Dodaj do ulubionych

Są ludzie co lubią dużo pisać i się nie wstydzą

11.05.13, 15:48
https://img.zyciowe.net/minified/6583-w_zyciu_jedno_jest_pewne_ze_nie_ma_nic_pewnego.png

Lipstick On The Majx
Obserwuj wątek
  • jumanji_7 Re: Są ludzie co lubią dużo pisać i się nie wstyd 16.01.14, 01:54
   Luźne gad(t)ki
   • jumanji_7 Re: Są ludzie co lubią dużo pisać i się nie wstyd 29.11.14, 23:42
    forum.gp24.pl/luzne-gadtki-t89280/page-1144
  • jumanji_7 Re: Są ludzie co lubią dużo pisać i się nie wstyd 16.01.17, 22:19
   To co próbujemy. ale nie nalegam! smile
   • jumanji_7 Re: Są ludzie co lubią dużo pisać i się nie wstyd 10.02.17, 02:21
    I choć często ludzie mawiają, a być może złośliwie tylko, jakoby w Polsce nadal nieistniejąca cenzura szalała i to, że ponoć znikają niektóre tematy, internautów posty i, że to sprawka niewidzialnych mrocznych antypolskich sił stojących po ciemnej stronie mocy niekoniecznie musi być prawdą, albowiem od czasu jak tylko nadejszła "dobra zmiana" jest porzundek, ład i 100 % zapewnień, że podczas rządów PiS nikt nie był, nie jest i nie będzie inwigilowany ze względu na poglądy polityczne. Nie będą też inwigilować nikogo ze względu na działalność opozycyjną czy napisanie niepochlebnego artykułu. W końcu powiew prawdziwej demokracji mamy, co też gołym okiem widać, słychać i czuć - nieprawda-iż ? :rolleyes:

    A zaś najważniejsze, że dziś już praktycznie każdy z uczestników przestrzeni medialnej może wygłosić swój własny, indywidualny pogląd, konfrontować się ze zdaniem innych osób, w kulturalny sposób dyskutować za pośrednictwem Internetu, na odpowiednich portalach, jak My tu teraz na światowej sławy forum gazety pomorskiej :rolleyes: Tym bardziej kiedy obecnie wolność słowa w Polsce umożliwia pluralizm mediów. W debacie publicznej mogą dochodzić do głosu różne opinie. Możemy wybierać spośród wielu kanałów telewizyjnych, gazet oraz nadawców niezależnych. Wolność słowa jest podstawą demokracji, albowiem pozwala zarówno na krytykę władzy, jak i na przeprowadzanie pozytywnych, obywatelskich działań. Zestawienie informacji pozyskanych z różnych źródeł, przedstawiających odmienne punkty widzenia, ułatwia krytyczny ich odbiór i sformułowanie własnej oceny sytuacji. big_grin

    A mówią też, że poziom kształcenia w Polsce jest wysoki i miejmy nadzieję, że nikt nie bierze przykładu z tego o czym w tytule wątku mowa. :unsure:

    :excl: konkretnie chodzi o notorycznie od wielu lat powielany pod każdym wpisem na każdym wątku tego tu forum Regionu tasiemcowy spam uniemożliwiający swobodę korzystania ze zdobyczy demokracji i choć regulaminy jak i dobry obyczaj wydawałoby się wskazuje na inne, diametralnie odmienne od tych tu tolerowanych nieobyczajnych, wielce nietaktownych i złośliwych zespołów zachowań, to jednak nadal jest to co widzimy. :angry:

    Zatem raz jeszcze i tu z potrzebny chwili pozwolę sobie specjalnie dla co mądrzejszych, czytających to forum takie krótkie przesłanie mojego autorstwa pod rozwagę skierować! smile
    Jedna z niepisanych zasad mówi - bawmy się słowem, ale nigdy kosztem innych ludzi - albowiem ujmując komuś, nie dodajemy sobie godności - prawda? :rolleyes:
    Każdy obywatel – niezależnie od sprawowanej funkcji – ma bowiem prawo do ochrony swoich dóbr osobistych, w tym czci i godności !
    Warto też pamiętać, że w myśl obowiązującego prawa "wolność słowa, w tym głoszenia poglądów, podlega takim ograniczeniom, jakie są niezbędne do ochrony między innymi dobrego imienia osób trzecich. Nie odbierając więc nikomu prawa do krytyki, przyjąć trzeba, że prawo to napotyka ograniczenia zakreślone między innymi przez ochronę dobrego imienia innych osób, która jest składową konstytucyjnej zasady ochrony godności człowieka” :rolleyes:

    :excl: A zaś wedle ogólnie przyjętych definicji norm i zasad - Godność Człowieka wyraża się w pragnieniu posiadania szacunku społeczności z uwagi na swoje walory duchowe, moralne czy też zasługi społeczne. Ma ona dwoisty charakter i odnosi się do godności osobowej i osobowościowej. Ta pierwsza zaś jest właściwa każdemu człowiekowi, należna mu się z faktu samego bycia człowiekiem. Choć jak życie dowodzi szorstkich jak papier ścierny, nieobyczajnych i nietaktownych, zaczepnych jak drut kolczasty człekokształtnych, a szczególnie na tym ustrojstwie zwanym netem jak widzimy nie brakuje - prawda? :rolleyes:

    Czy rzeczywiście nie ma sposobu, by tą złą falę powstrzymać i temu forum nadać odrobiny normalności, bardziej ludzkiego wymiaru? :o

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka