Dodaj do ulubionych

Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY

IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.15, 10:45
Witam,
Przedstawiam niżej moją opinię na OPINEO którą podważył Wysyłaj Taniej. Sami zdecydujcie kto ma rację i wyciągnijcie wnioski smile. Dyskusja jeszcze się nie zakończyła

REKLAMOWANA RECENZJA
Opinia o WysylajTaniej.pl
Dodano: 6 października 2015
JAK OCENIA PAN(I) POZIOM USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ WYSYLAJTANIEJ.PL POD WZGLĘDEM WYMIENIONYCH CECH?
Szybkości działania serwisu5
Łatwości obsługi aplikacji5
Możliwości śledzenia paczki5
Łatwości kontaktu z biurem5
Czy poleciłaby Pani /Pan Wysylajtaniej.pl znajomym lub rodzinie? NIE

O kilku tygo dni ceny są wzięte z kosmosu cena paczki 30 kg, wymiary 60x40x40x- UPS teraz to koszt prawie 24 zł brutto, jakiś czas temu 19,6 zł brutto - Skąd ta podwyżka !!! U konkurencji ceny są w przedziale 18 - 20 zł brutto. Ja do tej pory byłem zadowolony ale teraz myślę o zmianie kuriera. Z tego korzystałem ok 4 lat.

WysylajTaniej.pl (7 października 2015
Opinia nieprawdziwa. Cena uzależniona jest od wagi wymiarów oraz wybranej firmy kurierskiej oraz wybranej usługi przewozu. Nie było żadnych drastycznych zmian cen. Nie zmienialiśmy cen od kilku lat mimo, że ceny w firmach kurierskich zmieniały się kilka razu w roku.

greg 8 października
Witam, Nie wyssałem sobie tego z palca. To proszę mi wyjaśnić skąd się wzięła ta różnica w cenie: Paczka nadana 16.06.2015 waga 20 kg - cena 19,73 brutto 06.10.2015 waga 20 kg - cena 23,57 brutto Paczki wysłane do tej samej firmy, ten sam kod pocztowy tylko ulice obok siebie w odległości 100metrów – na pewno to nie zrobiło różnicy ceny. WysylajTaniej.pl podważa moją opinie i twierdzi: "Nie zmienialiśmy cen od kilku lat mimo, że ceny w firmach kurierskich zmieniały się kilka razu w roku." DOWÓD NA TO ŻE JEST INACZEJ JEST W ZAŁĄCZNIKU. Proszę o opublikowanie mojej opinii - oczywiście jeżeli OPINEO jest rzetelne. Dziękuje i pozdrawiam (załącznik)
Załączniki:
HISTORIA paczek-1.jpg
i57.tinypic.com/mkzpmb.jpg

WysylajTaniej.pl (9października)
Modyfikacji ulegały tylko i wyłącznie przedziały wagowe i teraz przesyłka do 5kg kosztuje tyle samo co wcześniej do 20 kg. Tak jak pisałem wcześniej cena przesyłki zależna jest od nie tylko wagi ale też wymiarów przesyłki usług dodatkowych oraz od wybranego sposobu doręczenia itp parametrów.

greg (12 października)
Portal Wysyłaj taniej.pl - proszę nie robić z kogoś idioty ( bo macie brak argumentów), Usług dodatkowych w przypadku tych paczek które dałem jako przykład (załącznik w poprzedniej wiadomości) Nie było, Wymiary są w tym samym przedziale cenowym, adres ten sam waga ta sama. Tak więc Proszę nie wciskać komuś kitu i się nie tłumaczyć w ten sposób że nawet mało rozgarnięta osoba by zauważyła że jest coś nie tak z wycenami paczek. Skoro nie zmieniły . Pierwsza wiadomość Portalu Wysyłaj taniej: " Nie zmienialiśmy cen od kilku lat mimo, że ceny w firmach kurierskich zmieniały się kilka razu w roku.: Druga odpowiedz WysyłajTaniej " Modyfikacji ulegały tylko i wyłącznie przedziały wagowe i teraz przesyłka do 5kg kosztuje tyle samo co wcześniej do 20 kg" WIĘC PROSZĘ MI WYJAŚNIĆ ZMIENIŁY SIĘ CENY CZY NIE!!! Kolejny przykład że WysyłajTaniej próbuje tak zmanipulować by opinia się nie pojawiła. Tak więc po raz kolejny Proszę OPINEO.pl o opublikowanie mojej opinii ponieważ Wysyłaj taniej nie ma argumentów na to że ceny nie poszły do góry a jedynie ściemia i to prosto w oczy. Taka postawa tym bardziej powinna być upubliczniona - niech użytkownicy się dowiedzą z kim mają doczynienia. No chyba że Opineo jest tak rzetelne jak nasi posłowie i urzędnicy - oczywiście jestem daleki obrażania serwisu OPINEO. OPINEO.pl Proszę zakończyć tą farsę! Dziękuje i pozdrawiam

WysylajTaniej.pl (13 października)
Tak jak pisałem wcześniej modyfikacji ulegały tylko i wyłącznie przedziały wagowe i teraz przesyłka do 5kg kosztuje tyle samo co wcześniej do 20 kg.

WysylajTaniej.pl (13 października)
Pana opinia dotyczy: Szybkości działania serwisu 5 - brak faktów potwierdzających taką ocenę. Serwis działa bardzo szybko, Łatwości obsługi aplikacji 5 - brak faktów potwierdzających taką ocenę. - proszę o wskazanie problemów z obsługą aplikacji. Możliwości śledzenia paczki 5 - brak faktów potwierdzających taką ocenę możliwość śledzenia paczki jest w pełni i automatyczna. Łatwości kontaktu z biurem 5 - brak faktów potwierdzających taką ocenę skoro nie kontaktował się Pan z BOK.

greg (19 października)
Czyli teraz WysyłajTaniej szuka innych argumentów za wszelką cenę by moja opinia się nie pokazała publicznie zarzucając mi ilość przyznanych punktów - dałem po 5 na każdą opcje. - MAM DO TEGO PRAWO I TAKA JEST MOJA OPINIA - nie dałem punktów 1 tylko 5 czyli nie stwierdzam że usługa WysyłajTaniej jest zła ani że jest wspaniała -czego domaga się ode mnie chwytając się wszelkich sposobów WysyłajTaniej. Jest to wymuszanie opinii i blokowanie wolego słowa i wypowiedzi. Ta dyskusja zaczyna byś co najmniej śmieszna. TWIERDZE DALEJ STANOWCZO ŻE MOJE ZARZUTY CO DO CEN SĄ SŁUSZNE I POTWIERDZONE DOWODAMI W ZAŁĄCZNIKU - USŁUGODAWCA NIE UDOWODNIŁ ŻE JEST INACZEJ - po raz kolejny proszę o publikację opinii. Co do " brak faktów potwierdzających taką ocenę skoro nie kontaktował się Pan z BOK." - kolejne kłamstwo ponieważ się kontaktowałem !!! - albo WysyłajTaniej ma taki "burdel" u siebie że nie wie z kim rozmawia albo po raz kolejny nawet nie sprawdzając pisze co mu jest wygodne!!! Niestety Zaczynam powoli myśleć że opineo to jedna wielka ściema! - szkoda

WysylajTaniej.pl (20 października)
Brak faktów potwierdzających opinię dyskwalifikuje jej wiarygodność. W wynikach cząstkowych podawana wartość jest zaniżona co ma na celu tylko i wyłącznie oczernienie firmy. Nie przedstawiono żadnych faktów co do oceny cząstkowej czyli: Szybkości działania serwisu Łatwości obsługi aplikacji ,Możliwości śledzenia paczki, Łatwości kontaktu z biurem.

greg (21 października 2015 )
"Brak faktów potwierdzających opinię dyskwalifikuje jej wiarygodność" - chyba w Państwa rozumieniu i pisania bzdur i ściemiania co do faktów!!! Przedstawiłem dowody co do cen że są wyższe niż były kilkanaście tygodni wcześniej I TO ZNACZNIE. Co do polecenia serwisu NAPISAŁEM ŻE nie polecam wYSYŁAJ tANIEJ PONIEWAŻ CENY POSZŁY DRASTYCZNIE W GÓRĘ I SĄ NA TO DOWODY W ZAŁĄCZNIKU. Natomiast poziom usług świadczonych przez Wysyłaj taniej określiłem według mnie na piątkę (5) - MAM DO TEGO "ZASRANE" PRAWO I NIKOMU NIC DO TEGO a zwłaszcza WysyłajTaniej - takie jest moje zdanie i opinia w tej sprawie. Dlaczego nic nie wspominacie o tym jak kilka razy wystawiłem wam bardzo dobrą opinię i tego nie negowaliście i teraz też cisza. - Ja odpowiem bo jak jest biało to jest super ale jak zaczyna być czarno to za WSZELKĄ CENĘ trzeba to obalić bo jest to wam nie na rękę.!!! NIE MA M CZASU NA TAKIE BZDETY I UŻERANIE SIĘ Z NIEŻETELNYM SERWISEM WYSYŁAJ TANIEJ. PROSZĘ WKOŃCU ADMINISTRATORA O ZAKOŃCZENIE TEJ BEZSENSOWNEJ DYSKUSJI I WYDANIE WERDYKTU OSOBY TRZECIEJ PO WERYFIKACJI PRZEDSTAWIONYCH DOWODÓW. PROSZĘ STWIERDZIĆ KTO MA RACJĘ PONIEWAŻ JA SWOJE PRZEDSTAWIŁEM A WYSYŁAJ TANIEJ MOIM ZDANIEM NIE WNOSI NIC NOWEGO TYLKO ZA WSZELKĄ CENĘ OSZUKUJĄC CHCE PODWAŻYĆ OPINIĘ. - PROSZĘ SAMEMU OCENIĆ I POINFORMOWAĆ O DECYCJI. Dziękuje

greg (21 października)
A może tak będziemy dyskutować z WysyłajTaniej kilka lat i nigdy opinia się nie pojawi smile Nasza Polska rzeczywistość.

WysylajTaniej.pl (22 października)
Brak faktów potwierdzających opinię dyskwalifikuje jej wiarygodność. Opinia nie rzetelna pisana celem oczernienia serwisu.

greg (23 października)
No i tak będziemy pisać w nieskończoność - SUPER A gdzie wasze argumenty na temat podwyżki cen - a raczej kontra argumenty - Nic, WysyłajTaniej nie odpowie bo ICH NIE MA !!! Ceny zostały w cwany sposób znacznie podniesione i to są fakty potwierdzone.

Ciąg dalszy nastąpi jak coś odpiszą
Obserwuj wątek
    • Gość: gregory Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.15, 10:47
      Ciąg dalszy Dyskusji:

WysylajTaniej.pl (23 października 2015 | 10:30:50)
      Ceny zostały takie same jak pisaliśmy wcześniej jedynie przedziały wagowe się zmieniły w których stosowane były ceny tak ,że paczka do 30 kg miała jedną cenę teraz jest inaczej. Przypominam ,że w momencie zamawiania kuriera cena jest podawana aktualna i Pan ją zaakceptował przechodząc. Opinia zawiera ocenę jednostkową która jest nierzetelna brak faktów potwierdzających w.w

greg (23 października 2015 | 10:43:43)
      Tu jest dyskusja na temat Mojej opini a nie to czy zaakceptowałem cenę - bo jest to logiczne dla każdego choć odrobinę myślącego człowieka że skoro kuriera zamówiłem to cenę też zaakceptowałem !!! A moja opinia jest taka a nie inna i NIE POLECĘ Wysyłaj Taniej ponieważ ceny znacząco poszły do góry co udowodniłem na samym początku w załączniku. "Opinia zawiera ocenę jednostkową która jest nierzetelna brak faktów potwierdzających w.w" NIERZETELNA ? śmieszne - Nierzetelna to jest WysyłajTaniej.pl ponieważ kłamie w żywe oczy i wszelkimi sposobami podważa twarde dowody że ceny w ostanim czasie poszły o ok. 20 % do góry ( oczywiście jest to ukryte Koszt paczki to np. 11.oo zł + coś, + coś, + coś i cena wychodzi 24.00 zł. Przy czym wcześniej było ok. 19,70 a u konkurencji jest poprostu podana cena i tyle bez ukrytych kosztów - oczywiście niższa) - piszę to po raz kolejny, kolejny, kolejny!!!
    • Gość: gregory Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.15, 09:39
      cIĄG DALSZY MOJEJ POTYCZKI Z WYSYŁAJTANIEI I OPINEO

greg (23 października 2015 | 10:48:09)
      Internet ma wielką siłę smile Fakty są faktami Społeczeństwo musi się dowiedzieć prawdy i się dowie smile Pozdrawiam

WysylajTaniej.pl (25 października 2015 | 23:45:28)
      Opinia oczerniająca nie zawierająca żadnych faktów tylko pomówienia. cena jest podana zarówno w cenniku jak i podczas wypełniania formularza. Cena jest zależna od tego co wybiera klient i zawsze jest podana pełna cena ze wszelkimi opłatami brutto. Opinia nie prawdziwa ,zarzucająca oszustwo co jest nie prawdą. Zapłacił Pan dokładnie tyle ile Pan zaakceptował. Proszę administrację o usunięcie opinii jako nieprawdziwej.

greg (26 października 2015 | 09:34:19)
      kTOŚ TU ZAPOMIAŁ O CO JEST SPÓR : Wysyłaj Taniej zarzuca mi że opinia jest nie prawdziwa , że ceny znacząco poszły do góry w ciągu ostatnich tygodni. Ja udowodniłem to (ceny poszły znacząco w górę) na samym początku w załączniku i nie tylko. Natomiast Wysyłaj Taniej nie przedstawił dowodów że jest inaczej tylko wypisuje puste niczym nie uzasadnione wypowiedzi i to w dodatku (niektóre) nieprawdziwe takie by moja opinia się nie ukazała. WysyłajTaniej sam sobie zaprzecza w niektórych wypowiedziach! - chyba się gubi co pisze - zapewne to przez to że nie ma faktycznie i wiarygodnie czym podważyć mojego stwierdzenia co do cen paczek. Ponownie wstawie dowód bo może tamten zaginął komuś smile( załącznik) Cała prawda w rękach Moderatora.
      Załączniki:
      HISTORIA_paczek-1.jpg

WysylajTaniej.pl (26 października 2015 | 18:48:56)
      W.w załącznik przedstawia tylko i wyłącznie historię przesyłek oraz wagę. nie zawiera szczegółów takich jak wymiary rodzaju transportu, rodzaj usługi, ubezpieczenie usług dodatkowych itp. Przypominam też ,że co miesiąc zmienia się opłata drogowa i paliwowa. Zapraszam do cennika i przypominam też że oceniany przez Pana parametry nie zawierają oceny ceny przesyłki. Cenę zaakceptował Pan i opłacił zgodnie z wyceną wobec czego opinie uważamy za bezzasadną i nie rzetelną.

greg (27 października 2015 | 08:59:37)
      Załącznik był wysłany już 3 tyg. temu dziwne że wtedy nie było żadnego odzewu i podważania. - Czy to nie zastanawia? A może mam jeszcze udowodnić czy jest Pan, Pani kobietą czy mężczyzną - sądząc z z dyskusji to ja się domyślam. Pisze po raz KOLEJNY że wszystko było podane na początku wymiary, waga, adres , brak dodatkowych usług - wszystko było w tym samym przedziale cenowym. Więc poszę nie robić z kogoś idioty !!! Jeżeli tak ma działać OPINEO no ja pier....dziele. Opinie i dyskusje poznają wszyscy gwarantuje to. Nie tu to gdzie indziej - ponieważ jest to żałosne co tu się dzieje i jak to wygląda, cała ta dyskusja i brak reakcji ze strony OPINEO.

greg (27 października 2015 | 09:29:18)
      Liczycie na to że ktoś nie ma histori paczek z przed kilku miesięcy BŁĄD!!! - Stąd teraz teksty na temat wymiarów itp. Proszę bardzo dołączam załączniki z DOWODAMI NIE DO PODWAŻENIA !!! Paczka TANSZA ma wymiary 41x41x62 cm, cena 19.73 brutto z dnia 16.06.2015 Paczka DROŻSZA ma wymiary 35x42x62 cm, cena 23.57 brutto z dnia 06.10.2015 Są to e-maile wysłane przez WysyłajTaniej i widać jasno że sciemiają jak się da.. Dowody są niepodważalne !!! ŻĄDAM OD OPINEO RZETELNEGO I PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA I OPUBLIKOWANIA MOJEJ KORESPONDENCJI W CAŁOŚCI Z WYSYŁAJ TANIEJ - PUBLIKACJA W OPINEO.PL - Każdy ma prawo poznać prawdę o WysyłajTaniej
      Załączniki:
      paczka DROŻSZA i mniejsza.jpg
      paczka TANSZA i większa.jpg
    • dawidg3 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 25.11.15, 14:12
      Wydaje mi się, że w całej tej sytuacji to ty jesteś KŁAMCĄ. Akurat pracowałem przy weryfikacji wymiarów paczek w UPS, i nie są mi obce przypadki takie jak ten. Jeden z drugim Januszem, celowo podają zaniżone wymiary paczek, żeby zapłacić kilka groszy mniej za wysyłkę, albo bo im się nie chce zmierzyć i podają wymiary na oko. A potem jak to wyłapiemy to wielkie gorzkie żale mają do wszystkich tylko nie do siebie. Najgorzej lamentują zawsze oczywiście najwięksi wałkarze...

Poza tym, to tylko 4 złote człowieku! Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty jak robić gó... burzę w sieci, za CZTERY ZŁOTE? Żal mi ciebie kolego.
      • Gość: greg Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.15, 13:24
        dawidg3 - kolego stwierdzając żę ja jestem kłamcą świadczy to tylko o tobie, Bo gdybyś zapoznał się z dowodami które przedstawiłem to byś tak nie pisał - jednoznacznie wynika z nich że wymiary się zgadzały a ceny zostały podniesione. ( A gdybyś trochę uważniej czytał to da się zauważyć że spór jest o to że ceny poszły w górę a nie, że wymiary były źle podane, a WysyłajTaniej się chwytało wszystkiego aby tyklko w jakiś sposób podważyć opinię)
      • adamm432 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 02.08.16, 10:45
        Cześć, dla mnie również istotne jest cięcie kosztów i łatwość wysyłki, bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach... Korzystam sobie od bardzo dawna z wysyłajtaniej- to jest broker usług kurierskich. Nigdy nie było żadnego problemu... tak jak wyżej: przygotowuję sobie paczki do wysłania dzień wcześniej, a następnego dnia rano kurier stoi pod moimi drzwiami. Nigdy niema żadnego problemu
    • Gość: GREG Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.15, 13:14
      Miło mi że się przedstawiasz jako TROLL forumowy - Kolego ja nie mówie o tym że mam z nimi problem tylko o tym że ceny poszły znacznie do góry i nic wjęcej. Sprawdz sobie ile płaciłeś za paczkę w czerwcu lub wcześniej a ile płacisz teraz - za taką samą wielkość. Oczywiście mają prawo ceny podnieść - ale niech nie robią z kogoś idioty i nie wpierają że ceny się nie zmieniły !!! - I GŁÓWNIE O TO MI CHODZI.
    • Gość: Gość Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.finemedia.pl 28.01.16, 21:30
      To ja dorzucę swoje "trzy grosze". Mianowicie odsyłałem paczkę do producenta, w oryginalnym opakowaniu nawet oklejone było jeszcze taśmą producenta..., paczka nie mogła przekraczać wymiarów , za które teraz Wysyłaj Taniej żąda ode mnie dopłaty do usługi.....zaskakujące jest to, że po nie mała tygodniu od realizacji , dostaję informacji o moim zadłużeniu na rzecz Wysyłaj Taniej.
      Poniżej zamieszczam informację o nadaniu paczki do mnie:

Zamówienie z dnia 2016-01-18
      Szczegóły zamówienia
      Data Status
      2016-01-19 12:27:57 Wysyłka
      2016-01-18 15:18:09 Kompletowanie zamówienia
      2016-01-18 15:10:09 Przygotowanie do wysyłki
      Zamówienie: #008419
      Dostawca: Do 30 kg - płatność przy odbiorze
      Metoda płatności: Zapłata gotówkowa przy odbiorze
      Wartość zamawianych produktów (brutto): 910,00 zł
      Dostawa (brutto): 19,50 zł
      Do zapłaty: 929,50 zł

A tu jest wycena usługi przez firmę Wysyłaj Taniej:

POTWIERDZENIE TRANSAKCJI
      Data: 2016-01-20
      Forma płatności:.....
      Odbiorca wpłaty: wysyłajtaniej.pl A........ S.........
      Wpłacający: .................
      Tytułem: P24-K02-.9.-..3
      Opis:
      Kwota: 26.48 PLN

Na dzień dzisiejszy mam dopłacić ponad 35 PLN. Nadmienię , że kurier do mnie nie przyjechał, sam musiałem się pofatygować i nadać paczkę w punkcie UPS, dlaczego w tym czasie nikt nie zmierzył, paczki, dlaczego po ośmiu dniach otrzymuję fakturę do zapłaty z informacją o weryfikacji paczki....
      W moim przypadku nie dość , że cena się zmieniła to jeszcze paczką się powiększyła.... CUDA CUDA CUDA !!!!!!!!
    • karolciaasd666 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 02.03.16, 15:13
      Uważajcie na firmę Wysylamtaniej.pl to jakaś wirtualna firma która nie ma nawet umów z kurierami i kantuje , poza tym mają wysokie dopłaty i dowalają za wszystko , bardzo nie miła obsługa wysokie strasznie ceny w porównaniu z konkurencją. A firmy kurierskie już przy 20 paczkach w miesiącu dają lepsze ceny. Firma ta podszywa się pod wysyłam taniej to taka podróbka wysyłam taniej jest tańsze i lepsze
    • karolciaasd666 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 02.03.16, 15:16
      Uważajcie na firmę Wysyłam taniej to jakaś wirtualna firma która nie ma nawet umów z kurierami i kantuje , poza tym mają wysokie dopłaty i dowalają za wszystko , bardzo nie miła obsługa wysokie strasznie ceny w porównaniu z konkurencją. A firmy kurierskie już przy 20 paczkach w miesiącu dają lepsze ceny. Firma ta podszywa się pod wysyłam taniej to taka podróbka wysyłam taniej jest tańsze i lepsze
    • Gość: obry Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.16, 11:25
      Wysyłaj tanie! i olewaj klientów - jestescie zwykłymi naciągaczami!!!!!!!

jakas zaległosc 30 gr o której nie wiedziałem a wysyłają monit na maila za kilkadziesiat złotych!! anulowali mi zamówienie, żeby poprać UWAGA 30 gr. Pojebane durnie. klient nie dostał paczki. Co za zjebane łajzy. gratulacje straciliście klienta i kolegów którzy - jak ja - handlują. Bawcie się dobrze i wsadżcie sobie 30 gr w dupe. nie pozdrawiam
    • agu333 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 08.06.16, 12:00
      patrykh3 napisał(a):

> OMG gościu robisz gó... burzę o kilka złotych, i to dlatego, że dostałeś dopłat
      > ę za paczkę, której nawet nie chciało ci się poprawnie wymierzyć? Weź ty się le
      > cz człowieku... Ja wysyłam różnymi kurierami tanimi (w tym wysyłaj taniej też)
      > od ponad 5 lat i NIGDY nie miałem żadnej dopłaty. Wystarczy tylko wziąć centyme
      > tr i wymierzyć poprawnie paczkę - polecam.

Po prostu niektórzy liczą na to że ujdzie im płazem zaniżenie rozmiarów paczki i liczą w związku z tym na oszczędność... to bzdura...
      • agu333 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 02.08.16, 10:13
        Jest to spowodowane najprawdopodobniej złym wymierzeniem paczki/ przesyłki. Bardzo często robione to jest na szybko, 10min przed nadaniem, a kurier jest już w drodze. Pamiętajmy, że bardzo istotną sprawą jest to aby je DOKŁADNIE WYMIERZYĆ i ZWARZYĆ przed wysłaniem.
    • Gość: Darek Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.17, 10:15
      Ja z wysylajtaniej korzystam od dawna i żadnych problemów nie miałem nigdy..niektórzy znają się na korzystaniu z brokerów kurierskich tak jak ja na balecie mongolskim i gadają głupoty zrzucając winę na brokera, który leży po stronie kuriera. Kurierzy odpowiadają za weryfikację rozmiarów paczki. Klienci często zaniżają rzeczywistą wagę paczki a potem pretensje, że muszą dopłacić, bo paczka była cięższa niż podali...
      • Gość: Aurora Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.17, 09:33
        W pełni się zgodzę z powyższą wypowiedzią, to jest tak jak z zamawianiem na allegro gdzie jakiś sprzedawca ma dużo negatywów bo za przeproszeniem mało rozgarnięci ludzie nie potrafią prawidłowo czegoś zamówić a potem pretensję do sprzedawcy. Z Brokerami kurierskimi jest podobnie, ktoś nie ogarnia co i jak a potem wielkie pretensje, ludzie ogarnijcie się. Wysylajtaniej to najstarsza firma brokerska, jaka działa, ja z nimi współpracuje od 7 miesięcy i zawsze wszystko układa się pomyślnie.
    • justys321 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 14.03.17, 21:19
      Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii tutaj ja współpracuję z tym brokerem już ponad rok prowadzę mały sklep internetowy i jak do tej pory nigdy nie miałam sytuacji takiej co tutaj wypisują może to jakaś wina konkurencji chcą zaszkodzić. W internecie można wypisać wszystko nawet takie wg mnie BZDURY
    • justys321 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 16.03.17, 22:43
      Ja wysyłałam za ich pośrednictwem kilka razy i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Paczkę do Francji do siostry wysyłałam kurierem UPS wszystko poszło szybko i sprawnie. Tylko trzeba dobrze podać wymiary paczki, bo później wychodzi takie coś jak wyżej złośliwości!!!
    • wikusia21987 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 20.04.17, 21:57
      Witajcie Jestem tutaj nowa otworzyłam właśnie sklep internetowy i polecono mi tego brokera WysylajTaniej. W sumie to jestem w szoku, czytając tutaj te wszystkie opinie moja siostra poleciła mi tą firmę, korzysta z niej od dobrych 2 lat i nigdy nie narzekała także cos chyba tutaj jest nie tak, widzę na innych forach że mają dobre opinie o tej firmie. Nie wiem najlepiej sama się przekonam korzystając z ich usług
    • wikusia21987 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 09.05.17, 16:29
      vougelisha a nie orientujesz się jak jest z ubezpieczeniami w tym brokerze WysylajTaniej?? Trzeba dodatkowo płacić czy w cenie paczki są?? Bo mam paczkę do wysłania zagranicę do siostry dość drogę i trzeba delikatnie z nią i nie wiem właśnie jak to jest z tymi ubezpieczeniami.
    • ksieciunio2000 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 20.06.17, 09:24
      Witam. Ja otrzymałam notę o dopłacie za dwie przesyłki. Wymiary były wzięte z tabliczek znamionowych wysyłanego sprzętu i doliczone centymetry za opakowanie. Okazało się że te firma żąda ode mnie dopłaty w kwocie co najmniej poprzedniej przesyłki. Takie praktyki miałem już 2 razy. Uwaga bo są to działania nieuczciwe. To jest firma oszust !!! Żądają dopłat do obu przesyłek. Odradzam każdemu korzystanie z firmy wysyłaj taniej !!! Taniej to znaczy 2 razy tyle co u innych !!!!
    • ksieciunio2000 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 21.06.17, 08:38
      Proszę wszystkie osoby poszkodowane przez firmę Wysyłaj Taniej o kontakt ze mną. Zbieram dowody na nieuczciwość tej firmy. Sam zostałem oszukany a sprawa trafiła na POLICJĘ. Moja sprawa niebawem trafi na forum. Koniec z oszustami !!! Proszę pisać i przesyłać dowody w jaki sposób firma zawyżała koszty Waszych przesyłek i żądała dopłaty. Niezły sposób na wyłudzanie pieniędzy ??? Mój adres ksieciunio300@gmail.com
      • adamigle Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 04.07.17, 14:29
        ceny są zawyżone gdy ktoś źle poda wagę paczki, problem dotyczy bowiem nie tyle pośrednika usług kurierskich (Wysyłaj Taniej) co operatora kurierskiego, który bezpośrednio odpowiada za weryfikację rozmiarów paczki. Po stwierdzeniu nieprawidłowości (zaniżenie rozmiarów paczki zdarza się stosunkowo często), kurier przesyła zawiadomienie do pośrednika o konieczności dopłaty. A potem klient ma pretensje do pośednika czyli Wysylajtaniej. Ja kilka razy wysyłałem paczki przez Wysylajtaniej i nigdy żadnych dopłat jakos nie miałem
    • dawid0121 Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 24.07.17, 13:23
      Ja wysłałem tydzień temu do Niemiec pierwszy raz w sumie, bo zawsze wysyłałem w kraju także wszystko dobrze, sprawnie działa siostra otrzymała paczkę bardzo szybko w sumie to byłem pewien że dłużej to potrwa ale ja również polecam nigdy nic podobnego mnie nie spotkało co tutaj wypisują
    • dewslki Re: Cała prawda o Wysyłaj Taniej - KŁAMCY 25.07.17, 11:52
      ja współpracuję już od dobrych 2 lat z Wysylaj Taniej i nic podobnego co tutaj wypisujecie mnie nie spotkało. A wysyłam tygodniowo ok 20paczek bo prowadzę sklep internetowy i żadnych doliczanych opłat nie dostałam nigdy. A jeśli by mi się coś takiego zdarzyło to zwróciłabym się do firmy a nie pisała na forum. Bo forum Ci nie pomoże rozwiązać problemu a firma na pewno by wytłumaczyła co i jak żeby ten problem się nie powtórzył

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka