Dodaj do ulubionych

50% w sklepie Jack Wolfskin

17.07.15, 23:34
Dostałam e-maila może komuś sie przyda ja juz skorzystałam smile.
Zapraszamy w dniach 17-20 lipca do naszych sklepów na Dni VIP Jack Wolfskin!
Tylko dla odbiorców naszego newslettera czeka specjalna oferta:
wszystkie produkty* Jack Wolfskin z rabatem -50%!
Podczas zakupów podaj hasło:
"TAKA JAKOŚĆ, A PÓŁ CENY?!"
W sklepie internetowym: kod rabatowy: dni-vip

Obserwuj wątek
    • m74 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 01:20
      dzięki!
      • lindx Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 23:41
        Na stronie Wolfskina mi działa kod dni-vip-old
    • jorin Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 07:34
      Szalenstwo, bardzo dziekuje!
      • kora711 jaki to rozmiar 42 ? 18.07.15, 07:40
        orientujecie się ?
        jest inna rozmiarówka
    • slonko1335 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 08:52
      Dziękuję dobra kobieto-berkeley s wychodzi super ale tegoroczna kolorystyka nie leży kompletnie mojemu dziecku niestety ale zakupiłam plecaki turystyczne, jutro wyruszamy w góry wiec będą jak znalazłsmile
    • cyber-szuja Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 16:27
      Bardzo dziękuję za informację... u mnie gdzieś w spamie wylądowała ta wiadomość, a skorzystałam ze zniżki i zamówiłam z odbiorem osobistym w sklepie smile
      Jeszcze raz dziękuję smile
      • dolores12 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 17:50
        Dzięki wielkie, plecak fajny zamówiłam dzieckusmile
        • witka55 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 19:37
          który plecak opłaca się kupić dla drobnej 4-klasistki
          • magia który plecak do 4 i 5 klasy? 18.07.15, 20:33
            No właśnie jak też patrze na plecaki. Które wybrać do szkoły dla dzieci:
            dziewczynka 143cm, chłopiec 157cm.

Czytam o Berkeley S sprzeczne opinie. Raz, że na 140cm to on już mocno za maly jest, innym razem, że dopiero przy tym wzroście jest idealny.
            To jak wreszcie smile

Rozważam dla dziewczęcia jeszcze zwykły Berkeley.

A dla chłopca? na 157cm to Berkeley czy może Board Walk 20 czy Dayton ?

• twarz2 Re: który plecak do 4 i 5 klasy? 18.07.15, 23:05
              Moj syn nosi od około 152 (teraz pewnie ma jakieś 157) wzrostu Berkeley i jest zadowolony, wszystko mu się mieści a nosi dużo, często za dużo.
              Board - wydaje mi się za mały - 20 litrów tylko.
              Nie mam porównania z Daytonem - z tego co widzę, rozmiarowo podobnie wypada, tylko jest trochę cięższy.

Jeśli chodzi o dziewczynkę - wydaje mi się ze Berkeley będzie za duży zdecydowanie, będzie wisiał na pupie. Nie wiem, która to klasa i jak dużo musi nosić. Moja córka (chyba kilka cm mniej niż 140) do 3ciej klasy nadal w topgalu będzie śmigać, w przyszłym roku zmienię w zależności od wzrostu.
              Zamówiłam jej wycieczkowo-zapasowy Perfect day - zobaczymy jak dojdzie smile
              • twarz2 Re: który plecak do 4 i 5 klasy? 18.07.15, 23:09
                Widzę, że 4ta klasa.. niestety nie mam porównania na żywo berkeley s i berkeley, więc tutaj nie pomogę.
            • dolores12 Re: który plecak do 4 i 5 klasy? 20.07.15, 19:17
              Ja zakupiłam Board Walk 20 dla 5-klasisty(bardzo mikry, wzrost 134). Zrobiłam to za namową koleżanki, która się wahała między Berkeley S a Board Walkiem właśnie rok temu. Kupiła Board Walk do czwartej klasy i zachwala po dziś dzień. Teraz mamy Topgala Nuno i w czwartej klasie ledwo się dopinał.
    • blankaz Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 18.07.15, 20:33
      Dzięki!
      Skorzystałam - zamówiłam plecak Berkeley S dla młodszego.
      Kolorystyka faktycznie taka sobie, ale na szczęście nie jest bardzo wybredny smile
      • krasulas Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 10:08
        Ja niestety ten plecak kupiłam stacjonarnie 3 m-ce temu w cenie "normalnej"...szkoda
        ale...są też piórniki z tej kolekcji
        zamówiłam
        i bidon
        natomiast sobie zamówiłam torbę uptown (niby 199zł, w koszyk wskakuje 149...czyli 75zł z rabatem)
        co gorsze...wczoraj byłam w CH i niestety córka nie pozwoliła mi na wizytę w tym sklepie (a o rabacie wiedziałamsad )
        • emakowka Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 11:53
          Dziękujęsmile Plecak dla syna kupiony!
          • gosjana Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 12:38
            Polecacie sandały dziecięce tej firmy?
            • makoc Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 13:15
              no wlasnie, sprawdzaja sie? a jak z rozmiarowka?
              • jorin Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 14:13
                Ja zamowilam duzo rodzajow butow dla dzieci i siebie, najwyzej odesle...
                • witka55 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 17:34
                  córka miała sandały, ale były one na dość szeroką stopę, nawet po max. ściśnięciu rzepów
              • jorin buty 31.07.15, 12:59
                Dzis dotarl do mnie zestaw butow - sandaly, codzienne i ~trekkingowe. Na oko i pierwsza przymiarke z wszystkich jestem zadowolona - sandaly dzieciece b. wygodne, a -te- wyszly w swietnej cenie. Z ewentualnych wnioskow - ich trekkingi lepiej brac ciut wieksze niz zazwyczaj sie nosi, bardzo 'znizaja' sie przy palcach.
            • 18buzka Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 22:26
              ja niestety nie polecam. nasze sandały pioimo starango czyszczenia nie pachniały zbyt przyjemniesad
    • gaga-sie Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 18:02
      Dziękuję za informację, kupiliśmy plecaki.
    • afroddytta Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 23:31
      Dziewczyny sie pogubiłam uncertain
      Czy kupie cis dla małego 6letniego pierwszoklasisty? Albo dla tez niskiego 3 klasisty (ok 130 cm)?
      Czy takie akcje sa co roku czy opłaca sur kupić na zaś czyli np na przyszły rok?
      Bede wdzięczna jak ktos doradzi z praktyki smile
      • kasia5030 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 19.07.15, 23:42
        Ja zamówiłam dla drobnego 1-klasisty Berkeley S. Przymierzymy i zobaczymy czy go zostawię. Zastanawiałam sie tez nad Classmate ale waga 1,3kg troche mnie odstraszyła. Ja Berkeley S taniej nigdzie nie widziałam.
        Przesyłka darmowa,zwrot 30-dni wiec wiele sie nie ryzykuje smile
        • mamachlopca1 ja sie pogubiłam 20.07.15, 00:29
          co mam kupic dla drobnego ok 140cm 10 latka?board walk? to ma w opisie ze od 5 klasy. Bo berkley ma w opiesie ze do biura i dla studentow.tak?bo ja nie widzialam tego na zywo...a moze jeszcze jakis inny?
          • krasulas Berkeley 20.07.15, 11:34
            moja 11latka, 146cm...kupiła sobie Berkeley
            taki chciała...jest spory, pojemny i lekki
            właśnie zapakowałam jej dwie komory ponad połową książek do 5klasy i na plecach wygląda super...nie schodzi na pupę!
            kupowałyśmy stacjonarnie (drobny 6latek ma wersję S i również leży super)
            czekamy na piórniki (kupiliśmy też bidony)
            pzdr
            • mamahonki Re: Berkeley 20.07.15, 12:18
              dasz zdjęcia jak leży na plecach u córki?
              • blondynkapoznan Re: Berkeley 20.07.15, 12:39
                ja też zam ten S dla 6latka.Zob jak dojdzie.
                • beataj02 Re: Berkeley 20.07.15, 13:03
                  Wzięłam Berkeleya dla 11latka, zaplanował jego zakup, więc promocyjna cena na pewno go ucieszy. Dzięki za info smile
    • dixi Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 14:11
      nie chce mi się naliczyć zniżka, kod wchodzi w koszyku i mam do zapłaty 50% a w ostatnim kroku wraca do pełnej kwoty, kombinuję i nic sad
      miał ktoś tak? bo dziś 20, to chyba jeszcze działa promocja ?
      • patatajowa Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 14:13
        dixi a wez przeczytaj pierwszy post to ci sie rozjaśni smile
      • dixi Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 14:14
        a nie, dobrze jest smile
        żeby coś zrozumieć to trzeba przeczytać do końca big_grin
    • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:18
      Dziala komuś jeszcze rabat? Ja właśnie chciałam złożyć zamówienie i nie wchodzi!! sad
      • joagraba Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:44
        Ja dziś rano wykorzystałam.
        A jaką przesyłkę wybierasz?
        • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:45
          Nie wchodzi w ogóle rabat, dostałam właśnie maila, że bez hasła przeliczy koszyk w podsumowaniu, ale tak się nie stało i prowadzi mnie dalej do płatności payu jużsad zachowując pełną kwotę bez rabatu
          • zajacowna Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:47
            a ja mialam 2 koszulki w koszyku z rana i mi oproznilo koszyk.
            Teraz dodalam je znowu i za jedna przeliczylo mi rabat! za druga nie!
          • joagraba Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:48
            To może uznali, że liczba zamówień znacząco przekroczyła liczbę prenumeratorów newslettera?
            • dixi Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:52
              ja się zarejestrowałam dopiero dziś i ok. 15 dostałam maila tej treści:

Ostatni dzień naszej promocji w sklepie internetowym - tylko do północy
              wszystkie produkty* Jack Wolfskin z rabatem -50%!
              Promocyjny rabat jest przeliczany w podsumowaniu koszyka (bez hasła).

Promocja w sklepach stacjonarnych w Warszawie, Wrocławiu, Zakopanem i Gdańsku
              wszystkie produkty* Jack Wolfskin z rabatem -50%
              na hasło: "Horyzont ma nowe logo?"

Przejdź do oferty Jack Wolfskin w sklepie internetowym ›
              • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 18:57
                Dostałam to samo ale rabat nie działa ! Przy podsumowaniu koszyka tez nie przelicza sad totalnie bez sensu .. A tak się cieszyłam Ze kupie Potrzebne Rzeczy
      • mamachlopca1 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 19:05
        mi tez nie wchodzicrying(((
        • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 19:07
          Cudnie jednym słowem sad
          • alliiaa bez kodu do 24 :-) na 20.07.15, 19:17
            www.e-horyzont.pl/
            • alliiaa Re: bez kodu do 24 :-) na 20.07.15, 19:18
              do godz 24
    • babayagapatrzy Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 19:44
      mam od nich śniegowce dla córki, są rewelacyjne
      • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 19:55
        e-horyzont nie działa....;/
    • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 20:27
      Dobra...udało mi się dodać do koszyka produkty w sklepie horyzontu - na wszystkie weszła zniżka (koszyk sam aktualizuje cenę) oprócz tornistra classmate....czy ktoś może sprawdzić jak mu wchodzi albo wie dlaczego na ten produkt akurat zniżki nie ma?
      • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 20:31
        Dodam, że chodzi mi o kolor dark steel, inne wchodzą na zniżkę...
        • agni71 Re: cos nie tak z tym e-horyzont 20.07.15, 21:38
          Chciałam zamówić córce zimówki i nie odlicza w koszyku nic, niestety. Odliczyło mi tylko od wrzuconych na próbę niskich trekkingów, a od plecaka, który chce puellae tez nie odlicza ....
    • afroddytta Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 21:52
      Wlasnie byłam w ich sklepie stacjonarnym i oglądałam tego Berkeley s i moje spostrzeżenia: jest mały w sensie zgrabny tzn myślałam ze bedzue większa ta powierzenia do pleców a jest zgrabny i moim zdaniem dla 7 latka bedzue juz ok. Jest pojemny bo ta główna kieszeń spora, ale mozna ja sciągnąć po bokach jak jest pusta. Dla 6 latka jednak zdecydowaliśmy sie na zakup typowego tornistra herlitz smart (taki ma starszak teraz bedzue używał 3 rok i plecakowi nic nie dolega), łatwiejszy bedzue w obsłudze. Dla trzecioklasisty byłby ok, ale chcemy aby wykończył swojego smarta i wtedy mu kupimy cis nowego, zapewne juz sam bedzue wybierał.
      Chetnie poczytam opinie po roku itd używania Barkleya, cena moim zdaniem ok nawet regularna, ale mam nadzieje ze sie tez na promocje załapiemy smile
      • afroddytta Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 21:53
        A facet w sklepie mówił ze strony im siadły od przeciążenia ??
        • mamachlopca1 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 22:03
          a tego board 20 widzialas?on dla 5 klasisty rzeczywiscie bedzie dobry?boj 7 latek mial w 1 klasie(jako 6 latek) Tigera-jeszcze troche on pociagnie ale nie caly rok na pewno i sie nad tym berkleyem S wlasnie zastanawiam. No a starszemy tamten board 20-ma juz 2 lata topgala-nie zniszczony ale obrzydzenie bierze nawet mnie-normalnie sie znudzil choc nie do zdarciawink))
          • afroddytta Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 21.07.15, 10:44
            Oj nie patrzyłam, nie mieli wszystkiego.
        • patatajowa Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 22:06
          afroddytta napisała:

> A facet w sklepie mówił ze strony im siadły od przeciążenia ??>
          kolejny raz sie potwierdza ze siła reklamowa tego forum jest niezwykła big_grin
      • dixi Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 22:12
        po roku używania berkeleya s przez czwartoklasistę stwierdzam że plecak jest jak nowy, nawet rogi nic nie powycierane, wczoraj specjalnie dokładnie obejrzalam po praniu smile
        syn drobniak, mlodszy rocznikowo, bedzie go nosił dalej w piątej klasie, ale nie mogłam się oprzeć i kupiłam berkeleya (normalny, nie s) na zapas big_grin
        • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 22:18
          Kupiłam, co prawda nie ten kolor, który chciałam ale mam - ze zniżką. Z jednym małym ale - nie udało mi się zapłacić....strona siadła tuż przed przekierowaniem mnie do banku - zamówienie ma status "oczekuje na płatność" i nie wiem co dalej;/ Na początku tego wątku i przed wejściem na stronę e-horyzont powinna być zamieszczona informacja - przed przystąpieniem do zakupów wypij melisę...
          • lindx Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 20.07.15, 23:45
            Na Wolfskin mi działa kod dni-vip-old. Na e-Horyzont zamówiłam classmate z rabatem i kolor, którego nie było na Wolfskinie.
    • magia Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 21.07.15, 00:19
      Na e-horyzont rabat byl tylko na rzeczy z dostepnoscia 24h. Jesli cos mialo dostepnosc 3-5dni to rabat nie naliczal sie. Udalo mi sie kupic 4 plecaki - wszystkie z rabatem tuz przed polnoca.
      • kasia5030 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 21.07.15, 00:38
        Ja zamówiłam Berkeley S na Wolfskin z rabatem.
        Teraz,tzn. przed północą zamówiłam na horyzoncie classmate. Niestety nie wszedł mi rabat i na payu kazało mi płacić całość. Nie zapłaciłam i napisałam do nich maila aby podali mi dane do przelewu i kwotę uwzględniająca rabat. Zobaczymy co odpiszą. Zgodnie z ich miałam rabat mi sie należał i mam nadzieje ze staną na wysokości zadania i będę mogła im wystawić pozytywna opinie.
        • lindx Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 21.07.15, 01:13
          Miałam CLASSMATA dostępność 3-5 dni i naliczył mi rabat.
    • malowanka06 a macie już wysyłki? 21.07.15, 14:24
      macie jakieś info o wysyłce bo u mnie zamówione za pobraniem i cisza. Wysyłają w ogóle? Ostatnio h&m np nic nie pisze, że wysłali i kurier mnie zaskoczył.
      W sumie nie spieszy mi się.
      • blankaz Re: a macie już wysyłki? 22.07.15, 10:22
        Dzisiaj odebrałam pierwszy plecak - z paczkomatu, ładnie zapakowany w pudełko, które ledwo wyciągnęłam z paczkomatu.

Berkeley S - pierwsze wrażenie - jaki on mały smile Ale książki się mieszczą, dziecku się podoba, więc zostaje smile
        • blondynkapoznan Re: a macie już wysyłki? 22.07.15, 10:29
          ja zamawiałam w niedziele i na razie cisza
    • olesia301 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 22.07.15, 10:48
      fajna promocja ale i tak drogo tam crying choć wiem, że rzeczy super jakości
      • kora711 czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 11:19
        zakupiłam sandały dla męża w 1-szy dzien info na forum
        na razie cisza z ich strony
        • malowanka06 Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 11:36
          u mnie dokładnie tak samo, ciszaaaaaaaaa, tylko potwierdzenie przyjęcia zamówienia
          • krasulas Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 18:23
            Do mnie dwie paczki juz jada. Odbior jutro...godz.11.30-14.00.
            • mamahonki Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 18:43
              Wpisz swoją odpowiedźdzwoniłam do nich babka kazała uzbroić się w cierpliwość mieli bardzo,bardzo dużo zamówień
              • delthga Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 20:39
                Zamówiłam Berkeley S i mi odpisali po 2 dniach, że brak tego koloru który zamówiłam, jest tylko czarny. Zrezygnowałam z zamówienia uncertain
                • mamanatalki87 Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 20:55
                  blankaz możesz wzucic foto na żywo ? na plecach najlepiej smile nie mogę znajsc na necie fotki na dziecku barekleya s smile
                  • blankaz Re: czy ktos juz dostał towar ? 23.07.15, 11:12
                    Fotki TUTAJ
                    Paski jeszcze do wyregulowania, bo jednak mu opada nieco na pupę. Mógłby mieć też choć trochę usztywniane dno.

Aha, syn nieduży jest, raptem 124 cm wzrostu ma.
                • witka55 Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 21:40
                  a jaki kolor zamówiłaś?
                  • blondynkapoznan Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 22:54
                    ja zam ten niebieski w kratkę.Ciekawe kiedy dojdzie?
                    • delthga Re: czy ktos juz dostał towar ? 24.07.15, 10:45
                      No właśnie niebieski w kratkę
                      • blondynkapoznan Re: czy ktos juz dostał towar ? 24.07.15, 13:45
                        a niby ten w kratke mam dzisiaj dostać,
                        • delthga Re: czy ktos juz dostał towar ? 24.07.15, 13:59
                          no cóż, dla części kupujących pewnie wystarczyło
        • kasia5030 Re: czy ktos juz dostał towar ? 22.07.15, 23:33
          Ja zamówiłam w weekend Berkeley S w sklepie Jack Wolfskin i dostałam informacje ze jutro kurier ma dowiezc.
          W ostatni dzień promocji zamówiłam tez na w-horyzont classmate, wyjaśniałem jeszcze nienaliczanie rabatu (tutaj plus dla sklepu za bezproblemowe i błyskawiczne załatwienie sprawy telefonicznie) i robiłam przelew,dlatego spodziewam sie tej przesyłki nawet w przyszłym tygodniu.
        • gaga-sie Re: czy ktos juz dostał towar ? 24.07.15, 09:46
          Ciągle cisza ze strony sklepu. Dziś do nich dzwoniłam, czekają na towar, jeśli do najbliższej środy nie będzie informacji, mam się dowiadywać. Troszeczkę nie podoba mi się takie podejście, ale cóż, zobaczymy co dalej.
    • abiega Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 23.07.15, 00:02
      kurcze przegapiłam Wasz watek ;-(
      • mamachlopca1 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 25.07.15, 13:46
        ja zamowilam w horyzoncie, wyslalm 2 meila, dzwonilam-nikt nie odbiera...kicha...
        • blondynkapoznan Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 25.07.15, 13:52
          ja tez dzwoniłam do nie dostałam zadnego potwierdzenia o wysylce.Ale szybko odebrali.
          Plecak wczoraj przyjechał i jest rewelacyjny.
          • patatajowa Re: plecak classmate 25.07.15, 20:39
            dzisiaj dopiero odebrałam leżakujący w paczkomacie plecak. i pierwsze wrazenie-świetny smile
            solidny materiał, dokładne wykonanie, mnostwo fajnych rozwiazan.
            I co najwazniejsze chyba dla wiekszosci-waga plecaka podawana na stronie jest mocno przesadzona!-plecak na moich domowych wagach-ręcznej i kuchennej waży 0,98 / 0,99 kg.

zdjecia dla zainteresowanych wstawie jutro bo dzisiaj juz ciemno i syn zmeczony po całodniowych szalenstwach basenowych wink
            • dolores12 Re: plecak classmate 26.07.15, 12:39
              Ja też już dostałam paczkę, przyszła po 4 dniach od zamówienia. Plecak(kupiłam Board Walk 20) fajny i leciutki choć ciut duzy jak na chłopca o wzroście 134 cm.
              • magia Re: plecak classmate 26.07.15, 12:48
                dolores12 napisała:

> Ja też już dostałam paczkę, przyszła po 4 dniach od zamówienia. Plecak(kupiłam
                > Board Walk 20) fajny i leciutki choć ciut duzy jak na chłopca o wzroście 134 cm
                > .

Ja ten sam plecak wzięłam dla dziecka 20cm wyższego, + Berkeley, gdyby sie okazalo ze Board Walk jest za mały.
                Minęło 5 dni i zero odzewu od nich, mimo napisania 2 maili.
              • magdagg2 Re: plecak classmate 26.07.15, 14:26
                placilas przelewem czy za pobraniem? ja zlozylam dwa zamowienia ale oba za pobraniem i cisza od tygodnia
            • kornnella Re: plecak classmate 26.07.15, 12:56
              Patatjowa a ja spanikowałam patrząc na wage na stronie 1,3 kg. Za to już we wtorek żałowałam, że go nie zamówiłam zwłaszcza ze w sklepie tylko on był godny uwagi, ale cena straszyła uncertain.
              • mamahonki Re: plecak classmate 26.07.15, 14:45
                patatajowa dasz już te fotki strasznie się ich doczekać nie mogę ,ja dzwoniłam pani kazała bym bardzo cierpliwym mieli bardzo dużo zamówień jak do środy nie dostane mam dzwonić wysyłkę wybrałam pobranie u mnie niema paczkomatów
                • patatajowa Re: plecak classmate 26.07.15, 17:23
                  foteczki dziecięta z classmate'm na plecach-ma ok 147 cm smile
                  https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/fh/yd/mbmx/VRL7PaD2nFQ2cJnSwB.jpg
                  https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/fh/yd/mbmx/mE7PTEyh4p7s5xuRFB.jpg
                  https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/fh/yd/mbmx/TxRaskeEbrTBmip8ZB.jpg
                  • mamahonki Re: plecak classmate 26.07.15, 17:40
                    patatajowa a do której klasy będzie wam on służył?
                    • patatajowa Re: plecak classmate 26.07.15, 17:42
                      dziecięto ma 9 lat i idzie do 4 klasy.
                      • puellae_2007 Re: plecak classmate 26.07.15, 17:48
                        Zakupiłam taki dla wysokiego 128 cm pierwszaka, obawiam się jednak ze będzie za duży sad
                        • kora711 czy ktoś coś wie? 28.07.15, 12:32
                          u mnie od początku cisza
                          kurde,wyjeżdzam w przyszłym tyg i znowu bedzie problem z kurierem
                  • cyber-szuja Re: plecak classmate 28.07.15, 13:09
                    Zamówiłam taki sam plecak wink Ale niestety jakiś dziwny ten sklep... Zamówiłam na stronie J.Wolfskin i niestety po dwóch dniach otrzymałam maila, że plecak w tym kolorze jest już niedostępny (chociaż na stronie nadal miał dostępność 24 h) i proponują mi zamianę na inny kolor albo anulowanie zamówienia. Anulowałam zamówienie. Zrobiłam ponowne zamówienie, ale na stronie e-horyzont na ten sam plecak. Ponieważ nie otrzymałam potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji, wysłałam maila z zapytaniem, czy zostało zarejestrowane w ich systemie. Otrzymałam informację zwrotną, że plecak w tym kolorze jest już niedostępny i mogę zmienić zamówienie albo je anulować. Oczywiście anulowałam zamówienie i wyraziłam żal wink że wystawiają na sprzedaż towar, którego nie mają na stanie i może niech wprowadzą zmiany na stronie, aby nie wprowadzać klientów w błąd. I następnego dnia odpowiedź - w jakiś cudowny sposób plecaki znowu pojawiły się w magazynie - dostali informację od producenta i czy chcę utrzymać zamówienie wink Oczywiście chciałam je utrzymać i od tego czasu znowu cisza... a po wklejeniu zdjęcia przez patatajową zastawiam się, czy dobrze zrobiłam, bo dla mojego 7-latka chyba classmate będzie za duży, jeśli w ogóle go dostanę tongue_out
                    • makoc Re: plecak classmate 28.07.15, 13:51
                      Dopiero po 8 dniach od zamówienia dostalam maila ze sandały wyprzedane. I teraz 2 tyg maja na zwrot kasy, czyli 3 tyg. Trzymają sobie moje pieniądze.
                      • patatajowa Re: plecak classmate 28.07.15, 13:56
                        współczuje. trzeba było wziac pobraniową.
                        • makoc Re: plecak classmate 28.07.15, 21:31
                          Zwykle biorę pobraniowa, ale przez wakacje siedzę w lesie i mam utrudniony dostęp do bankomatu.
                      • magia Re: plecak classmate 28.07.15, 13:56
                        U mnie minął tydzień i nic. Kupiłam 4 plecaki zapłaciłam przelewem. Na maile nie odpowiadają.
                        Może kurier niespodziewanie się zjawi..
                        • bea_08 Re: plecak classmate 28.07.15, 14:55
                          Wczoraj zadzwoniłam do nich, bo przez tydzień była cisza (wysłałam jeszcze maila z pytaniem, czy zrealizują zamówienie, ale nie odpowiedzieli). Pani sprawdziła i poinformowała, że właśnie wysyłają. Dziś odebrałam paczkę, a tam inny plecak... Ledwie się dodzwoniłam, pani stwierdziła, że jutro wyślą mi mój plecak, a ten niewłaściwy mam oddać kurierowi. Nieźle zakręceni ci pakowacze... Mam nadzieję, że teraz spakują to, co trzeba.
                          • gaga-sie Re: plecak classmate 28.07.15, 15:12
                            A mi wysłali plecak z anulowanego zamówieniauncertain O właściwych zamówieniach cisza, też na urlop wyjeżdżam.
                          • cyber-szuja Re: plecak classmate 28.07.15, 15:30
                            Jestem ciekawa, co mi wyślą, kiedy i czy w ogóle uncertain Promocja ich przerosła... Poprzedni plecak - berkeley s kupiłam stacjonarnie i byłam bardzo zadowolona z podejścia do klienta, sami namawiali mnie na sprawdzenie w domu, jak będzie wyglądał z książkami i ewentualny zwrot, dodali gratis piórnik. No cóż, pozostaje czekać... ale online już więcej nic u nich nie kupię (chyba wink)
                            • a-e-p Re: plecak classmate 28.07.15, 18:29
                              Mi przysłali torebke (super materiał i fason) z nieodczepionym klipsem sklepowym. Dobrze, ze zauwazyłam a był ukryty wewnatrz, bo piszczałabym na pierwszej bramce... Mam nadzieje, ze torebke mi odeslą.
                              • puellae_2007 Re: plecak classmate 28.07.15, 20:08
                                a-e-p możesz ją zalinkowac?
                                • kora711 a mi anulowali zamówienie 29.07.15, 08:26
                                  dostałam info dzisiaj sad
                                  • izi_7 Re: a mi anulowali zamówienie 29.07.15, 08:32
                                    a co zamawiałaś?
                                    • kora711 Re: a mi anulowali zamówienie 29.07.15, 10:03
                                      męskie sandaly
                                  • kasia5030 Re: a mi anulowali zamówienie 29.07.15, 08:38
                                    To ja widzę ze mam duże szczęście bo złożyłam 2 zamówienia, jedno w Jack Wolfskin a drugie na e-horyzont,oba opłacone z góry i juz od zeszłego tygodnia zamówienia mam u siebie.
                                    Berkeley S nie zostaje,idzie do oddania lub sprzedaży,natomiast Classmate super i zostaje dla 6-latka.
                                    • calineczka793 kasia5030 29.07.15, 11:38
                                      który berkeley S kupiłaś? Ja na promocję się nie załapałam i jeśli kolor dla chłopca to chętnie bym odkupiła.
                                      • mamahonki Re: kasia5030 29.07.15, 11:44
                                        mój Berkeley właśnie jedzie do nas wysyłka pobranie i wysłana dopiero wczoraj kolor czarny jak tylko dojdzie zrobię fotki
                                        • puellae_2007 Re: kasia5030 29.07.15, 14:15
                                          Zamawialam na e-horyzont zmienilam na pobranie bo strona siadła i tez cisza sad
                                          • mamahonki Re: kasia5030 29.07.15, 14:24
                                            moja paczka zamówiona na stronie jack wolfskin przyszła ze sklepu e-horyzont ale plecak dość wielki i czekanie na niego długie
                                      • kasia5030 Re: kasia5030 29.07.15, 19:54
                                        Oj skasowali mi wcześniejszego posta,chyba niepotrzebnie wkleiłam link do aukcji.
                                        Berkeley S mam czarnego. Sprzedaje tez tornister hama Flexline ultrablue. Z tych 3 zostawiliśmy classmate. Jak chcesz mogę ci na priv przesłać link do aukcji.
                                        • calineczka793 Re: kasia5030 29.07.15, 21:28
                                          Slij na gazetowego 😊
                                        • calineczka793 Re: kasia5030 29.07.15, 21:33
                                          Znalazłam na all😆
                                          • kasia5030 Re: kasia5030 29.07.15, 21:45
                                            No to super,miałam właśnie pisać na priv smile
    • magdagg2 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 29.07.15, 20:21
      Ja dziś rano dzwoniłam. Pani powiedziała że się nie spodziewali takiego zainteresowania promocja. Czekają na dostawę z magazynu centralnego z zagranicy i dlatego trzeba cierpliwie czekać. Jak ewentualnie czegoś nie będzie to będzie można sobie zamienić na coś innego. A maili to chyba nawet nie czytają bo ja pisałam zaraz po zamówieniu bo mi kolor plecaka wszedł do koszyka w innym kolorze niż chciałam a pani tego nie wiedziała ale dziś dopisała. Także trzeba się chyba uzbroić w cierpliwość i czekac
    • magdagg2 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 30.07.15, 14:15
      Dostałam dzis jedno z dwóch zamówień. Wszystko ok. Nic nie pomylone. Ale nie było żadnej informacji o wysyłce. Kurier mnie zaskoczyl
    • blankaz Dotarło zamówienie sprzed 2 tygodni 02.08.15, 19:03
      Jak ktoś jeszcze czeka na zamówienie, to informuję, że do mnie dotarł wczoraj zamawiany dwa tygodnie temu plecak Berkeley smile
      • magia Re: Dotarło zamówienie sprzed 2 tygodni 02.08.15, 22:05
        Ja czekam, też już 2 tygodnie smile
        • witka55 Re: Dotarło zamówienie sprzed 2 tygodni 02.08.15, 22:09
          u mnie również cisza...
    • dixi Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 02.08.15, 20:11
      jakby któraś chciała berkeley'a (normalny, nie s, czarny z odciskiem łapy) to mogę odsprzedać po cenie z faktury - 105 zł + przesyłka, dla nas jednak za duży. Wysłać będę mogła po urlopie, za 2 tyg, a jak nikt nie zechce to odeślę.
      Wiadomość na gazetowy.
      • smeagoul Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 03.08.15, 11:28
        Jestem zainteresowana czarnym z łapą, napisz na gazetowego.
      • 18buzka Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 03.08.15, 11:31
        a ja walcze z nimi, bo zamówiłam dla siebie kurtkę i ponieważ mieszam 300 m od nich, zadzwoniłam ze odbiorę osobiscie. potwierdzili, ze mogę w poniedziałek przyjechac po kurtkę. dzis telefon, ze towaru brak, wyprzedazny.
        niestety musiałam zrobic awanturę i okazuje sie ze kurtka zostanie dla mnie sprowadzona z niemiec i bedzie na czwartek. wiec jak komus zależy na towarze, to mozna ich przycisnąc.
        18buzka
      • dixi Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 11:07
        nieaktualne
        • beataj02 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 12:42
          Dziś dotarł nasz Berkeley, kurier przybiegł bladym świtem, bez wcześniejszego powiadamiania. Hmm, trochę mnie przeraził brak usztywnienia dna i brak jakiś nóżek, stopek czy czegoś takiego, ale Młody zachwycony, mówi, że mu wygodnie w nim, najbardziej zachwyciło go wszycie szelek na górze (co niektórym przeszkadza), więc plecak zostaje. Najwyżej gdyby coś się wydarzyło, to będę reklamować, oby nie.
    • magia Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 10:25
      Dostałam zamówienie. kompletne i niepomylone, po 2 tygodniach.
      u nas zostaje plecak Board Walk 20 dla dziecka o wzroscie 157cm.
      ma swietnie usztywnione plecy, dno również (jest składane, mozna je usztwnić bądź nie).
      zmusza dziecko do wyprostowania pleców.

Na córkę (143cm) też pasuje, ale ona marudzi, że plecy ma wręcz za bardzo sztywne. Pożyjemy zobaczymy. Na razie zostawiłam jej fioletowy, najwyżej sprzedam.
      Bardzo fajny jest w środku - mnóstwo przegródek, kieszonka na pieniądze, na plan lekcji, na legitymację. Schowki na długopisy itd.
      bidon nawet duży - mamy taki 0.75l mieści się w bocznej kieszonce bez problemu.

Berkeley jest zdecydowanie za duży i zbyt głeboki, przez co wisi na plecach.
      Mam wrażenie, że Berkeley nawet dla mnie jest za duży (mam 175cm) jak na codzienny plecak.

• blankaz Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 09:08
        Po Twoim opisie zaczęłam żałować, że zamówiłam tak polecanego Berkeley'a, a nie Board Walk.
        A cena bez promocji jednak dla mnie zaporowa, biorąc pod uwagę inne czekające mnie wydatki.
        • magia Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 09:56
          Ja w cenie standardowej też bym nie kupiła.

A propos pleców. W Board Walk plecy są zupelnie inne,
          [url=http://l.yimg.com/fz/api/res/1.2/yobiVBU2YIKo5tqxXwxCYw--/YXBwaWQ9c3JjaGRkO2g9MTYwMDtxPTk1O3c9MTEzMQ--/4.bp.blogspot.com/_QjvYTnVuqYc/TSnteZ-rHOI/AAAAAAAABXg/hO1bKawVFz0/s1600/P1040680.JPG]takie[/url], a od tego co podają na stronie sklepu.
          Plecy są bardzo gąbczaste i sztywne. testowałam z 5kg załadunkiem, nie odkształciły się
          • magia Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 09:59
            magia napisała:
            > A propos pleców. W Board Walk plecy są zupelnie inne,
            a od tego co podają na stronie sklepu.

Link się rozkraczył. Są takie:
            skroc.net/bai
            • blankaz Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 11:08
              To faktycznie wyglądają na dużo lepsze niż w modelu Berkeley. Eh.
              Trudno się mówi smile
              Chyba że ktoś będzie chciał odsprzedać Board Walk w cenie promocyjnej smile
    • magdagg2 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 13:28
      otrzymałam dzis druga paczke. zlozylam dwa zamowienia, w jednym bylo 5 plecakow, w drugim 2 torby. wszystko przyszlo tak jak trzeba, nikt nic nie pomylil. takze jak dla mnie idealnie smile troche dlugo ale mi sie nie spieszylo.
      • amstill Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 15:23
        Jakie torby zamawiałaś? U mnie nadal cisza
        • anio-uek Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 15:46
          Ja zamawiałam dwie torby boomtown w różnych kolorach i również przyszły bez problemu i szybko.
          • krasulas Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 22:21
            ja też otrzymałam kolejną przesyłkę (PP, za pobraniem)
            standardowo porządnie zapakowana
            bez wcześniejszego info
        • magdagg2 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 04.08.15, 22:33
          Boomtown i uptown. Oba zamówienia były za pobraniem. Dostałam maile z gls o przesylkach
          • amstill Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 09:23
            Jakie kolory?
            Durnie opłaciłam zamówienie przed i nic nie ma sad
            • moadek Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 12:32
              gdyby komus borad walk nie pasował, chetnie odkupie, oby tylko kolor byl chlopiecy
              • puellae_2007 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 13:14
                Ja na zamówienie z e- horyzont czekam ponad 2 tygodnie...
                • moniak51 Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 14:03
                  A czy możecie się dodzwonić do nich ja od wczoraj nie próbowałam ze 100 razy?
                  • cyber-szuja Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 16:37
                    Może napisz maila w temacie wpisując numer zamówienia. Ja wybrałam tę formę kontaktu, odpisują po 2-3 dniach... moje zamówienie już czeka na odbiór w sklepie. Hura! wink
              • kkk_k Re: 50% w sklepie Jack Wolfskin 05.08.15, 15:54
                a ja chetnie łyknę damski miejski plecaczek jakby komuś się odpodobał