Dodaj do ulubionych

Adidas puma reebok itp. dres 92-98

01.02.14, 11:21
Poszukuję dresu dla syna na r. 92/98 z powyższych firm lub podobnych. W kolorach niebieski-granat, raczej bawełna, nie takie śliskie cienkie. Na allegro widze niewiele i też troszkę się boję kupować, po wątku pani której dres nike chyba zafarbował i okazał się nieoryginalny. Czy w jakichś sklepach sportowych są może promocje na takie? Ktoś widział? jakie ceny? są jakieś przeceny zimowe na takie? Synek ma urodziny i dostanie raczej pieniążki na prezent od babć i chciałabym mu kupić porządny na cały sezon wiosenno-letni, ale też nie chcę wydać fortuny, bo w koncu synek moze upaść rozerwać gdzieś, mały jeszcze jest no i szybko też wyrośnie. W lidlu polowałam na te spodnie dresowe ale niestety w naszym były same mini rozmiary i same jasne kolory a wole jednak ciemniejsze. Córcia ma świetne dresy adidasa ze 3 komplety ale z zagranicy, w Polsce żadnych nie kupowałam do tej pory i własnie bym się chciała rozeznać w temacie.
Obserwuj wątek
    • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 12:37
      dziekuje za link, czy w tym sklepie są darmowe wysyłki do Polski od jakiejś kwoty, czy jakieś kody rabatowe? znalazłam cene wysyłki 42,90zł czy to jest za całe zamówienie, czy przy większych zakupach cena za wysyłkę się zwiększa?
        • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 14:07
          Chodzi mi o to zeby kupić porządne, z dobrego materiału ale niedrogo. Szukałam własnie w moim lidlu jak była 18 ta promocja, niestety na synka nic nie dostałam, był cały kosz rozmiaru 86/92 na chłopców, strasznie krótkie nogawki juz za małe na synka. W h&m to ceny spodenek czy bluz chyba nie różnią się za bardzo od ceny kompletnego firmowego dresu. Mam porównanie tylko rzeczy dziewczęcych więc różne niemarkowe spodnie dresowe szybko marnie kończyły, a jednak ma komplety dresów adidas z ameryki i póki co nosi, piorę i są super, widziałam podobne na allegro dla dziewczynek komplet za ok.100zł także jak mam w H&M czy gdzieś kupić za 50zł spodnie+50zł bluza dla synka albo i drozej to wolałabym taki firmowy, który potem jeśli nie zniszczy się za bardzo mozna również łatwiej odsprzedać dalej. Oczywiście całą masę tanich spodenek również zamierzam synkowi sprawić do wynaszania do piaskownicy itp., ale chciałabym żeby miał też taki komplet okazjonalny bardziej.W moim mieście niestety nie ma opcji praktycznie kupienia czegokolwiek przyzwoitego dla dziecka. Babcia kupiła synkowi ostatnio w sklepie dla dzieci - chińską koszulę taką z flanelą jakby zwykłą codzienną za 50zł, która w hurtowni może 5zł kosztuje a ja jej za darmo nie chcę tak jest fatalna, pruje się już przed mierzeniem itp. Dlatego mam wybór albo znaleźć coś firmowego co ma w miarę pewną jakość, albo chinskie badziewo za tą samą cenę w moim mieście co firmowe ciuszki.
          • zona.102 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 14:45
            Dla mnie dresy Nike Adidas i Puma to taki smieci, ze nigdy w zyciu juz ich nie kupię.

Smiac mi sie chce jak ktos szuka porządnego dresu i wierzy, z to bedzie ten z logo...
            I co jeden dres na wiosne? I bedzie trzeba co chwile mowic uwazaj nie przewroci sie bo dresik zniszczysz???
            Bez sensu.
            Lepiej kupic dresy w sieciówce i miec luz, dla siebie i dziecka.
        • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 15:36
          Gdybym mogła to pewnie, ale te dresy córy był przywiezione samolotem przez rodzinę, a teraz nie mam takiej możliwości niestety. Nie chodzi konkretnie o metki czy firmy ale o jakość.
          Te córki mam wypróbowane i nie chcę się naciąc kupując synkowi byle co za duże pieniądze. Poprostu nie chcę dziecka ubierać w takie fatalne bazarowe chinskie śmierdzące plastikiem ubrania. I dlatego szukam opcji, ale jak kogoś to oburza i mu obojętne w czym chodzi jego dziecko to nie trzeba sie wypowiadać przecież??? Mnie zalezy na bawełnie, oddychającej w przyzwoitej cenie. A nie na chińskim plastiku, w którym się dziecko zapoci!!! Bo tylko chinskie plastikowe ubrania są w moim mieście dostępne za ceny markowych dresów własnie! Jeśli ktoś nie rozumie co piszę to już nie mój problem. Chyba wyjasniłam wyraźnie wcześniej, że takie fatalne byle jakie rzeczy kosztują u nas tyle co lepsze markowe rzeczy gdzie indziej i dlatego szukam gdzie kupić. Chciałam w lidlu jak pisałam ale u nas zwykle jest multum ubrań dziecięcych do roz. 92 a większych ze świecą szukać, nie było więc jak miałam kupić? A te dresy z sieciówek to po 10zł są skoro tak tu wszyscy je doradzaja? Może ktoś poda konkretne ceny bo na tym mi zależy. Skoro polecacie dres z sieciówki to napiszcie z jakiej i w jakiej cenie dostanę mniej więcej. Bo tak rzucać hasłami tylko to każdy potrafi. to biegania w piaskownicy itp. bede szukać napewno tanich używanych gdzieś napewno. niestety nie mam ani rodziny ani znajomych za bardzo z małymi dziecmi, skąd mogłabym odkupić chociaż ubranka, większośc ma dzieci mniejsze od moich.
          Prosze o dobre rady a nie o złośliwości. TO forum chyba jest od doradzania co najlepiej kupić za dobrą cenę? Ja nie zamierzam przecież kupować dresu za 200zł na codzien czy cos w tym rodzaju, tylko jak najtaniej, dlatego czekam na rady, kto ma jakie wypróbowane. Do przedszkola syn pójdzie raczej niedługo i też bede musiała w coś go ubierać.
          A w wątku napisałam ze syn dostanie pieniązki na dres od babci, którą prosiłam żeby nie kupowała tych chinskich tylko ze sama kupię za to niejako od niej dresik.
          • patatajowa Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 15:46
            sanse. Tu nie chodzi o to ze ktoś się oburza ze zamierzasz wydać dwie stówy na dres,wydaj. I pięć.chyba bardziej chodzi o twój gust i wiarę w to. Ze syn moze w dresiku firmowym wyglądać elegancko.i ubierać go na "lepsze okazje".mimo ze jesteś. Z malegomiasteczka. Możesz. Korzystać z te licznych sklepów internetowych dobrych. A tanich jak np ca.
        • dziuni-a1979 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 15:37
          Sanse3 hmmm nie obraź się, ale taki mały chłopczyk ubrany w dresik adidas, puma, nike z widocznymi logami i może jeszcze jakieś adidaski na nóżki smile to jak dla mnie trochę obciach. Bo właściwie o co Ci chodzi? O tą metkę, loga czy dobrą jakość i wygodę dla syna? Bo jeśli o to drugie to baaardzo polecam dresy z kappahl. Są super, miękkie, wygodne, trwałe i nie rzucające się w oczy. Teraz jest promocja 3 za 2 na cały dział dziecięcy. Super też są u nich takie welurowe dresy. Wiem, pisałaś, że jesteś z małego miasta. Może będziesz akurat w jakimś dużym albo mogłabyś kogoś poprosić o kupno.
          • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 15:55
            Nie mam natury obrażalskiej smile Raczej zależy mi bardzo na komforcie dziecka jeśli chodzi o tkaniny, nic poza praktycznie czystą bawełną nie noszą. O tych markach napisałam w tytule bo tylko dresy adidasa bawełniane miałam wypróbowane u córki, które miały super materiał, ładnie leżały i nie traciły nic po praniu. Niestety kilka innych par spodni dresowych z różnych sklepów traciło fason, rozciągało się w dziwnych miejscach itp. I nie chcę marnować znowu pieniędzy na takie. Ja nie potrzebuję loga, tylko dobrych materiałów smile Tylko jeśli chodzi o buty to każde porządne mają logo przecież czy naturino czy ecco czy inne i teraz rozumiem że nikt z was nie kupuje tych marek butów swoim dzieciom bo mają widoczne logo tak? tylko jakoś często na tym forum przewijają się nazwy tych marek butów widze. to o co chodzi? Tylko ecco jest super a inne firmy be czy jak? Bo szczerze mówiąc to teraz ja nie rozumiem.
            (jeśli kupuję cokolwiek markowe z logo to tylko jeśli logo jest prakycznie niewidoczne, małe w kąciku, nie kupuję nigdy rzeczy które mają na całym przodzie napis ADIDAS czy coś takiego)

BYłam niedawno w większym miescie w kappahl ale to takie "małe" większe miasto i niestety tam przecen praktycznie wcale nie ma, dla dziewczynek ledwo jakieś 2-paki bluzek na przecenie i NIC więcej niestety. Dokładnie te same rajstopki słynne 2-paki które były w Poznaniu za 4,99zł za 2 sztuki to w tym kappahlu niestety nadal wiszą po 49zł!!! Żadnych przecen nie mają. Dlatego jesli ktoś mieszka w wielkim mieście z kilkoma centrami handlowymi i masą sieciówek to nie ma tego problemu co jasmile bo tam jak widac jest zawsze dużo taniej nad czym ubolewam sad

dziuni-a1979 napisała:

> Sanse3 hmmm nie obraź się, ale taki mały chłopczyk ubrany w dresik adidas, puma
            > , nike z widocznymi logami i może jeszcze jakieś adidaski na nóżki smile to jak d
            > la mnie trochę obciach. Bo właściwie o co Ci chodzi? O tą metkę, loga czy dobrą
            > jakość i wygodę dla syna? Bo jeśli o to drugie to baaardzo polecam dresy z kappahl. Są super,
            > miękkie, wygodne, trwałe i nie rzucające się w oczy. Teraz jest promocja 3 za
            > 2 na cały dział dziecięcy. Super też są u nich takie welurowe dresy. Wiem, pisałaś, że jesteś
            > z małego miasta. Może będziesz akurat w jakimś dużym albo mogłabyś kogoś popro
            > sić o kupno.
        • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 15:42
          nie ubieram nigdy dresu do kozaków smile Napisałam wyzej, że szukam dresu na wiosnę i lato smile Akurat teraz synek dostanie na niego pieniazki w prezencie. Sama bym nie kupiła.
          Nie lubię twardych ciężkich sztywnych dżinsów ubierać 2-letniemu dziecku, które wtedy nie może się ruszyc bo go wszędzie uwiera, a moje dzieci non stop są w ruchu, ćwiczą nawet oglądając bajki smile nie potrafią spokojnie siedzieć, z czego się cieszę bo im nadwaga nie grozi przynajmniej smile
          A wasze dzieci to na plac zabaw do ogródka itp to w czym chadzają się bawić? Albo do przedszkola? w eleganckich spodniach na kant?
          • szmytka1 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 15:57
            No weź się nie wygłupiaj z tymi markowymi dresikami. Dobra jakość za przyzwoite pieniądze - h&m po 29,90 najtańsze, kappahl super dla szczuplejszego dziecka 39,90, c&a dostępne on-line, często mają promocje. Korzystaj z okazji, czyli kart do HM, akcji promocyjnych, wyprzedaży, a wyjdą te portki po 20 zł/szt albo i mniej. W c&a po 12,90 na wyprzedaży są, w smyk.com zdarzało mi się i po 10 zł/para, ale jakość mnie tu akurat nie powaliła. Ja też jestem z malego miasteczka, mam od groma dyskontów spożywoczo-przemyslowych, a za to sieciówek ubraniowych nie. Co robię? To czego nie dam rady w sieci kupić, kupuję podczas wyjazdów, tzn. wypuszczam się do dużego miasta przy okazji promocji, wyprzedaży, obkupuję w dresy w hm i kappahl i mam spokój, a jak syn wyrośnie, to je jeszcze odsprzedaję. Mój syn też zazwyczaj chodzi w spodniach dresowych, w jego przedszkolu jest taki regulamin, a po przedszkolu do piaskownicy czy na plac zabaw też mu tak najwygodniej, ale nie przyszło mi do głowy kupić mu nike itp. 'na okazje' żeby tak szyku zadać.
          • edelstein Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 17:48

Miekkich,wygodnych dzinsow jest od groma.
            Moje dziecko chodzi w dzinsach,w lato w krotkich,na wiosne w dlugich.
            Dres zaklada Jak na trening i tylko wtedy.Dla mnie dziecko pomykajace w dresie to obciach.
            Wcale sie nie dziwie,ze po polskich ulicach lazi tylu dresiarzy,skoro matki im od malego wpajaja,ze dres jest cool.
            "Ihr moralischer Kompass ist so im Arsch, ich wäre geschockt, wenn Sie auch nur den Weg zum Parkplatz finden würden."
            • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 18:03
              Ale ile syn ma lat skoro chodzi na treningi? Chyba nie 2 lata jak mój. Jak mój zacznie być większym chłopcem to też zaczne go inaczej ubierać, ale wciskać tak małe dziecko w dżinsy to pomyłka jak dla mnie, Mój syn wygląda ładnie, nie ubieram go w wiszące poplamione podarte, powyciągane czy wytarte na kolanach dresy, tylko ładne w miarę wąskie ciemniejsze spodenki i nie wygląda jak żaden dresiarz bez żartów, to malutkie dziecko a nie nastolatek?! Poza tym na super okazje (ślub it.) mamy nawet prawdziwy frak i synek budził w nim niemałą sensację, mało kto widział takiego malucha pięknie chodzacego we fraku i tańczącego na weselu z wszystkimi paniami z własnej woli oczywiście, więc nie jest tak ze moje dziecko wszędzie i zawsze chodzi w szerokich wiszących dresiarzowych spodniach i nie uczę go od małego ładnie wyglądać, uczę i to nawet do przesady smile

edelstein napisała:

>
              > Miekkich,wygodnych dzinsow jest od groma.
              > Moje dziecko chodzi w dzinsach,w lato w krotkich,na wiosne w dlugich.
              > Dres zaklada Jak na trening i tylko wtedy.Dla mnie dziecko pomykajace w dresie
              > to obciach.
              > Wcale sie nie dziwie,ze po polskich ulicach lazi tylu dresiarzy,skoro matki im
              > od malego wpajaja,ze dres jest cool.
              > "Ihr moralischer Kompass ist so im Arsch, ich wäre geschockt, wenn Sie auch nur
              > den Weg zum Parkplatz finden würden."
    • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 16:13
      To jest pomysł zeby jechać nakupić na promocjach, tylko jak napisałam komuś wyżej, byłam w 2 dużych miastach w odległości ok. 70km ode mnie bo te mam najbliżej, następne dopiero ok.130km. I w tych centrach przeceny są znikome, prawie nic nie ma w przecenie, to co w Poznaniu wisi za 5zł to w tych kappahl co byłam nadal cena 50zł i wcale nie przymierzają się do obnizek. Kurtek co pisaliscie za 30zł zeby były, nie było w tych kappahlach wogóle przecenionych ani trochę, ani spodni zimowych niestety.
      A 40zł w regularnej cenie za spodnie dresowe do piasku to jak dla mnie jednak przesada, bo wiadomo ze kilka par potrzeba mieć dla dziecka. nie bede prać przeciez po 1 parze zeby miało czyste na rano smile

Ale tak się zastanawiam dlaczego nikogo nie oburzyły wątki z butami dla dzieci po 100-200-300zł ecco primigi czy inne. Przecież tez szybko rosną nogi mozna kupić za 50zł na bazarze prawda? To dlaczego kupujecie te buty z logo?
      • dziuni-a1979 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 16:22
        Hmm jeśli chodzi o ten kappahl to właśnie pisałam, że na cały dział dziecięcy jest 3 za 2 na wszystko, co daje dokładnie 26,66 zł za jedne spodnie. smile Na rzeczy bazowe jak np. właśnie spodnie dresowe nigdy nie ma przecen w kappahl, tylko 3 za 2, kupony zniżkowe. Kupuję tylko wtedy na zapas. Czasem są na przecenach pojedyncze sztuki i to zazwyczaj tylko w małych rozmiarach.
        Jeśli chodzi o te buty z logo to chodzi o to, żeby kupić te ecco, naturino, superfit, primigi itp. nie za 200-300 zł,tylko za 100-150 zł. I to jest główna idea tego forum - kupić jak najlepsze marki za jak najmniej. smile
        • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 16:34
          Ok no to juz faktycznie taka cena jest super 27zł za spodnie to taka przystępna cena, jeśli faktycznie są bawełniane a nie poliester w większej części. Nastawiłam się mocno na te lidlowe polecane, bo naprawde miały ekstra ceny, ale u nas właśnie całe kosze pełne tych spodni maleńkich rozmiarów nawet kilka dni później widziałam, i od rana w sobotę same tylko maleńkie były 86/92
          i nikt tego nie kupował i dalej leżały kilka dni później.
          Bluzy dresowe były jakieś większe, ale za jasne dla mnie. Wolę ciut ciemniejsze. Śledzę ostatnio dokładnie różne wątki i z tego co widziałam sporo osób pisało, że w ich kappahlu nie ma tej akcji 3 za 2 więc jak to w końcu jest? Te akcje każdy sklep sobie sam ustala czy jak? Czy jest w każdym tylko w różnych terminach ją zaczynają? Postaram się zajrzeć niedługo do jakiegoś i do ich klubu się muszę zapisać koniecznie.
          • dziuni-a1979 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 16:57
            Jeśli faktycznie chcesz ten kappahl to dostałam meila "3 za 2 na całą kolekcję dziecięcą
            do 11.02.2014!", więc jest na pewno. Takie akcje są co jakiś czas, info przychodzi na meila i sms jak masz ich kartę. O kartę możesz poprosić przy okazji jakichkolwiek zakupów, wypełniasz dane i dostajesz wszystkie info potem właśnie na meila czy sms. Jak zapiszesz się do klubu to też będziesz dostawać kupony papierowe pocztą tradycyjną na -20% na jedną rzecz z każdego działu. Z tymi kuponami to jest tak, że jak się kończ ważność jednych to przychodzą kolejne i tak w kółko (żebyś czasem nie zapomniała o zakupach w kappahl wink
          • dziuni-a1979 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 17:05
            Zapomniałam..Akacja jak jest to w każdym sklepie zawsze. Z przecenami to różnie, a już asortyment na przecenach w każdym sklepie inny. smile
            Jeśli chodzi o spodenki z lidla to mamy i tez polecam, dziś mój syn właśnie w takich pomyka (te turkusowe). Są super, miękkie, fajnie się noszą ale muszę przyznać, że odszyte są nieco gorzej niż te z kappahl (wiszące nitki na przykład - poodcinałam i ok). U nie akurat w lidlu były wszystkie rozmiary i było z czego wybierać, ale tylko rano - później już pustki. Lidl ma te 2-packi dresów niestety dość rzadko, nie śledzę ich oferty na non stop, ale wydaje mi się, że 1-2 razy w roku max.
            Ja rzeczy bazowe, które wiem, że syn będzie nosił cały czas kupuje na zapas przy okazji przecen, akcji itd. Czekają sobie spokojnie na swoją kolej. Niem mam tak, że syn wyrasta i ja muszę na już kupować, zawsze wyciągam z szafy i mam.
        • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 17:04
          No i właśnie o to sie na początku zapytałam, gdzie kupić najtaniej a najlepiej w DUŻEJ przecenie dres adidas np. bo mam, wiem że jest dobry i w praniu i w noszeniu i chce kupić bo mam sprawdzony i zapytałam czy ktoś widział na takie przeceny właśnie np. za 70 czy 80 zł czy idzie kupić, bo zupełnie się nie orientuję? Bo wiecej nie zamierzam wydawać, tak samo jak inni na buty ecco, które też mają metkę, logo i też kazdy szuka jak najtaniej bo sprawdził juz moze ze są dobre i mu pasują, ale to juz nie jest problemem że mają metkę tylko są dobre wg was, tak samo jak wg mnie jest dobry dres adidas bo mam i bym chciała dla synka tez kupic. Nie rozumiem wobec tego różnicy w moim dresie, a w waszych butach, oba mają widoczne logo i oba są sprawdzone pod względem jakości i dlatego szukamy ich jak najtaniej.
          Tak samo ja mogłabym się oburzać, ze wasze dzieci szpanują butami ecco podczas kiedy innych dzieci na to nie stać np. I nie rozumiem też tego wciskania na siłe spodni kappahl np. jakby były ze złota, nie widziałam i nie wiem czy są dobre, ale widziałam spodnie adidas które mam , piorę i są najlepsze jakie do tej pory mieliśmy i dlatego pytam czy da się je kupic tanio bo na drogie mnie nie stać, tak więc dlaczego ktoś je krytykuje kto ich nie użytkował? Tak tylko pytam retorycznie...

dziuni-a1979 napisała:

> Hmm jeśli chodzi o ten kappahl to właśnie pisałam, że na cały dział dziecięcy j
          > est 3 za 2 na wszystko, co daje dokładnie 26,66 zł za jedne spodnie. smile Na rze
          > czy bazowe jak np. właśnie spodnie dresowe nigdy nie ma przecen w kappahl, tylk
          > o 3 za 2, kupony zniżkowe. Kupuję tylko wtedy na zapas. Czasem są na przecenach
          > pojedyncze sztuki i to zazwyczaj tylko w małych rozmiarach.
          > Jeśli chodzi o te buty z logo to chodzi o to, żeby kupić te ecco, naturino, sup
          > erfit, primigi itp. nie za 200-300 zł,tylko za 100-150 zł. I to jest główna ide
          > a tego forum - kupić jak najlepsze marki za jak najmniej. smile
            • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 17:21
              Hm... ale w wielu dresach są z boku pasy, ja nie rozróżniam ile mają jakie firmy i wogóle na tym się nie znam smile A córka nie ma dresów z wielkim napisem tylko małym niewidocznym.
              A pasy sąw kolorze całego dresu i też nie rzucają się w oczy. Poza tym nie wiem w jakich towarzystwach się obracacie, ale u mnie nikt nie zwraca uwagi na marki itp. dzieci chodzą różnie ubrane w markowe czy nie nie ma to znaczenia. Córka chodzi w tych dresach i wygląda super zgrabnie bo jest szczupła i nie wiszą na niej, są ładne nie tracą koloru, fasonu, ciepłe, wygodne, ale ona mimo 6 lat nie ma pojęcia wogóle co to jest marka Adidas H&M czy inna. Dla niej to nie ma znaczenia jaka marka, nosi co dostanie i nie wybrzydza i w moim kręgu raczej w tych czasach to nie jest jakiś szał jesli ktoś ma ciuch z logo a ktoś nie. Faktycznie ze 20 lat temu to ludzie uważnie przygladali sie tym "markom" mało kto miał te firmowe rzeczy, ale czasy sie zmieniły i teraz to chyba nikomu już nie przeszkadza co kto nosi, przynajmniej u nas nie słyszałam ani nie widziałam. Mnie zależało na sprawdzonym dresie, który mam, a że ma logo to dla mnie bez znaczenia jest, nic nie poradzę na to że akurat tej firmy dresy córka ma, bo nie ja je kupowałam, ale są rewelacyjne. Być może w Polsce ich jakośc jest dużo gorsza i dlatego niektórzy odradzają, to bym się w sumie nie zdziwiła.
          • edelstein Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 17:53

"A 40zł w regularnej cenie za spodnie dresowe do piasku to jak dla mnie jednak przesada, bo wiadomo ze kilka par potrzeba mieć dla dziecka. nie bede prać przeciez po 1 parze zeby miało czyste na rano"

Dopiero pisalas,ze 40zl to przesada,a teraz piszesz,ze szukasz za 70-80zl.Cos czuje,ze tobie chodzi wylacznie o logo.
            • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 18:14
              70 zł ma być ceną za cały dres z bluzą, przecież od samego początku o kompletnym dresie piszę,a nie o samych spodniach, ale jak ktoś nie czyta albo nie rozumie co ja piszę (staram się wyraźnie) tylko odpowiada sobie z doskoku to nie mój problem. A te spodnie co mi proponowano za 40zł tak na zwykłe ganianie to mega drogie są bo razem z bluzą wyjdą tyle co ten "markowy" dres więc wcale nie taniej jak to wszyscy próbują mi wcisnąć, natomiast dresik ma być bardziej okazjonalny jak już pisałam, na jakieś wyjścia wyjazdy grile no nie wiem jak juz wytłumaczyć taki rzadziej ubierany w miejsca gdzie dziecko nie siedzi w piasku i błocie, zeby nie byl tak dobity i sprany jak te zwykłe codzienne itp. .
              I własnie chciałam się rozpytać czy w takich cenach kompletny dresik gdzieś jest szansa dostać na przecenach?! Ale jak narazie NIKT nie odpisał na moje konkretnie postawione pytanie. tylko każdy mi wmawia jakie to tanie dresowe spodnie za 40 dychy a do tego bluza napewno z 50 dych albo i więcej do kompletu to razem sumka już ładna się robi.
              • szmytka1 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 18:21
                każdego już pewnie zirytowała ta twoja pisanina, tyle co energii poświęcasz na udowodnienie jak nie o te nieszczęsne logo ci chodiz, to bys już sama sobie dawno promocje w sieci znalazla. jak dresik ma być 'okazjonalny' i 'na wyjścia' to tym bardziej nie zdązy dziecko zniszczyć zwykłego hm-owskiego, spodnei po 29,90, bluza po 39,90, no ale bez logo, bez napisów,a zaręczam ci ze w przedszkolu wytrzymują pół roku spokojnie bez przetarć, czyli okazjonalnie tym abrdziej dadzą radę. A jak skorzystasz z promocji, o której tu pisano niedawno to będziesz miec 3 pary spodni i 1 bluzę za 109,60 zł. My ci tu piszemy o tym co dobre i tanio można kupić, bo ponoć na jakości ci zależy, nie na marce. To znamy, to polecamy, nie nasza wina, ze nikt tu nie kupuje tego co ty byś chciala.
                • sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 18:44
                  Oczywiście jeśli uda mi się złapać taką okazję jak niektórym tutaj to napewno się skuszę na tanie spodnie.

Ale rzeczywiście chyba muszę się przyznać, ze wielkie logo ADIDAS mam namalowane
                  w salonie i o niczym innym nie marzę, jak tylko o tym żeby to logo non stop oglądać, powariowaliście czy co? NIE prosiłam o odradzanie mi zakupu tylko pytałam o ceny takich dresów czy ktoś się orientuje, więc jak nikt nie kupuje to proszę nie odpisywać, proste.

Jak ktoś zakłada wątek o zakupie butów ecco to ja sie nie wciskam co chwile i nie piszę jakie te ecco są beznadziejne, bo mają logo, że takie zwykle ze sklepu skórzane jakieś polskie zwykłe lepsze i tansze prawda?
                  I nie zmuszam kogoś do ich kupienia.
                  Tak samo jak nie rozumiem zmuszania mnie do kupienia czegoś czego nie znam, a to z czego jestem zadowolona z jakości to obśmiewanie. Szkoda naprawdę, bo do tej pory myślałam, ze na tym forum są fajne osoby które nawzajem sobie doradzają bez takiego naśmiewania, a tu niestety. Sama staram sie też doradzac tylko wtedy gdy mam coś konkretnego i sprawdzonego sensownego do powiedzenia.
                  Za wszystkie rady serdecznie dziękuję i moderatora proszę jak można o usunięcie wątku bo zadziałał na niektórych jak płachta na byka czy jakoś tak, a nie taka była moja intencja, tłumaczenia na nic się zdają, każdy wie lepiej co ja mam kupić, więc moze lepiej go usunąc. A ja sobie poszukam informacji gdzie indziej na pytanie które zadałam w tym wątku i już.
                  Przepraszam.
                  • szmytka1 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 19:06
                    Cytuję Ciebie: Chodzi mi o to zeby kupić porządne, z dobrego materiału ale niedrogo. Szukałam własnie w moim lidlu jak była 18 ta promocja, niestety na synka nic nie dostałam, był cały kosz rozmiaru 86/92 na chłopców, strasznie krótkie nogawki juz za małe na synka. W h&m to ceny spodenek czy bluz chyba nie różnią się za bardzo od ceny kompletnego firmowego dresu.

No skoro nie wykluczyłaś czegoś innego niż adidas, a my o adidasie nie wiemy, za to o innych porządnych tak, tośmy C doradziły w sprawie tych innych. Zmuszamy Cię tak? Wpadła ekipa i pistolet przystawiła do skroni i Ty biedna zmuszona się poczułaś? Przykro mi, że tu same terrorystki, powodzenia w szukaniu firmówek.
                    • szmytka1 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 19:11
                      A jeszcze cos, to taka specyfika tego forum, że każdy radzi co uważa za dobre i nie am co się tak przejmować. Ja kiedyś prosiłam o polecenie ciemnych butów, łatwych do czyszczenia, większość croscy zaczęła mi polecać, których ja nie chciałam, no ale jakoś przeżyłam, nie prosilam o usuwanie wątku i na nikogo się nie obraziłam, także więcej luzu. Pozdrawiam i bez odbioru. Radziłam co uważałam za dobre i rozsądne.
                  • edelstein Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 19:07

Ci dziewczyny napisaly gdzie znajdziesz dobre jakosciowo dresy.
                    A ty dalej sie produkujesz,ze chcesz takie z logo.
                    Wniosek jest prosty,za 80zl nie dostaniesz dresu markowego,dziewczyny by wiedzialy gdzie,gdyby rzucano.Ja nie widzialam nigdy w tej cenie.Nawet h&m wychodza drozej.
    • awesome810 tak sobie 01.02.14, 19:57
      patrzę na twój wątek (czytam po łebkach, przyznaję) i z ciekawości sprawdziłam na allegro... a tam wyskakują dresiki adidasa r.98. Więc o co chodzi? Nie uwierzysz na słowo, musisz pomacać? (pewnie taka porada padła już kilka razy)
      • dziuni-a1979 Może ten się nada...:-) 01.02.14, 20:16
        Mam, mam znalazłam taki na allegro. Spełnia większość warunków, w większości bawełna, jest adidas, no i też z zagranicy wink Tylko cena nieco wyższa. sad
        Ech nie unoś się, to normalne na tym forum, w końcu każdy pisze co myśli i co sam zna i może polecić. A raczej lepiej obśmiać całą sprawę niż prosić o usunięcie wątku. smile - ot taka dobra rada.
        • sanse33 Re: Może ten się nada...:-) 01.02.14, 20:26
          Ja się nie obrażam, nie oburzam ani nic. Dziękuje ponownie za wszelkie rady dotyczące innych spodenek, bo bardzo mi się przydadzą, dzięki na linki, na allegro umiem szukać smile ale właśnie jak napisałam w pierwszy wątku, obawiam się czytając to forum czy kupię tam dres oryginalny, czyli w miarę dobry jakościowo czy tylko podróbkę nie do rozpoznania na aukcji a po praniu dopiero, jak Pani która ostatnio kupiła z zagranicy niby na allegro dres nike i wyszło że raczej to podróbka po praniu dopiero. Dlatego wolałabym kupić stacjonarnie. Poza tym te ceny 100 zł + wysyłka są dla mnie dość spore i dlatego chciałam się poradzic czy w sklepach bywają taniej, w jakichś super promocjach, bo już nie raz skorzystałam z porad forumowych i nabyłam wiele ciuszków w takich cenach o jakich bym nie śniła, że mogą być takie niskie smile Choć to głównie udawało mi się przez kogoś z rodziny w wielkim mieście.
          • eddzik Re: Może ten się nada...:-) 01.02.14, 20:39
            a ja lubię moją półtoraroczną gwiazdę z dresach z logiem. Najlepiej żeby miały orginalsa na plecach, oł jeee.
            kupuję na zalando.
            a stacjonarnie w łodzi, w sklepie bodajże w pasażu łódzkim na włókniarzy, to niby jakiś outlet jest.
            cena dresu koło 100.
            jak masz kasę kup.
            te z lidla ostatnie były paskudne.
            cena całego dresu ostatnio w hm wyniosła 80 ziko, więc to nie duża różnica.
            kaphala to niestety nie znam, a żałuję
          • patatajowa Re: Może ten się nada...:-) 01.02.14, 21:29
            wolisz kupic stacjonarnie a piszesz ze u Ciebie nic niema zadnych sklepów sensownych. i ze do wiekszego ch musisz jechac ponad 100 km.a jednoczesnie chcac ci doradzic w jakim ch jest sklep z dresami nie podalas skad jestes wiec ciezko strzelac. ja napisze ze umnie sa takie dresy na Rejtana w outlecie wink i musisz sie chyba zorganizowc i poniesiesz koszty na benzyne.
            zamow sobie na zalando np,przesylke i zwrot ma sz gratis wiec nie poniesiesz z tego tytulu zadnych kosztow dodatkowych.kurier ci dostarczy pod drzwi i od drzwi ewent odbierze.

• sanse3 Re: Adidas puma reebok itp. dres 92-98 01.02.14, 21:54
      Tak dokładnie u mnie nie ma gdzie kupić, wszędzie jest daleko, dojazd sporo wychodzi ,min. 60zł w obie strony gdzieś, a i czasu potrzeba. Pytam o sklepy sportowe itp. bo mam rodzinę w dużym mieście, gdzie jest multum ch i jeśli będę wiedzieć gdzie coś kupić to poproszę i kupią mi bez problemu i przy okazji przywiozą za darmo, ale na szukanie samemu czegoś nie mają czasu. Także tylko jak im powiem co i gdzie, tak jak udało mi się zdobyć reklamówkę rajtuzków z Cubusa za 4,99zł za 2 pary dzięki temu forum, wysłałam kuzynce zdjęcia rajtuz i dokładnie opisałam gdzie i bez problemu wtedy szybko mi kupiła w Poznań City Center. Jak tylko uda mi się gdzieś samej pojechac to dokładnie posprawdzam jakośc tych innych dresowych spodni, które proponowaliscie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka