe jak i tańsze marki, częste promocje. Ja jestem na tak, polecam.
    • 14kj Re: Zalando - wasze opinie? 09.07.15, 17:02
      Uwielbiam robić tam zakupy. W miesiącu 3-5 zamówień. Zawsze zamawiam z dodatkowym kodem i ceny wychodzą konkurencyjne. Na kilkadzesiąt rzeczy raz dostałam to czego nie zamawiałam i raz kurtkę bez podpinki polarowej - bez problemu oddali pieniądze. Reklamacje też mi uwzględnili, najpierw proponowali obniźkę o ok. 20 %, lecz przy braku akceptacji z mojej strony kurier na ich koszt odbierał reklamowany towar i otrzymałam pieniądze. Kilka razy nie dotarła paczka zwrotna, ale po przesłaniu potwierdzenia odbioru przez kuriera zwrócono mi pieniądze. Kilka razy czekałam 3-4 tygodnie na zwrot pieniędzy. Lecz suma summarum polecam. Świetne markowe rzeczy w rewelacyjnych cenach. Kilka nieudanych zamówień i wiele, wiele udachch.
    • qqq-88 Re: Zalando - wasze opinie? 20.08.15, 20:59
      Moja wypowiedź z innego wątku
      Zamawiałem bardzo dużo na Zalando i bardzo dużo zwracałem rzeczy. Można powiedzieć, że popadłem w nałóg, ale już na szczęście mam to za sobą, w tym miesiącu tylko 2 zamówienia. big_grin Na Zalando podoba mi się i to z pewnością każdemu wysyłka i zwrot za darmo, mają bardzo fajna promocje i do tego jeszcze dochodzą różne rabaty, podczas wyprzedaży można nabyć rzeczy za niezłe kwoty. Nie podoba mi się natomiast to, że dostaję rzeczy których nie zamawiałem zamiast tych rzeczy które zamawiałem, ale rzeczy uszkodzone, albo rzeczy w innym rozmiarze niż zamawiałem, nie podoba mi się też to, że teraz kilka razy wydrukowali mi rachunek w starym stylu gdzie nie mam tej nalepki adresowej tylko muszę drukować papiery dla kuriera. Niedawno otrzymałem też paczkę za darmo, anulowałem zamówienie i otrzymałem pieniądze oraz później jak się okazało paczkę przez czyjąś pomyłkę. Co najlepsze informowałem o tym obsługę sklepu, ale oni nie wyrazili tym zainteresowania w ogóle big_grin Uzyskałem od nich tylko odpowiedź, że te zamówienie nie zostało zrealizowane, dziwne bo jednak paczka jakimś cudem wylądowała u mnie, a pieniądze za zamówienie mam na koncie big_grin Czy się interesują czy nie to zapakuję tę paczkę razem z innymi zwrotami i wkrótce wyślę. A co najbardziej mnie wkurza w Zalando to jedna jedyna ogólna rozmiarówka która oczywiście kompletnie nijak się ma do rzeczywistości. No, ale jest na to sposób jeśli się składa zamówienie, po prostu zamawiać kilka rozmiarów tej samej rzeczy. Kilku rzeczom wystawiłem nieprzychylną opinię już jakiś czas temu i do tej pory te moje opinie nie pojawiły się na stronie. Zamawiałem też wiele par spodni firmy Burton Menswear London i wiele z tych par posiadało defekt w postaci skazy na materiale, jakiegoś zabrudzenia, przetarcia, ale to już nie jest wina sklepu tylko producenta który nie dość, że nie umie szyć spodni - rozmiar 30, a szerokość w pasie różna to jeszcze jak uszyje te spodnie to albo skaza na materiale albo jakieś wysmarowane w czymś, zaznaczam, że nie wszystkie pary spodni tej firmy takie były, ale dużo takich otrzymałem i już nigdy więcej nie zakupię spodni tej firmy - szkoda nerwów. Na koniec powiem, że Zalando oceniam pozytywnie, mam trochę rzeczy z tego sklepu z których jestem bardzo zadowolony, ale stać ich na więcej, powinni się bardziej przyłożyć do sprawdzania rzeczy przed wysyłką i ich pakowania. Tyle ode mnie.

Chcę dodać jeszcze:
      Kolejny kompletnie nieudany zakup na Zalando - co innego na stronie producenta odnośnie szerokości spodni, a co innego w rzeczywistości - to już nie jest nawet śmieszne, a żałosne, szyją sobie jak chcą, a ja muszę odsyłać. Co do samego Zalando to teraz będę musiał 2x wypełnić druk, zeskanować i im wysłać odnośnie zwrotu ponieważ dwa przedmioty z dwóch zamówień tajemniczo zaginęły i nie zwrócili mi za nie pieniędzy. To już w sumie 4 raz mnie coś takiego spotyka - po prostu szlag człowieka może trafić, w paczce wszystko było, zawsze dokładnie sprawdzam i realizuję zwrot i nie ma możliwości żeby coś zaginęło, ktoś się znowu pomylił, a ja przez taką osobę muszę drukować, wypełniać, skanować, wysyłać dokument i dodatkowo czekać 2x dłużej na zwrot moich pieniędzy. Ale mnie to po prostu wku...a. I nie, nie oceniam Zalando pozytywnie już pomimo tego, że z zakupionych rzeczy które sobie zostawiłem jestem zadowolony tak wiele rzeczy jak wspomniałem w wypowiedzi powyżej: uszkodzone, pobrudzone, nawet spodnie z dziurą na d... się zdarzyły ( to nie jest śmieszne tongue_out ), szyte przez producenta według własnego widzi mi się (oczywiście tutaj Zalando nie ma z tym nic wspólnego, ale wkurza mnie sytuacja gdy 2 pary spodni takiego samego rozmiaru tego samego producenta tak bardzo różnią się szerokością albo to, że producent podaje wymiary spodni na swojej stronie internetowej, a one znacznie odbiegają od tych w rzeczywistości), sytuacja ze zwrotami też działa mi wybitnie na nerwy i to, że jakiś nierozgarnięty człowiek wydrukował mi 2-3 razy rachunek według starego wzoru przez co ja teraz muszę drukować formularz zwrotu i listy przewozowe dla kuriera. Otrzymywanie towaru którego nie zamawiałem też nie raz mi się przytrafiło i też mnie to nieźle wku...a, potrafię jeszcze zrozumieć pomyłkę z innym rozmiarem, ale żeby całkiem inne spodnie wysyłać, jak oni pakują te rzeczy do cholery jasnej. Nie dość że rozmiarówka na stronie sklepu jest taka, że mogłoby jej równie dobrze w ogóle nie być to jeszcze przez takie nieodpowiedzialne osoby ja muszę się dodatkowo bawić (i z pewnością nie tylko ja) w zwroty i w te cholerne oświadczenia zwrotów.
      • i_love_strawberry Re: Zalando - wasze opinie? 21.08.15, 00:32
        Zamawiam dużo (ponad 50 zamówień) zawsze ale to zawsze wszystko było jak nalezy. Nikt nigdy nie brakowało, nic nie było uzywanego, pobrudzonego, wybrakowanego.
        Oczywiście odsyłam też dużo rzeczy ze względu na rozmiar, inny kolor jak na monitorze, fakturę materiału itd... Jestem bardzo zadowolona z ich obsługi.
        --
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/ue/kc/9746/iBox4IuHJbafaS0jIX.jpg
    • 0515mm Re: Zalando - wasze opinie? 10.09.15, 15:57
      Nigdy wiecej zakupow na Zalando!!!!
      Kurier nie odbiera paczki, choc jest zamowiony. Juz 8 raz!!!!!!
      Marnotrastwo czasu. Codziennie proszenie sie aby przyslali kuriera.
      Zwykle oszustwo i przetrzymywanie pieniedzy naiwniakow (w tym moich) ktorzy postanowili cos u nich kupic. Rozmiary nieadekwatne do opisow. Nie publikuja negatywnych opinnii o towarze, tylko te ktore komplementuja.
      Brrrr. Nigdy wiecej. Ciekawe czy odzyskam pieniadze.
      I nikt nic nie jest im w stanie zrobic - to jest wlasnie nasz grajdol!
      • allegra2011 Re: Zalando - wasze opinie? 15.12.15, 23:06
        Mam dokładnie taką samą opinię. Zwrot zrobiłam przez Pocztę Polską, bo kurier nie przyjeżdżał. Dziś mija 18 dni odkąd dotarł do nich moja paczka i nie chcą mi zwrócić moich 5 setek. Na infolinii dowiaduję sie, że pieniądze zostały wysłane. Nie jest to polski grajdół, jak ktoś pisze, ale niemiecki
        • qqq-88 Re: Zalando - wasze opinie? 17.12.15, 12:44
          Dziwne to jest, że zamawiacie kuriera, a on się nie stawia, no rozumiem jeszcze jakby raz się nie pojawił bo coś mu tam wypadło, ale 8 razy? Takiego kuriera powinni solidnie opieprzyć. U mnie na szczęści przy realizacji zwrotu kurier zawsze się stawiał w tym dniu na który zaplanowałem zwrot tyle, że w różnych godzinach przyjeżdżał, przeważnie jednak w takich w których ja wybierałem na stronie. Raz tylko bardzo późno przyjechał, myślałem, że tego dnia już nie przyjedzie, ale dotarł. Wczoraj mnie spotkała przykra sytuacja. Kurier dostarczył paczkę, a ta była zniszczona, uszkodzony karton zewnętrzny, rozdarty oraz zmiażdżony, w środku 2 pudełka kartonowe produktów również zmiażdżone oraz rozdarte. Nie przyjąłem tej przesyłki, spisaliśmy protokół i kurier paczkę zabrał. Pierwszy raz miałem taką sytuację, napisałem do Zalando przed chwilą, nie wiem jakie są ich procedury w takiej sytuacji.
    • 14kj Re: Zalando - wasze opinie? 17.12.15, 20:28
      A w moim rejonie kurierzy są przemili. Aktualnie przywozi młody chłopak, zawsze dzwoni przed przyjazdem, dostosowuje się do mnie z przekazaniem paczki, jeśli go poproszę to bez problemu przesunie nawet o kilkanaście dni odbiór paczki, wysyła mi dla przypomnienia kwotę pobrania. Zero problemów smile
      • qqq-88 Re: Zalando - wasze opinie? 10.06.16, 21:11
        Za przeproszeniem ch...nia, a nie sklep. Zwróciłem towar i poinformowano mnie, że odesłałem używany i wyprany. Towaru ani nie używałem, ani tym bardziej prałem. Nie tylko ja miałem taką przygodę z tego co przeczytałem na facebook Zalando. No i niezły kant: jeśli faktycznie ta rzecz była używana to taką właśnie - używaną otrzymałem ze sklepu. I teraz Zalando zwrotu nie zatwierdziło i towar ma wrócić do mnie. Świetnie, dzięki ci kimkolwiek jesteś człowieczku za to, że zwróciłeś do sklepu używany artykuł. Teraz ja jestem stratny. Amen!
        • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 09:51
          Ale numer! To może warto napisać skargę zbiorową do Zarządu w Niemczech. Myślę że to wina oddziału w Polsce. Daj znać! Może razem coś wymyślimy. Ja mam tę samą sytuację. Przysłano mi spodnie stare z brudnym na brązowo krokiem zmechaconym. Dla mnie to jest złodziejstwo!
    • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 09:46
      Od paru lat kupuję na Zalando.
      Jakiś czas temu przysłali mi kurtkę z brakującymi elementami. Brakowało przy niej troczków od sznurka przy kapturze. Zbagatelizowałam tę ich wpadkę, bo do tej pory byli uczciwi. Nie reklamowałam produktu. Pewnie to był mój błąd.
      Teraz kupiłam w Zalando spodnie i przysłali mi stare, zgniecione jegginsy pod kolonami
      z brudnym na brązowo kroczem, zmechaconym od zewnątrz!
      Kolor tych spodni także się różni od produktu na ich stronie.
      Obrzydliwość! Jak tak można traktować klienta?
      Może to wina osoby, która pakowała mi te spodnie?
      Napisałam do nich prośbę o zwrot tych zafajdanych jegginsów i ich reklamację.
      Ciekawe kiedy mi zwrócą pieniądze?
      W internecie czytałam na temat zwrotu pieniędzy przez nich dramatyczne komentarze na Ceneo...
      Dam Wam znać, jak rozwinie się ten mój wątek z brudnymi w kroczu jegginsami od Zalando.
      PS
      Jestem w szoku, że taki shit można dostać od sklepu?! Myślę że to wina magazynu pakującego. Po prostu zarząd jest daleko w Niemczech, więc robią co chcą.
      • malowanka06 Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 11:00
        Jakis czarny PR widzę, że ktoś im robi.
        Zwrot pieniędzy? W poniedziałek kurier zabrał paczkę, we wtorek info od nich, że dotarła,w środę pieniądze na koncie.
        Nigdy nic nie reklamowałam więc tutaj się nie wypowiem ale jakoś wątpię w to co piszecie.
        • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 13:05
          Pocieszyłaś mnie, że miałaś udany zwrot! Oby tak było w moim przypadku!
          Ja dostałam dwa razy od nich używane rzeczy.
          Raz zbagatelizowałam sprawę, bo była to drobnostka (brak troczków przy sznurku od kaptura w kurtce) aczkolwiek nie powinnam tego lekceważyć, bo to nie jest lumpeks. Zapłaciłam za tamtą kurtkę, jak za produkt nowy, pełnowartościowy.
          Drugi raz dostałam stare, zużyte jegginsy ze zmechaconym krokiem,
          ubrudzonym na kolor brązowy w kroczu, z zagnieceniami pod kolonami, spodnie są w innym kolorze ciemniejszym.
          Nie mówię, że to wina całego sklepu. Jest to winna osoby pakującej te jegginsy.
          O ile będę mieć problemy ze zwrotem, reklamacją, to wkroczę na drogę sądową.
          Zapewne zarząd niemiecki nie wie, co dzieje się na niższych szczeblach. Dobrze byłoby, aby dowiedział się o takich przypadkach. Poprawiłoby to jakość sklepu, zwiększyło kontrolę.
          Od lat u nich kupuję i w innych zamówieniach (oprócz tych dwóch) sprawdzali się bardzo dobrze.
          • patatajowa Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 13:14
            moze jeszcze cos o zapachu tych leginsow napisz bo juz z 3 postów wiemy ze były brązowe w kroku....
            nawet jakby zwrócili kase za nie, to ja dla samych strat moralnych za taki towar wstapiłabym na droge sadową... wink
              • patatajowa Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 13:28
                ale skad, to na pewno nie jest normalne,pomyłki i wysyłanie uzywanego towaru w zalando zdarza sie. były inne watki w temacie tu na forum.
                w przypadku kurtki sama jestes sobie "winna" bo zwrot masz darmowy,skoro brak troczków był dla ciebie do przezycia to po co drązyc temat teraz po latach?
                natomiast śmieszy mnie tak dokładne podkreslanie faktu sposobu używania tych leginsów w kazdym poscie. oraz fakt skargi zbiorowej do zarzadu w Niemczech. i wstapienie na droge sadowa.
                zrozumiałabym oburzenie gdyby cie olali w temacie i nie zwrócili kasy a ty nawet nie dostałas jeszcze odpowiedzi na reklamacje... normalnie dostaniesz zwrot kasy i tyle...
                typowa polska mentalnosc to chyba ty reprezentujesz w temacie skarg zbiorowych i spraw sadowych zamiast normalnie poczekac na odzew z ich strony...
                • a-e-p Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 13:50
                  Skoro wątek został wyciagniety to dopisze sie do wpadek Zalando. Kilka opisałam w zeszłym roku. Sukienke (ulubionej firmy) ten sam model wymieniam juz 3 raz... Zamawiam za kazdym razem rozm 40 a dostaje 44 albo 42 - metka jest 40 a wszywka podaje inne rozmiary. Mysle, ze podmiany metek dokonali inni zamawiajacy, a pakowacz respektuje metke papierowa uncertain Gdyby nie fakt ze nigdzie taniej nie moge znaleźć dobrych marek w super cenach, nie bawiłabym sie w ciagłe odsyłanie. Niestety kupujący traktuja Zalando jako 'wypozyczalnie' a Zalando nie powinno uzywek przyjmowac... Na plus szybki zwrot gotówki.
                  • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 14:01
                    Po prostu powinni nie przyjmować tych rzeczy zużytych
                    i nie powinni ich przesyłać dalej innym kupującym pobierając pieniądze ,
                    jak za nowe, pełnowartościowe produkty.
                    Może osoba pakująca podmieniła nowe spodnie na swoje stare?
                    Wątpię aby takie fanty brudne i zużyte można było dostać w innym sklepie.
                    • patatajowa Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 14:21
                      uzyj wyszukiwarki i poszukaj watków np. o hm gdzie reklamowany ciuch jest klipsowany i odwieszany na sklep...to tez nie nowosc zadna....
                      a to ze mają 100 dni na zwrot i polityke prokliencką to sie niestety obraca czasami na niekorzysc klientów jak widac. ktos ponosi ciuch, traktuje ten sklep jak wypozyczalnie ubran a potem odsyła....
                      przede wszystkim poczekaj na odpowiedz sklepu a potem sie bulwersuj...
                • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 13:53
                  Dopiero teraz zwróciłaś uwagę na moją kurtkę o której piszę już czwarty raz. smile
                  Po prostu dla mnie jest to szok, że zatrudniają takich pracowników.
                  Nie rozumiem, jak można wysłać w takim stanie produkt, jak te nieszczęsne jegginsy...
                  Ty też byłabyś w szoku po otrzymaniu takiej przesyłki smile
                  Poruszyłam problem tej kurtki, bo mam nadzieję, że gdybym wtedy zwróciła im uwagę, to pilnowaliby się w moim przypadku w kolejny przypadku, albo i nie...
                  Zapewne są teraz wakacje i jest duża rotacja pracowników. Pewnie stąd wynika ta ich wpadka z ubogaceniem mnie kulturowym.
                  Opisałam swój przypadek, bo przeraziło mnie to przeczytałam tutaj, na Ceneo i na ich FB
                  na temat zwrotów w tym sklepie.
                  Ciekawe czy Ty byś nie dramatyzowała po otrzymaniu takiego zakupu? smile
                  • dixi Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 17:07
                    Sporo ostatnio zwracam, ale wyłącznie z powodu niedopasowania rozmiaru albo nieprzemyślanych zakupów. Nigdy nie miałam żadnego problemu ze zwrotem, zamówień mam na koncie chyba ze 100, nigdy nie dostałam nic brudnego, uszkodzonego, wyglądającego na używane - także ten...
              • olesia301 Re: Zalando - wasze opinie? 10.08.16, 17:50
                Ja na szczęście nie dostałam nic używanego.
                Nie zamawiam jakoś bardzo dużo( no, moze poza "pewną" akcją smile )

Jestem zadowolona dość z zakupów.

--
                www.piotrusiek.pl/
                charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=26528032
                  • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 11.08.16, 09:37
                    Dziś przyjechał do mnie Pan Kurier po odbiór spodni.
                    Teraz czekam zwrot pieniędzy za ten wybrakowany towar.
                    Dam Wam znać, jak dostanę przelew na moje konto.
                    Jeśli cała sprawa skończy się szybko, to wrócę do zakupów na Zalando.
                    • hybriska Re: Zalando - wasze opinie? 11.08.16, 22:36
                      Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń. Nie wpadaj w paranoje, to że nie zwrocilas wtedy kurtki nie znaczy że zrobili sobie na twoim koncie notatkę "ta osoba przyjmie chętnie nawet obsrane spodnie".
                      Na pewno sprawa dobrze się skończy.

Nigdy nie miałam z nimi problemu. Użytych rzeczy nigdy nie dostałam, zwrot kasy następnego dnia po otrzymaniu paczki przez nich, wszystko roztrzygaja na korzyść klienta. Kiedyś grubo po 100dniach od otrzymania paczki zauważyłam drobną dziurkę na sukience bo wcześniej tylko pobieżnie obejrzałam i rzuciłam do szafy - reklamacja i kasa zwrócona bez problemu.
                          • 0rn Re: Zalando - wasze opinie? 24.08.16, 21:21
                            Dostałam zwrot pieniędzy za ten nieszczęsny zakup spodni dnia 19 sierpnia, więc już wszystko jest Oki.
                            Otrzymałam też odpowiedź na reklamację z Berlina, że jest im bardzo przykro za tę sytuację i że zwrócą mi pieniądze bez zwrotu spodni z mojej strony. Oczywiście spodnie już były odesłane w ramach zwrotu, czyli na następny dzień Pan kurier je zabrał rano ode mnie.
                            Wszystko skończyło szczęśliwie!
                            Ja wrócę do zakupów w tym sklepie. Niemniej trochę już będę bała się przesyłek od nich. Może powinnam kupować tylko nowe kolekcje?
    • kiwi2091 Re: Zalando - wasze opinie? 16.07.17, 10:15
      uwaga zalando to zlodzieje!!!! od miesiaca czekam na zwrot pieniedzy za oddane buty! dzwonilam, pisalam i nic. ciagle cos wymyslaja zeby nie zwrocic mi pieniedzy! zlodzieje!!1

uwazajcie na ten sklep i nie zamawiajcie z niego !!!
    • occitane111 Re: Zalando - wasze opinie? 16.10.17, 16:27
      problem to firma kurierska fedex
      caly dzien czekania, po czym kurier przesylke zostawia obojetnie komu, bez informowania - trzeba szukac dowiadywac sie kto ja ma i gdzie, zalando nie chce poinformowac jaki jest numer telefonu do kuriera, jest to tajemnica, ochorna kuriera

zeby odeslac czekanie i czekanie, nikt nie przychodzi, nie informuje, ponownie trzeba zamawiac kuriera, nie ma pewnosci czy sie pojawi wogole, itd itp,

to nie jest dla ludzi.............
      • agnieszka_mmm Re: Zalando - wasze opinie? 06.06.19, 09:12
        Warto sprawę zgłosić do uokik i napisać o tym zalando. Wysyła się przez stronę urzedu. Ja raz w życiu miałam z nimi problem, bo nie zwracali mi bardzo długo pieniędzy. Napisałam do urzędu i pieniądze jakoś się znalazly
    • madami Re: Zalando - wasze opinie? 09.07.19, 21:28
      Zalando ostatnio podupada. Obsługa klienta jest żałosna, każda osoba na infolinii mówi co innego, jakby byli z łapanki. Pojawili się "partnerzy" nie ma linku do śledzenia, paczki idą bardzo długo no. Massimo Duti kupione bezpośrednio - bezproblemowo, przez Zalando 2 tygodnie i durne tłumaczenie, że to partner, co mnie obchodzi że partner jak kupuję na Zalando. I widzę, że coraz więcej złych opinii i ja się z nimi zgadzam. Ostatnio miałam problem ze zwrotem do partnera ( nie dostałam w paczce dokumentów do zwrotu i usiłowałam dowiedzieć się jak dokonać owego zwrotu - bardzo ciężka sprawa nikt nic nie widział, po dwóch tygodniach wysłali mi etykietę na maila i w dodatku etykietę poczty polskiej, fantastyczna sprawa prawda? iść do dzikiej kolejki, odstać nie wiadomo ile, a zawsze przecież był kurier). Zwroty na Zalando stały się więc problemowe więc uważajcie.
      • pasquda77 Re: Zalando - wasze opinie? 10.07.19, 10:01
        Te wszystkie złe opinie to piszą chyba Grażyny handlujące szmatami na fb i Janusze z towarem z Ptaka na Allegro 😂😂😂😂Kupuję tam dużo , zero problemów , zwroty towaru i pieniędzy trwają chwilkę. A reklamacje zalatwiam przez Messenger zawsze na korzyść dla mnie , polecam Zalando !!!
        • madami Re: Zalando - wasze opinie? 10.07.19, 13:41
          pasquda77 napisała:

> Te wszystkie złe opinie to piszą chyba Grażyny handlujące szmatami na fb i Janu
          > sze z towarem z Ptaka na Allegro 😂😂😂😂Kupuję tam dużo , zero problemów , zwr
          > oty towaru i pieniędzy trwają chwilkę. A reklamacje zalatwiam przez Messenger z
          > awsze na korzyść dla mnie , polecam Zalando !!!

a hymny pochwalne piszą trolle opłacane przez sklep
          • pasquda77 Re: Zalando - wasze opinie? 10.07.19, 15:04
            madami napisała:

> pasquda77 napisała:
            >
            > > Te wszystkie złe opinie to piszą chyba Grażyny handlujące szmatami na fb
            > i Janu
            > > sze z towarem z Ptaka na Allegro 😂😂😂😂Kupuję tam dużo , zero problemów
            > , zwr
            > > oty towaru i pieniędzy trwają chwilkę. A reklamacje zalatwiam przez Messe
            > nger z
            > > awsze na korzyść dla mnie , polecam Zalando !!!
            >
            > a hymny pochwalne piszą trolle opłacane przez sklep
            Co tam Grażyna , słabo idzie sprzedaż na fb?😂
        • madami Re: Zalando - wasze opinie? 10.07.19, 21:59
          Ja dokładniem przeczytałam zasady no i? Wcale to nie pomogło w problemach ze zwrotem, na infolinii z Zalando nie dostałam ŻADEJ pomocy bo pracownicy Zalando nie mieli pojęcia jak postąpić w tej sytuacji. Ciekawe jest, że dołączyli instrukcję zwrotu za pomocą DHL ( wprowadzającą w błąd) a okazało się że trzeba osobiście pofatygować się na pocztę polską - powiedzcie mi gdzie w regulaminie jest mowa o zwrotach przez pocztę polską? Ja zupełnie nie mam ochoty na kontakt z tą żałosną instytucją, nie mam też ani czasu ani ochoty na wystawanie w ichniejszych kolejkach, gdyby Zalando uczciwie napisało jak wygląda zwrot - nigdy bym tej rzeczy tam nie kupiła.

"2. Wysyłka: Przygotowaną przesyłkę odeślij zgodnie z instrukcją znajdującą się na dokumentach zwrotu. W zależności od Partnera sposób nadania zwrotu może się różnić. Pamiętaj o zachowaniu potwierdzenia nadania przesyłki. Zwrot jest oczywiście dla Ciebie bezpłatny."

Ale uczciwie NIE napisali
          • patatajowa Re: Zalando - wasze opinie? 11.07.19, 00:11
            "W zależności od Partnera sposób nadania zwrotu może się różnić."
            no faktycznie nie napisali. ale gdyby tak chcieli łopatologicznie wypunktowywac przewozników do zwrotu....byłabys rozczarowana ze dostałas etykiete przykładowo dpd a chciałaś dhl, albo fedex a chciałaś poczte polska....
            ja bym sie na pewno zniecheciła do nich juz na stałe z tego powodu..

--
            https://yoursmiles.org/tsmile/heat/t108004.gif
            • madami Re: Zalando - wasze opinie? 11.07.19, 10:02
              A jak Partner wymyśli sobie zwrot gołębiem pocztowym to mam się cieszyć, że mam za darmo? Tak powinno się łopatologicznie wymienić przewoźnika aby klient miał szansę podjąć decyzję czy chce mieć z tym przewoźnikiem do czynienia i dokonać zakupy czy raczej zrezygnować i zrobić zakupy gdzie indziej.
              Zalando pisze wyraźnie wymienia partnerów logistycznych jako dhl i fedex - jest tu mowa o poczcie polskiej?
              A zrzucanie wszystkiego na partnera to zwyczajna nieuczciwość, pisanie ogólników typu sposób nadania może się różnić to też zwyczajna nieuczciwość bo pozwala na wciskanie klientom dowolnych sposobów, sposobów o których klient nie ma pojęcia
    • mirki27 Re: Zalando - wasze opinie? 16.07.19, 10:00
      Myślę, że nie ma co przesadzać. Zalando ma tak bezproblemową politykę zwrotów, że nie ma co się obawiać, że pieniążki nie wrócą. Także po prostu trzeba zapłacić, a jak się nie spodoba kurier przyjedzie i weźmie towar z powrotem.
    • eowen Re: Zalando - wasze opinie? 16.07.19, 12:51
      Muszę pochwalić Zalando, bo pierwszy raz miałam do czynienia z taką obsługą klienta. Musiałam reklamować ubranie, napisałam maila z opisem wady (nie ma możliwości wklejenia zdjęcia). Następnego dnia dostałam informację, że zrobili mi już zwrot w wysokości zakupionej rzeczy, a w dodatku reklamowanego ubrania nie muszę odsyłać. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli.
    • monikamonikanika Re: Zalando - wasze opinie? 12.02.20, 14:23
      Nie kupujcie w Zalando!

Witam, ostrzegam wszystkich przed zakupami w Zalando. Już ponad miesiąc czekam na zwrot należności za zamówienie, które system Zalando nie przyjął, ale należność pobrał. Obsługa bardzo słaba nie potrafi nic poradzić na sytuację problemową, ciągle jestem zbywana, a mam potwierdzenie od portalu Przelewy 24, że pieniądze moje mają i nie wydali dyspozycji zwrotu. Nie ma nikogo kompetentnego, aby wyjaśnić tą sprawę, brak kontaktu z księgowośc
    • kzielon Re: Zalando - wasze opinie? 17.02.20, 16:29
      Na zwrot czeka się standardowo do 2tyg, jest to standardowy okres. Natomiast co do tego, że produkty są "używane" to co z tego? W sklepie stacjonarnym jeszcze więcej ludzi przymierza towar, co przestaje być higieniczne. Ja osobiście polecam Zalando, zamawiałam u nich wiele razy i mimo braku perfekcji, zawsze byłam zadowolona.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka