Dodaj do ulubionych

Naturino Avoriaz

14.10.13, 08:40
macie doswiadczenie z tymi butami?
jak wypadaja w porownaniu z Ecco Snowride? /-tylko takie na zime mielismy, wiec nie wiem jak inne/
Obserwuj wątek
    • verika Re: Naturino Avoriaz 14.10.13, 09:22
      Super buty, mega cieplutkie, ecco się do nich nie umywają, Avoriazy mają naturalną owczą wełnę od wewnątrz. Zresztą popatrz na cene ecco a naturino, nie da się nie zauważyc,że te drugie są sporo droższe i z pewnością cieplejsze i lepsze, na ecco jest jakis dziwny szał, są mega przereklamowane.
      • call-una Re: Naturino Avoriaz 14.10.13, 11:21
        Verika, dzieki smile A jesli chodzi o rozmiarowke? Chyba Naturino powinno sie brac o rozmiar wieksze niz Ecco?
        I czy wystarcza na snieg?Pewnie tak, skoro wczesniej Snowridy nam wystarczyly.
        • verika Re: Naturino Avoriaz 14.10.13, 12:21
          Według mnie zimowe są mniejsze, czyli powinno sie brać rozmiar większy, ale też miałam 3pary takich przejściówek za kostkę i te z koleji brałam mniejsze, więc jakoś dziwnie wypada uncertain Jeśli pyasz o zimowe to z pewnością wystarczą na śnieg i srogą zimę smile
          • call-una Re: Naturino Avoriaz 14.10.13, 21:48
            Verika, chyba masz racje, ze zimowe sa mniejsze;
            syn teraz ma sneackersy Naturino r.27 , w ktorych dl. wkladki jest 17,7 cm, a wyczytalam, ze Avoriazy r.27 maja wkladke o dl. 16,7cm
            28 -17 cm;
            29-17,9 cm;
            30-18,7cm
            dziwna roznica miedzy r. 27 a 28...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka