Dodaj do ulubionych

New balance na wildberries-myslicie ze oryginalne?

10.05.20, 13:44
nie maja zadnego kodu podanego i jakoTekst linkus podejrzanie wygladają?
Obserwuj wątek
          • georgia.guidestones Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 13.06.20, 20:30
            wlasnie widze niesety ze tylko karta. to na otarcie łez poczytaj recenzje na trustpilot www.trustpilot.com/review/www.wildberries.ru (jak nie znasz rosyjskiego, odpal rozszerzenie translate w chrome). przekoszmarne problemy ze zwrotem pieniedzy, sprzedaz czegos, czego nie maja na stanie itp., zwracanie kasy z opoznieniem, w ratach, w kwocie mocno zaniżonej itp cyrki. nie pierwszy i nie ostatni sklep ktory dorabia sie na scamie. zainwestowali chyba tylko w PR na samo wejście do PL uncertain
            • els.ol Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 13.06.20, 20:51
              A ja mam inne doświadczenia!
              W środę kurier przywiózł NB, za male. Poprosił o wpisanie nr konta a w piątek miałam ZWROT na koncie!
              Bałam się zamawiać większy numer, bo nie wiedziałam jak będzie ze zwrotem kasy za te oddane, ale mimo tego zamówiłam, a tu taka niespodzianka.
              Dzisiaj kurier przywiózł większe buty (były z natychmiastowej dostawy) - 100% zadowolenia.
      • els.ol Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 13.06.20, 20:53
        ms.piggy napisała:

> mnie też kilka par butów wpadło w oko, chciałam zamówic z odbiorem w sklepie
        > w moim mieście, ale widzę, że dostepna jest tylko przedpłata kartą, nawet nie p
        > rzelew....a danych z karty ruskim nie podam smile

Polecam Revoluta. Używam go niemal wyłącznie do transakcji internetowych. Tuż przed zapłatą przelewam określoną kwotę i płacę. Zero ryzyka, bo nie trzymam tam pensji.
            • georgia.guidestones Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 13.06.20, 22:36
              niestety nie wpadlam na to, żeby zalozyć konto revolut (przyzwyczaillam sie do okazyjnych zakupow na zalando, limango, itp i tam brak problemu ze zwrotami). ludzie na jakiejs grupie na fb pisali nawet o miesiecznym czasie czekania na zwrot i mailowania z obsluga klienta codziennie przez kilkanascie dni. u mnie jest sporo krocej, ale idzie jak po grudzie.
            • georgia.guidestones Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 15.06.20, 14:25
              I nie wiem na ile to statystycznie przedziwne bo w zaledwie półtora roku zgarneli ponad 1500 negatywnych opinii na trustpilot - średnia 1.6 na 5 mówi sama za siebie.

Mnie zdarzalo sie oceniac rozne serwisy/sklepy itp nawet gdy bylam zadowolona z obslugi/zakupu, a nie tylko ku przestrodze, wiec jest to dosyc zastanawiające.

To że akurat miałaś szczęście z dostępnością towaru to duży plus. Schody zaczynają się w przypadku sprzedaży przez nich czegoś czego nie maja na stanie. Niestety kupujący nie jest jasnowidzem i nie wpadnie na to ze mogą wystawiać rzeczy których nie będą w stanie sprowadzić. Dotarłam do ludzi którzy szarpali się i półtora miesiąca o zwrot środków. Dlatego skorzystam z chargeback, o ile bank nie olewa sprawy. Masz rację z revolutem, nie znałam wcześniej.

Zadbam o to, żeby UOKIK, rzecznik praw konsumenta i inne instytucje przyjrzaly się temu bliżej.

Sam sklep ma mocno niedopracowane procedury i tnie koszty na czym tylko moze, np na jakości obsługi okolosprzedazowej.

Adres polskiej siedziby to po prostu punkt odbioru (i doreczen zwracany paczek), nie żadne biuro 😂😂😂
              Mailowa obsługa klienta? Rosjanie tlumaczacy korespondencję google translatorem 😂😂😂 (co może u mnie siódmy mail do nich pracownik raczy się przedstawić, brak takiej firmiwej stopki jak np w Limango), infolinii w ogole brak.
              Czyli - pojawił się problem? To Twój pech, spadaj na drzewo.
    • afroddytta Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 15.06.20, 16:05
      Ja wkasnie odebrałam zamówienie- pierwsze które złożyłam wiec w salonie, kolejne brałam już z dostawa.wszystko ok.
      Kupowałam akurat 2 staniki niemieckiej firmy VIANIA, wcześniej kupowałam je w sklepie z brafittingiem i to najlepsze jakie miałam a ceny ok 150 zł, na WB zapłaciłam po ok 60-70zl rozmiar trzymają i zapowiadają się rewelacyjnie!
    • moderator_g.pl Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 11.08.20, 09:01
      Szukałam informacji o tym sklepie i tak natknęłam się na ten wątek.

Mam spore wątpliwości, czy sprzedają oryginały... Już samo to, że ceny są niższe od rynkowych o połowę. Poza tym znalazłam ich aukcje na allegro - np. allegro.pl/oferta/buty-sportowe-9396872625?fromVariant=9396872420
      Obejrzyjcie zdjęcia (zwłaszcza środkowe). Widać odpryski farby przy podeszwie, liczne niedoskonałości, odstające elementy i błędy... Kusi, ale wygląda to jak chińczyk... Choć z drugiej strony gdyby mieli coś na sumieniu, nie robiliby chyba (i nie wstawiali) własnych zdjęć.
    • moderator_g.pl Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 11.08.20, 09:02
      Szukałam informacji o tym sklepie i tak natknęłam się na ten wątek.

Mam spore wątpliwości, czy sprzedają oryginały... Już samo to, że ceny są niższe od rynkowych o połowę. Poza tym znalazłam ich aukcje na allegro - np. allegro.pl/oferta/buty-sportowe-9396872625?fromVariant=9396872420

Obejrzyjcie zdjęcia (zwłaszcza środkowe). Widać odpryski farby przy podeszwie, liczne niedoskonałości, odstające elementy i błędy... Kusi, ale wygląda to jak chińczyk... Choć z drugiej strony gdyby mieli coś na sumieniu, nie robiliby chyba (i nie wstawiali) własnych zdjęć.

Co sądzicie?
    • afroddytta Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 17.08.20, 22:10
      Moje kolejne zakupy na Wb tym razem
      NB dla mnie
      www.wildberries.eu/catalog/10315559/detail.aspx?targetUrl=LC&size=33476331
      Są cudne 😍 jak otworzyłam pudełko przy odbiorze to nowiutkie nigdy nie otwierane
      Dla męża kupiłam te ale okazały się za duże wiec będę zwracać
      www.wildberries.eu/catalog/1677243/detail.aspx?targetUrl=LC&size=7442216
      Ale w realu wyglądają świetnie, bardzo solidnie i przyzwoicie, dużo lepiej niż na fotce
    • afroddytta Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 26.08.20, 19:26
      Ja po raz kolejny odebrałam zamówienie, zamawiam do punktu bo zawsze jest na czas lub nawet 1-2 dni wcześniej, czeka tam ponad tydzień (pan mówił nawet ze jak maja odsyłać to jeszcze dzwonią dopytać się czy na pewno nie odbieramy) wygodniej mi podjechać i wziąć to co pasuje. Za rzeczy które zwracam pieniądze do tej port miałam z powrotem na koncie jeszcze tęgi samego dnia. Tym razem zamówiłam sobie funkcyjne koszulki 4F (pierwszy raz ta firma i z rozmiarem nie trafiłam ze wszystkimi koszulkami) Po 30 zł, corce balerinki Taccardi (skóra wewnatrz, wkładka profilowana) za 21 zł na kilka imprez okolicznościowych i szkolnych będzie ok zanim wyrośnie smile
      • georgia.guidestones Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 27.08.20, 00:25
        afroddytta napisała:

> Ja po raz kolejny odebrałam zamówienie, zamawiam do punktu bo zawsze jest na cz
        > as lub nawet 1-2 dni wcześniej, czeka tam ponad tydzień (pan mówił nawet ze jak
        > maja odsyłać to jeszcze dzwonią dopytać się czy na pewno nie odbieramy) wygodn
        > iej mi podjechać i wziąć to co pasuje. Za rzeczy które zwracam pieniądze do tej
        > port miałam z powrotem na koncie jeszcze tęgi samego dnia. Tym razem zamówiłam
        > sobie funkcyjne koszulki 4F (pierwszy raz ta firma i z rozmiarem nie trafiłam
        > ze wszystkimi koszulkami) Po 30 zł, corce balerinki Taccardi (skóra wewnatrz, w
        > kładka profilowana) za 21 zł na kilka imprez okolicznościowych i szkolnych będz
        > ie ok zanim wyrośnie smile
        ceny faktycznie korzystne i rzeczywiscie cos obnizyli. hmm benetton ma kaszmir za tysiaka, tu za 600 , zostaję przy m&s za okolo trzy stowki bez rabatow. pl.wildberries.eu/catalog/8901618/detail.aspx?targetUrl=ES
    • obatel.pl Re: New balance na wildberries-myslicie ze orygin 08.02.21, 20:56
      Firma rosyjska, na polskim rynku od 2020 lub 2019 roku. Na początku było nawet OK. Teraz TRAGEDIA ! !!! Od 11 stycznia czekam na zwrot pieniędzy za wadliwy towar. Otrzymuję nieraz jakieś krótkie tekściki Bóg wie skąd !!!
      Nie polecam. Jeśli są problemy to milczą. Chyba złoże na nich donos, myslę tylko gdzie. Są niepoważni. Nie polecam ! Radzę nie kupować!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka