Dodaj do ulubionych

Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu

04.08.06, 00:29
Czy mozecie mi polecic naprawde dobrego, kompetentnego fachowca z
doswiadczeniem?
Obserwuj wątek
  • etnacz Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 11.05.17, 15:53
   Ja mogę ze swojego i koleżanki doświadczenia polecić adwokata Mateusza Ziębaczewskiego z Poznania. On robi nie tylko sprawy o rozwód ale i alimenty, podział majątku władzę rodzicielka i kontakty. Te wszystkie kwestie na szczęście on nam załatwiał i prowadził i jestśmy bardzo zadowolone. Też duzo nie wziął, nie pamiętam kwot, ale na pewno mniej niż inni do których dzwoniłam. Znajdz jego stronę w sieci i umów się na poradę pierszą to już dużo się dowiesz
  • tymon.kr Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 05.10.17, 08:06
   W sprawach rodzinnych polecam Agatę Koschel koschel-kancelaria.pl/, pomogła mi przy sprawie podziału opieki nad dziećmi. Bardzo kompetentna, proponuje zawsze kilka rozwiązań, potrafi doradzić i uargumentować swoje działania. Jeśli miałbym jeszcze jakiś problem w tej materii, to na pewno udałbym się do niej ponownie.
  • mon209 Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 13.11.17, 13:07
   ja polecam radce Piotra Treschera, bardzo rzeczowy, dużo empatii i bardzo rozsądna cena. Polecam zajrzeć na stronę prawoirodzina24.pl/ .
  • mon209 Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 20.03.18, 11:09
   Polecam pana mecenasa Piotra Treschera, fachowiec w wielu dziedzinach prawa, pomagał mi zarówno przy sprawach rodzinnych jak i sprawach o odzyskanie pieniędzy z polisolokaty, ma bardzo innowacyjne i ciekawe pomysły, które działają smile Pan Mecenas dodatkowo jest osobą, która ma w sobie dużo empatii, nie kasuje przy tym jak za zboże, daje bardzo rozsądne ceny. z czystym sumieniem go polecam smile tu jest stronka do jego kancelarii :
   prawoirodzina24.pl/
  • brygida.g Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 28.05.18, 20:46
   Zgodzę się z jedną z wcześniejszych opinii, że rozwody to specjalność mec. Agaty Koschel - koschel-kancelaria.pl/ smile Naprawdę mogę polecić tę wspaniałą panią prawnik, dzięki której mój rozwód zakończył się sukcesem, przynajmniej dla mnie!
   • helkax Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 04.07.18, 13:54
    Jak dla mnie świetnym adwokatem od rozwodów jest mec. Edyta Wojciechowska Glińska. Ma bardzo dobre opinie i duże doświadczenie, dowiedziałam się o niej od koleżanki psychologa, poleciła mi ją. Na całe szczęście, bo poprowadziła mój rozwód bardzo sprawnie. Polecam!
  • paulina37 Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 17.08.18, 16:06
   Sama przez ten temat przechodziłam i zdecydowałam się na adwokatbartoszewicz.pl/. Pani Patrycja specjalizuje się w rozwodach i alimentach, jest kompetentna i odpowiedzi na pytania udziela od razu. Mimo, że rozwód to ciężka sprawa, z Panią Adwokat przeszło to dużo "lżej". Jestem bardzo zadowolona i będę polecać gdzie tylko mogę!
  • jackgorecki Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 11.05.23, 11:57
   Do rodzinnych spraw w Poznaniu najlepszym adwokatem jest adwokat Marcin Stachowiak. Mi robił sprawę o rozwód i dzieci. Dzieci dostałem. A opieka dla Ojca, to jest wyjątek. Załatwił - polecam.
   • fremartela Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 17.05.23, 17:55
    Tak, mec. Stachowiak jest najlepszy. Uratował mnie totalnie na rozprawach. Inni też próbowali, ale nawet nie wiedzieli jak się zabrać za problem. A on wziął sprawę, zaproponował działanie i wygrana! Oby wiecej takich dobrych LUDZI i PRAWNIKÓW.
  • kaliniec1970 Re: Dobry adwokat 'rozwodowy' w Poznaniu 11.08.23, 23:12
   Od lat wiadomo, że jak się chce mieć wygrany rozwód to się idzie na Młyńska do mecenasa Stachowiaka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka