Dodaj do ulubionych

C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy?

15.01.16, 13:36
bo ja już czekam prawie dwa tygodnie od momentu odesłania paczki. i nic....
Nawet informacji nie dostałam, że paczkę przyjęto
Obserwuj wątek
    • kasia-1971 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 13:38
      Odesłałam dwie paczki:
      z 22/12 otrzymałam dzisiaj
      z 28/12 wczoraj
      • muta001 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 13:40
        dzięki za info. To faktycznie długo się czeka.
        A mailem tez dostałaś informacje, że już przyjęli i rozliczyli zwrot?
        • kasia-1971 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 14:07
          tak, na dwa dni przed otrzymaniem przelewu.
    • aurinko Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 14:04
      W styczniu zrobiłam zwrot do sklepu - 2 paczki 7 stycznia, wczoraj rano dostałam maile z info o zwrocie a dzisiaj już mam pieniądze na koncie. Płaciłam przez PayU z odbiorem osobistym w sklepie.
    • kamire12 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 20:34
      7 dni. ALe ja zawsze po tygodniu wysyłam maila z zapytaniem jak długo będę czekać i od razu praktycznie robią zwrot.
    • dialam Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 21:30
      paczkę oddałam 3-go stycznia, zero maila, więc 3 dni temu napisałam czy dostali paczkę - wczoraj odpowiedź, że nie, że mail do mnie dotrze i wtedy będzie przelew
      zawsze wyrabiali się do tygodnia, pierwszy raz tak długo
      • elfik100 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 15.01.16, 23:05
        Moją paczkę odebrali z paczkomatu 30.12. Do tej pory nie otrzymałam zwrotu. Wiadomość na e-maila przyszła jakoś dwa dni temu...
    • dialam Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 21.01.16, 23:30
      muta001 doczekałaś się zwrotu? ja wysłałam już kilka maili (czekam od 3-go stycznia), już nawet straszyłam rzecznikiem, bo wcześniej zero zainteresowania - standardowa formułka, że paczka nie dotarła. Jak napisałam o rzeczniku, to nawet przeprosili, ale dalej twierdzą, że nie mogą nic zrobić, że będą wyjaśniać. Bez jaj, paczki z Chin szybciej dochodzą..
      • dialam Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 22.01.16, 13:36
        w końcu dzisiaj dostałam maila, że doszła moja paczka - masakra ile to trwa, wczoraj wysłałam maila z pytaniem na jaki adres składać reklamacje i info, że przekazałam sprawę do rzecznika, widać działa

nie wiem czy oni jakieś cięcia mieli w ilości pracowników, czy co, ale działają koszmarnie, przed świętami zgubili moją paczkę, wysłali do sklepu, ale nigdy do sklepu nie dotarła, nie umieli odpowiedzieć dlaczego, no ale oddali kasę
      • muta001 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 23.01.16, 00:41
        Nie, zwrotu pieniędzy jeszcze nie mam. Dostałam kilka dni temu maila o tym,ze paczka dotarła i dokonają zwrotu. Dotyczy to paczki wysłanej przez GLS 4 stycznia.
        Druga paczkę odsyłałam 11 stycznia i tu jest kompletna cisza.
        Oj, bardzo długi jest czas oczekiwania
    • leesha Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 22.01.16, 09:41
      Ja miałam dość długa przerwę w zamówieniach, ostatnio zamawiałam bodajże w listopadzie 2015 i w styczniu tego roku. Z obu dokonywałam częściowego zwrotu w sklepie poprzez GLS. No i czas oczekiwania na zwrot pieniędzy jest długi-może to właśnie ma związek z możliwością zwrotu w sklepie-oczekiwanie na przejęcie paczki przez GLS, potem GLS to obrabia i czas wędrówki paczki pewnie sie wydłuża.
      Wcześniej odsyłałam PP (ostatni raz 12/2014) i zwrot pieniędzy był bardzo szybko dokonywany.

Wczoraj dokonywałam zwrotu do Coccodrillo poprzez paczkomat InPostu. Szybko i przyjemnie-o 14 wrzuciłam paczkę do paczkomatu (nawet nie musiałam jej adresować) i niecałe 2 godziny pózniej dostalam SMS-a, ze paczka rozpoczęła swoją podróż.
      • elfik100 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 22.01.16, 10:22
        Ja odsyłałam przez paczkomat. Paczkę odebrali 30.12. pieniądze na koncie miałam 20.01.
        • agnieszka_mmm Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 22.01.16, 12:48
          Moja mama robiła zwrot w połowie grudnia i dopiero wczoraj dostałam maila z informacją, że robią przelew (korzystała z mojego konta c&a). Strasznie długo
    • dido_dido Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 22.01.16, 10:44
      Właśnie dziś dzwoniłam na infolinię z zapytaniem. Zwrot do sklepu 2 stycznia, paczka dotarła do C&A 7 stycznia. Ponieważ minęło już 10 dni roboczych to miła pani zgłosiła to jako reklamację. Czyli dalej czekam.
      • muta001 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 28.01.16, 16:04
        Dalej czekam.
        To już ponad trzy tygodnie od odesłania paczki , 10 dni kalendarzowych od informacji o kwocie zwrotu.
        Jeszcze do tego dzisiaj mają nieczynne telefony bo zebranie pracowników mająsad
        • moadek Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 28.01.16, 16:18
          moja paczka dotarła do mich 21.01 (niby tydzień szła , też dziwnie długo) napisali że czas oczekiwania 8 dni roboczych, narazie nielicząc 21-ego minęło 5 roboczych , wiec czekam, ale rzeczywiście nie spotkałam się żeby aż tak długo czekać na kase
          • muta001 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 29.01.16, 11:21
            dzwoniłam właśnie do C&A, ponieważ okazało się, ze po 10 dniach roboczych pieniędzy nadal nie mam na koncie.
            i co się okazało?
            Że pieniądze nie zostały do mnie w ogóle wysłane.
            Oj zdenerwowałam się bardzo!
            Pani zgłosiła to do księgowości i znowu mam czekać do 8 dni roboczychsad
            A co w przypadku jeśli sprzedający nie wywiązuje się z 14 dniowego terminu zwrotu pieniędzy??
            powinny być jakieś kary nakładane
            • lucyjkama Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 30.01.16, 18:51
              Czekałam 12 dni od potwierdzenia że paczka doszła i będzie zwrot pieniędzy. Napisałam maila i na drugi dzień kasa była na koncie.
              Fajnie że szybko reagują na upomnienie ale z terminami zwrotów przeginają. W zarze mam pieniądze na drugi dzień.
              • anka.alegoria Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 02.02.16, 23:18
                Zwróciłam towar do sklepu 16.01. i do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy na konto. Nie dość, że nie dotrzymują 14 dniowego terminu zwrotu na konto, to jeszcze przy ponaglaniu za każdym razem piszą mi coś innego - mimo że w każdym mailu idzie cała historia mailowa moja z nimi - i widać jak na dłoni, że sami sobie zaprzeczają w poszczególnych mailach. Raz słyszę, że proszą o cierpliwość, za chwilę że moja przesyłka jest już w ich centrum logistycznym, a teraz że zaistniały jakieś niejasne problemy z moim zwrotem, ale jakie już mi nie napisali. WTF? Przecież to jest kręcenie w żywe oczy, zaczynam się martwić czy kiedykolwiek zobaczę moje pieniądze...
          • moadek Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 03.02.16, 09:16
            odesłali kase, w końcu , paczka oddana w sklepie 14 stycznia, nie podoba mi się, zastanowię sie zanim coś znowu kupię
    • kobieta_jakubowa Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 02.02.16, 23:59
      U mnie minął dopiero 5 dzień roboczy. Zobaczymy kiedy pieniądze wpłyną.
      Nie pamiętam żeby c&a miało takie problemy. Kasa zawsze wpływała na drugi dzień od maila ze zwrotem.
      • kobieta_jakubowa Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 03.02.16, 14:57
        Dziś pieniądze na koncie, czyli 6 dni roboczych.
        • dialam Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 06.02.16, 17:19
          kurde, nieźle
          ja czekam prawie miesiąc
          2 zwroty mam, z 2 kont, na jednym mi odpisali, że paczka 18/01 była w ostatnim punkcie w Pl, potem do magazynu oddają i jest 14 dni na zwrot - no kurde to tak jakby mija
          na drugim od czapy mi odpisuje kobita, żeby podać co odesłałam, że im przykro, że nie mogą opracować zwrotu i takie pierdoły kopiuj-wklej
          masakra jakaś, tysiaka mi trzymają, a teraz jak to przemnożyć przez nie wiadomo ilu klientów, to drugi merlin się robi
          ktoś też w tej chwili tyle czeka?
          • kobieta_jakubowa Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 06.02.16, 20:52
            Mi zaledwie 76pln mieli do zwrotu, może większe kwoty ich "przerastają"?
            No ale tak być i tak nie powinno.
            Od razu przypomina mi się mój zwrot do schaffashoes... 5 miesięcy czekania! Groźby policją, prokuraturą.
    • leesha Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 09.02.16, 16:28
      Dzisiaj dostałam maila z C&A o otrzymaniu zwrotu. Ubrania oddałam w sklepie 13-14 stycznia. Teraz mam czekać na kasę do 8 dni roboczych.
      • inches Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 09.02.16, 21:04
        Niestety ja czekałam te 8 dni roboczych. Towar oddany 5.01, e-mail 22.01 a zwrot kasy 2.02.
      • leesha Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 10.02.16, 19:08
        Pozytywne zaskoczenie-pieniądze dzisiaj wpłynęły na konto.
    • atena12345 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 10.02.16, 08:49
      C&A ostatnio zawodzi jeśli chodzi o zwroty. Ja pieniądze odzyskałam dopiero po upomnieniu się. Szkoda..
    • websitewro Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 04.10.21, 11:35
      My czekamy już 3 miesiące! tą firmą powinno zająć się UOKiK. Nie kupujcie w tym sklepie!
    • szmytka1 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 12.11.21, 13:20
      w piątek odesłałam, nie minął tydzień i było info o zwrocie kasy
      • szmytka1 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 12.11.21, 13:22
        odesłałam 5 listopada, 10 listopada już miałam kasę na koncie, zwrot pocztą
    • agness_38 Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 16.12.21, 10:25
      a jak to wygląda z h&m?
    • toadette Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 12.04.22, 11:49
      W takich sytuacjach po prostu męczy się infolinię, też musiałam sie nawalczyć żeby odzyskac pieniadze, sklepy odziezowe i obuwnicze sa okropne pod tym względem.
    • malgorzataz1sanok Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 14.04.22, 13:40
      czekałam około 2 tygodni smile
    • karakura Re: C&A ile czekaliście na zwrot pieniędzy? 09.08.22, 12:19
      Ja czekałam jakieś dwa tygodnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka