gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tetrowe?

26.01.13, 18:49
dziewczyny które niedawno kupowały podać mi namiary na sprzedawcę, proszę?
dziś byłam w 4 sklepach stacjonarnych i wszędzie to samo - cienkie, prześwitujące i już się rozłażące. Wiem że są grube, porządne tylko gdzie?! Przy pierwszym dziecku kupiłam super jakościowe 3 lata służyły (ale już zabrudzone, z plamami nie do uprania) i teraz w tym sklepie już ich nie mają sad a na allegro ze zdjęć jednak trudno ocenić jest grubość wink
    • aanula5 Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 21:00
      Ja kupowałam u sprzedawcy boboland_pl
      allegro.pl/mega-grube-pieluszki-z-tetry-lux-70x80-i2947468458.html
      Tanie nie były ale już służą przeszło 3 lata i to już przy drugim dziecku - nadal całesmile
      Miałam też pare niby super ze Smyka i już dawno rozpadły się.
    • blankaz Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 21:27
      Znajoma, która niedawno urodziła kupowała tetrowe tutaj i bardzo sobie chwali.
      Inne, kupione w sklepie stacjonarnym używa jako szmaty do sprzątania.
    • aleksandra1977 Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 21:47
      wprawdzie nie na Allegro ale tutaj: bejbi.pl/product-pol-288-Pieluszki-tetrowe-Luvable-Friends-6-pack-.html
      Kupowalam te pieluszki, rowniez w wersji flanelowej, czy z wzorkami, w 2007 roku, gdy urodzila sie moja corka. Potem dla syna w 2009 i do dzisiaj je mamy. Czesc z nich przeznaczylam na sciereczki do scierania kurzu, ale mam tez kilka, ktore do dzisiaj sluza do wycierania rak, czy buzi dzieci.
      • emma6666 Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 21:55
        Jak z plamami to kup w Realu odbarwiacz (nie mylić z odplamiaczem) dr beckmann za 6 zł i zamocz na noc, potem wypierz.
        Jak nie pomoże to najwyżej będziesz stratna 6 zł
        • kasikbc Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 22:07
          Dzieki dziewczynysmile
          Juz sie wczytalam w temat i wiem ze gramatura musi byc okolo 135-140g/m2 te sa najgrubsze. Najlepiej na allegro szukac podwojnie tkane badz lux wtedy beda takie gruube.
    • froobek Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 23:12
      Musi być na Allegro?
      Bardzo polecam "setki" Imse Vimse.
      To naprawdę grube i duże pieluchy, spokojnie robią za kocyk latem, a używane do pieluchowania wytrzymują nawet 2-3 siknięcia.
    • fajna-ania Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 26.01.13, 23:13
      Te są bardzo fajne:
      www.pieluszkarnia.pl/product-pol-3627-Pieluszki-tetrowe-muslinowe-z-bawelny-niebielonej-100-g-4-pak.html
      Gramatura 100g
    • dialam Re: gdzie na allegro na prawdę grube pieluchy tet 27.01.13, 12:37
      hmm a czemu chcesz grube? mam luxy i sa faktycznie grubsze niz takie zwykle, ale niezbyt przyjemne w dotyku. polecam ci z czystym sumieniem pieluszki czeskiej firmy Kikko, sa dosc drogie, ale rewelacyjne, mieciutkie, nie odksztalcaja sie, nie robia sie przeswity, sa chlonne, dla mnie najlepsze, mala tez za nimi przepada
Inne wątki na temat:
Pełna wersja