Dodaj do ulubionych

H&M online otwarty :) !!

26.03.15, 05:53
www2.hm.com/pl_pl/index.html
Obserwuj wątek
    • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 05:58
      Bezpłatna dostawa do 19.04
      Numeracja dziecięca do 134/140
      • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 06:25
        28 dni na zwrot; koszt zwrotu 3,90zł kurierem DPD
        • emakowka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 06:49
          Nareszcie smile
    • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 06:55
      Pewnie rozmiarówka w młodszych dzieciach 134/140 będzie moment wykupiona, chyba że pojawi się również stacjonarnie
      • yvon-nee Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 06:58
        A jakiś kod rabatowy na otwarcie ?😉 może cos wiecie..😊
        • ivaz Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 08:41
          od dzisiaj jest 20% na asortyment dziecięcy, ale tylko w sklepach stacjonarnych sad, kupon do pobrania jest w sąsiednim wątku
          • emma6666 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 08:51
            To się załamią allegrowi handlarze.

Wszystko pięknie tylko zniżki z newslettera nie można wykorzystać, więc przestaje mi się opłacać.
            • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:19
              ja mysle ze znizka z niusletera juz długo nie pociągnie skoro jest sklep online wink
              na szczescie wiekszosci sie ten sklep "opłaca" a zwłaszcza mi gdzie mam syna w rozmiarówce 134/140 za cene jeszcze nizszą niz starsi chłopcy smile
              asortyment tez sie pewnie bedzie róznił nieco stacjonarnie i online,promocje i wyprz równiez.
              wiec zamiast narzekac trzeba sie cieszyc ze jest smile
              • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:37
                na szczescie wiekszosci sie ten sklep "opłaca" a zwłaszcza mi gdzie mam syna w rozmiarówce 134/140 za cene jeszcze nizszą niz starsi chłopcy

Dokładnie smile
                • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:52
                  mały minus to taki ze tylko płatnosc kartą lub za pobraniem.miejmy nadzieje ze niedługo wprowadzą jakiegos posrednika do przelewów i paypal.
                  • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:58
                    Radość z powrotu na dział dziecięcy jest tak wielka, że mogę przeboleć ten fakt wink
              • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:58
                Miałaś rację, już po zniżkach do stacjonarnego, teraz przychodzi kupon na nast. zamówienie online
                • beamilka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:13
                  Ale czy ten kupon już którejś przyszedł?
                  • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:17
                    Tak, ja dostałam
                    • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:18
                      Zamówiłam przed chwilą newsletter na nowy email
                      • beamilka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:23
                        Czyli uściślając- dostałaś kod na 25% po złożeniu zamówienia na następne zakupy, czy po prostu rejestrując się tylko na niusleter na nowego maila?
                        • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:26
                          to drugie, rejestrując się tylko na newsletter na nowego maila
                        • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:26
                          ZAMAWIAJĄC NASZ NEWSLETTER, ZYSKUJESZ:
                          •25% rabatu na jeden wybrany produkt w momencie składania następnego zamówienia online!
                      • olga727 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:27
                        lifecolor napisała:

> Zamówiłam przed chwilą newsletter na nowy email
                        I dostałaś kod zniżkowy ? Mi nie przysłali NIC,oprócz podziękowania,za subskrypcję. uncertain
                        • olga727 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:32
                          olga727 napisała:

> I dostałaś kod zniżkowy ? Mi nie przysłali NIC,oprócz podziękowania,za subskryp
                          > cję. uncertain
                          Na stary adres mailowy.
                          • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:37
                            Ja na nowy email zamawiałam
                            • olga727 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:43
                              lifecolor napisała:

> Ja na nowy email zamawiałam
                              Na nowy też mi przyszło,ale po dłuższej chwili. wink
                        • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:33
                          Następującej treści

W SKLEPIE ONLINE
                          25% RABATU NA WYBRANY PRZEZ CIEBIE PRODUKT*

KUPUJ TERAZ

* Wpisz kod -tu numer- na etapie składania zamówienia. Rabat nie łączy się z innymi ofertami i zniżkami, ani nie może zostać wykorzystany na zakup produktów z kolekcji projektanta.
                        • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:35
                          A kliknęłaś,a by potwierdzić zamówienie newslettera?Kod jest zawsze w 2 mailu, który wysyłają
                          • beamilka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:42
                            No tak, teraz już przychodzi mail z kodem rabatowym. Zrobiłam zamówienie niestety do samego końca a nawet już w mailu potwierdzającym była doliczona kwota za wysyłkę. Pani na infolinii twierdzi , że tego 5,90 jednak nie będzie, mam jej uwierzyć na słowo. No dobra ,zobaczymy- brałam za pobraniem.
    • ola4-0 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:03
      zamówiłam właśnie te koronkowe sukienki, w super cenie wyszły wink dzięki za info smile
      • dorann Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:08
        strona przeciążona ;-(
      • ivaz Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:15
        kupiłam i ja tą sukieneczkę
        • habibu1 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:18
          przychodzi Wam kod za newsletter? mozna go wpisac w zam online?
          • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:21
            nie.
        • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:36
          Do mnie przyjadą dwie: niebieska i biała smile
    • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:35
      Od kilku dni sprawdzałam po kilka razy na dobę czy już ruszyli. Miałam dziwne przeczucie, że nastąpi to lada moment. Najbardziej liczyłam na rozmiary 134/140 w dziale dziecięcym.
      Z tej radości zamówienie na sporą kwotę już poleciało wink Zaliczyłam również kontakt z działem obsługi klienta. Stany magazynowe w sklepie będą uzupełniane co czwartek więc jak już czegoś nie ma należy zerknąć za tydzień.
      Jak dobrze nadal ubierać dziecko w fajne kolory i fasony, a przy okazji po niższych cenach wink
      • kama-25 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:45
        a ktoś widział na zywo te koronkowe sukienki? www2.hm.com/pl_pl/productpage.0260317003.html jak one wypadaja wielkościow? Córa ma 115 wzrostu i nie wiem jaki rozmiar wziac? Poradzcie
        • ivaz Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:52
          Moja tez ma 115 cm i wzięłam rozmiar 110/116, bo 122/128 jest bardziej na wzrost 128 dla mojej młodej byłaby zbyt szeroka
        • myszykiszkaa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:52
          Widziałam, wydaje mi się, że wypadają standardowo, być może minimalnie mniejsze.
          • latulka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:54
            albo wszystko zostało wykupione albo mają za duże obciążenie i system zwariowałsmile
            • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:56
              dosłownie kilka minut temu klikałam, nic mi nie wariowało,normalnie poszło zamówienie....
            • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:59
              U mnie też strona działa bez problemu.
          • eda_edab Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 10:00
            A jak z kolorem tych sukienek? niebieski taki blady jak na zdjęciu?
            • myszykiszkaa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 10:12
              taki jak na zdj.
        • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 09:56
          Kup w takim rozmiarze, w jakim dziecko aktualnie nosi ubrania tej firmy.
    • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 10:04
      Czy Wy też macie takie wrażenie, że oferta sklepu jest dużo lepsza niż wcześniej?
      Dostępne są rzeczy, które wcześniej nie pojawiały się ani w sklepach stacjonarnych, ani nawet na polskiej stronie.
    • nauta_ Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 10:18
      Wczoraj wypatrzyłam dla dziecka kombinezon. Dziś szukam go już w sklepie online i go nie ma. Zwykłej strony hm też już nie ma. O co chodzi? Gdzie jest potencjalnie mój kombiak?wink
      P.s. Z sąsiedniego wątku druknęłam sobie kupon i będę szukać stacjonarnie.
    • dixi Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 10:30
      kupiłam portki bojówki które stacjonarnie były wszędzie tylko nie w sklepach do których ja trafiłam
      i trampki srebrne z wysoką podeszwą dla siebie smile
      i sukienkę dresową... jabadabaduu big_grin
      • mw115 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:00
        dziewczyny, a czy działą Wam to zamawianie kuponu? ja zamóiwłam na jeden adres, przyszedł tylko mail z info aby kliknąć i potwierdzic zamóiwenie, klikam i nic nie dostajęsad
    • iberka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:09
      super......tylko musiałam zamówienie złożyć telefonicznie, bo system doliczał mi 5.90 za płatność
      • marittka76 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:16
        kupon chyba już nie działa
        • beamilka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:18
          Ale co to znaczy JUŻ? Przecież w ogóle nie działał!
      • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:27
        U mnie przy składaniu zamówienia było zaznaczone, że koszt dostawy 5,90, ale do kwoty ogółem system tego nie doliczał.
        • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:50
          u mnie tez w podsumowaniu bez kwoty za przesyłke chociaz do konca była zaznaczona...
          • katharina-0 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:43
            U mnie w podsumowaniu koszt doliczony.
      • olga727 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:57
        iberka napisała:

> super......tylko musiałam zamówienie złożyć telefonicznie, bo system doliczał m
        > i 5.90 za płatność
        Niby dostawa darmowa,a doliczają 5,90 zł za kuriera ! uncertain
        • sylwina128 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 13:04
          nic nie doliczają, mi nic nie doliczyli, owszem pokazało się 5,90 ale w ostatecznym podsumowaniu nic nie było, za pobraniem mam zapłacić tyle ile kosztował towar.
          • beamilka Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 13:09
            Ja też wzięłam za pobraniem ale miałam te 5,90. nawet w mailu potwierdzającym, na infolinii mówią że do zapłaty tego jednak nie będzie.
    • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:26
      Właśnie dostałam maila z info o otwarciu sklepu. Trochę się spóźnili wink Nawet nie chcę myśleć jaki teraz będzie ruch w interesie.
    • mruu1 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 11:54
      Extra wiadomość smile Sukienka, po którą miałam jechać do sklepu - przeceniona o połowę (to ta, którą linkujecie w wątku), poza tym nie wiedziałam, że stacjonarnie nie ma poszerzonej rozmiarówki.
      • tosieuda Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:55
        No nareszcie!
        bo mnie rozmiarówka 134/140 interesuje smile
        Sukienki są bardzo ładne, wczoraj w sklepie macałam, a tu niespodzianka, połowę tańsze smile
      • arizonadreams Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 13:05
        Identycznie jak w Mango, rzeczy "uciekają" z koszyka sad dodałam sukienkę, sprawdziłam sporta dla siebie, przeszłam do finalizacji zamówienia i... dupa! Koszyk się zaktualizował - dosyć szybko uncertain sukienki już nie ma sad
    • dixi Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:43
      właśnie zapisałam się do newstellera z calkiem nowego maila i przyszedł kod -25 % na jedną rzecz do sklepu internetowego smile
      szkoda że już po złożeniu zamowienia, ale pewnie i tak wykorzystam wink
      • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 12:52
        Uściślając - ważny 3 tygodnie smile
    • kobieta_jakubowa Kody 25% newsletter działają, ale wtedy brak dosta 26.03.15, 13:42
      Kody 25% newsletter działają, ale wtedy brak darmowej dostawy.
      Dolicza 5,90pln
      Czyli albo to albo to smile
      • gaga-sie Re: Kody 25% newsletter działają, ale wtedy brak 26.03.15, 13:50
        Nie powinno. U mnie doliczyło, zadzwoniłam do obsługi klienta i powiedzieli, ze nie powinno doliczać. Do godziny można anulować zamówienie telefonicznie. Dostałam od nich na maila voucher na 25% (na całe zakupy!), bez kosztów dostawy. Wykorzystałam-zamówienie poszło.
        • lawia77 Re: Kody 25% newsletter działają, ale wtedy brak 26.03.15, 14:16
          te sukienki są paskudne 100% poliester
    • justynka_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:23
      ma ktoś może jeszcze aktualny kupon z newslettera taki do wydrukowania do stacjonarnego na - 25% i chciałby się nim podzielic ??
    • cyber-szuja Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:28
      A jak ze zwrotami, w sklepie stacjonarnym można, ślepa jestem i nie widzę tej informacji? wink
      • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:33
        nie.
        www2.hm.com/pl_pl/customer-service/returns.html
        • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:37
          patatajowa napisała:

> nie koniecznie wink.
          pisza tylko o zwrotach przez kuriera ale tez cyt: "Najprostszą metodą zwrotu jest wypełnienie dołączonego do każdego zamówienia formularza zwrotu, naklejenie na paczkę zwrotną dołączonej etykiety zwrotu i odesłanie do nas produktów wraz z formularzem zwrotu. Instrukcję zwracania produktów można znaleźć w dołączonym do paczki dokumencie dostawy."
          wiec moze na dokumencie jest cos wiecej smile
          • pycia07 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:41
            a ja się na tą parkę czaję:
            www2.hm.com/pl_pl/productpage.0246740004.html
            ktoś? coś?widział fajna??smile
          • cyber-szuja Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:53
            Zacytowaną informację o zwrotach wcześniej przeczytałam... czyli nie jestem ślepa i o stacjonarnych nie ma informacji wink
            • edzia321 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 14:59
              Niestety nie można odbierać, ani zwracać do stacjonarnego - info z facebooka.
              • katharina-0 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 15:27
                Warto sprawdzać adresy wysyłki, moje zamówienie wysłali do kogoś innego..
                • second_names Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 16:35
                  A czy w związku z tym otwarciem online pojawily się w sklepach stacjonarnych "przedłużenie" rozmiarówki do 140?
                  • lifecolor Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:48
                    niestety nie
    • kornnella Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do stacjona 26.03.15, 16:34
      tym na -25%, takie samo jak teraz do on-line?
      Kuponu sobie nie wygenerowałam a potrzebuje
      • edzia321 Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 17:30
        Wydrukuj bez zdjęcia, nikt tego nie sprawdza smile
        • kora711 Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 18:00
          wystraszyłyscie mnie ze h&m moze zrezygnowac z tej zniżki 25 %
          • patatajowa Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 18:27
            kora711 napisała:

> wystraszyłyscie mnie ze h&m moze zrezygnowac z tej zniżki 25 %>
            no bo do stacjonarnego juz zrezygnował. kto jeszcze ma kupon to tam cos kupi ale nowych juz nie ma...a online 25% jest na jedna rzecz i jak raz wykorzystasz to tyle...chyba ze bedziesz zamawiac na nowe konta...
            na szczescie sa akcje stacjonarnie z tez niezłym kuponem bo 20% smile
            • tweety_28 Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 18:51
              a online 25% jest na jedna rzecz i jak raz wykorzystasz to tyle...chyba ze bedziesz zamawiac na nowe konta...

Na to samo co kolejny kupon wink
              • patatajowa Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 18:59
                chodziło mi o konto klienta stworzone w hm. watpie zeby drugi raz na tym samym dało sie wykorzystac kolejne kupony rabatowe.
                • tweety_28 Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 19:09
                  a mnie chodziło o to, że każdy następny kupony zamawiasz na innego mail i na niego zakładasz kolejne konto.
                  Kolejny kupon, kolejne konto - działa wink
                  • kobieta_jakubowa Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 19:51
                    No to Was zaskoczę - rano zrobiłam zamówienie z kodem z newslettera, a teraz wzięłam kod z kolejnego newslettera na innego maila i działa na tym samym koncie HM smile
                    • tweety_28 Re: Jakie było zdjęcie na ostatnim kuponie do sta 26.03.15, 20:32
                      to tym lepiej smile
    • jestem-teraz Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 17:57
      co to będzie, co to będzie...

jak wejdzie wyprzedaż????

ps. bardzo się cieszę - teraz już tylko będę musiała do TKMaxx jeździć.
      • agni71 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:09
        Ja jeszcze czekam na kappahl online, nawet pisałam do nich, ale piszą, że nie wiedzą, kiedy ruszy
    • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 17:58
      Kod na minus 25% działa i nie dolicza kosztów przesyłki wink
      • kora711 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:05
        ...ja tam też widzę ciemne strony sklepu online;d
        wydaje mi się teraz będzie trudno coś sprzedać po dziecku
        ubranka z h&m mi się nawet sprzedawały
        a teraz będą je mieli wszyscy
        jak przed przyszłym sezonem ruszy wyprzedaż to samych sukienek koronkowych będzie z 5 stron big_grin (ja jej nie kupiłam)

no co każdy patrzy na siebie ,co nie?

• 08maja Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:19
          A ja widzę same jasne strony, w końcu nie będę musiała się śpieszyć z zakupem co ciekawszych rzeczy w niskich cenach i biegać od razu jak się pojawią do sklepu w obawie przed wykupieniem wszystkiego przez handlarza z Allegro, a o odsprzedaż bym się nie martwiła, ubranka next też są dostępne od 2-3 lat, a i tak używane z nowych kolekcji sprzedają się prawie w cenach zakupu
        • 08maja Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:23
          A te sukienki pojawią się nie za rok, ale za 3-4 dni w okazyjnej cenie 39,90
        • jannik Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:28
          Kora711 100% racja 😊
          • kora711 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:53
            nie porównywałabym next do h&M. całkiem inne ceny.sukienka w next spokojnie moze kosztować i 200 zł.
            wątpie ze ludzie tam kupuja na potegę.
            a w h&m zaczyna się od 19,90 zł.jak ruszy jeszcze wyprzedaż na stronie :d
            nikomu nie będzie się opłacać kupować uzywane chyba ze za 4-6 zł..tylko czy wtedy opłaca sie sprzedawać;d
            no pozyjemy to zobaczymy zresztą
            ale fakt ze najbardziej odczują to giga handlarze na all
            zreszta teraz towaru w sklepie bedzie pod dostatkiem bo wątpię ze będą wykupywać
          • dixi Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 18:54
            łomatko otworzyłam tę sławną sukienkę i cieszę się że nie mam córki, pewnie jej by się podobala big_grin
            • olga727 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 19:35
              Mojej córce (prawie 8 lat) nie spodobała się.Mi zresztą też nie. wink
        • sonrisa06 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 19:45
          Moje zamówienie właśnie poszło. Bardzo, bardzo się cieszę z rozmiarówki do 140 smile
          Wreszcie!
    • beakarp Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 20:09
      super dzięki za info! Kupiłam przejścióweczkę granatową, która momentalnie znikła ze stacjonarnego HM www2.hm.com/pl_pl/productpage.0246747001.html
      • a-e-p Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 21:02
        Normalnie nie wierze ze wreszcie wystartowali. To dla moich dzieci sklep nr 1. Najbardziej cieszy mnie dostępna rozmarówka do 140cm na małych dzieciach. Ide szaleć...

Ja ubrania po dzieciach oddaje za wiejskie jaja czy kure (jaki smaczny jest z niej rosół), wiec nie martwi mnie sprzedaz na All. Moze poszukajcie jakiejs wymany barterowej wink

Wczoraj w Kappahl dostałam info ze oni startuja ze sklepem online w kwietniu.
        • edie70 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 21:13
          W KTÓRYM MIEJSCU WPISUJE SIĘ KOD RABATOWY ?
          przegapiłam i nie naliczyło mi 25% sad
          myślałam ,ze gdzieś podczas finalizacji płatności uncertain
        • emma6666 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 21:24
          gdzie do ciężkiej cholery znajduje się miejsce do wpisania kodu rabatowego?
          • beakarp Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 21:31
            w koszyku, ramka na górze?
            • emma6666 Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 21:43
              dzięki beakarp smile
              • emma6666 Re: H&M online otwarty :) !! 22.04.15, 10:26
                • czarna.perla Re: H&M online otwarty :) !! 22.04.15, 11:18
                  Ludzie nauczyli się kombinować bo dobrze widzą, że na wyprzedaźach te same ciuchy są sprzedawane nawet za -70% ceny podstawowej. Po co kupować drożej kiedy byle szmaty kosztują niemało. Ja wolałabym w h&M online akcje z kodami na całe zakupy, np. tak jak jest w reserved, kody za polubienie na facebooku czy kody z gazet, średnio raz w miesiącu taka akcja się trafi, + darmowa wysylka nr. od kwoty 150 zł i zwrot w sklepie. Wtedy nikt nie musiałby kombinować.

Wczoraj byłam w stacjonarnym H&M i przymierzalam spodnie, które chciałam kupić online, spodnie za 100 zł, ładne ale rozmair M (normalnie nosze spodnie 40) okazały się ogromne, chyba rozm. 46 by się w nie zmieścił. Gdybym kupiła je online, płaciłabym za wysyłkę, potem za odesłanie, miałabym zamrożoną kasę na miesiąc i jeszcze nie wiem czy nie potrącono by mi jakiejś kwoty przy zwrocie na konto.

Jak dla mnie w tej chwili ten sklep online to istny niewypał.

Dwa zamówienia, na które weszły kody wyświetlają mi się jako wysłane (ten sam ciuch w innym kolorze zamówienie, robione po zamówieniu) ale niestety cena do zapłaty jest bez kodów. Dziś ma być kurier ale ma dla mnie tylko jedno zamówienie.

Co dziwne inne zamówienia, zrobione z innych kont wyświetlają mi się z rabatami ale nadal nie są wysłane a minęły już 3 dni od ich złożenia.
      • iberka Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 07:02
        We wrocławskim marino nie było na nie chętnych.....i zastanawiam się dlaczego smile
        • czarna.perla co robię nie tak....? 27.03.15, 08:00
          nie kumam co się dzieje ale nie dostaję kuponu na -25%. Założyłam konto, potem zapisałam się do newslettera, potwierdziłam, dostałam informację że na maila otrzymam kupon i... dupa, kuponu od wczoraj nie ma. Czy może miec znaczenie to, ze juz kiedys zapisywałam się do newslettera z tego maila? Potem oczywiście się wypisywałam.
          • lifecolor Re: co robię nie tak....? 27.03.15, 08:14
            Być może, ja wszystkie kupony, co dostawałam to tylko na całkiem nowe konta
            • justynka_28 Re: co robię nie tak....? 27.03.15, 08:22
              No ja tez nie dostalam na maila ktory kiedys juz byl w newsletterze. Mialam wtedy komunikat witaj ponownie. A na nowego kod przyszedl po 5min
              • patatajowa Re: "rozmiary plus" 27.03.15, 13:28
                sa takie w dziale starsze dziewczynki i chłopcy. kilka modeli. to tez chyba nowosc? czy w sklepie sa jakos oznaczone czy tylko online?
                • agni71 Re: "rozmiary plus" 27.03.15, 14:39
                  w sklepie nigdy takich nie widziałam, a przynajmniej nie widziałam specjalnych oznaczeń "plus".
                • olga727 Re: "rozmiary plus" 27.03.15, 18:33
                  patatajowa napisała:

> sa takie w dziale starsze dziewczynki i chłopcy. kilka modeli. to tez chyba now
                  > osc? czy w sklepie sa jakos oznaczone czy tylko online?
                  Widziałam te "PLus",ale jak je zaznaczyć przy zamówieniu konkretnej rzeczy ? W tabeli rozmiarów jest pokazane,że te rozmiary są,a przy ubraniach ich nie widziałam.
                  • agni71 Re: "rozmiary plus" 27.03.15, 18:53
                    sa w oddzielnym dziale przecież:

dla dziewczynek
                    • olga727 Re: "rozmiary plus" 27.03.15, 19:07
                      agni71 napisała:

> sa w oddzielnym dziale przecież:
                      >
                      > dla dziewczynek

Dzięki,kurczę chyba potrzebuję mocniejszych okularów. wink
        • magdalena-814 Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 15:02
          dolicza wam koszty przesyłki przy kuponie -25
          • blodyna Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 15:31
            przed południem robiłam zamówienie to nie doliczało
            • blodyna Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 15:55
              nadal nie nalicza kosztów dostawy smile
              • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 16:09
                nie
          • jud.yta Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 16:36
            Mam wpisane w koszty dostawy 5,90, a po prawej stronie w rubryce Zamówienie mam wpisane, że dostawa jest bezpłatna i teraz nie wiem czy przechodzić dalej do płatności, bo nie wiem czy mam bezpłatną dostawę czy nie?
            Można płacić tylko kartą kredytową?
            • patatajowa Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 16:52
              zaryzykuj dla 5,9 -ponoc jak cos to zwracają...
              tak,jesli z góry to tylko karta.niekoniecznie kredytowa.
              • jud.yta Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 17:14
                Jednak nie pobrało za przesyłkę smile
    • zebraw-paski Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 21:54
      Rozmiarówka 134/140 zaczyna się również w stacjonarnym. Byłam dzisiaj obejrzeć na żywo koronkowe sukienki i znalazłam jedną z tych bawełnianych po 19,90 w rozmiarze 134/140 smile Ma być więcej smile Szkoda tylko, że kończą się kupony na zakupy w stacjonarnym H&M.
      • igmaj Re: H&M online otwarty :) !! 26.03.15, 22:58
        Wpisuję kod rabatowy i wyświetla mi się, że jest niepoprawny, nie wiem o co chodzi?
    • aga_tka81 kod 26.03.15, 21:56
      jak szybko dostałyście kod?
      Ja rano zapisywałam sie do newslettera, zamówienie skladałam po 17tej
      • mia_soki Re: kod 26.03.15, 22:58
        Kilka minut. Zapisywałam się do newslettera z tej poczty 10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
        • aga_tka81 Re: kod 26.03.15, 23:40
          No właśnie a ja zapisywałam się z poczty z której robiłam zamówienie, gapa ze mnie, mogłam od razu wykorzystać kod przy zamówieniu, ech następnym razem.
    • smoczy_plomien 3za2 26.03.15, 21:58
      Działa Wam 3za2? Wrzuciłam 3 body do koszyka, a cena 60zł.
    • lifecolor Pierwsze moje zamówienie już wysłane 27.03.15, 06:01
      Brawo za tempo, zobaczymy jak będzie dalej.
    • tweety_28 Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 15:11
      Nowe produkty w promocyjnych cenach w dziale dziewczynek młodszych: bluzy 19,90
      • joanna.80 Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 19:40
        czy kupując te bluzy za 19,99, podziała ten kod za newsletter??
        • blodyna Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 19:45
          tak zadziała
      • magdalenca78 Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 21:32
        Czy wymagana jest jakaś kwota minimalna zamówienia (tak, jak np w C&A)? Jakoś nie mogę tego znaleźć w regulaminie.
        • malinkowa81 Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 21:36
          Raczej nie. Zamówiłam za niecałe 23zł (coś czego nie było w stacjonarnym).
          • mini_em Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 22:22
            są nowe rzeczy w promocji - inne niż rano
            -25% odliczyło mi nawet od tych promocyjnych spodni meskich które małż kupił w ubiegłym tygodniu za 100 zł big_grin teraz ja mu kupiłam takie same inny kolor za 45zł big_grin
            • cyprysiowa Re: H&M online otwarty :) !! 27.03.15, 22:39
              wziełam bluzy dla cory wszystkie 3 bo fajne
              • joanna.80 Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:18
                a ja zamowilam te bluzeczki bez kodu sad
                • gaga-sie Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:25
                  Do godziny można telefonicznie anulować zamówienie, ja tak zrobilam.
                  • joanna.80 Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:31
                    ja zamowiłam wczoraj i płatnosc karta, a teraz wyskakuje zaplata za dostawe 5,9
                    • gaga-sie Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:33
                      Tej dostawy raczej w podsumowaniu nie dolicza. No, ale jeśli zamówienie z wczoraj, to i tak po potokach.
                      Płatność kartą nie jest problemem, po prostu nie zdejmie kwoty przy anulowaniu.
                      • joanna.80 Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:35
                        wczoraj nie pokazywało kosztow dostawy, a teraz jak wbijam rabat to pokazuje koszt dostawy
                        • joanna.80 Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:37
                          poszlo bezpłatnie smile
                          • joanna.80 Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:41
                            a tamto zamowienie w trakcie realizacji, mozna je usunać??
                            • gaga-sie Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:45
                              Zadzwoń do nich
                        • habibu1 Re: H&M online otwarty :) !! 28.03.15, 08:48
                          ja zamówiłam z kodem i nie doliczylo kosztów dostawy, na 1 stronie pokazywalo 5,9dostawa, ale w finalnym podsumowaniu nie bylo kosztów dostawy