Dodaj do ulubionych

c@a- wytłumaczcie jak krowie na miedzy:)

21.02.13, 10:16
Dziewczyny jesteście obeznane z tymi wyprzedażami, kupujecie rzeczy, których na polskich stronach w wyprzedaży nie ma, piszecie coś o schowkach, numerach itp. Czy możecie wytłumaczyć mnie tępej jak kupić mega atrakcyjne cenowo ciuszki dla dziewczynki w rozmiarach od 68 wzwyż i 146 wzwyż? Trochę, dzięki Wam, kupiłam, ale to kropla w morzu. Chciałabym się tego wyszukiwania nauczyć, coby Was nie męczyć z każdą pierdołą. Pomożecie? Pozdrawiam Was serdecznie- przyszła c@a zakupoholiczkasmile
Obserwuj wątek
    • syka7 Re: c@a- wytłumaczcie jak krowie na miedzy:) 21.02.13, 11:55
      forum.gazeta.pl/forum/w,583,141904002,142187235,Re_jak_zagladac_i_szukac_promocji.html

Otóż tak.

Wchodzisz na CA polskie spuszczasz na pasek na dół.

Otwierasz 2 x CA polskie i na górze masz do wyboru kraj
      zmieniasz na Belgia, Francja itp tam gdzie masz promocje.
      Tu masz tak str startową
      www.c-and-a.com/be/nl/shop/start.html strona startowa.
      przeglądasz str. innego kraju podoba ci się np: bielizna klikasz na nią
      u góry jest link do bielizny i numery
      np
      www.c-and-a.com/be/nl/shop/product.html#!/Koopjes/Dames/Ondergoed%20&%20nachtgoed/Bh%60s%20en%20tops/88915/1
      teraz kopiujesz cyfry 88915/1 do strony polskiej
      tj wchodzisz na inna karte wcześniej otwartego CA
      kasujesz w pasku polskie cyfry i wpisujesz te skopiowane ze strony belgijskiej
      i zatwierdzasz.
      wchodzi ci promocja
      zobacz:
      www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Clockhouse/Girls/Kolekcja/Swetry/88915/1

W tej chwili musisz sledzic watek CA bo na innych krajach nie ma promocji

dziewczyny wklejaja linki rzeczy ktore nabyły czasami warto dac do schowka bo rzeczy pojawiaja sie ze zwrotow

masz linka :
      www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Clockhouse/Girls/Kolekcja/Swetry/88915/1 i zmieniasz mu ręcznie cyferki
      www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Clockhouse/Girls/Kolekcja/Swetry/88916
      www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Clockhouse/Girls/Kolekcja/Swetry/88917
      www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Clockhouse/Girls/Kolekcja/Swetry/88918
    • ciekawostka81 Re: c@a- wytłumaczcie jak krowie na miedzy:) 21.02.13, 21:06
      a gdzie zapisujecie linki,numery na przyszłość (np teraz jest kolekcja wiosenna, coś tam sobie upatrzę i będę polować na to na wyprzedaży za kilka miesięcy)? w schowku na stronie chyba z czasem się kasują ( u mnie bankowo bo często czyszczę dane w wyszukiwarce, ciasteczka itp>wink, wklejacie sobie do pliku i później sprawdzacie link po linku? jakieś sprawdzone patentysmile"""???
    • alfa36 Re: c@a- wytłumaczcie jak krowie na miedzy:) 26.02.13, 17:06
      Pojęłam (choc stosunkowo późno.... może to i lepiejsmile), jak to działa. Ale jeszcze jedno: czy teraz też tak wyszukujecie? Tzn na jaką stronę zagraniczną wchodzicie? Są jeszcze gdzies wyprzedaże? Jeśli tak to gdzie? Czy może teraz już klikacie w ciemno szukając czegos?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka