Dodaj do ulubionych

sportsdirect.com - opinie

04.12.13, 09:35
Kupowałyście coś na tej stronie? Czy wszystko było w porządku? Jak długo czeka się na przesyłkę? A forma płatności - może być zwykły przelew, czy kk? Przepraszam za tyle pytań, ale ceny mają bardzo przyzwoite, dużo przecen 50-70%, mam ochotę na kilka rzeczy i boję się wtopy smile
Obserwuj wątek
    • tuya Re: sportsdirect.com - opinie 04.12.13, 12:01
      Kupowałam kilka razy, wszystko ok, płaciłam kk, rzeczy przyszły szybko.
      Tylko z ewentualnym zwrotem może być problem - odsyła się na własny koszt więc wysyłka do UK drogo wychodzi, mnie się za małą rzecz bardziej opłacało sprzedać na all.
    • zona.102 Re: sportsdirect.com - opinie 04.12.13, 17:11
      Przelew nie przejdzie, chyba zaden sklep nie wezmie przelewu bo nie dosc, ze Ty placisz za wyslanie dosc sporo to jeszcze odbiora za przyjecie takiego przelewu.
      Przynajmniej tak jest w moim banku.
      Sklep znam, kupowałam tam i zawsze wszystko ok. Maks. termin oczekiwania na paczke do 7 dni.
      • zona.102 Re: sportsdirect.com - opinie 04.12.13, 17:12
        Sklep zagraniczny mam na myśli smile
        Ja zawsze płacę kartą wiec nawet nie rozgladalam sie za przelewem.
        • hugo43 Re: sportsdirect.com - opinie 04.12.13, 19:39
          Kupuje u nich nalogowo.do mnie,pod warszawe przesylka dhl idzie 4 dni.
    • adasion Re: sportsdirect.com - opinie 04.12.13, 19:57
      Dziewczyny, dziękujesmile W takim razie kupuję. KK to nie problem, nie wiem, co mi przyszło do głowy z tym przelewem.
      • a-n-i-k-a Re: sportsdirect.com - opinie 04.12.13, 21:26
        Kupuj smile ja tez polecam
    • wowkow Re: sportsdirect.com - opinie 16.12.13, 09:02
      Aktualnie są już ich sklepy w Polsce.
      Warszawa (targówek M1) Poznań, Gdańsk (Ikea)
      Może nie ma wszystkich promocji ale zawsze można przymierzyć, zobaczyć kolor, materiał itp., a zamówić w internecie.
    • tuya chyba przestane ich lubić 17.01.14, 09:05
      wyborcza.pl/1,75477,15287398,Polka_urodzila_dziecko_w_magazynie_brytyjskiej_firmy_.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk
      to chyba gorszy syf niż Amazon
    • mama_pyzuni Re: sportsdirect.com - opinie 17.01.14, 10:14
      A ja napiszę, że byłam niezadowolona - zamówiłam rzeczy na ok. 350 zl - kilka sztuk było ok (tylko, że też wcale takie najtańsze nie były), po doliczeniu kasy, jaką straciłam na totalne badziewie (spodenki, spodnie dresowe, kostiumy kapielowe dla córki, lizaki pakowane na wzór chuppa chupsów w jeden wielki lizak - w smaku OKROPNE!) zakupy przestały być opłacalne...
      W tym wątku więcej krytycznych opinii:
      forum.gazeta.pl/forum/w,583,148527351,148527351,Sports_Direct_i_swiat_nie_bedzie.html
      • alexandra_m Re: sportsdirect.com - opinie 20.02.14, 17:01
        Nadal jesteście przekonane do zakupów tam ?
        Praca w tych sklepach (ponoć 80% to Polacy) zakrawa na współczesne niewolnictwo.. uncertain

wyborcza.pl/1,76842,15287398,Polka_urodzila_dziecko_w_magazynie_brytyjskiej_firmy_.html
        wyborcza.pl/duzyformat/1,136729,15486376,Szesc_punktow_i_wylatujesz__Anannikova_patrzy_na_packing.html#Cuk
    • rafalek0073320 Re: sportsdirect.com - opinie 16.01.15, 00:03
      czy kupowal ktos przez internet w SD i czy jest tam mozliwosc kupienia i dostania na ten towar FAKTURY VAT?
    • tomekkemot Re: sportsdirect.com - opinie 23.06.16, 23:00
      Ja w kwestii podejścia do Klienta w Poznaniu w sport direct.
      Nie potrafią przyznać się do błędu i oddać pieniędzy lub wymienić towaru.
      Kupiłem u nich kijki narciarskie, nie najtańsze tylko takie za 100 złotych.
      Na pierwszym zjeździe ze stoku tracąc równowagę podparłem się kijkiem- w końcu do tego służą- ten pękł jak zapałka.
      Sklep nie uznał reklamacji uznając uszkodzenie za powstałe w wyniku niewłaściwej eksploatacji.
      Damn- jakbym kupił kijek do selfies to rozumiem, że nie należy się nim podpierać...
      Odradzam kupować tam cokolwiek.
      • mariobros08 Re: sportsdirect.com - opinie 16.09.16, 10:00
        Czesc
        Moze to nie tuataj ale sproboje Mam pytanie do osob ktore kupowaly cos w polskich sklepach #SportDirect (np. w Gliwicach). Jak wygladaja ceny i jakosc do produktow z UK?? Bo moje zakupy ograniczaly sie tylko do sklepow z UK. Mam z tamtad kupione np buty SPD Muddyfox w cenie £29 i jestem z nich bardzo zadowolony
    • marcinmichal85 Re: sportsdirect.com - opinie 01.12.16, 14:14
      Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie!! Sprzedają rzeczy których nie mają na stanie. Oczywiście informują o tym dopiero po otrzymaniu kasy. Zero kontaktu z obsługą, można pisać po polsku, angielsku i chińsku - zero odpowiedzi.
    • kris5656 Re: sportsdirect.com - opinie 22.12.18, 10:38
      Przestrzegam w kupowaniu w sklepie sportsdirect w Poznaniu w Awenidzie kupiłem tak kurtkę puchową i samoczynnie wychodziło pierze, wyglądam jak nie opierzony kurczak w białe cętki, złożyłem reklamacje, po tygodniu dostałem sms-a, że reklamacja została negatywnie rozpatrzona [pokątna argumentacja jak na wszystko], jak poszedłem do sklepu i dano mi uzasadnienie, to była podpisana nie wiadomo przez kogo [była postawiona jakaś fajka a nie podpis] bez pieczątki, a Pani powiedziała mi, że nie wie kto to rozpatrzył, na siłę i z moim uporem złożyłem drugą reklamacje, ale Pani poinformowała mnie, że odpowiedź będzie taka sama i znowu żadnej pieczątki sklepu, kompletnie nic, tak jakbym sam sobie napisał tą reklamacje w komputerze, Pani powiedziała że wieczorem zadzwoni mi i poinformuje kto podpisał to uzasadnienie, mija drugi dzień i cisza, do sklepu nie można dodzwonić się, gdzie telefon zdobyłem okrężna drogą, bo w internecie też go nie ma, kiedyś kupowałem coś innego, to w ramach reklamacji ewentualnie dostałem bon wartościowy, do wykorzystania w sklepie, zresztą spróbujcie skontaktować się z centralą w Warszawie, strona internetowa nie działa, telefon nie działa FIRMA WIDMO szok i żenada
      • afroddytta Re: sportsdirect.com - opinie 22.12.18, 13:22
        A ja akurat mam odwrotne doświadczenia - Warszawa Gorczewska- buty biegowe Karrimor po roku używania w sumie się tylko lekko poskarżyłam ze coś tam się zużyło to kazali przynieść i oddali kasę od razu, chyba z dziecięcymi rzeczami miałam podobnie. Ostatnio córka po 2 mies przetarła kapcie przedszkolne i powiedzieli aby przyjść z paragonem ale paragonu za 12 zł nie trzymałam 😁
    • ludzik1 Re: sportsdirect.com - opinie 30.09.19, 21:09
      ODRADZAM ZAKUPY, CHYBA ŻE DOPUSZCZACIE BRAK MOŻLIWOŚCI ODZYSKANIA GOTÓWKI. Każde kupione obuwie przeze mnie w tym sklepie ulega destrukcji w czasie do 6 m-cy. Ostatnio po miesiącu użytkowania, więc złożyłam reklamację. Oczywiście odrzucona - uszkodzenie mechaniczne przez pranie obuwia i zbyt intensywne użytkowanie. Buty zrobione ze zbyt delikatnego materiału - cały materiał po prostu się rozpruł, nie na szwach, tylko na obszarze butów. Buty nigdy nie były prane, a ich pracownik stwierdził pranie na podstawie ha ha ha ha zapachu! Buty są przeznaczone wg ich funkcji użytkowej do noszenia codziennego, w nocy nie były noszone, więc skąd zbyt intensywne użytkowanie? Zresztą intensywne użytkowanie byłoby widoczne na zapiętku, na podeszwie. Podeszwa jak nowa, Zapiętek nie zdarty. Oczywiście się odwołam, bo takiej "głupizny" się nie toleruje. ODRADZAM ZAKUPY, CHYBA ŻE DOPUSZCZACIE BRAK MOŻLIWOŚCI ODZYSKANIA GOTÓWKI.
    • a.maciaszek11 Re: sportsdirect.com - opinie 06.10.22, 21:15
      Sklep w Bielanach Wrocławskich nie uznał reklamacji butów piłkarskich Nike. Jako powód podali, że wada powstała wyłącznie z winy klienta i jej wystąpienie nie było przyczyną tkwiącą w towarze w chwili jego wydania. Mam wrażenie, że osoba rozpatrująca reklamację użyła standardowej formuły, bez oglądania butów. Próbowałem się dowiedzieć w centrali firmy jakie winy mógł popełnić 12 letni chłopiec (oprócz grania w piłkę, jeśli to można uznać za winęsmile) i czy wytrzymałość materiału butów nie zmniejsza się z czasem pod wpływem normalnego użytkowania i wpływu warunków atmosferycznych, ale odpowiedzi nie otrzymałem.
      Zakupów tak więc u nich nie polecam. Nie biorą odpowiedzialności za sprzedawany przez siebie towar.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka