Dodaj do ulubionych

Floryday - ktoś korzystał?

04.07.17, 16:12
Znacie taki sklep internetowy z sukienkami (nie tylko, ale sukienek tam mrowie)? Któraś korzystała? Bo niektóre sukienki wybitnie śliczne i nie aż tak drogie (za to wysyłka 60-80 zł), ale niepewność w sercu pozostaje.
Obserwuj wątek
    • patatajowa Re: Floryday - ktoś korzystał? 04.07.17, 21:10
      nie znamy. ale zdjecia żywcem z aliexpres sciagniete w 90% tylko Chinkom ucinaja twarze wink
      wiec i ciuchy stamtad podejrzewam wiec rozczarowanie niemal gwarantowane .
      nie chce mi sie teraz szukac ale moze jutro wrzuce ci linki bezposrednio u chińczyka tych cudowności smile
      • patatajowa Re: Floryday - ktoś korzystał? 04.07.17, 21:18
        www.floryday.com/Cotton-Cotton-Blend-As-Picture-Long-3-4-Sleeves-V-Neck-Coats-Jackets-m1036718
        www.aliexpress.com/item-img/MOON-WALK-Womens-Capes-And-Ponchoes-2015-Autumn-Winter-Cape-With-Tassel-Women-s-Sweater-Fashion/32402138458.html

www.floryday.com/Cotton-Cotton-Blend-Black-Red-Dark-Blue-Long-Long-Sleeve-Lapel-Coats-Jackets-m1026799
        pl.aliexpress.com/item/Winter-Women-s-Faux-Fur-Collar-Imitation-Wool-Blend-Overcoats-Double-breasted-Tiered-Bottom-Ruffles-Flare/32541324232.html?spm=2114.56010408.3.1.qh1QB1

www.floryday.com/Polyester-Military-Green-Long-Long-Sleeve-Lapel-Coats-Jackets-m1028498
        vi.aliexpress.com/item/Novelty-2016-Female-Women-Winter-Coat-Fashion-Ladies-Wool-Coats-Woolen-Overcoat-Long-Warm-Slim-Green/32753041569.html?spm=2114.55010408.3.34.WTR7L4itd...itp...
    • gugi74 Re: Floryday - ktoś korzystał? 28.07.17, 10:43
      kupowałam i niestety wcześniej nie sprawdziłam opinii a powinnam bo dziś mam 2 kompletnie beznadziejne sukienki z innym rozmiarem niż zamawiałam, fatalnie uszyte i z kiepskiego materiału, których nie mogłam przez kilka tygodni zwrócić. Próby kontaktu ze sklepem zawsze kończyły się tak samo - czyli notoryczne przeciąganie tematu przez oferowanie zamiast zwrotu - kuponu rabatowego na kolejne zakupy i odmawianie podania adresu do zwrotu. Ta zabawa trwała ponad 2 tygodnie. Potem jak dostałam już adres okazało się, ze to jakaś fabryka w Chinach i "uprzejmie informują" mnie, iż w związku ze zwrotem towaru pod żadnym pozorem nie mogę przesyłać go kurierem tylko pocztą jako przesyłkę zwykłą bo inaczej naliczą mi VAT i cło. Sam koszt przesyłki był około 140zł. Więc po miesiącu walki rzuciłam kiecki w kąt i powiedziałam sobie, ze trudno- straciłam pieniądze przez naiwność więc chociaż zdrowie i nerwy oszczędzę odpuszczając sobie wojnę z wiatrakami. I chyba takich jak ja jest wiele bo system jest na tyle skuteczny, ze zniechęca do odzyskania pieniędzy wiele osób. A niestety towar nie jest warty nawet połowy tej "atrakcyjnej ceny " jaką oferują bo niestety nie nadaje się do chodzenia. Obrazki naprawdę zachęcające ale jakość i wykonanie nijak mają się do zdjęcia.
    • anilah53 Re: Floryday - ktoś korzystał? 18.09.17, 20:18
      Ja skorzystałam i zamówiłam , zapłaciłam i czekam aż 20 dni i 750 zł szlag trafił.
      Nieuczciwi nie kupujcie. Nie można z nimi się skontaktować wszystkie maile wracają.
      Nie wiem co robić?może ktoś zna sposób aby ten fakt reklamowac!!!!!

• kisia1234 Re: Floryday - ktoś korzystał? 17.01.18, 19:21
      Tak, ja skorzystałam i żałuję. Sukienkę, którą kupiłam przepięknie wyglądała na zdjęciu i wierzyć się nie chciało, że kosztuje tylko 205 zł. Po otrzymaniu i wzięciu jej do ręki stwierdzam, że kiecka nie jest warta nawet 1/4 tej sumy. Wykonanie i materiał najniższej jakości.
      Spróbuję to teraz odesłać. Przesyłka była droga bo towar szedł z ..Chin! Dostawa trwała tydzień. Ciekawe ile będzie kosztować zwrotna przesyłka. Przypuszczam, że podobnie.

Jedno jest pewne. Nie kupię tam już nic więcej!
    • alexandra2711 Re: Floryday - ktoś korzystał? 15.03.18, 19:15
      Witam,dałam się nabrać na piękne zdjęcia i zamówiłam.Na przesyłkę czekałam prawie dwa miesiące.Już podejrzewałam,że wina jest po stronie poczty polskiej ale nie to Floryday,tłumacząc nawałem przedświątecznym,zawiniła.Obiecano mi rekompensatę w postaci przesłania na konto 30% wartości zamówienia.Oczywiście nie dotrzymali słowa.Zamówione bluzki znacznie odbiegały od zdjęć,z kiepskiego materiału a najgorsze to rozmiary,które się nie zgadzały z tabelą.Nie polecam.
    • monmonmon12345 Re: Floryday - ktoś korzystał? 25.03.18, 11:08
      Tragedia. Zamówiłam "płaszcz", ponad 200zł z przesyłką. Czekałam 3 tygodnie. Otrzymałam coś, co ma niezgodne ze zdjęciem kolory i jest fatalne jakościowo. Kilka maili, w których nie udało się dojść do porozumienia w żaden sposób. Zwrotu można dokonać do magazynu w Belgii na własny koszt, przy czym proponują w jednej z opcji zwrot niższej kwoty niż cena towaru. Omijajcie z daleka, nie warto płacić za przesyłkę, czekać tygodniami i mieć problemy ze zwrotem towaru, który jest zupełnie inny z tym, co widać na zdjęciu.
    • madlen7.6 Re: Floryday - ktoś korzystał? 30.03.18, 15:09
      WITAM,
      Zamówiłam sukienki dwa tygodnie temu , płacąc za szybką przesyłkę dodatkowe pieniądze. Niestey do dzisiaj nie mam odpowiedzi ani towaru za który zapłaciłąm z góry. Napisałam emailla do firmy niestety odpowiedz była z szablonu wzięta nie dostosowana do zaistniałej sytuacji nie na temat dlatego myślę , ze ta firma jest złodziejska. Nie polecam straciłam około 700 złotych .
      • maksym1950 Re: Floryday - ktoś korzystał? 09.08.18, 16:02
        Piszesz ze placiłas dodatkowe pieniadze za szybka obsługe : 6-12 dni to opałata 63zł a 3-6 dni to opałata 81zł ale powyzej 649zł przesyłka jest darmowa a ty piszesz ze za 700 kupiłas wiec jakim cudem wybierałas opcje opłaty drozszej jak przy sumie 700 maiłas gwarantowana darmowa dostawe?
    • komex_sta Re: Floryday - ktoś korzystał? 12.05.18, 09:46
      Zamówiłam sukienkę według ich tabeli rozmiar 3XL sukienka doszła po 10ciu dniach roboczych . Niestaty ich 3XL to nasze 36 bo sukienka pasuje na moją córkę która nosi rozmiar 36 .Nie zwracam bo koszt przesyłki w dwie strony ponoszę ja. Szkże że opinie o Floryday przeczetałam po zamówieniu sukienki.Człowiek uczy się na błędach , jakość materiału kiepska na pewno nie warta 150 zł bez przesyłki i wysłano ją Hong Kongu.
    • japoneczka01 Re: Floryday - ktoś korzystał? 19.05.18, 09:31
      Ludzie ogarnijcie się - zgłoście na policję, przecież to ewidentni oszuści i złodzieje. a wy tylko kapitulujecie i obiecujecie, że nigdy więcej nie kupicie. Oni właśnie o tym wiedzą i tak się bogacą kosztem tych co dają się jeszcze nabrać. Policja jest od tego, aby tym się zająć i ona też jest utrzymywana z Waszych pieniędzy podatkowych.
    • ewawalczak11 Re: Floryday - ktoś korzystał? 08.06.18, 12:48
      Fatalna firma.Towaru nie dostarcza na czas albo w ogóle nie dostarcza .Na mój monit za 2 tygodniowe opóżnienie odpisali tylko,że towar jeszcze nie wyleciał z HONG KONGU.Biorą pieniądze a klienta mają gdzieś.Ewa Walczak.Adres meilowy ewabiuro@onet.pl
    • annasaweczko Re: Floryday - ktoś korzystał? 11.07.18, 16:10
      Właśnie otrzymałam zamówione rzeczy z tej firmy.Czas dostawy bez zarzutu -12dni.Kolorystyka się zgadza,rozmiary też w porządku,natomiast dwie bluzki miały być z bawełny,niestety są ze sztucznej tkaniny.Uszyte są starannie i ładnie wyglądają.Nie zamierzam towaru odsyłać.Uważam, że powinni w opisie podawać prawdziwy rodzaj materiału z jakiego szyją!
    • 123marcysia123 Re: Floryday - ktoś korzystał? 09.08.18, 16:59
      Czytam większość komentarzy i zgadzam się z nimi. Według mnie jest to firma malo wiarygodna, na czacie niczego sie nie dowiedziałam, pani pisała do mnie po polsku i niemiecku, tłumaczyla ze nie zna adresu firmy bo ona jest od tego by rozmawiac na temat zamowienia i nie ma danych firmy, zamiast imienia i nazwiska jest tylko nick i jakas niewyrazna fotka, zadnego numeru tel, za to szybko podala adresy maillowe oraz prosila o zgode na podanie mojego bo komsultant sie ze mna skontaktuje.
      Nasze dane, nawet te z karty platniczej musimy podac, oni swoje chronia, a wlasciwie mysle, ze nie chronia tylko dobrze ukrywaja. Uwazajcie na floryday, ja z zamowienia zrezygnowalam
    • wrotek0 Re: Floryday - ktoś korzystał? 24.09.18, 16:17
      Kupiłam przed sezonem letnim 2 sukienki (cena 150 i 170 zł). Niemało, ale bawełna , co jest rzadkością w naszych produktach. Opłata za przesyłkę wysoka, termin dostawy do 3 tygodni mnie przeraził. Dotarło wcześniej. Po drodze dostałam maila i mogłam śledzić przesyłkę. Rozmiarówka dobrana idealnie, ale bardzo starannie sprawdzałam, bo nie w każdym modelu 42 to to samo. Owszem, materiał trochę szmatkowaty i wykończenie nieperfekcyjne, ale trafiłam we wzory, które mi się spodobały i jakich nie uświadczę w innych sklepach. Kiecki codzienne, mogą być też do pracy, latem nosiły się świetnie, po kilku praniach wyglądają jak na początku. Ze 3 sezony powinny wytrzymać. Uważam, że w stosunku do jakości tkaniny i szycia koszty nieco za wysokie, ale podobają mi się, koleżankom też, bo są inne niż te dostępne w naszych sklepach czy to stacjonarnych czy internetowych. Ogólna ocena : 3,5 / 5. Pewnie więcej nie skorzystam, opinie na forum przeczytałam już po opłaceniu zamówienia.
    • mariam4 Re: Floryday - ktoś korzystał? 25.04.19, 22:24
      Witam wszystkich kobiet, które mają zamiar kupować buty z Floryday.
      Kupiłam 2 pary; botki i sandały. Na zdjęciach wyglądały bardzo ładnie-myślę ze na zdjęciu były faktycznie skórzane, tak jak w opisie.
      Dostałam buty mało że bardzo zaniżonej numeracji (nr. 41 pasuje na 39), jakościowo-zamiast skórzanych botków-botki z
      DERMY, podeszwa plastikowa wygięta . Sandały z góry materiałowe, a od środka derma- na upalne lato absolutnie się nie nadają. A najgorsze jest to ze niema możliwości zwrotu tego badziewia.
      Dziewczyny, ze szczerego serca radzę rozejrzeć się za innymi markami obuwia.
      Pisze to bo mi szkoda moich i waszych pieniędzy.
      Maria
    • rynio1 Re: Floryday - ktoś korzystał? 28.05.19, 15:21
      Krystyna 28.05.2019
      Odradzam zakupów jeśli nie chcecie stracić pieniędzy i nerwów.
      W kwietniu zamówiłam kurtkę.na obrazku była śliczna ale to co otrzymałam nie nadawało się na szmatę do podłogi.
      Schody zaczynają się podczas odsyłania towaru.Adres belgijski czyli opłata taka jak przesyłka 70-80 zł.Od kwietnia trwa moja korespondencja z Floryday,początkowo czekałem na podanie adresu zwrotnego a obecnie czekam na zwrot pieniędzy od 17.05.Przestrzegam wszystkich którzy chcą tam robić zakupy, uważam że jest to przekręt oparty na katalogach innych firm,co również potwierdza inna z opinii na ten temat.
    • grzewicz Re: Floryday - ktoś korzystał? 19.10.20, 12:19
      Nie polecam zakupów w FLORYDAY, zakupiłam dwie pary spodni i sukienkę. Bardzo długo czeka się na realizacje zamówienia. Odzież średniej jakości, za jedne spodnie do dnia dzisiejszego nie mogę odzyskać pieniędzy już prawie trzy miesiące. Druga para spodni i sukienka średniej jakości materiał. Spodnie już się przetarły.
      Nigdy więcej zakupów w tym sklepie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka